Výsledky výstavy: Mezinárodní výstava psů, 18. 3. 2007, Nitra

rozhodčí : Ridarčíková Gabriela SK


PSI - třída dorostu

CONAN Folocrum

Oskar v.d.Bildeiche x Dara z Krovia

VN

FENY - třída dorostu

DAYSI Gold Premio

Gregor v. Volkersomlachtdenkmal x Shakira Gasko Prim

VN1

PSI - třída mladých

BENTLEY Mílas Morávia

Bellfast v.d. Haselhohe x Cosmah v. Balmfluhkopfliblick

CAJC
ALEX ze Stříbrných kaskád

Akym z Malého Rohozce x Brenda Bohemia Choc

VD2
BARNIE z Kraje vlka

Jasper Plavý vítr x Bensi Moravia Hovacor

VD3

FENY - třída mladých

AMÁLIA z Hrabovských stájí

Attila vom Wild Weibchenstein x Gátia Kris-Ve-Mar

V1
BRAVADA Mmoravia daimond

Urco Chatka Zielarki x Baxia Moravia Hovacor

VD2
ENNY zo Šarfie

Kody Plavý vítr x Kněz Z Hlohovníka

VD3
BRAVADA Moravia Daimond

Urco Chatka Zielarki x Baxia Moravia Hovacor

VD4
BAEST Mista Jaswin

Keston Plavý vítr x Winky Biely Démon

VD

FENY- mezitřída

APOLÉNKA z Kraje vlka

(o: Persano Gasko Prim x m: Bensi Moravia Hovacor

V1,CAC
BAILA Astra Nigra

Carleon Gold Mondeo x Borka z Krovia

V2,res.CAC
CORTINA Královská stráž

Artur Z Duhového kopce x Africa Gora Monte

V3
DORKA zo Šarfie

Artur Z Duhového kopce x Inéz z Hlohovníka

V4

PSI - třída otevřená

JEKYLL Royal safe

Artur Z Duhového kopce x Ayrin z Pomezí

V1,CAC
AVAR Folcrum

Alan Z horské pastviny x Dara z krovia

V2,res.CAC
ANGUS Alamo Negro

Persano Gasko Prim x Africa zo Šarfie

V3
BRAHAMIK z Julinčina údolí

Persano Gasko prim x Jenny Plavý vítr

V4
ANDREW Alamo Negro

Persano Gasko prim x Africa zo Šarfie

V
BLACK Astra Nigra

Carleon Gold Mondeo xBorka z Krovia

V
BRIX Astra Nigra

Carleon Gold Mondeo x Borka z Krovia

V

FENY - třída otevřená

ANGELIKA Zašovský květ

Alda Šededab x Ariella z Faustova domu

V1,CAC
BAILA Astra Nigra

Carleon Gold Mondeo x Borka z Krovia

V2,res.CAC
BLEYS Folcrum

Ozi Las Ksiezniczek x ara z Krovia

V3
BECKIE Priatelsky dotyk

Alan Bovema x Daisy od Červené skály

V4
AĎA zpod Marhátu

Alan Bovema x Brixie z Hájovně Čierny potok

VD

FENY- třída pracovní

ASIA Vidovický kříž

Persano Gasko Prim x China Royal Safe

V1,CAC,vitěz Slovenska

FENY - třída veteránů

AGAIA Victoria Brunensis

Dustyn Plavý vítr x Gátia Královské zátiší

V1

PSI - třída šampionů

EDDIE Palacowe Pieknosci

Alfi v.d. Torwitzer x Esti Gosmir

V1,CAC
ATOS ze Starého dvora

Argo v. Balmfluhkopfliblick x Alma Růžové Atrium

V2,res.CAC
ARCHIBALD z Rajského kopce

Hasko Gasko Prim x Bianco Adamův hrádek

V3

výsledky zaslala V.Jalůvková

Výsledky výstav 2007 »


© Hovawart klub ČR 2007 - 2021 | O webu
Webdesign: Webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus