Výsledky výstavy: CACIB Wels, 5. 12. 2015 - 6. 12. 2015, Wels

Sobota 5.12.2015

Rozhodčí: Uschi Eisner

PSI - třída mladých

Iskko vom Tullnerbach

Goya vom Pfarrhof x Fantine vom Tullnerbach

V1
Jugenbester
Igor vom Tullnerbach

Goya vom Pfarrhof x Fantine vom Tullnerbach

V2
 

PSI - mezitřída

Gilian von der Wassernixe

Roy vom Wiener Stadtrand x Chaya von der Wassernixe

V1
CACA

FENY - mezitřída

Plattensee-Wart Aphrodite

Eddi Hovi-Raj x Anonymus Notus Gina

V1
CACA, res.CACIB
 

PSI - třída otevřená

Hendrix vom Tullnerbach

Ben vom Röhrtal x Fantine vom Tullnerbach

V1
CACA, res.CACIB
Okiro vom Gablitztal

Ares von der Hasel x Montana vom Gablitztal

V2
res.CACA
Zeus von der Bildeiche

Costa vom Haselrieder Wald x Undine von der Bildeiche

V3

FENY - třída otevřená

Irma vom Burggrafenhain

Jupp vom Roten Mohn x Fenja vom Burggrafenhain

V1
CACA
Orlanda-Okay vom Gablitztal

Ares von der Hasel x Montana vom Gablitztal

V2
res.CACA
Akira Debbie-Ann

Cyrol Bukový háj x Debbie Katveri

V3
Heidi Aldeon

Bond vom Gut Grone x Bleys Folcrum

V4
Carissima Tara von Armonia

Adam Haf Raf x Antara von Armonia

VD
 

PSI - třída pracovní

Atila Alisante

Bond Černý vítr x Aisha Hali Gali

V1
CACA

FENY - třída pracovní

Diggy Takavorakan

De'Cochise vom Tullnerbach x Corina zo Šarfie

VD1
 

PSI - třída šampionů

Athos Arcana Dei

Cyrol Bukový háj x Yris Gasko Prim

V1
CACA, CACIB, BOB

FENY - třída šampionů

Enormous Garish Ghada

Kleion Ares x Maggy von Jesses Meute

V1
CACA, CACIB, BOS
Anonymus Notus Gina

Pusztai Pandur Treff x Anonymus Cedrus

V2
res.CACA
Famous Sideric Miks

Diego Hinter den Gärten x All-Brii Sideric Miks

V3
 

Neděle 6.12.2015

Rozhodčí: Mag. Sabine Jacobs

PSI - třída dorostu

Plattensee-Wart Bravo

Et Hovi-Raj x Anonymus Notus Gina

VN
 

PSI - třída mladých

Ektor Debbie-Ann

Arigo von der Kurpfalzjägern x Debbie Katveri

VD1
Iberto vom Tullnerbach

Goya vom Pfarrhof x Fantine vom Tullnerbach

VD2

FENY - třída mladých

Amelie vom Grafeneggerhof

Mex vom Gablitztal x Emba vom Wiegenstein

VD1
 

FENY - mezitřída

Gauri von der Wassernixe

Roy vom Wiener Stadtrand x Chaya von der Wassernixe

VD1
Indira vom Kolpeterberg

Antares vom Vierseitenhof x Gundula vom Kolpeterberg

VD2
 

PSI - třída otevřená

Hendrix vom Tullnerbach

Ben vom Röhrtal x Fantine vom Tullnerbach

V1
CACA, CACIB, BOS
Zeus von der Bildeiche

Costa vom Haselrieder Wald x Undine von der Bildeiche

VD2
Okiro vom Gablitztal

Ares von der Hasel x Montana vom Gablitztal

VD3
Zeno von der Hausbergkante

Matze von Jesses Meute x Scully von der Hausbergkante

VD4

FENY - třída otevřená

Heidi Aldeon

Bond vom Gut Grone x Bleys Folcrum

V1
CACA, res.CACIB
Akira Debbie-Ann

Cyrol Bukový háj x Debbie Katveri

V2
res.CACA
Wesley von der Hausbergkante

Banani B.von Ranzi's Räubern x Ulani von der Hausbergkante

V3
Vinca von der Hausbergkante

Colja vom Gommersberg x Numi von der Hausbergkante

V4
Kabua vom Garten der Freiheit

De'Cochise vom Tullnerbach x India vom Garten der Freiheit

V
Bonny vom Kilianstein

Ecco vom Tyrolsberg x Calinka vom Kahltal

VD
Carissima Tara von Armonia

Adam Haf Raf x Antara von Armonia

VD
Ghana vom Wiegenstein

Djuke ex Canis Lupus x Camorra vom Wiegenstein

VD
 

PSI - třída pracovní

Atila Alisante

Bond Černý vítr x Aisha Hali Gali

V1
CACA, res.CACIB

FENY - třída pracovní

Camorra vom Wiegenstein

Max vom Lusenhang x Esra von der Tannenmühle

VD1
Gesa vom Tullnerbach

Iberto von der Spreewehrmühle x Djamila vom Tullnerbach

VD2
 

PSI - třída šampionů

Athos Arcana Dei

Cyrol Bukový háj x Yris Gasko Prim

V1
CACA

FENY - třída šampionů

Enormous Garish Ghada

Kleion Ares x Maggy von Jesses Meute

V1
CACA, CACIB, BOB
 

FENY - třída veteránů

Su-Ja Aja

Su-Ja Paw x Bacha von der Bartenhöhe

V1
Veteranenbeste
 

Výsledky zaslala paní Markéta Wortnerová.

Výsledky výstav 2015 »


© Hovawart klub ČR 2007 - 2019 | O webu
Webdesign: Webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus