Výsledky výstavy: Speciální výstava Slovenského hovawart klubu, 8. 9. 2018, Stará Myjava

Rozhodčí: RNDr. Ingrid Mikulášová (SK)

PSI - třída štěňat

Cappuccino Ebritte

Pusztai Pandur Jágó x Akawa Ebritte

VN1
Nejlepší mladší dorost
Eddie z Posonia

Eldorádo Katčina smečka x Dajana z Posonia

VN2
Cedric Ebritte

Pusztai Pandur Jágó x Akawa Ebritte

VN3
Nino Aldeon

Aik Carpathia Heart x Djamila Aldeon

VN4
Cirius Black Ebritte

Pusztai Pandur Jágó x Akawa Ebritte

VN
Niko Aldeon

Aik Carpathia Heart x Djamila Aldeon

VN
Arnie Hoviguards

Echnaton Ereon Eilleen x Coco Villa Rivvis

Disk.

FENY - třída štěňat

Candy Asiguarda

Amigo Ebritte x Bria Asiguarda

VN1
Carla Asiguarda

Amigo Ebritte x Bria Asiguarda

VN2
Naia Aldeon

Aik Carpathia Heart x Djamila Aldeon

VN3
Candy Ebritte

Pusztai Pandur Jágó x Akawa Ebritte

VN4
Correta Ebritte

Pusztai Pandur Jágó x Akawa Ebritte

VN
Ellie z Posonia

Eldorádo Katčina smečka x Dajana z Posonia

VN
 

FENY - třída dorostu

Carerra Abonito

Baghir Scorteus Mons x Desiree Snow Meadow

N1
 

PSI - třída mladých

Cody Carpathia Heart

Totus Tuus Hovki Lusi x Aisy Carpathia Heart

V1

FENY - třída mladých

Coco Elli Cicesbeo

Aik Carpathia Heart x Ashley Cicesbeo

V1
CAJC, BOJ
Udine Kráľovská stráž

Monty z Páralovy zahrady x Niagara Kráľovská stráž

V2
Virginia Kráľovská stráž

Leroy v. d. Hofreite x Jamaica Kráľovská stráž

VD3
 

PSI - mezitřída

Canny Carpathia Heart

Totus Tuus Hovki Lusi x Aisy Carpathia Heart

V1
CAC
Cruz Saint Barbarons

Plattensee-Wart Argos x Chile Kráľovská stráž

V2
res.CAC

FENY - mezitřída

Cerrie Carpathia Heart

Totus Tuus Hovki Lusi x Aisy Carpathia Heart

V1
CAC
 

PSI - třída otevřená

Cary Elibuky

Endriew Westbohemia Star x Arwen Elibuky

V1
CAC
Leroy Aldeon

Flocky Eilleen x Djamila Aldeon

V2
res.CAC
Balue Cicesbeo

Jacobi Gasko Prim x Ayrin Takavorakan

VD3

FENY - třída otevřená

Aisy Carpathia Heart

Ecco vom Tyrolsberg x Aimie Sagbariam

V1
CAC, VSV, ček. šamp. IHF, BOS
Orrie z Páralovy zahrady

Lakeland Kráľovská stráž x Lady z Páralovy zahrady

V2
res.CAC
Luna Aldeon

Flocky Eilleen x Djamila Aldeon

V3
Brixia Saint Barbarons

Arancio von Rheinorange x Chile Kráľovská stráž

V4
Haja Hovi-Raj

Isger vom Schwedenstein x Engie Hovi-Raj

V
 

PSI - třída pracovní

Alex ze Žďárské vrchoviny

Ulsan Gasko Prim x Megi z Budské samoty

V1
CAC
Jantar Kráľovská stráž

Csandro v. Wackerbarth x Cortina Kráľovská stráž

VD2

FENY - třída pracovní

Jamaica Kráľovská stráž

Csandro v. Wackerbarth x Cortina Kráľovská stráž

V1
CAC
 

PSI - třída šampionů

Amaro Carpathia Heart

Ecco vom Tyrolsberg x Aimie Sagbariam

V1
CAC, VSV, ček. šamp. IHF, BOB
Kody Aldeon

Atila Alisante x Bina Aldeon

V2
res.CAC
Amigo Ebritte

Hobo von Schondratal x Brittany Nova Moravia

VD3
Brix Junior Cicesbeo

Jacobi Gasko Prim x Ayrin Takavorakan

Disk.

FENY - třída šampionů

Bjori Carpathia Heart

Hobo von Schondratal x Aimie Sagbariam

V1
CAC
Charlotte Aldeon

Armín Hali Gali x Djamila Aldeon

V2
res.CAC
Dajana z Posonia

Bastien Aldeon x Dorotka z Julinčina údolí

V3
 

FENY - třída veteránů

Dara Folcrum

Milan von der Hausbergkante x Dara z Krovia

V1
BOV
Fidži Kráľovská stráž

Ashley Vidovický kříž x Cortina Kráľovská stráž

V2
 

PSI - třída čestná

Aik Carpathia Heart

Ecco vom Tyrolsberg x Aimie Sagbariam

V1

FENY - třída čestná

Ashley Cicesbeo

Darcius Gasko Prim x Ayrin Takavorakan

V1
 

Výsledky zaslala paní Nicola Wendelinová.

Výsledky výstav »


© Hovawart klub ČR 2007 - 2018 | O webu
Webdesign: Webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus