Výsledky výstavy: Světová výstava psů, 9. 11. 2017 - 12. 11. 2017, Lipsko

Rozhodčí: Michael Kunze, DEU

PSI - třída štěňat

Bandit Von Der Stepenitzaue

Askan Von Armonia x Shadee Vom Kottmarblick

VN1
Hachico Von Der Blauen Steve

Arne Vom Lippebogen x Juni Von Der Rammelburg

VN2
Erasto Vom Mühlendamm

rischan Von Der Elbtalaue x nia Vom Kloster Rohrbach Br.

N3

FENY - třída štěňat

Xenon Zobels Hof Von Jesses Meute

Zamir Z Hovgartu x Zobels Hof Athena

VN1
Senna Von Arminius

Eik Von Der Teichlandschaft x Paigee Von Arminius

VN2
Enormous Qui Pro Quo

Falko Des Trois Petits Diables x Enormous Charme Madra

VN3

PSI - třída mladých

Hattrick Holywell Re Eilleen

Pusztai Pandur Caramel x Flare Eilleen

V1
JCAC, BOB JUNIOR, Juniorský Světový vítěz
Cortez Plattensee-Wart

Totus Tuus Hovki Lus x Plattensee-Wart Aphrodite

V2
RES JCAC
Butsch Vom Lauereck

Totus Tuus Hovki Lusi x Plattensee-Wart Aphrodite

V3
Gash Vom Burgtroll

Balou Vom Abendstern x Barika Vom Burgtroll B

VD4
Basalt Vom Wilden Jäger

arek Vom Hundsbühl x Fly Vom Auenland

VD

FENY - třída mladých

L-Written In The Stars Del Mare D'inverso

Jazz Del Mare D’inverso x Reel Dellangiolina

V1
JCAC, Juniorský Světový vítěz
Enormous Over The Moon

Steinroller Odd-Leif x Enormous Brilliant Vegas

V2
RES JCAC
Ariana Divine Destiny

Gerry Vom Schondratal x Carissima Tara Von Armonia

V3
Dreiwald Coral Criole

Milahow Lennic x Hovarian Thilde

VD4
Adriana Vom Dettenbach

Gerry Vom Schondratal x Clarissima Tara Vom Armonia

VD
Ela Vom Mellenhof

Elwood Von Hove-Tronnes x Asra Vom Mellenhof

VD

PSI - mezitřída

Jocker Hovki Lusi

Joker Vom Hundsbühl x Tosia Hovki Lusi B

V1
VDH-CAC
Ennio Vom Drei Ruten Berg

Orson Von Ginas Vier Linden x Dwina Vom Drei Ruten Berg

V2
RES VDH-CAC
Uriel Gasko Prim

Idalgo Von Julienhof x Maureen Gasko Prim

VD3

FENY - mezitřída

Hanny Hovi-Raj

Isger Vom Schwedenstein x Engie Hovi-Raj

V1
VDH-CAC
Banya od Hlubokého parku

Amor Carnovia Silesia x Akira Debbie-Ann

V2
RES VDH-CAC
Astell Vom Helmefeld

Karlo Vom Hundsbühl x Vernice Vom Helmefeld

V3
Hetty Von Quitlingen

Acon Vom Mellenhof x Caro Von Quitlingen

V4
Abrielle Micailve

Aristo Teresie Bohemia x Calantha Teresie Bohemia

VD
Alwiene Von Der Sachsenperle

Aristo Teresie Bohemia x Crassa Vom Küstennebel

VD
Bree Van Laag Laren

Flocky Eileen x Gentle

VD
Brittany Od Hlubokého Parku

Amor Carnovia Silesia x Akira Debbie-Ann

VD
Emma Von Der Schkeuditzer Höhe

Geidou Vom Burgraffenhain x Chira Von Zehnergarten

VD
Felicity V.D. Papenheuvel

Helios Von Pfarrhof x Chocolate Aldeon

VD
Usuri Gasko Prim

Idalgo Von Julienhof x Maureen Gasko Prim

VD

PSI - třída otevřená

Hugo Vom Pirloer Hof

Marlon Vom Illtal x Faya Lobi Vom Pirloer Hof

V1
VDH-CAC
Flynn Seahawk

Heineken Šédedab x Baxi Seahawk

V2
RES VDH-CAC
Dario Vom Mühlendamm

Arthos Vom Fleischereck x Vania Vom Kloster Rohrbach

V3
Hamostis Geirur Av Bargelmir

Hamostis Bargelmir Av Mex x Farah Vom Goldberger See

V4
Aragon Vom Ellefolk

Arvato Vom Staudaländle x Greta Von Der Haselhöhe

V
Blue Pinus Alpinia

Roy Vom Wiener Stadtrand x Brinja Von Der Waldlichtung

V
Eiko Von Der Teichlandschaft

Berry Von Der Teichlandschaft x Dayka Von Der Lausitzperle

V
Felix Ut'n Düvelsmoor

Eyven Vom Schwedenstein x Arven Ut‘n Düvenlsmoor

V
Jorik Vom Julienhof

Sachmo Vom Kloster Rohrbach x Estrella Vom Pfarnhof

V
Uran Gasko Prim

Idalgo Von Julienhof x Maureen Gasko Prim

VD
Austin Vom-Tetraeder

Duke Von Der Dünnebecke x Brause Von Der Drewer

VD
Atlas Von Vereshegyi

Voroshegyi Ulti x Voroshegyi Ariel

VD
Ares Von Der Stepenitzaue

Giedou vom Burggrafenhain x Shake Vom Kottmarblick

VD
Arturo Aus Der Arahöhle

Yaspar Vom Fleischereck x Eurydike Vom Purzelbaum

D

FENY - třída otevřená

Nikita Vom Völkerschlachtdenkmal

Kalisto Vom Gablitztal x Irma Vom Burggrafenhain

V1
VDH-CAC, RES CACIB
Nina Vom Völkerschlachtdenkmal

Kalisto Vom Gablitztal x Irma Vom Burggrafenhain

V2
RES VDH-CAC
Breeze Plattensee-Wart

Et Hovi-Raj x Anonymus Notus Gina

V3
Baja Von Hohenleina

Doc Vom Vögele Hof x Clara Von Ranzis Räubern

V4
Bones Vom Vierseitenhof

Balou Vom Wildanger x Bijou vom Fliederhof

V
Carissima Tara Von Armonia

Adam Haf Raf x Antara Von Armonia

V
Chira Vom Zehnergarten

Gideon Vom Rupertigau x Aischa Vom Zehnergarten

V
Dea Vom Mühlendamm

Arthos Vom Fleischereck x Vania Vom Kloster Rohrbach

V
Dyani Vom Mühlendamm

Arthos Vom Fleischereck x Vania Vom Kloster Rohrbach

V
Hoka Hey Vom Drachentöter

Delano Von Andwari x Deja Vue Vom Drachentöter

V
Acru Von King Sam´S Hof

Ben Von Enchmajö x Yanka vom Fleischereck

VD
Dala Vom Mellenhof

Erasmus Vom Diekmoor x Asra Vom Mellenhof

VD
Hija Honami Von Fina's Stern

Fedor Teufelchen Von Husgrit x Elaya Nisha Von Fina‘s Stern

VD
Aura Von Der Stepenitzaue

Geidou Vom Burgraffenhain x Shadee Vom Kottmarblick

D

PSI - třída pracovní

Aik Carpathia Heart

Ecco Vom Tyrolsbertg x Aimie Sagbariam

V1
BOS, CAC, VDH-CAC, CACIB, Světový vítěz
Benji z Ondrova dvora

Assan Teresie Bohemia x Elvíra Od Hrnčířského Kruhu

V2
RES VDH-CAC

FENY - třída pracovní

Perla Gasko Prim

Armín Hali Gali x Casandra Gasko Prim

V1
VDH-CAC
Irma Vom Burggrafenhain

Jupp Vom Roten Mohn x Fenja Vom Burggrafenhain

V2
RES VDH-CAC
Crassa Vom Küstennebel

Arogant Arivalo Asso x Bitz-Kitt Vom Küstennebe

V3
Amy Z Jizerské Samoty

Akim Lucky Ijsbeer x Black Roxi Z Cisarského Údoli

VD4

PSI - třída šampionů

Goji Des Trois Petits Diables

Jekyll Royal Safe x Bambou Des 3 Petits Diables

V1
VDH-CAC
Henry Vom Pirloer Hof

Marlon Vom Illtal x Faya Lobi Vom Pirloer Hof

V2
RES VDH-CAC
Castlemary Druid

Damirazin Aavesoturi x Glen Bower Delightful Poppy

V3
Gino Des Trois Petits Diable

Cyrol Bukový Háj x Kashi Aus Dem Emsland

V4
Balou Vom Abendstern

Igor Von Der Hofreite x Caramel Zur Bärenschlucht

V
Eik Von Der Teichlandschaft

Berry Von Der Teichlandschaft x Dayka Von Der Lausitzperle

V
Gavin Von Den Grander Tannen

Fenris Von Den Nornen x Ella Von Den Grander Tannen

V
Zean-Zibelius Steinroller

Jacobi Gasko Prim x Seinroller Pii

V
Bronson Plattensee-Wart

Et Hovi-Raj x Anonymus Notus Gina

VD

FENY - třída šampionů

Emmi-Lou Von Wackerbarth

Ecco Vom Tyrolsberg x Christa Von Wackerbarth

V1
BOB, CAC, VDH-CAC, CACIB, Světový vítěz
Skywatch's My Love Miracle

Cyrol Bukový Háj x Skywatch’s Just For You

V2
RES VDH-CAC
Akira Debbie-Ann

Cyrol Bukový háj x Debbie Katveri

V3
Jule Vom Julienhof

Satchmo Vom Kloster Rohrbach x Estrelle Vom Pfarrhof

V4
Accra Cleohov's

Leo Vom Hause Luka x Ussi Las Ksiezniczek

V
Shadee Vom Kottmarblick

Aram z Kraje Pestrého Kamení x Movie Vom Kottmarblick

V
Aphrodite Plattensee-Wart

Eddi Hovi Raj x Anonymus Notus Gina

VD
Molly Hayaklause

El Rubio Vom Fleischereck x Juurusjaren Bea

VD
Chenna Bengelchen Vom Ringelsberg

Pancho Von Der Alten Aare x Gladys Teufelech Von Husgritt

VD

PSI - třída veteránů

Bond Vom Gut Grone

Balu Von Der Drei Höfen x Cinderella Us De Küpp

V1
VCAC, Veterán Světový vítěz
Kalisto Vom Gablitztal

Luzifer Von Der Marienmühle x Xamina Vom Gablitztal

V2
RES VCAC
Ole Vom Scharmützeleck

Fiete Von Den Seelower Höhen x Nicky Vom Scharmützeleck

V3
Cyrol Bukový háj

Áron Z Brdské Samoty x Balda Bukový Háj

V4

FENY - třída veteránů

Eurydike Vom Purzelbaum

Mango Vom Bürgerwall x Evita Vom Georgenberg

V1
VET BOB, VCAC, Veterán Světový vítěz
Ussi Las Ksiezniczek

Ulisse De La Ferme D’haudery x Samosia Las Ksiezniczek

V2
RES VCAC

Výsledky zaslali pan Luboš Bočák a paní Lenka Řačáková.

Výsledky výstav 2017 »


© Hovawart klub ČR 2007 - 2018 | O webu
Webdesign: Webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus