Dotazy a oznámení

Pokud máte nějaký dotaz z běžného života se psem a výcviku, zkuste nejprve prohledat dotazy ze dříve otevřených poraden (výchova a výcvik, chovatelství). Výtah nejčastěji opakovaných témat naleznete také v Častých otázkách. Chovatelské dotazy by Vám měl zodpovědět buď přímo chovatel, od kterého jste koupili štěně, nebo zvolený poradce chovu.

Případné další odborné dotazy konzultujte přímo s odborníky, například na stránkách Komory veterinárních lékařů nebo na stránkách ČMKU (zde naleznete různé sekce, od chovatelství přes výstavnictví a sport až po legislativu).

Pro širší diskusi můžete využít také diskusní fórum členů HW klubu.

Dotazy k akcím klubu

Pokud máte dotaz týkající se chodu klubu, kontaktujte prosím příslušného člena výboru (za "@" uveďte hovawart.cz)

  • Bonitace, svody mladých: bonitace@
  • Chov, svody plemeníků: hpch@
  • Výstavy klubu: vystavy@
  • Výcvikové akce klubu, mistrovství: vycvik@
  • Zpravodaj, ročenka a jejich rozesílání: zpravodaj@
  • Propagace, reklama, kalendář: propagace@
  • Členství, smlouvy s nečlenem (Smlouva o chovatelském servisu), potvrzení o členství, webové stránky + vše co nejde zařadit: jednatel@

Oznámení do aktualit

Pokud chcete podat nějaké oznámení do aktualit (například o významném výstavním, sportovním či výcvikovém úspěchu psa) nebo zveřejnit informace o Vámi pořádané akci, použijte prosím členskou sekci databáze (musíte se být členem klubu a přihlásit se). Při oznámení do aktualit respektujte prosím, že v aktualitách budou zveřejněny informace o složených zkouškách, získaných šampionátech či výrazných výstavních úspěších, je ale třeba přiložit kopii příslušného dokladu.

Na webových stránkách zveřejňujeme také informace o akcích pořádaných členy klubu nebo určených pro HW. Uvádějte prosím vždy kontaktní informace na pořadatele a webové stránky.

Kontaktní formulář

Své dotazy, názory a připomínky nám můžete sdělit i pomocí níže uvedeného kontaktního formuláře.

Vyplňte prosím všechny položky označené hvězdičkou.

Kontaktujte násAby z formuláře nebyla roboty odesílána nevyžádaná pošta, tzv. spam, je třeba odlišit roboty od normálních uživatelů. K tomu slouží následující políčko formuláře s jednoduchou otázkou. Vy odpověď jistě znáte, ale robot význam otázky nepochopí.


Vyplňte prosím všechny položky, označené hvězdičkou.


© Hovawart klub ČR 2007 - 2023 | O webu
Webdesign: Webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus