Výsledky výstavy: Interdog Bohemia, 27. 8. 2011 - 28. 8. 2011, Mladá Boleslav
Rozhodčí: Adlt Vladimír
PSI - třída dorostu
Andelot z Kraje bílé pěnyKeston Plavý vítr x Aila Sobí dvůr |
VN1 |
---|
FENY - třída dorostu
Sthella SteinrollerIgor v.d. Hofreite x Molla-Majja Steinroller |
N |
---|
PSI - třída mladých
Aron Good YearUlsan Gasko Prim x Bessi Lavandula |
V1 CAJC, BOJ |
---|---|
Marty Barte PrimKuno Royal Safe x Jesabell Barte Prim |
V2 |
Jantar Gasko PrimCsandro v. Wackerbarth x Oriflame Gasko Prim |
V3 |
Batyst z Císařského údolíJeff Barte Prim x Ces Bukový háj |
VD4 |
FENY - třída mladých
Chantico Gasko PrimCh. Cyrol Bukový háj x Unie Gasko Prim |
V1 CAJC |
---|---|
Mystery Barte PrimKuno Royal Safe x Jesabell Barte Prim |
VD2 |
Anuška Černý senCh. Chester Barte Prim x Ascona Bohemia Calvados |
VD3 |
PSI - mezitřída
Dayton Sun z Brzáneckých vinohradůCameron z Brzáneckých vinohradů x Attari Wart Kesidy |
V1 CAC |
---|---|
Apollón SarasanyBendji od Královského rybníka x Xena Gasko Prim |
V2 res. CAC |
Crosby KesidyCh.Dantes Gora Monte x Awe Kesidy |
VD3 |
FENY - mezitřída
Day Star z Brzáneckých vinohradůCameron z Brzáneckých vinohradů x Attari Wart Kesidy |
V1 |
---|---|
Dixie Pixie z Brzáneckých vinohradůCameron z Brzáneckých vinohradů x Attari Wart Kesidy |
VD2 |
Farrah Mista JaswinChivas z Budské samoty x Beast Mista Jaswin |
VD3 |
Carin Lexova smečkaArogant Arivalo Asso x Gueen Elizabeth Gasko Prim |
D |
Destiny DaimarCh. Chester Barte Prim x Bessy Daimar |
D |
PSI - třída otevřená
Ben z Albrechtické samotyArnold z Kejvalky x Bibiana Adamův hrádek |
V1 CAC, res.CACIB |
---|---|
Amos Anima TuaCharion Barte Prim x Dreamy Gold Premio |
V2 res. CAC |
Dares Magické okoUlsan Gasko Prim x Atesa Magické oko |
V3 |
Assan Teresie BohemiaSven Gasko Prim x Royal Resie Gasko Prim |
V4 |
Argo Káranský bleskBarley Moravia Hovacor x brita z Divišovských sadů |
V |
Docent v. PhilippsdorfArtze v. Wackerbarth x Aya z Brzáneckých vinohradů |
V |
Larry z Páralovy zahradyNasthus Animagus x Hella z Páralovy zahrady |
V |
Akim Lucky IjsbeerAkim Nova Merigo x Chibeta z Budské samoty |
VD |
Keno Šlovický vrchAlbi Katveri x Fatima Šlovický vrh |
D |
FENY - třída otevřená
Aisha Hali GaliJekyll Royal Safe x Halka Barte Prim |
V1 CAC, CACIB |
---|---|
Czakira Černý vítrIvanhoe Royal Safe x Kira Plavý vítr |
V2 res.CAC |
Ces Bukový hájÁron z Brdské samoty x Balda Bukový háj |
V3 |
Aila Sobí dvůrDaniels Jack Šédedab x Nangie Královské zátiší |
V4 |
Adisa Amijon StarUlsan Gasko Prim x Cindy v. Phillipsdorf |
VD |
Aireen Zelený kruhCh. Chester Barte Prim x Arachné Axabell |
VD |
Arianna Haf RafBruce Country Bohemia x Borůvka Bukový háj |
VD |
Beyra Krumlovské podzámčíChivas z Budské samoty x Asta Plavské stráně |
VD |
Devitta Westbohemia StarUlsan Gasko Prim x Harmony Barte Prim |
VD |
Eibi-Eve Sideric MiksUlsan Gasko Prim x All-Brii Sideric Miks |
VD |
Gábina Gold PremioCh. Chester Barte Prim x Flores Šlovický vrch |
VD |
PSI - třída pracovní
Dawson z Julinčina údolíAtos ze Starého dvora x Jenny Plavý vítr |
V1 CAC |
---|
PSI - třída šampionů
Ch. Dantes Gora MonteHelos v. Holter Berg x Carioka Gold Mondeo |
V1 CAC, CACIB, BOB |
---|
Výsledky zaslala paní Hana Vendlerová.