Výsledky výstavy: Mezinárodní výstava psů, 17. 11. 2007 - 18. 11. 2007, Praha

Rozhodčí: Běla Sochorová

PSI - třída dorostu

DEXTER BUKOVÝ HÁJ

KODY PLAVÝ VÍTR x BALDA BUKOVÝ HÁJ

VN1
ANDRÉ ELISKOVA ZAHRADA

CEDRIK Z HORSKÉ PASTVINY x BRENDA CHIP FARM

VN2
BARNABASS GASKO PRIM

ORIFLAME GASKO PRIM x KONDOR PLAVÝ VÍT

N3

FENY - třída dorostu

AERLIN NESKROTNÁ VÁŠEŇ

KODY PLAVÝ VÍTR x ASHITA MISTA JASWIN

VN1


PSI - třída mladých

DROOPY GOLD PREMIO

GREGOR V.VÖLKERSCHLACHTDENKMA x SHAKIRA GASKO PRIM

V1
ADAM HAF RAF

BRUCE COUNTRY BOHEMIA x BORŮVKA BUKOVÝ HÁJ

VD2

FENY - třída mladých

BRITTNEY WESTBOHEMIA STAR

DANIELS JACK ŠÉDEDAB x HARMONY BARTE PRIM

V1
CAJC, BOB
ZIRA GASKO PRIM

KODY PLAVÝ VÍTR x PRIMA GASKO PRIM

V2
ARNICA JEZKOWICZ

IVANHOE ROYAL SAFE x ANDA KATČINA SMEČKA

V3
CLARION OD KRÁLOVSKÉHO RYBNÍKA

BENTE GUTTA FORTUNAE x BLACKY OD KRÁLOVSKÉHO RYBNÍKA

V4


PSI - mezitřída

CYROL BUKOVÝ HÁJ

ÁRON Z BRDSKÉ SAMOTY x BALDA BUKOVÝ HÁJ

V1
CAC, CACIB
AKIM ZELENÁ ZÁŘE

KESTON PLAVÝ VÍTR x ASSI Z PŘÍHONU

V2
res.CAC, res CACIB
ALEX ZE STŘÍBRNÝCH KASKÁD

AKYM Z MALÉHO ROHOZCE x BRENDA BOHEMIA CHOC

V3
DAWSON Z JULINČINA ÚDOLÍ

ATOS ZE STARÉHO DVORA x JENNY PLAVÝ VÍTR

VD4
DANTES GORA MONTE

HELOS V.HOLTER BERG x CARIOKA GOLD MONDEO

neposouzen

FENY - mezitřída

YENNIE GASKO PRIM

OZI LAS KSIEZNICZEK x ORIFLAME GASKO PRIM

V1
CAC, CACIB
ABORA LUMAKUTO

ADAM ASTRA MOLDAVIA x CAYETANA MORAVIA HOVACOR

V2
res.CAC
CAROL GUTTA FORTUNAE

BOJAN V. VÖGELE HOF x ATMA GUTA FORTUNAE

V3
CLARA GUTTA FORTUNAE

BOJAN V. VÖGELE HOF x ATMA GUTA FORTUNAE

V4
CIARA GUTTA FORTUNAE

BOJAN V. VÖGELE HOF x ATMA GUTA FORTUNAE

V
AGÁTA Z KRAHULE

ARTUR Z DUHOVÉHO KOPCE x BLANKA OD HRNČÍŘSKÉHO KRUHU

VD
AISHA ZELENÁ ZÁŘE

KESTON PLAVÝ VÍTR x ASSI Z PŘÍHONU

VD
BELLA ZAŠOVSKÝ KVĚT

AVRAM GUTA FORTUNAE x ARIELLA Z FAUSTOVA DOMU

VD


PSI - třída otevřená

ASTON MÍLAS MORAVIA

PERSANO GASKO PRIM x COSMAH V.BAIMFLUHKÖPFLIBLICK

V1
MONTY PLAVÝ VÍTR

CARL V.D. RABAUKEN x HETTY PLAVÝ VÍTR

V2
CHESTER BARTE PRIM

ARNY Z DUHOVÉHO KOPCE x FEIBY BARTE PRIM

VD3

FENY - třída otevřená

AERIN ZE STÍNU LÍPY

ATOS ZE STARÉHO DVORA x BRIGHT JILL GOLD PREMIO

V1
CAC
BLACKY OD KRÁLOVSKÉHO RYBNÍKA

CARLEON GOLD MONDEO x ARIADNE Z GILGITU

V2
res. CAC
BONNY Z DIVIŠOVSKÝCH SADŮ

HASKO GASKO PRIM x ANNA Z KRAJE KALICHA

V3
AILA KASURGIS

JASPER PLAVÝ VÍTR x CENTA RŮŽOVÉ ATRIUM

VD4
CLAUDIE KARELSON

ART ZE STARÉHO DVORA x VENTA OD JINOLICKÝCH RYBNÍKŮ

VD
CHERIE Z BUDSKÉ SAMOTY

ASLAN MORAVI HOVACOR x BARBARA BOHEMIA CHOC

VD


FENY - třída pracovní

ROYAL RESIE GASKO PRIM

CHIRON Z PÁRALOVY ZAHRADY x BERENIKA ADAMŮV HRÁDEK

V1
CAC, res.CACIB


FENY - třída veteránů

ANNA Z KRAJE KALICHA

CARLO PLAVÝ VÍTR x AIDA JIHOČESKÝ VÍTR

V1
ARIVA LOTTO BOHEMIA

ALBION GASKO x BESSY JIHOČESKÝ VÍTR

V2


Za zaslání výsledků děkujeme paní Kateřině Macákové.

Výsledky výstav 2007 »


© Hovawart klub ČR 2007 - 2021 | O webu
Webdesign: Webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus