Výsledky výstavy: Klubová výstava bez zadávání titulu Klubový vítěz, se zadáváním titulu CAC, 23. 5. 2021, Praha - Pesopark

Rozhodčí: Martin Slezák

 

PSI - třída mladých

Avenger Estrella Alma

Bustter Awedante x Charisma Seahawk

V1
CAJC Avenger Estrella Alma - Klubová výstava Praha, 23. 5. 2021 [nové okno]
Badar Glow z Milkova dvora

Aik Carpathia Heart x Usuri Gasko Prim

VD2 Badar Glow z Milkova dvora - Klubová výstava Praha, 23. 5. 2021 [nové okno]
Rembrandt Černá tečka

Mefist Černá tečka x Naira z Páralovy zahrady

VD3 Rembrandt Černá tečka - Klubová výstava Praha, 23. 5. 2021 [nové okno]

FENY - třída mladých

Amálka od Meruňky

Balou v. Abendstern x Coco Elli Cicesbeo

V1
CAJC, BOJ Amálka od Meruňky - Klubová výstava Praha, 23. 5. 2021 [nové okno]
Addy Ash od Meruňky

Balou v. Abendstern x Coco Elli Cicesbeo

V2 Addy Ash od Meruňky - Klubová výstava Praha, 23. 5. 2021 [nové okno]
Beyla ze Stínu lípy

Cyr Tara Guarda x Artemis Micailve

VD3 Beyla ze Stínu lípy - Klubová výstava Praha, 23. 5. 2021 [nové okno]
Abigail Estrella Alma

Bustter Awedante x Charisma Seahawk

VD4 Abigail Estrella Alma - Klubová výstava Praha, 23. 5. 2021 [nové okno]
 

PSI - mezitřída

Eddie Edazri loci

Brit Coras Garden x Arnika Edazri loci

V1
CAC, Nejlepší pes, BOB Eddie Edazri loci - Klubová výstava Praha, 23. 5. 2021 [nové okno]
Dellon Awedante

Leroy Aldeon x Anttara Black Awedante

V2
Res.CAC Dellon Awedante - Klubová výstava Praha, 23. 5. 2021 [nové okno]
Drago Fai-Fai Lemu

Hanibal Gora Monte x Bella Bee Fai-Fai Lemu

V3 Drago Fai-Fai Lemu - Klubová výstava Praha, 23. 5. 2021 [nové okno]
Clapton from Black Meadow

Arnie Čerchovské hvozdy x Alice Lee Cooper from Black Meadow

V4 Clapton from Black Meadow - Klubová výstava Praha, 23. 5. 2021 [nové okno]
Dalton Awedante

Leroy Aldeon x Anttara Black Awedante

V
Basko - Be od Vaňovských vodopádů

Hogar z Julinčina údolí x Belissa Sagbariam

VD
Adventurous Scamp Dilectio Canis

Merlin v. Hause Luka x Genesis Seahawk

Diskvalifikace

FENY - mezitřída

Dirké Awedante

Leroy Aldeon x Anttara Black Awedante

V1
CAC Dirké Awedante - Klubová výstava Praha, 23. 5. 2021 [nové okno]
Cassie z Podbuchlovských hor

Dream Black Prim x Bayka z Podbuchlovských hor

V2
Res.CAC Cassie z Podbuchlovských hor - Klubová výstava Praha, 23. 5. 2021 [nové okno]
Rosie z Páralovy zahrady

Leroy Aldeon x Orrie z Páralovy zahrady

V3 Rosie z Páralovy zahrady - Klubová výstava Praha, 23. 5. 2021 [nové okno]
Balbínka Las Ksiezniczek

Upas Hovarian x Juna Sun Des Leus Altiers

V4 Balbínka Las Ksiezniczek - Klubová výstava Praha, 23. 5. 2021 [nové okno]
Abbie Houvarova smečka

Benny od Květnické studánky x Holly Debbie-Ann

V
Anabell z Královského údolí

Arnie von Bobble x Aimy ze Žďárské vrchoviny

V
Arletty Jackie - Snow

Afareus Channe Line x Brannan Elibuky

V
Coney from Black Meadow

Arnie Čerchovské hvozdy x Alice Lee Cooper from Black Meadow

V
Darkie Fai-Fai Lemu

Hanibal Gora Monte x Bella Bee Fai-Fai Lemu

V
Delikatess Fa-Fai Lemu

Hanibal Gora Monte x Bella Bee Fai-Fai Lemu

V
Ivory z Julinčina údolí

Army Pom pette x Happy z Julinčina údolí

V
Tambra Šlovický vrch

Arnie Čerchovské hvozdy x Denny Amijon Star

V
Aigo KaspyAn

Cartouche Elibuky x Annie Moravia Nobilis

VD
Awaited Hope Dilectio Canis

Merlin v. Hause Luka x Genesis Seahawk

VD
Bella ze Stříbrného srdce

Afareus Channe Line x Brandy Carpathia Heart

VD
Deisy Fillův dvůr

Arcas Cordis Paladin x Energy Debbie-Ann

VD
Dixi Fai-Fai Lemu

Hanibal Gora Monte x Bella Bee Fai-Fai Lemu

VD
Felicita Amijon Star

Arne Cordis Paladin x Blackie Amijon Star

VD
Lexy Debbie-Ann

Cooper Debbie-Ann x Derrin Debbie-Ann

VD
Darla Micailve

Leroy Aldeon x Althea Micailve

Nenastoupila
 

PSI - třída otevřená

Ceron van Laag Laren

Baghir Scorteus Mons x Anvie van Laag Laren

V1
CAC Ceron van Laag Laren - Klubová výstava Praha, 23. 5. 2021 [nové okno]
De Luxe Iormino Grande

Cyr Tara Guarda x Caysha-Lee Iormino Grande

V2
Res.CAC De Luxe Iormino Grande - Klubová výstava Praha, 23. 5. 2021 [nové okno]
Bond Micailve

Bond v. Gut Grone x Calantha Teresie Bohemia

V3 Bond Micailve - Klubová výstava Praha, 23. 5. 2021 [nové okno]
Don't stop me now Ghipinaldo

Falko des Trois Petits Diables x Garish Ghada Enormous

V4 Don't stop me now Ghipinaldo - Klubová výstava Praha, 23. 5. 2021 [nové okno]
Agreed Wonder Sambuca

Brit Coras Garden x Aim Elderberry from Black Meadow

V
Akim Ebbi - Blair

Cyr Tara Guarda x Blair Ave Fortunae

V
Bardo Lobetanz

Benji z Ondrova dvora x Fresie Sideric Miks.

V
Cid z Podještědské zahrady

Guseppe Snow Meadow x Bety z Hroznějovické hájovny

V
Coffey Gránická smečka

Afareus Channe Line x Beggie Gránická smečka

V
Chain Sideric Miks.

Amigo Ebritte x Famous Sideric Miks.

V
Ainesso ze Zadarova

Aik Carpathia Heart x Aspera Jabofi Star

VD
Altair z Milkova dvora

Gino des Trois Petits Diables x Oradea Kráľovská stráž

VD
Argos Amarelo Arcum

Aik Carpathia Heart x Amare Awedante

VD
Archibald Ebbi - Blair

Cyr Tara Guarda x Blair Ave Fortunae

VD
Artush Ebbi - Blair

Cyr Tara Guarda x Blair Ave Fortunae

VD
Elvis z Nerudovky

Bustter Awedante x Catherine z Nerudovky

VD
Haron Lexova smečka

Argo Lady Marion x Daya Lexova smečka

VD
Chandro Moravia Diamond

Echnaton Ereon Eilleen x Galaxy Moravia Diamond

Diskvalifikace
Kobe Seahawk

Rolex Royal Safe x Arleen Blixen Karen

Neposouzen

FENY - třída otevřená

Daylight Iormino Grande

Cyr Tara Guarda x Caysha-Lee Iormino Grande

V1
CAC, Nejlepší fena, BOS Daylight Iormino Grande - Klubová výstava Praha, 23. 5. 2021 [nové okno]
Adelade Wonder Sambuca

Brit Coras Garden x Aim Elderberry from Black Meadow

V2
Res.CAC Adelade Wonder Sambuca - Klubová výstava Praha, 23. 5. 2021 [nové okno]
Alba Jessi - Star

Hanibal Gora Monte x Briga Elibuky

V3 Alba Jessi - Star - Klubová výstava Praha, 23. 5. 2021 [nové okno]
Chantira Moravia Diamond

Echnaton Ereon Eilleen x Galaxy Moravia Diamond

V4 Chantira Moravia Diamond - Klubová výstava Praha, 23. 5. 2021 [nové okno]
Alassea Eldunarya

Black Beryl Kesidy x Éowyn Debbie-Ann

V
Amaya Kesarak

Aik Carpathia Heart x Blueberry Na3

V
Ambra Ebbi - Blair

Cyr Tara Guarda x Blair Ave Fortunae

V
Annie Valley of darkness

Atai Debbie-Ann x Ariana Divine Destiny

V
Artemis Micailve

Aristo Teresie Bohemia x Calantha Teresie Bohemia

V
Arya z Dolní leče

Rolex Royal Safe x Angie z Vysokého lesa

V
Azira Amarelo Arcum

Aik Carpathia Heart x Amare Awedante

V
Beatrice Akrimis Drslavice

Baghir Scorteus Mons x Gaira Moravia Diamond

V
Bella Ennie Edmontes

Crosby Kesidy x Nefertiti Ennie Barte Prim

V
Celeste od Hlubokého parku

Amor Carnovia Silesia x Akira Debbie-Ann

V
Cerridwen Kasurgis

Leroy v.d. Hofreite x Rennie z Budské samoty

V
Counting stars Ghipinaldo

Aik Carpathia Heart x Addicted to you Ghipinaldo

V
Izabella Bukový háj

Becrux B Crucis z Arkova souhvězdí x Beckie Elibuky

V
Korra Seahawk

Rolex Royal Safe x Arleen Blixen Karen

V
Maddie Aldeon

Endriew Westbohemia star x Charlotte Aldeon

V
Vaiana Gasko Prim

Leroy v.d. Hofreite x Shanti Gasko Prim

V
Xelima z Budské samoty

Leroy v.d. Hofreite x Ruby z Budské samoty

V
Zira z Budské samoty

Bono z Nerudovky x Ruby z Budské samoty

V
Abris Insanus Gaudium

Arnie Čerchovské hvozdy x Brucie od Plátěné hory

VD
Aimee My Ardeen

Blue Pinus Alpinia x Luna Aldeon

VD
Andromeda Valley of darkness

Atai Debbie-Ann x Ariana Divine Destiny

VD
Angel ze Zábělské zahrady

Bernie Black Prim x Bea z Podještědské zahrady

VD
Aranka ze Zábělské zahrady

Bernie Black Prim x Bea z Podještědské zahrady

VD
Batarra Fillův dvůr

Cairo Hali Gali x Energy Debbie-Ann

VD
Begie Chlupaté srdce

Ford od Královského rybníka x Perla Gasko Prim

VD
Beily Micailve

Bond v. Gut Grone x Calantha Teresie Bohemia

VD
Bessie z Vysokého lesa

Amor Carnovia Silesia x Aida z Bítýšských bažin

VD
Double rainbow Ghipinaldo

Falko des Trois Petits Diables x Garish Ghada Enormous

VD
Eiwa z Hrabovských stájí

Baghir Scorteus Mons x Corry z Hrabovských stájí

VD
Ellie Black Prim

Leonard od Červené skály x Apis Black Prim

VD
Erin z Nerudovky

Bustter Awedante x Catherine z Nerudovky

VD
Chardone Gora Monte

Arnie Čerchovské hvozdy x Breeze Plattensee-Wart

VD
Chateauneuf du Pape Šédedab

Jacobi Gasko Prim x Havana club Šédedab

VD
Jackie Katveri

Arne Cordis Paladin x Ginger Katveri

VD
Jessie Debbie-Ann

Gerry Debbie-Ann x Aleesha Debbie-Ann

VD
Jessy Lee Debbie-Ann

Gerry Debbie-Ann x Aleesha Debbie-Ann

VD
Johanna Debbie-Ann

Gerry Debbie-Ann x Aleesha Debbie-Ann

VD
Namira Aldeon

Aik Carpathia Heart x Djamila Aldeon

VD
Amy Bohemia Mania

Cyr Tara Guarda x Cathy Amijon Star

D
Evee z Nerudovky

Bustter Awedante x Catherine z Nerudovky

D
Ariana Valley of darkness

Atai Debbie-Ann x Ariana Divine Destiny

Nenastoupila
 

 

FENY - třída pracovní

Charisma Seahawk

Leroy v.d. Hofreite x Ebony Seahawk

V1 Charisma Seahawk - Klubová výstava Praha, 23. 5. 2021 [nové okno]
 

PSI - třída vítězů

Bustter Awedante

Arsis Ave Fortunae x Cailin Sun Kesidy

V1 Bustter Awedante - Klubová výstava Praha, 23. 5. 2021 [nové okno]

FENY - třída vítězů

Coco Elli Cicesbeo

Aik Carpathia Heart x Ashley Cicesbeo

V1
CAC Coco Elli Cicesbeo - Klubová výstava Praha, 23. 5. 2021 [nové okno]
 

PSI - třída veteránů

Aik Carpathia Heart

Ecco v. Tyrolsberg x Aimie Sagbariam

V1 Aik Carpathia Heart - Klubová výstava Praha, 23. 5. 2021 [nové okno]

FENY - třída veteránů

Rennie z Budské samoty

Cyrol Bukový háj x Deriin Sideric Miks.

V1
BOV Rennie z Budské samoty - Klubová výstava Praha, 23. 5. 2021 [nové okno]
 

Výsledky výstav »


© Hovawart klub ČR 2007 - 2021 | O webu
Webdesign: Webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus