Výsledky výstavy: Interdog Bohemia, 11. 2. 2007, Brno

Rozhodčí: Poduschka - Aigner Phyllis (Rakousko)


PSI - třída štěňat

AROGANT Arivalo Asso

Big Ben de Laetita x Arisha v. Philippsdorf

VN

FENY - třída štěňat

DAISY Gold Premio

Gregor v. Völkerschlachtdenmal x Shakira Gasko Prim

VN

PSI - třída dorostu

CORAL GOLD z Duhového kopce

Keston Plavý vítr x Hexa z Páralovy zahrady

VN1
BAJAJA Katčina smečka

Cooper ex Canis Lupus x Afra Katčina smečka

VN
BATUL z Úpatí Ondřejníku

Barley Moravia Hovacor x Arty ze Starého dvora

VN
CRYSTAL BLACK z Duhového kopce

Keston Plavý vítr x Hexa z Páralovy zahrady

VN

FENY - třída dorostu

COFFEE HOPE z Duhového kopce

Keston Plavý vítr x Hexa z Páralovy zahrady

VN1
BARBUCHA Katčina smečka

Cooper ex Canis Lupus x Afra Katčina smečka

VN
BRIGITT z Albrechtické samoty

Arnold z Kejvalky x Bibiana Adamův hrádek

VN
CINDY z Duhového kopce

Keston Plavý vítr x Hexa z Páralovy zahrady

VN
COOKE Sideric Miks

Cameron z Brzáneckých vinohradů x All-Brii Sideric Miks

VN
BARBIE BÁRA z Úpatí Ondřejníku

Barley Moravia Hovacor x Arty ze Starého dvora

N
CRANBERRY z Duhového kopce

Keston Plavý vítr x Hexa z Páralovy zahrady

N

PSI - třída mladých

ARCHIBALD Bonifácio

Arny z Duhového kopce x Porga Gasko Prim

V1, CAJC
MONTY Plavý vítr

Carl von den Rabauken x Hetty Plavý vítr

V2
BENTLEY Mílas Moravia

Bellfast v.d. Haselhöhe x Cosmah v. Balmfluhköpfliblick

V3
ARGYLL Kesidy

Iberto von der Spreewehmühle x Kesidy Plavý

V4
BRIX z Kraje vlka

Jasper Plavý vítr x Bensi Moravia Hovacor

V
BENJAMIN z Kraje vlka

Jasper Plavý vítr x Bensi Moravia Hovacor

VD
BRENNUS Nova Merigo

Aik v. Engolling x Arisha v. Philippsdorf

VD
CYROL Bukový háj

Áron z Brdské samoty x Balda Bukový háj

VD
DAWSON z Julinčina údolí

Atos ze Starého dvora x Jenny Plavý vítr

D

FENY - třída mladých

ARWEN Kesidy

Iberto von der Spreewehmühle x Kesidy Plavý vítr

V1, CAJC
CAROL Gutta Fortunae

Bojan von Vögele Hof x Atma Gutta Fortuna

V2
AISHA Zelená záře

Keston Plavý vítr x Assi z Příhonu

V3
BARLETA Moravia Diamond

Urco Chatka Zielarki x Baxia Moravia Hovacor

VD4
BARUNKA z Kraje vlka

Jasper Plavý vítr x Bensi Moravia Hovacor

VD
BESSI z Kraje vlka

Jasper Plavý vítr x Bensi Moravia Hovacor

VD
CLARA Gutta Fortunae

Bojan von Vögele Hof x Atma Gutta Fortuna

VD
YENNIE Gasko Prim

Ozi Las Ksiezniczek x Oriflame Gasko Prim

VD
IOKY z Budské samoty

Bary ze Zámrsku x Barbara Bohemia Choc

Vyloučena

PSI - mezitřída

JACK z Páralovy zahrady

Persano Gasko Prim x Hella z Páralovy zahrady

V1, CAC
VASCO Gasko Prim

Ozi Las Ksiezniczek x Berenika Adamův hrádek

V2, res. CAC
ACER z Prorub

Ozi Las Ksiezniczek x Naomi Gasko Prim

VD3
AXI Attractive Nuisance

Atos ze Starého dvora x Fatima Country Bohemia

VD4
ATTI z Hrabovských stájí

Attila vom Wildweibchenstein x Gatia Kris-Ve-Mar

VD
ULSAN Gasko Prim

Frieder v. Georgenberg x Ch. Oriflame Gasko Prim

VD
CHESTER Barte Prim

Arny z Duhového kopce x Feiby Barte Prim

D
JEKYLL Royal Safe

Artur z Duhového kopce x Ayrin z Pomezí

D
WOTAN Gasko Prim

Artur z Duhového kopce x Orka Las Ksiezniczek

D

FENY - mezitřída

UNIE Gasko Prim

Frieder v. Georgenberg x Oriflame Gasko Prim

V1, CAC
CHERRYL Barte Prim

Arny z Duhového kopce x Feiby Barte Prim

V2, res. CAC
ARISHA Attractive Nuisance

Atos ze Starého dvora x Fatima Country Bohemia

V3
APOLENKA z Kraje vlka

Persano Gasko Prim x Bensi Moravia Hovacor

VD4
BERENIKA z Rajského kopce

Jasper Plavý vítr x Bianka Adamův hrádek

VD
CHANI Barte Prim

Arny z Duhového kopce x Feiby Barte Prim

VD

PSI - třída otevřená

CID Zlaté oko

Canny z Horské pastviny x Askia Zlaté oko

V1, CAC
BRAHAMIK z Julinčina údolí

Persano Gasko Prim x Jenny Plavý vítr

V2, res. CAC
TRIFIDO Gasko Prim

Ozi Las Ksiezniczek x Prima Gasko Prim

VD3
BARRY z Pomezí

Carleon Gold Mondeo x Fuji Royal Safe

VD4
ARTUŠ Královské srdce

Benji z Královské stezky x Betty z Dudákova kraje

VD
ASTON Mílas Moravia

Persano Gasko Prim x Cosmah v. Balmfluhköpfliblick

VD
BENJI z Pomezí

Carleon Gold Mondeo x Fuji Royal Safe

VD

FENY - třída otevřená

CHIBETA z Budské samoty

Askan Moravia Hovacor x Barbara Bohemia Choc

V1, CAC, r. CACIB
ANGELIKA Zašovský květ

Alda Šédedab x Ariella z Faustova domu

V2, res. CAC
ALRISHA z Úpatí Ondřejníku

Artur z Duhového kopce x Arty ze Starého dvora

V3
BLECKIE Priateľský dotyk

Alan Bovema x Daisy od Červené skály

V4
ROXY v.d. Hausbergkante

Gregor v. Völkerschlachtdenmal x Numi v.d. Hausbergkante

V
ADINA z Albrechtické samoty

Cedrik z Horské pastviny x Bibiana Adamův hrádek

VD
AIRIN z Pospecovy zahrady

Aran z Královské stezky x Aschka Bohemia Choc

VD
AVENSIS Mílas Moravia

Persano Gasko Prim x Cosmah v. Balmfluhköpfliblick

VD
BAMBERI Sideric Miks

Hasko Gasko Prim x Adaly Biely démon

VD
BARLLETT z Krásného botiče

Atos ze Starého dvora x Campari Šededab

VD
SUNNY Gasko Prim

ICh.Atze von Wackerbarth x Ch.Oriflame Gasko Prim

VD

PSI - třída pracovní

ATOS ze Starého dvora

Argo v. Balmfluhköpfliblick x Alma Růžové atrium

V1, CAC, r. CACIB

FENY - třída pracovní

CAYETANA Moravia Hovacor

Gambo v.d.Hausbergkante x Deizy od Říčky Bobravy

V1, CAC, CACIB

PSI - třída šampionů

ARCHIBALD z Rajského kopce

Hasko Gasko Prim x Bianka Adamův hrádek

V1, CAC, CACIB, BOB

FENY - třída šampionů

Ch.AFRA Katčina smečka

Black spod Krasína x Ariva Lotto Bohemia

V1

FENY - třída veteránů

ARIVA Lotto Bohemia

Albion Gasko x Bessy Jihočeský vítr

V1, Nejlepší veterán
Ch. BLONDY od Červené skály

Dag Plavý vítr x Cindy od Říčky Bobravy

V2

Pořadí převzato z výsledkové tabule, údaje z výstavního katalogu

Výsledky výstav 2007 »


© Hovawart klub ČR 2007 - 2021 | O webu
Webdesign: Webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus