Výsledky výstavy: 1. IHA Dresden, 10. 4. 2010 - 11. 4. 2010, Messering 6, 01067 Dresden
Rozhodčí: Rosemarie Neuwardt (DE)
PSI - třída mladých
Arthus vom FleischereckAlkiz vom Almodis x Xarisa vom Fleischereck |
VD1 Anw. Dt. Jug. Ch. VDH |
---|---|
Urix vom HelmefeldMerlin v. d. Elbperle x Rochele v.Helmefeld |
VD2 |
FENY - třída mladých
Alva vom FleischereckAlkiz vom Almodis x Xarisa vom Fleischereck |
VD1 |
---|---|
Hermine v.d. DiamandenenViete v. Fleischereck x Ceres Catrice v.d. Diamandenen |
VD2 |
FENY - mezitřída
Zwecke vom FleischereckAlkiz vom Almodis x Shakira v. Fleischereck |
V1 CAC, Anw.Dt.Ch.VDH |
---|---|
Pyper v.d. TaubenbrückeElcid v. Burggrafenhain x Orca v.d. Elbperle |
V2 Res. CAC, Res. Anw. Dt.Ch. |
Ginara v. Burg GrafenhainAtze v. Wackerbarth x Gil vom Illtal |
VD |
PSI - třída otevřená
Satchmo vom Kloster RohrbachMorro v. Kloster Rohrbach x Nena v. Kloster Rohrbach |
V1 CAC, Anw. Dt. Ch. VDH, CACIB, BOB |
---|---|
Darius von Ranzi´s RäubernLintrollets Xanthos x Blue v.Ranzi´s Räubern |
V2 Res. CAC, Res. Anw. Dt. Ch. |
Ole vom ScharmützeleckFiete v.d. Seelower Hőhen x Nicky v. Scharmützeleck |
V3 |
JCh. Dantes Gora MonteHelos v. Holter Berg x Carioka Gold Mondeo |
V4 |
Falko von MehringenCarlos v.d. Endmoräne x Kora v.d. Asseburg |
V |
JCh.Enkas vom SchmollenseeArtje-F v.d. Hollenstedter Rabauken x Cora v. Schmollensee |
V |
Abraxas v.d. Gütigen GőttinAlf v. Blockhaus x Bona Dea aus der Grauzone |
V |
Elcid v.BurggrafenhainDag v. Vőlkerschlachtdenkmal x Gil v. Illtal |
VD |
Parbat vom Kloster RohrbachCamillo v.d. Jungen Donau x Nena v. Kloster Rohrbach |
VD |
Diego vom Garten der FreiheitBranco v. Rehwinkel x Brisbee v. Garten der Freiheit |
diskvalifikace |
FENY - třída otevřená
Ono von Jesses MeuteGajus v.d. Koboldshütte x Fillis v. Jesses Meute |
V1 CAC, Anw. Dt. Ch. VDH, CACIB |
---|---|
Birka von KrottendorfArtje-F v.d. Hollenstedter Rabauken x Janka v. Gina´s Vier Linden |
V2 Res. CAC, Res. Anw. Dt. Ch. |
Xara vom FleischereckGajus v.d. Koboldshütte x Shakira v. Fleischereck |
V3 |
Blue von Ranzi´s RäubernCapron v. Brahmetal x Espe v. Vőlkerschlachtdenkmal |
V4 |
Aisha Hali GaliJekyll Royal Safe x Halka Barte Prim |
V |
Fatima v. Burggrafenhain (Fine)Banani B.v. Ranzi´s Räubern x Gil vom Illtal |
VD |
Tessa von der HausbergkanteHugo v.d. Spreewehrmühle x Numi v.d. Hausbergkante |
VD |
PSI - třída pracovní
Mando vom Berkheimer SeeBosse v. Vőgele Hof x Gina vom Berkheimer See |
V1 CAC, Anw. Dt. Ch. VDH |
---|
FENY - třída šampionů
BJSg. Eyomi vom SteppenwolfBardo v. Ostorp x Adana v.d. Schwimmenden Wiesen |
V1 CAC, Anw. Dt. Ch. VDH |
---|
Výsledky zaslala paní Hana Vendlerová.