Výsledky výstavy: Národní výstava psů Ostrava, 11. 4. 2015 - 12. 4. 2015, Výstaviště Černá louka v Ostravě
Rozhodčí: Václavík Miroslav
FENY - třída štěňat
Aim Elderberry from Black MeadowFalcon Gora Monte x Pepper z Budské samoty |
VN1 |
---|
FENY - třída dorostu
Éowyn Debbie-AnnArigo v. d. Kurpfalzjägern x Debbie Katveri |
VN1 |
---|---|
Bona ElibukyArtex z Lašské brány x Eliška Bukový háj |
VN2 |
PSI - třída mladých
Catango z Hrabovských stájíBerwill Hali Gali x Dalarna vom Wildweibchenstein |
V1 CAJC, BOJ |
---|---|
Hamply Sideric Miks.Imperiál Gasko Prim x Famous Sideric Miks |
V2 |
Ardal Cordis PaladinAristo Teresie Bohemia x Dixie Pixie z Brzáneckých vinohradů |
V3 |
Dray Eldorádo LipíFalcon Gora Monte x Cappy z Kejvalky |
VD4 |
Argo ze Žďárské vrchovinyUlsan Gasko Prim x Megi z Budské samoty |
VD |
FENY - třída mladých
Aromína z Moravské vinné 5151AArtex z Lašské brány x Blue Ray z Ecolonu |
V1 CAJC, BOS |
---|---|
Derrin Debbie-AnnBerwill Hali Gali x Annie Black Prim |
V2 |
Debbie Debbie-AnnBerwill Hali Gali x Annie Black Prim |
V3 |
Artýna ze Žďárské vrchovinyUlsan Gasko Prim x Megi z Budské samoty |
VD4 |
Amare AwedanteCyrol Bukový Háj x Cailin Sun Kesidy |
VD |
Brandy Carpathia HeartHobo vom Schondratal x Aimie Sagbariam |
VD |
Beggie Gránická smečkaAssan Teresie Bohemia x Baila Krumlovské podzámčí |
D |
PSI - mezitřída
Cooper Debbie-AnnAmmon v. d. Leipziger Schwaben x Debbie Katveri |
V1 CAC, NV, BOB |
---|---|
Amaro Carpathia HeartEcco vom Tyrolsberg x Aimie Sagbariam |
V2 res.CAC |
Elvis z Lašské brányAlex ze Stříbrných kaskád x Beggi z Lašské brány |
V3 |
Ed-Dhor SeahawkDhor Mista Jaswin x Ebony-Fay Sideric Miks. |
VD4 |
FENY - mezitřída
Greace Sideric Miks.Dhor Mista Jaswin x Famous Sideric Miks. |
V1 CAC, NV |
---|---|
Elis z Lašské brányAlex ze Stříbrných kaskád x Beggi z Lašské Brány |
V2 res. CAC |
Bonnie z KruplovaAslan z Kraje Pestrého kamení x Cesy z Času růže |
VD3 |
Naira z Páralovy zahradyArogant Arivalo Asso x Lady z Páralovy zahrady |
VD4 |
Aira z Božíkovy zahradyAlex ze Stříbrných kaskád x Fira z Beskydských Argonautů |
VD |
Arixa z Božíkovy zahradyAlex ze Stříbrných kaskád x Fira z Beskydských Argonautů |
VD |
PSI - třída otevřená
Endriew Westbohemia starAdam Haf Raf x Caithlenn Westbohemia Star |
V1 |
---|---|
Andy Debbie-AnnCyrol Bukový Háj x Debbie Katveri |
V2 |
Dag od Horního LesaAmor Carnovia Silesia x Angela ze Slezské Hořiny |
VD3 |
Brit Coras GardenArtur z Duhového kopce x Cora v. Philippsdorf |
D4 |
FENY - třída otevřená
Anima Bensi Lady MarionBentley Mílas Moravia x Bensi z Kraje vlka |
V1 |
---|---|
Aura z Vřesinského statkuEros Indiánská maska x Kiwi Royal Safe |
V2 |
Porta Janowicka DolinaJagos Tu Pilnuje x Any Černý vítr |
VD3 |
Betelgeuse A Orionis z Arkova souhvězdíLuk v. Völkerschlachtdenkmal x Desire To Win z Brzáneckých vinohradů |
VD4 |
Airin Gigi HafCaraibo Moravia Diamond x Areta Černý sen |
VD |
PSI - třída pracovní
Mefist Černá tečkaAnzi-Bady Kesidy x Kely Černá tečka |
VD1 |
---|
PSI - třída šampionů
Atila AlisanteBond Černý vítr x Aisha Hali Gali |
V1 CAC |
---|---|
Athos Arcana DeiCyrol Bukový Háj x Yris Gasko Prim |
V2 res.CAC |
FENY - třída šampionů
Meggie z Páralovy zahradyChivas z Budské samoty x Lady z Páralovy zahrady |
V1 CAC |
---|
FENY - třída veteránů
Baffy z Eliotova dvoraNasthus Animagus x Brita z Mrazové kotliny |
V1 BOV |
---|---|
Kely Černá tečkaLumen Bixa x Baria Barte Prim |
V2 |
Výsledky zaslala paní Nicola Wendelinová.