Přihlášení do členské sekce

Členská sekce je přístupná pouze autorizovaným uživatelům, aktivním členům Hovawart klubu. Přihlaste se se stejným uživatelským jménem a heslem, které Vám bylo přiděleno v klubovém diskusním fóru.

Nejste přihlášen/a.


Máte problémy s přihlášením?

Každý člen Hovawart klubu má svůj účet v diskusním fóru, uživatelské jméno má tvar prijmeni_jmeno (tj. např. jmenuji-li se Jan Novák, je mé uživatelské jméno novak_jan). Své uživatelské jméno tedy znáte. Pokud neznáte heslo, jsou tři možnosti:

  1. Máte v uživatelském profilu zadanou svou e-mailovou adresu -> můžete si pomoci sami - zadejte své uživatelské jméno a tuto adresu do formuláře a heslo vám za chvilku přijde automaticky e-mailem. Někdy může spadnout mezi spam. Nové heslo je nutno povrdit kliknutím na odkaz v tomto e-mailu.
  2. Nevíte, zda máte v uživatelském profilu zadanou svou e-mailovou adresu -> zadejte své uživatelské jméno a e-mailovou adresu, kterou obvykle používáte, do formuláře a heslo vám buď za chvilku přijde automaticky e-mailem a nebo nepřijde :-) a v tom případě pokračujte bodem 3.
  3. Nemáte v uživatelském profilu zadanou svou e-mailovou adresu -> kontaktujte webmastera a pošlete mu e-mailovou adresu, kterou Vám zadá do uživatelského profilu, abyste mohli aplikovat řešení popsané v prvním bodě a dále si pomoci sami.

Menu

 

Partneři

Generální partner

Brit

Hlavní mediální partner

Pes přítel člověka

Ostatní partneři

eCanis.cz
Sundrape

© Hovawart klub ČR 2007 - 2019 | O webu
Webdesign: Webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus