Výsledky výstavy: Klubová výstava SHK, 17. 4. 2011, Bojnice-Hlboké
Rozhodčí: Gisbert Langheim (D) - feny, Dr. Elisabeth Dietschi (CH) - psi
PSI - třída dorostu
Archie Villa RivvisAttis z Valdeckého lesa x Catherine z Kraje kalicha |
VN1 |
---|
FENY - třída dorostu
Affra Villa RivvisAttis z Valdeckého lesa x Catherine z Kraje kalicha |
VN1 |
---|---|
Chiara Kráľovská strážKeston Plavý vítr x Cortina Kráľovská stráž |
VN2 |
PSI - třída mladých
Caruso AldeonTorres z Hovgartu x Bleys Folcrum |
V1 CAJC |
---|---|
Al Barthamo KenachusBrennus Nova Merigo x Aranea Krumlovské podzámčí |
V2 |
Al Black Tramp KenachusBrennus Nova Merigo x Aranea Krumlovské podzámčí |
V3 |
Crosby KesidyDantes Gora Monte x Awe Kesidy |
VD4 |
Connor AldeonTorres z Hovgartu x Bleys Folcrum |
VD |
Corran AldeonTorres z Hovgartu x Bleys Folcrum |
D |
Egu Dexter z Úpatí OndřejníkuAlex ze Stříbrných kaskád x Barbie Bára z Úpatí Ondřejníku |
D |
FENY - třída mladých
Cailin Sun KesidyDantes Gora Monte x Awe Kesidy |
V1 CAJC, Nejlepší mladý |
---|---|
Casandra Neskrotná vášeňAkim Nova Merigo x Ashita Mista Jaswin |
VD2 |
Al Cora KenachusBrennus Nova Merigo x Aranea Krumlovské podzámčí |
VD3 |
Al Chita KenachusBrennus Nova Merigo x Aranea Krumlovské podzámčí |
VD4 |
Cassie Navare PrimUlsan Gasko Prim x Ammy Černý vítr |
VD |
Cora AldeonTorres z Hovgartu x Bleys Folcrum |
VD |
Al Kuchy KenachusBrennus Nova Merigo x Aranea Krumlovské podzámčí |
D |
Crazy z PosoniaKorby Royal safe x Dorotka z Julinčina údolí |
D |
BlueBerry Girl z EcolonuArtur z Duhového kopce x Angelika Zašovský květ |
diskvalif. |
PSI - mezitřída
Buck z Veterného vrchuAngus Alamo Negro x Aqua Folcrum |
V1 CAC |
---|---|
Golfo Kráľovská strážAvar Folcrum x Afrika Gora Monte |
V2 res.CAC |
Floyd Mista JaswinChivas z Budské samoty x Beast Mista Jaswin |
V3 |
Bruno TakavorakanBero v. Tullnerbach x Corina zo Šarfie |
VD4 |
FENY - mezitřída
Brittany Nova MoraviaChester Barte Prim x Afrodita Westbohemia star |
V1 CAC |
---|---|
Fju FolcrumBelfast v. d. Hasselhöhe x Arriba z Hrabovských stájí |
V2 res.CAC |
Great Britain Kráľovská strážAvar Folcrum x Afrika Gora Monte |
V3 |
PSI - třída otevřená
Alan AsiguardaChester Barte Prim x Asia Vidovický kříž |
V1 CAC |
---|---|
Albert z Lašské brányAtti z Hrabovských stájí x Axis Alamo Negro |
V2 res.CAC |
Batanco Neskrotná vášeňSven Gasko Prim x Ashita Mista Jaswin |
V3 |
Cvrček Katčina smečkaFrisko v. Hause Luka x Afra Katčina smečka |
V4 |
Adis z Badínského pralesaArtur z Duhového kopce x Bety zo Šarfie |
V |
Arcus AldeonUlsan Gasko Prim x Bleys Folcrum |
V |
Bali AldeonZandor Vernon Pusztai Pandur x Bleys Folcrum |
V |
Barny AldeonZandor Vernon Pusztai Pandur x Bleys Folcrum |
V |
Barny Lexova smečkaPersano Gasko Prim x Queen Elizabeth Gasko Prim |
V |
Benji Neskrotná vášeňSven Gasko Prim x Ashita Mista Jaswin |
V |
Dorian Mista JaswinKody Plavý vítr x Winky Biely démon |
V |
Eryn Indiánska maskaArgo Rosad x Arien Indiánska maska |
V |
Gatsby Devil´s breedUnkas v. Tübinger Tor x Chloe Devil´s breed |
V |
FENY - třída otevřená
Beky Neskrotná vášeňSven Gasko Prim x Ashita Mista Jaswin |
V1 CAC |
---|---|
Bina AldeonZandor Vernon Pusztai Pandur x Bleys Folcrum |
V2 res.CAC |
Africa Neskrotná vášeňKody Plavý vítr x Ashita Mista Jaswin |
V3 |
Asima LumakutoAdam Astra Moldavia x Cayetana Moravia Hovacor |
V4 |
Loren Kris-Ve_MarKody Plavý vítr x Hermína Kris-Ve-Mar |
V |
PSI - třída pracovní
Aslan z Kraje pestrého kameníPersano Gasko Prim x Caroline z Brzáneckých vinohradů |
V1 CAC, Klubový vítěz, ček. Ch. IHF |
---|---|
Emirat Kráľovská strážArtur z Duhového kopce x Africa Gora Monte |
V2 res.CAC |
Ich. Jekyll Royal safeArtur z Duhového kopce x Ayrin z Pomezí |
V3 |
Ich. Andrew Alamo NegroPersano Gasko Prim x Africa zo Šarfie |
VD4 |
FENY - třída pracovní
Ich. Carol Gutta FortunaeBojan v. Vögele Hof x Atma Gutta Fortunae |
V1 CAC |
---|---|
Ch. Eliška Bukový hájChester Barte Prim x Balda Bukový háj |
V2 res.CAC |
PSI - třída šampionů
Ich. Alex ze Stříbrných kaskádAkym z Malého Rohozce x Brenda Bohemia Choc |
V1 CAC |
---|---|
Coresh Gutta FortunaeBojan v. Vögele Hof x Atma Gutta Fortunae |
V2 res.CAC |
Eros Indiánska maskaArgo Rosad x Arien Indiánska maska |
V3 |
Ich. Eddie Palacowe PieknosciAlfi v. d. Torwitzer Tannen x Eshi Gośmir |
V4 |
Ch. Everest Kráľovská strážArtur z Duhového kopce x Afrika Gora Monte |
V |
FENY - třída šampionů
Ch. Alize AldeonUlsan Gasko Prim x Bleys Folcrum |
V1 CAC, Klubový vítěz, ček. Ch. IHF, BOB |
---|---|
Carevna Katčina smečkaFrisko v. Hause Luka x Afra Katčina smečka |
V2 res.CAC |
Ch. Aranea Krumlovské podzámčíAkym z Malého Rohozce x Asta Plavské stráně |
V3 |
Ch. Dorotka z Julinčina údolíAtos ze Starého dvora x Jenny Plavý vítr |
V4 |
Ich. Bonnie FolcrumOzi Las Ksiezniczek x Dara z Krovia |
V |
Ch. Coral Sea Kráľovská strážArtur z Duhového kopce x Afrika Gora Monte |
V |
FENY - třída veteránů
Arien Indiánska maskaCäsar v.d. Koboldshütte x Aura Šťastná hviezda |
V1 Nejkrásnější veterán |
---|---|
Ich. Africa zo ŠarfieAlda Šédedab x Inéz z Hlohovníka |
V2 |
Fany z KroviaDack Alset x Barbie spod Krasína |
V3 |
FENY - třída seniorů
Ch. Dafneé Indiánska maskaCharon z Hlohovníka x Aura Šťastná hviezda |
V1 Nejkrásnější senior |
---|
Výsledky zaslala paní Michaela Weidnerová.