Přihlásit se

Výsledky svodu mladých: 15. 10. 2023, Kolín

Alba Pulchra

datum naroz.:12. 6. 2022 Účastníci svodu z vrhu A Alba Pulchra [nové okno]
chovatel:PhDr. Kateřina Baumgartnerováotec:Elroy Black Prim
matka:Alba Jessi - Star
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AmirpesCMKU/HW/10942/22 Miloslav Moučka, Praha 9černá se znaky65 cm5/2a
ArkuspesCMKU/HW/10945/22 Jaroslav Svoboda, Liteňplavá67 cm5/3a/A3,X A3 - M3 LD, X - podkus
AslanpesCMKU/HW/10944/22 Tomáš Pieš, Městec Královéčerná se znaky68 cm5/2a/A2, A4, N6 A4 - P1 PH
AddisfenaCMKU/HW/10947/22Ing. Jaroslav Meruna, Králův Dvůrplavá63 cm5/3a/A3 A3 - M3 vlevo
AyrafenaCMKU/HW/10946/22PhDr. Kateřina Baumgartnerová, Liteňčerná se znaky61 cm2/2a

Arte Simbria

datum naroz.:15. 12. 2022 Účastníci svodu z vrhu A Arte Simbria [nové okno]
chovatel:Bc. Lenka Röschováotec:Simba Gasko Prim
matka:Abria Jackie - Snow
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AbrilifenaCMKU/HW/11100/22 Jiří Čech, Česká Lípačerná se znaky61 cm2/2a/N6
AiranifenaCMKU/HW/11101/22 Milan Obešlo, Nepolisyčerná se znaky62 cm5/2a/A2,D2,N3,N6 t.č. otevřená srst na hřbetě
AllanahfenaCMKU/HW/11098/22 Michal Šedivý, Hrobčice-Chouččerná se znaky61 cm5/2a,4f/D2,N3
AllanisfenaCMKU/HW/11103/22 Adéla Vosátková, Vysoké Chvojnočerná se znaky58 cm5/2a/N6
AmnestyfenaCMKU/HW/11102/22Bc. Lenka Röschová, Lukováčerná se znaky59 cm2/2a,4a/D2,N3
AthelafenaCMKU/HW/11099/22 Eva Dejmková, Benšovčerná se znaky60 cm5/2a/N3

BEL-Vinc

datum naroz.:8. 8. 2022 Účastníci svodu z vrhu A BEL-Vinc [nové okno]
chovatel:Pavel Kynčlotec:Don't stop me now Ghipinaldo
matka:Eiwa z Hrabovských stájí
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AbanpesCMKU/HW/11004/22 Petr Uttendorfský, Velká Losenicečerná67 cm5/1a/E4,N4 E4 - levé ucho
AslanpesCMKU/HW/11003/22 Ladislava Sobotová, Kralupy nad Vltavouplavá69 cm5/3b/E4,N3
AgatifenaCMKU/HW/11008/22 Karel Auer, Rašovice 66, 51721 p. Týniště nad Orlicíčerná se znaky66 cm5/2a/N3
AwinifenaCMKU/HW/11010/22 Pavel Kynčl, Jilemniceplavá66 cm5/3b/A4 A4 - P1 LH

Brambleberry

datum naroz.:15. 10. 2022 Účastníci svodu z vrhu A Brambleberry [nové okno]
chovatel:Ing. Lucie Oboznenkováotec:Benny od Květnické studánky
matka:Amaya Kesarak
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AixpesCMKU/HW/11076/22 Hana Novotná, Krásná Lípačerná se znaky65 cm5/2a/N4
AtreypesCMKU/HW/11078/22 Pavlína Gécová, Trubínčerná se znaky65,5 cm5/2a,4a/N3,N4
AriafenaCMKU/HW/11083/22 Lenka MIkešová Šachová, Nadějkovčerná se znaky61 cm5/2d,4f/A1,A4,A5,E4,N3 A4 - P1 - PH, LH zdvojená korunka P1, E4 - P

Felicity Bohemia

datum naroz.:13. 3. 2023 Účastníci svodu z vrhu H Felicity Bohemia [nové okno]
chovatel:Iva Vokurkováotec:Dream Black Prim
matka:Connie Felicity Bohemia
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
HettyfenaCMKU/HW/11187/23 Iva Vokurková, Praha - Dolní Chabryčerná se znaky57 cm5/2d,4c/E4,N3

Jasanový květ

datum naroz.:20. 10. 2021 Účastníci svodu z vrhu B Jasanový květ [nové okno]
chovatel:Blanka Koutskáotec:El Cid Amijon Star
matka:Annie Black Amber Rose
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
BalúpesCMKU/HW/10625/21 Marta Mikičová, Praha 13černá se znaky64 cm5/2a,4a,4d/D2
BonniefenaCMKU/HW/10631/21 Ivana Hejnová, Bystřice/Nesvačilyplavá63 cm5/3a,4a/A2,N3

Lafarr Star

datum naroz.:19. 5. 2022 Účastníci svodu z vrhu E Lafarr Star [nové okno]
chovatel:Iva Kovářováotec:Benny od Květnické studánky
matka:Namira Aldeon
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
EliottpesCMKU/HW/10908/22 Milan Kotěšovec, Liberecčerná se znaky67 cm5/2a/A5,N3,N4

Lomská krajina

datum naroz.:5. 1. 2023 Účastníci svodu z vrhu A Lomská krajina [nové okno]
chovatel:Lucie Lintnerováotec:Sam Šlovický vrch
matka:Chardone Gora Monte
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
Aramis Boy ChardonepesCMKU/HW/11118/23Mgr. Michaela Brandalíková, Praha 5černá61 cm5/1a/D2,E4,N3 E4 - L, t.č. otevřená srst na hřbetě
Athos ArniepesCMKU/HW/11119/23 Ivana Ryšanová, Dolní Újezdčerná se znaky67 cm5/2a/A3,D2,N3 A3 - M3 oboustraně, t.č. zvlněná srst

od Meruňky

datum naroz.:28. 8. 2022 Účastníci svodu z vrhu B od Meruňky [nové okno]
chovatel:Ing. Lenka Řačákováotec:Elroy Black Prim
matka:Coco Elli Cicesbeo
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
BerenikafenaCMKU/HW/11029/22 Hana Vindišová, Březinačerná se znaky61 cm5/2a/E4

od Meruňky

datum naroz.:23. 1. 2023 Účastníci svodu z vrhu C od Meruňky [nové okno]
chovatel:Ing. Lenka Řačákováotec:Bond Micailve
matka:Addy Ash od Meruňky
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
CameronpesCMKU/HW/11130/23Ing. Lenka Řačáková, Kobylíplavá66 cm5/3c/N3,N4
CiderpesCMKU/HW/11129/23 Gerda Pawlíková, Petrovice u Karvinéčerná se znaky65 cm5/2a

od Zvonících podkov

datum naroz.:14. 2. 2023 Účastníci svodu z vrhu B od Zvonících podkov [nové okno]
chovatel:Andrea Knakalováotec:Geronimo v. Glücks Stein
matka:Beily Micailve
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
BergenpesCMKU/HW11156/23 Jakub Horváth, Žerovice 52, Přešticečerná se znaky68 cm5/2a/D3 t.č. otevřená srst

Sarasany

datum naroz.:29. 1. 2023 Účastníci svodu z vrhu D Sarasany [nové okno]
chovatel:Tereza Raisováotec:Don't stop me now Ghipinaldo
matka:Dark Beauty z Rajského kopce
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
Don BenignopesCMKU/HW/11139/23 Barbora Poláčková, Plzeň - Malesiceplavá65 cm5/3a
Dancing QueenfenaCMKU/HW/11140/23 Hana Millerová, Jenišovice 273černá64 cm5/1a ridge na nose

Sideric Miks.

datum naroz.:2. 4. 2022 Účastníci svodu z vrhu K Sideric Miks. [nové okno]
chovatel:Gabriela Miksováotec:Eddie Edazri loci
matka:Identity Sideric Miks.
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
KelloryfenaCMKU/HW/10865/22 Gabriela Kejvalová, Golčův Jeníkovčerná se znaky64 cm5/2a,4a

Teresie Bohemia

datum naroz.:10. 2. 2021 Účastníci svodu z vrhu D Teresie Bohemia [nové okno]
chovatel:Ing. Tereza Hladkáotec:Quattro Pusztai Pandur
matka:Ranja v.d. Jagsthöhe
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
DakotafenaCMKU/HW/10284/21Ing. Tereza Hladká, Bašťplavá65 cm5/3a,4a doložen RTG fraktury ocasu

z Podbuchlovských hor

datum naroz.:12. 10. 2022 Účastníci svodu z vrhu D z Podbuchlovských hor [nové okno]
chovatel:Iveta Rozumováotec:Benny od Květnické studánky
matka:Cassie z Podbuchlovských hor
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
DarlingfenaCMKU/HW/11070/22 Lenka Safarynová, Rychvaldčerná se znaky59 cm5/2a/E4

z Podještědské zahrady

datum naroz.:5. 10. 2022 Účastníci svodu z vrhu D z Podještědské zahrady [nové okno]
chovatel:Dagmar Franicováotec:Endy Amijon Star
matka:Angel ze Zábělské zahrady
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
DobbypesCMKU/HW/11049/22 Martina Klírová, Mikulov v Krušných horáchčerná se znaky63 cm5/2a/A4,X A4 - LH, X - I3 PD vybočuje, bílý znak rozdělen
DabifenaCMKU/HW/11050/22 Josef Tesař, Rosice u Brnačerná se znaky59 cm5/2a,4a/A2
DixiefenaCMKU/HW/11052/22Mgr. Lenka Winklerová, Kojeticeplavá60 cm5/3a,4a/A4 A4 - P1 LH
Djona SallyfenaCMKU/HW/11053/22 Claudia Mayer, Erlangenplavá58 cm5/3a,4a/E4
DorryfenaCMKU/HW/11054/22 Helena Strnadová, Kolínčerná se znaky60 cm5/2a/A4,N3, X A4 - P1 LH, M3 vlevo, X - I3 LD vybočuje

ze Zábělské zahrady

datum naroz.:18. 3. 2023 Účastníci svodu z vrhu C ze Zábělské zahrady [nové okno]
chovatel:Bc. Lucie Nolčováotec:Tiberius Gasko Prim
matka:Aranka ze Zábělské zahrady
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
Cossac BogeypesCMKU/HW/11210/23 Tomáš Kosohorský, Točník u Klatovplavá62 cm5/3a,4a/A4, D3 A4 - P1 PH
CameyfenaCMKU/HW/11212/23 Lucie Šilhánková, Předenice 92, 33209 Štěnovicečerná se znaky56 cm5/2a/D2
CindyfenaCMKU/HW/11217/23 Karel Janda, Hromniceplavá55 cm5/3a,4a

Výsledky svodů mladých


© Hovawart klub ČR 2007 - 2023 | O webu
Webdesign: Webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus