Výsledky výstavy: Nord Bohemia Canis, 19. 5. 2007 - 20. 5. 2007, Litoměřice

Rozhodčí: Havelka Tibor (SK)


PSI - třída mladých

DANTES Gora Monte

Helos v. Holter Berg x Carioka Gold Mondeo

V1,CAJC Dantes Gora Monte [nové okno]
BLACKE Sorbonne z Apollonova chrámu

Apollón z Apollónova chrámu x Cassiopea z Brzáneckých vinohradů

V2 Blacke Sorbonne z Apollonova chrámu [nové okno]
CLIPPER z Duhového kopce

Keston Plavý vítr x Hexa z Páralovy zahrady

V3 Clipper z Duhového kopce [nové okno]
CYROL Bukový háj

Áron z Brdské samoty x Balda Bukový háj

V4 Cyrol Bukový háj [nové okno]
APRIL Bohemia Calvados

Picasso Gasko Prim x Apolenka z Kejvalky

V April Bohemia Calvados [nové okno]

FENY - třída mladých

FINLANDIA Šédedab

Avram Gutta Fortunae x Ballantinka Šédedab

V1, CAJC Finlandia Šédedab [nové okno]
DREW MARY Gora Monte

Helos v. Holter Berg x Carioka Gold Mondeo

V2 Drew Mary Gora Monte [nové okno]
CANETTI Sideric Miks

Cameron z Brzáneckých vinohradů x All-Brii Sideric Miks

V3 Canetti Sideric Miks [nové okno]
ASCONA Bohemia Calvados

Picasso Gasko prim x Apolenka z Kejvalky

V4 Ascona Bohemia Calvados [nové okno]
BLACKIE Tally z Apollónova chrámu

Apollón z Apollónova chrámu x Cassiopea z Brzáneckých vinohradů

VD Blackie Tally z Apollónova chrámu [nové okno]
COOKE Sideric Miks

Camerón z Brzáneckých vinohradů x All-Brii Sideric Miks

VD Cooke Sideric Miks [nové okno]

PSI -mezitřída

AKIM Černý vítr

Kilbary Gasko prim x Kira Plavý vítr

V1 Akim Černý vítr [nové okno]
DANTES Jihočeský vítr

Adam Astra Moldavia x Cookie Gold Premio

V2 Dantes Jihočeský vítr [nové okno]

FENY - mezitřída

AMMY Černý vítr

Kilbary Gasko Prim x Kira Plavý vítr

V1, CAC,CACIB Ammy Černý vítr [nové okno]
CAROL Gutta Fortunae

Bojan von Vogele hof x Atma Gutta Fortunae

V2, res.CAC Carol Gutta Fortunae [nové okno]

PSI - třída otevřená

ULSAN Gasko Prim

Frieder v. Georbergenberg x Oriflame Gasko Prim

V1,CAC,CACIB Ulsan Gasko Prim [nové okno]
CASMIR Horské sedlo

Art ze Starého dvora x Cita Jihočeský vítr

V2,res.CAC,res.CACIB Casmir Horské sedlo [nové okno]
LEWIN Plavý vítr

Persano Gasko Prim x Hetty Plavý vítr

V3 Lewin Plavý vítr [nové okno]
ARVIC Miadel Sun

Ivanhoe Royal Safe x Barborka Adamův hrádek

V4 Arvic Miadel Sun [nové okno]
BLACK JACK Queen Elsa

Carleon Gold Mondeo x Adelaide Bohemia Choc

V Black Jack Queen Elsa [nové okno]
CODDYS Gora Monte

Iwan v.d. Elbpelte x Carioka Gold Mondeo

V Coddys Gora Monte [nové okno]
ALBI Katveri

Jasper plavý vítr x Andra z Duhového kopce

VD Albi Katveri [nové okno]
BALU von Philippsdorf

Benko v.d. Seelower Hohen x Aya z Brzáneckých vinohradů

VD Balu von Philippsdorf [nové okno]

FENY - třída otevřená

DEBY Horské sedlo

Art ze Starého dvora x Bára Horské sedlo

V1,CAC,res.CACIB Deby Horské sedlo [nové okno]
CARMEN Queen Elsa

Carleon Gold Mondeo x Adelaide Bohemia Choc

V2,res.CAC Carmen Queen Elsa [nové okno]
AKIRA od Školních rybníků

Atos ze Starého dvora x Ambra z Mrázové kotliny

V3 Akira od Školních rybníků [nové okno]
HALI Šlovický vrch

Akym z Malého Rohozce x Amra z Brdské samoty

V4 Hali Šlovický vrch [nové okno]
AKIRA Černý vítr

Kilbary Gasko Prim x Kira Plavý vítr

V Akira Černý vítr [nové okno]
DAIQUIRI Jihočeský vítr

Adam Astra Moldavia x Cookie Gold Premio

V Daiquiri Jihočeský vítr [nové okno]
CASSIOPEA z Brzáneckých vinohradů

Eddy v. Julienhof x Awista Black Mondeo

V Cassiopea z Brzáneckých vinohradů [nové okno]
AMBRA pod Vinařickou horou

Akym z Malého Rohozce x Ceduna Šlovický vrch

VD Ambra pod Vinařickou horou [nové okno]
CITA Horské sedlo

Art ze Starého dvora x Cita Jihočeský vítr

VD Cita Horské sedlo [nové okno]
ENSENADA Šédedab

Hasko Gasko Prim x Ballantinka Šédedab

VD Ensenada Šédedab [nové okno]

PSI - třída pracovní

ATOS ze Starého dvora

Argo vom Balmfluhkopfliblick x Alma Růžová atrium

V1,CAC Atos ze Starého dvora [nové okno]

FENY - třída šampiónů

HALKA Barte Prim

Aran z Královské stezky x Feiby Barte Prim

V1,CAC Halka Barte Prim [nové okno]

PSI - třída veteránů

HASKO Gasko Prim

Cartágo vom Fleischereck x Arabela z Hrádku Kunratic

V1,BOB Hasko Gasko Prim [nové okno]

Výsledky zaslala V. Jalůvková.

Výsledky výstav 2007 »


© Hovawart klub ČR 2007 - 2021 | O webu
Webdesign: Webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus