Online přihlášky na klubové akce Hovawart klubu

Od roku 2008 je možno využít přihlašování na akce Hwk elektronickou cestou. Budeme rádi, pokud se tento systém rozhodnete využít.

K dispozici jsou přihlášky:

Po vyplnění formuláře a odeslání online přihlášky tlačítkem "Odeslat přihlášku" vám kopie přihlášky se všemi údaji, které jste vyplnili, bude ihned automaticky odeslána e-mailem. Pokud byste ji neobdrželi a nenašli jste po odeslání jméno své a svého psa v seznamu přijatých přihlášek (k dispozici pro svody a bonitace), prosíme, kontaktujte v případě svodu mladých nebo bonitace bonitačního referenta na bonitace@hovawart.cz, v případně výstavy výstavního referenta vystavy@hovawart.cz.

Po odeslání formuláře se však nejprve prosím přesvědčte, že nebylo vypsáno žádné chybové hlášení, pokud vypsáno je (formulář kontroluje vyplnění povinných položek a bez něho nejsou údaje odeslány), doplňte chybějící údaje a zkuste znovu odeslat. Pokud odeslání proběhlo v pořádku, vypíše se oznámení o úspěšném odeslání přihlášky.

U přihlášky, kterou jste stáhli ve formátu PDF, vytiskli, vyplnili a poslali poštou, kopie údajů zasílána není.

Technická poznámka

K přihláškám je nutno přiložit některé doklady, např. průkaz původu. Tyto doklady bude nutno naskenovat a je třeba je uložit v takové kvalitě a velikosti, aby mohly být z formuláře v pořádku zpracovány. Jsou povoleny formáty JPG, GIF a PDF, velikost jednoho souboru nesmí překročit 1 MB.


© Hovawart klub ČR 2007 - 2024 | O webu
Webdesign: Webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus