Přihlásit se

Výsledky svodu mladých: 2. 10. 2022, Kolín - Sendražice

Bafoco

datum naroz.:23. 4. 2021 Účastníci svodu z vrhu B Bafoco [nové okno]
chovatel:Ctibor Puczokotec:Upas Hovarian
matka:Cloé Connie Cicesbeo
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
Benero SunpesCMKU/HW/10397/21RNDr. Martina Dávidová, Střelice u Brnačerná se znaky66 cm5/2a
Baronka BelkafenaCMKU/HW/10401/21 Miroslav Herman, Frymburkčerná se znaky65 cm5/2a

Black Prim

datum naroz.:6. 2. 2022 Účastníci svodu z vrhu F Black Prim [nové okno]
chovatel:Ing. Ph.D. Libuše Svobodováotec:Eddie Edazri loci
matka:Ellie Black Prim
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
FaunpesCMKU/HW/10745/22 Zdeněk Gec, Ostravačerná se znaky65 cm5/2a,2d 2d-hlava, hruď
FerrypesCMKU/HW/10746/22Mgr. Světlana Oplatková, Pozořicečerná65 cm5/1a/A4 A4-P1 PH
FlashpesCMKU/HW/10747/22Ing. Lukáš Siuda, Karvináčerná se znaky64 cm5/2a/X1 ocas kratší než N6
FreedompesCMKU/HW/10748/22 Jiří Švarc, Předbojčerná se znaky65 cm5/2a,2d,4c/A4 2d-hlava, hruď, A4-P1 PD
Fairy TalefenaCMKU/HW/10749/22Ing. Ph.D. Libuše Svobodová, Opočínekčerná62 cm5/1a/N3
FeeBeefenaCMKU/HW/10751/22 Dita Chmelařová, Nové Veselíčerná se znaky62 cm5/2a,2d/A3 2d-hlava, A3-M3 oboustr.
FialkafenaCMKU/HW/10752/22Mgr. Renáta Černá, Opočnočerná se znaky60 cm5/2a/D2,N3
Fluffy FantasiafenaCMKU/HW/10754/22 Tereza Perníčková, Beřovicečerná61 cm5/1a/D2,N3

Bukový háj

datum naroz.:16. 7. 2021 Účastníci svodu z vrhu J Bukový háj [nové okno]
chovatel:Ing. Věra Landsmannováotec:Endy Amijon Star
matka:Beckie Elibuky
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
JasperpesCMKU/HW/10504/21 Marek Smolný, Liberecplavá67 cm5/3a,4a/N3
Junior AxpesCMKU/HW/10508/21 Zdeňka Bartušková, Libenicečerná se znaky68 cm5/2a/A2

Cora Star

datum naroz.:10. 10. 2021 Účastníci svodu z vrhu B Cora Star [nové okno]
chovatel:Jana Komárkováotec:Bahamy Ebritte
matka:Chalka Oddany Tobie
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
BerrypesCMKU/HW/10582/21 Miroslav Kaňka, Třebíčplavá66 cm5/3a
BeatrisfenaCMKU/HW/10585/21 Pavla Burdová, Trutnovčerná se znaky61 cm5/2a/A4,N3 A4-P1LH

Daimar

datum naroz.:19. 9. 2021 Účastníci svodu z vrhu I Daimar [nové okno]
chovatel:RNDr. Dana Hybštováotec:Singapur Kráľovská stráž
matka:Engie Amijon Star
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
IggypesCMKU/HW/10573/21Mgr. Kateřina Kobosilová, Praha 6černá se znaky67 cm5/2a,4a/A4 A4- P1 LH
IrionpesCMKU/HW/10574/21ing Alan Kieslinger, Sušice 1černá se znaky66 cm5/2a
IrwinpesCMKU/HW/10575/21 Jiří Karbus, Nový Borčerná se znaky68 cm5/2a,4a/X1 X1-bílé chlupy na levé přední tlapě
ImperiafenaCMKU/HW/10576/21 Ivana Michalová, Kryryčerná se znaky67 cm5/2a,4a
InfinityfenaCMKU/HW/10577/21Mgr. Martina Říhová, Hradec Královéčerná se znaky65 cm5/2a
IreenfenaCMKU/HW/10578/21 Lenka Tůmová, Jihlavačerná se znaky65 cm5/2a/N4
IrisfenaCMKU/HW/10579/21Ing. Monika Chudá, Prievidzačerná se znaky65 cm5/2a/A4,N3 A4-P1 PH
IsabellfenaCMKU/HW/10580/21RNDr. Dana Hybštová, Praha 10černá se znaky63 cm5/2a/N3

Debbie-Ann

datum naroz.:11. 9. 2020 Účastníci svodu z vrhu N Debbie-Ann [nové okno]
chovatel:Kristýna Banertováotec:Cortez Plattensee-Wart
matka:Derrin Debbie-Ann
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
NoreenfenaCMKU/HW/10144/20 Gabriela Kalasová, Děčín 32černá63 cm5/1a

Dilectio Canis

datum naroz.:18. 11. 2021 Účastníci svodu z vrhu B Dilectio Canis [nové okno]
chovatel:Michaela Jandováotec:Leroy v.d. Hofreite
matka:Genesis Seahawk
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
Bright StarfenaCMKU/HW/10638/21 Marie Slováková, Větřníčerná61 cm5/1a/A4 A4-P1 PH

Ebbi - Blair

datum naroz.:12. 10. 2021 Účastníci svodu z vrhu B Ebbi - Blair [nové okno]
chovatel:Jan Součekotec:Tiberius Gasko Prim
matka:Blair Ave Fortunae
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
BenjypesCMKU/HW/10606/21 Veronika Škaloudová, Brandýs nad labem-Stará Boleslavčerná se znaky68 cm5/2a/D2
BoddiepesCMKU/HW/10604/21 Pavel Zahradník, Višňová - Filipovkačerná se znaky69 cm5/2a/N3
BrusspesCMKU/HW/10605/21 Viktor Jeřábek, Lásenicečerná se znaky63 cm5/2a/E4,N3 E4-P
BaloofenaCMKU/HW/10607/21 Věra Pilařová, Nová Pakačerná se znaky63 cm5/2a/D2,X1 X1- t.č. zdvojený znak na hrudi
BayrafenaCMKU/HW/10613/21 Kristýna Lomoz, Nový Knínčerná se znaky64 cm5/2a/N4
BellafenaCMKU/HW/10611/21Mgr. Daniela Fričová, Rohanovčerná se znaky64 cm5/2a/N3,X1 X1-t.č. změna na konci ocasu
BenniefenaCMKU/HW/10609/21Ing Pavel Čihák, Varnsdorfčerná se znaky64 cm5/2a/E4 E4-P
BessiefenaCMKU/HW/10614/21MUDr. Klára Owen, Kodaňčerná se znaky62 cm5/2a/X1 X1-t.č. zdvojený znak na hrudi
BonnifenaCMKU/HW/10610/21 Radek Voneš, Brandýs nad Labemčerná se znaky61 cm5/2a/E4,X1 E4-P, X1-t.č. zdvojený znak na hrudi
BonniefenaCMKU/HW/10612/21 Eva Kalužíková, Luhačovicečerná se znaky62 cm5/2a,4a/D2

Eldorádo Lipí

datum naroz.:18. 2. 2021 Účastníci svodu z vrhu I Eldorádo Lipí [nové okno]
chovatel:Michaela Gruntováotec:Upas Hovarian
matka:Grenadina Eldorádo Lipí
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
Illarion BargopesCMKU/HW/10302/21 Jan Zeman, Pardubicečerná se znaky64 cm5/2a/A4,E4,N3,N4 A4-P1 LH, E4-L
IzidorpesCMKU/HW/10305/21 Michaela Dvořáková, Starý Kolínčerná se znaky65 cm5/2a/N3,N4
Idyllinen AikafenaCMKU/HW/10307/21 Zdeněk Gargulák, Zlínčerná se znaky58,5 cm5/2a/E4,N3 E4-P

Ender Brook

datum naroz.:14. 6. 2021 Účastníci svodu z vrhu A Ender Brook [nové okno]
chovatel:RNDr. Pavel Charamzaotec:Benny od Květnické studánky
matka:Baila Akrimis Drslavice
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AllisterpesCMKU/HW/10462/21RNDr. Pavel Charamza, Bohuňovicečerná se znaky63 cm5/2a/A4,N3 A4-P1 PH

Fillův dvůr

datum naroz.:30. 9. 2019 Účastníci svodu z vrhu D Fillův dvůr [nové okno]
chovatel:Alena Kellnerováotec:Arcas Cordis Paladin
matka:Energy Debbie-Ann
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
DarkpesCMKU/HW/9755/19 Libor Semerák, Skályčerná se znaky63 cm5/2a,2d/A3,D2 2d-hlava, hruď, A3-M3 L

Fillův dvůr

datum naroz.:20. 7. 2021 Účastníci svodu z vrhu F Fillův dvůr [nové okno]
chovatel:Alena Kellnerováotec:Chandler Debbie-Ann
matka:Energy Debbie-Ann
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
FlokifenaCMKU/HW/10516/21 Dana Kolesnikovová, Rapoticečerná se znaky58 cm5/2a,4a/D2,N3

Hamrštejnské údolí

datum naroz.:25. 3. 2022 Účastníci svodu z vrhu A Hamrštejnské údolí [nové okno]
chovatel:Mgr. Marie Kasanováotec:Hogar z Julinčina údolí
matka:Chryzantéma Bukový háj
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AsanpesCMKU/HW/10787/22 Roman Polovka, Liberec 33plavá65 cm5/3a,4a/A3,A4 A3-P1 LD, A4-P1 PH
AimyfenaCMKU/HW/10792/22Ing. Petr Hykel, Kopřivniceplavá56 cm5/3a
AshleyfenaCMKU/HW/10791/22 Lenka Mareckova, Liberecplavá57 cm5/3b

Huad'Dib

datum naroz.:29. 6. 2021 Účastníci svodu z vrhu D Huad'Dib [nové okno]
chovatel:Mgr. Zora Herzováotec:Royal Royal Safe
matka:Casiopea Huad'Dib
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
DahliafenaCMKU/HW/10484/21 Martina Pospíšilová, Nový Malínčerná62 cm5/1a/A2,D2,N3,X1 t.č. mahagonový nádech srsti

Jasanový květ

datum naroz.:20. 10. 2021 Účastníci svodu z vrhu B Jasanový květ [nové okno]
chovatel:Blanka Koutskáotec:El Cid Amijon Star
matka:Annie Black Amber Rose
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
BessiefenaCMKU/HW/10630/21Bc. Jana Weingruberová, Znojmočerná se znaky61 cm5/2a,4a,4b/N3,N4 4b-celé tělo

Katveri

datum naroz.:9. 11. 2021 Účastníci svodu z vrhu N Katveri [nové okno]
chovatel:Ing. Kateřina Suchomelováotec:Dream Black Prim
matka:Ivory Katveri
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
NathanpesCMKU/HW/10639/21 Veronika Soudná, Měšiceplavá65 cm8/3a
NeropesCMKU/HW/10642/21Mgr. Štěpánka Režňáková, Křižatkyčerná se znaky67 cm5/2a/N6,X1 X1-zdvojený znak na hrudi
Nadine ElizabethfenaCMKU/HW/10645/21Ing. Karel Fabich, Karlíkčerná se znaky62 cm5/2a

Katveri

datum naroz.:20. 3. 2022 Účastníci svodu z vrhu O Katveri [nové okno]
chovatel:Ing. Kateřina Suchomelováotec:Archive Wonder Sambuca
matka:Ginger Katveri
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
OzzypesCMKU/HW/10804/22 Patrik Kozák, Hubojedyčerná se znaky61 cm8/2a/A4 A4-P1 LH
Ora GinafenaCMKU/HW/10806/22Ing. Jaroslav Sankot, Jeseniceplavá58 cm5/3b,4a

Lafarr Star

datum naroz.:1. 4. 2021 Účastníci svodu z vrhu D Lafarr Star [nové okno]
chovatel:Iva Kovářováotec:Benny od Květnické studánky
matka:Bessie Lafarr Star
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
DarwinpesCMKU/HW/10337/21 Tomáš Kříha, Borekčerná se znaky69 cm5/2a,4a,4c/A2,D3,X1 X1-I3 oboustr. dole vybočuje
DastypesCMKU/HW/10338/21 Jiří Svatoš, Hradec Královéčerná se znaky67 cm5/2a,4a/A2,D2,X1 X1-I3 PD vybočuje
DesirefenaCMKU/HW/10343/21 Věra Žežulková, Nový Borčerná se znaky62 cm5/2a,4a/A2,D2,X1 X1-I3 PD vybočuje

Lucky Royal

datum naroz.:5. 9. 2021 Účastníci svodu z vrhu B Lucky Royal [nové okno]
chovatel:Anna Šikolováotec:Chandler Debbie-Ann
matka:Channel Aki Černý vítr
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
Blondie PeggifenaCMKU/HW/10572/21 Markéta Vlachová, Horní Bojanoviceplavá62 cm5/3c/A4,D2,X1 A4-P1 PH, X1-předkus

Moravia Lamara

datum naroz.:12. 5. 2021 Účastníci svodu z vrhu C Moravia Lamara [nové okno]
chovatel:Alena Bilanováotec:Buddy Bohuš z Narcisovej
matka:Goldie Srebrne Pole
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
CodypesCMKU/HW/10411/21 Evžen Heisler, Hrádek nad Nisouplavá71 cm5/3a/A4,E4 A4-P1 PH

od Hlubokého parku

datum naroz.:1. 10. 2021 Účastníci svodu z vrhu E od Hlubokého parku [nové okno]
chovatel:Eva Bauerováotec:Hogar z Julinčina údolí
matka:Banya od Hlubokého parku
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
ElendilpesCMKU/HW/10595/21 Josef Mařík, Choteččerná65 cm5/1a,4a/A4,D2,X1 A4-P1 LH, X1-t.č. mahagonový nádech srsti, otevřená srst
ElessarpesCMKU/HW/10596/21 Pavel Hartman, Újezdčerná67 cm5/1a/A2,D2,X1 X1-t.č. mahagonový nádech srsti

Sarasany

datum naroz.:15. 2. 2021 Účastníci svodu z vrhu C Sarasany [nové okno]
chovatel:Tereza Raisováotec:Bady Čerchovské hvozdy
matka:Dark Beauty z Rajského kopce
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
CirrafenaCMKU/HW/10292/21Ing. Pavel Šimandl, Plzeňčerná se znaky60 cm2/2a/A4,N6 A4-P1 LH

Serpula

datum naroz.:19. 2. 2021 Účastníci svodu z vrhu A Serpula [nové okno]
chovatel:MUDr. Hana Mastnáotec:Dream Black Prim
matka:Boogie Lobetanz
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
ArgopesCMKU/HW/10295/21 Zdeněk Záboj, Letovicečerná se znaky70 cm5/2a
ArtiepesCMKU/HW/10297/21 Zuzana Šulcová, Nekořčerná se znaky65 cm5/2a/A1,D2
AlbertafenaCMKU/HW/10298/21 Jitka Chlistovská, Mělníkplavá63 cm5/3a/A1
AncorafenaCMKU/HW/10299/21Ing. et Ing. Anna Mastná, Kutná Horaplavá62 cm5/3a/A1,E4
AshafenaCMKU/HW/10300/21 Veronika Schutová, Čižicečerná se znaky65 cm5/2a,4a/A1,E4,N3

z Albínského sadu

datum naroz.:16. 8. 2021 Účastníci svodu z vrhu A z Albínského sadu [nové okno]
chovatel:Julie Smolkováotec:Leroy v.d. Hofreite
matka:FeeBee Černý vítr
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
ArielafenaCMKU/HW/10543/21 Luboš Horáček, Červené Pečkyčerná se znaky60 cm5/2a/A2,N6

z Budské samoty

datum naroz.:27. 7. 2021 Účastníci svodu z vrhu B z Budské samoty [nové okno]
chovatel:Lidmila Černáotec:BillyRoy Awedante
matka:Victory z Budské samoty
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
BekyfenaCMKU/HW/10532/21 Josef Kubíček, Jičínčerná se znaky61 cm5/2a

z Jasanového vrchu

datum naroz.:18. 3. 2022 Účastníci svodu z vrhu B z Jasanového vrchu [nové okno]
chovatel:Tomáš Machotec:Upas Hovarian
matka:Behind the mask Ghipinaldo
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
BragipesCMKU/HW/10767/22JUDr. Pravomil Prchal, Dolní Cerekevčerná se znaky62 cm5/2a,4a/D3
BellisfenaCMKU/HW/10770/22 Eva Dvořáková, Záboříčerná se znaky61 cm5/2a

z Julinčina kopce

datum naroz.:22. 4. 2021 Účastníci svodu z vrhu B z Julinčina kopce [nové okno]
chovatel:DiS. Simona Novotnáotec:Cooper Debbie-Ann
matka:Azabela Aisha z Julinčina kopce
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
BernardpesCMKU/HW/10381/21 Jana Nováková, Studená - Skrýchovčerná se znaky68 cm5/2a/A3,D2 A3-P1 LD
BerwinpesCMKU/HW/10382/21Ing. Kateřina Weissová, Bělá pod Pradědemčerná se znaky65 cm5/2a/A1,E4

z Leknínové slati

datum naroz.:26. 10. 2021 Účastníci svodu z vrhu A z Leknínové slati [nové okno]
chovatel:Ing. Jaromír Zelenýotec:Hogar z Julinčina údolí
matka:Xelima z Budské samoty
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AtimpesCMKU/HW/10620/21 Jan Hešík, Frahelžčerná64 cm5/1a/A4,D2 A4-P1 PH
AmayafenaCMKU/HW/10621/21MUDr. Ján Mokriš, Sulicečerná63 cm5/1a/D2,X1 X1-t.č. mahagonový nádech srsti
AyakafenaCMKU/HW/10622/21 Simona Chalupová, Ostřešanyčerná63 cm5/1a/N3

z Lhoteckého gruntu

datum naroz.:2. 7. 2021 Účastníci svodu z vrhu B z Lhoteckého gruntu [nové okno]
chovatel:Mgr. Naděžda Lorenčíkováotec:El Cid Amijon Star
matka:Agnes z Lhoteckého gruntu
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
BérafenaCMKU/HW/10474/21 Dagmar Kubinová, Šestajovicečerná se znaky62 cm5/2a/A2
BerniefenaCMKU/HW/10477/21 Jana Langerová, Ústí nad Orlicíčerná se znaky63 cm5/2a/E4

z Milkova dvora

datum naroz.:31. 5. 2021 Účastníci svodu z vrhu C z Milkova dvora [nové okno]
chovatel:Bc. Iva Simkováotec:Largo Kráľovská stráž
matka:Usuri Gasko Prim
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
Cit HonorpesCMKU/HW/10424/21 Jan Fiala, Praha 9černá se znaky62 cm2/2a/A4,E4,N4 A4-P1 LH
Czechia MiafenaCMKU/HW/10433/21 Petr Dvořák, Plzeňčerná61 cm5/1a/E4,X1 X1-t.č. mahagonový nádech srsti

ze Salesiovy výšiny

datum naroz.:18. 8. 2021 Účastníci svodu z vrhu A ze Salesiovy výšiny [nové okno]
chovatel:Luděk Matoušekotec:Leroy v.d. Hofreite
matka:Dixi Ebidix
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AlfredpesCMKU/HW/10548/21 Veronika Berková, Neratovicečerná se znaky68 cm5/2a/A2,D2
AtarpesCMKU/HW/10549/21Mgr. Jana Fogašová, Brnočerná se znaky67 cm5/2a,4a/D2,N4
AfroditefenaCMKU/HW/10551/21 Luděk Matoušek, Lom -Loučnáčerná se znaky60 cm5/2a,4f/A1,D2,N6

Výsledky svodů mladých


© Hovawart klub ČR 2007 - 2022 | O webu
Webdesign: Webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus