Výsledky výstavy: Mezinárodní výstava psů Mladá Boleslav, 29. 8. 2021, Mladá Boleslav

Rozhodčí: Petr Řehánek

PSI - třída dorostu

Maverick Katveri

Endy Amijon Star x Ginger Katveri

VN1
Emron Iormino Grande

Benji z Ondrova dvora x Caysha - Lee Iormino Grande

VN2
 

PSI - třída mladých

Utah Šlovický vrch

Bono z Nerudovky x Denny Amijon Star

V1
Badar Glow z Milkova dvora

Aik Carpathia Heart x Usuri Gasko Prim

VD2
Jethro Mista Jaswin

Mefisto Aldeon x Haja Hovi-Raj

VD3

FENY - třída mladých

Blooming Poppy Hope's Hunter

Elroy Black Prim x Szara Stín lesa

V1
CAJC, BOJ
Ellie Fillův dvůr

Bueno Oddany Tobie x Connie Debbie - Ann

V2
Loreline Katveri

Bono z Nerudovky x Ivory Katveri

VD3
Unicita Šlovický vrch

Bono z Nerudovky x Denny Amijon Star

VD4
 

PSI - mezitřída

Artuš od Meruňky

Balou vom Abendstern x Coco Elli Cicesbeo

V1
CAC
 

PSI - třída otevřená

Bardo Lobetanz

Benji z Ondrova dvora x Fresie Sideric Miks.

V1
CAC, r.CACIB
Adaro Micailve

Aristo Teresie Bohemia x Calantha Teresie Bohemia

V2
r.CAC
Archive Wonder Sambuca

Brit Coras Garden x Aim Elderberry from Black Meadow

V3
Eddie Edazri loci

Brit Coras Garden x Arnika Edazri loci

V4
Benny od Květnické studánky

Cooper Debbie-Ann x Abigail od Květnické studánky

V
Archibald Ebbi-Blair

Cyr Tara Guarda x Blair Ave Fontunae

VD
Drake Bahadur Iormino Grande

Cyr Tara Guarda x Caysha - Lee Iormino Grande

VD

FENY - třída otevřená

Daylight Iormino Grande

Cyr Tara Guarda x Caysha - Lee Iormino Grande

V1
CAC
Aini Rainbow Tree

Leroy v.d. Hofreite x Terttu Gasko Prim

V2
r.CAC
Abrielle Micailve

Aristo Teresie Bohemia x Calantha Teresie Bohemia

V3
Identity Sideric Miks.

Jacobi Gasko Prim x Famous Sideric Miks.

V4
Alba Jessi-Star

Hanibal Gora Monte x Briga Elibuky

V
Andromeda Valley of darkness

Atai Debbie-Ann x Ariana Divine Destiny

V
Annie Valley of darkness

Atai Debbie-Ann x Ariana Divine Destiny

V
Aimee My Ardeen

Blue Pinus Alpinia x Luna Aldeon

VD
Ambra Ebbi-Blair

Cyr Tara Guarda x Blair Ave Fontunae

VD
Angel ze Zábělské zahrady

Bernie Black Prim x Bea z Podještědské zahrady

VD
Balbínka Las Ksiezniczek

Upas Hovarian x Iula Sun des Leus Altiers

VD
Felicita Amijon Star

Arne Cordis Paladin x Blackie Amijon Star

VD
 

FENY - třída pracovní

Bellatrix Gamma Leonis

Barney Seahawk x Algieba Gamma Leonis z Arkova souhvězdí

V1
CAC, r.CACIB
Genesis Seahawk

Angel Seahawk x Bauli Seahawk

VD2
 

PSI - třída šampionů

Flynn Seahawk

Heineken Šédedab x Baxi Seahawk

V1
CAC, BOS, CACIB

FENY - třída šampionů

Coco Elli Cicesbeo

Aik Carpathia Heart x Ashley Cicesbeo

V1
CAC, BOB, CACIB
Althea Micailve

Aristo Teresie Bohemia x Calantha Teresie Bohemia

V2
r.CAC
 

PSI - třída veteránů

Largo Královská stráž

Ajax Szoke Tiszaparti x Fidži Královská stráž

V1

FENY - třída veteránů

Connie Debbie-Ann

Ammon v.d. Leipziger Schwaben x Debbie Katveri

V1
BOV
 

Výsledky zaslala paní Veronika Střelečková.

Výsledky výstav »


© Hovawart klub ČR 2007 - 2021 | O webu
Webdesign: Webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus