Hovawart klub ČR - úvodní stránka

Hovawart klub ČR

Přihlásit se

Databáze hovawartů Hovawart klubu ČR

Databázi psů plemene hovawart vytvořil a spravuje Hovawart klub České republiky. Databáze by měla napomoci chovatelům při zkvalitňování chovatelské práce, přinést všem zájemcům o plemeno kvalitní a průběžně aktualizované informace, vodítkem při výběru může být i zájemcům o štěňátka. Databáze je zprovozněna od 24. června 2009.

Evidovaných hovawartů: 12737
Podle pohlaví
Psů: 643950.55%
Fen: 629849.45%
Podle barev
Černí: 148311.64%
Černí se znaky: 659351.76%
Plaví: 445434.97%
Aktivní chovní
Plemeníci: 88
Chovné feny: 153

Informace a doporučení

Členská sekce

  • Členská sekce stránek je dostupná po přihlášení. Můžete zde upravovat své kontaktní údaje, vložit fotografii a PP Vašeho psa, oznámit skutečnosti, které by měly být doplněny do databáze. Sekce obsahuje vysvětlující texty a nápovědu, věnujte jim prosím pozornost. Členská sekce obsahuje i archiv všech Vašich oznámení, můžete zde sledovat, zda byla záležitost již vyřízena a kdy a kdo tak učinil. Požadavky budou vyřizovány postupně, tak, jak to je organizačně možné.

Průkazy původu

  • Upozorňujeme všechny, kdo již vložili ke svému psu do databáze jeho naskenovaný průkaz původu v PDF, že je nutno si vkládaný soubor zkontrolovat, zda obsahuje všechny stránky a zda je čitelný. Vyskytlo se několik případů, kdy je např. naskenována jen jedna strana nebo dokonce pouze část jedné strany. Přečtěte si prosím nápovědu ve členské sekci, kde je postup vytvoření PDF popsán.

Online přihlášky

  • Pro přihlašování na akce, pořádané Hovawart klubem, je možné využívat online přihlášky. Pokud jste členem klubu a máte svého psa přiřazeného, pro online přihlášení na akci se přihlašte do členské sekce. Většina údajů se vám předvyplní.

© Hovawart klub ČR 2007 - 2024 | O webu
Webdesign: Webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus