Přihlásit se

Databáze chovatelských stanic hovawartů

V seznamu chovatelských stanic jsou chovatelské stanice z ČR a dále ty zahraniční CHS, které se vyskytují v rodokmenech v ČR odchovaných nebo do ČR dovezených psů/fen. Vyznačeny jsou CHS, jejichž majitelé jsou v současné době aktivními členy Hovawart klubu.

Vybrat podle prvního písmene názvu CHS:

Počet záznamů: 197

NázevChovatelČlenství v Hwk
(Chov. smlouva)
StátKraj
z Albrechtické samoty Burešová Šárka -CZ Pardubický
z Apollónova chrámu Doležal Jaroslav -CZ Jihočeský
z Argonautů CS Tomeček Zbyněk ANO CZ Moravskoslezský
z Arkova souhvězdí Hošková Michaela, Mgr. -CZ Ústecký
z Arwenina údolí Krhovjáková Zuzana, Bc -CZ Moravskoslezský
z Bačinské osady Bartošová Alena -CZ -
z Badínského pralesa Šimegová Daniela -SK -
z Beskydských Argonautů Tomeček Zbyněk ANO CZ Moravskoslezský
z Bítýšských bažin Hejlová Kristýna -CZ Jihomoravský
z Bohušického údolí Dobrá Jana -CZ Vysočina
z Božíkovy zahrady Koloničný Božislav, Ing. -CZ Moravskoslezský
z Brčálníčku Brdíčková Stanislava -CZ Pardubický
z Brdské samoty Bučík Rostislav -CZ -
z Brzáneckých vinohradů Jindráková Radka ANO CZ Ústecký
z Budějcké doliny Kopřivová Dana -CZ Jihočeský
z Budské samoty Černá Lidmila ANO CZ Středočeský
z Bylinkové zahrady Čejka Roman -CZ -
z Cikánky Zeithamerová Eva -CZ Hlavní město Praha
z Cínové hory Smolíková Zuzana -CZ Jihomoravský
z Ciprova kopce Špaček Jiří -CZ Královehradecký
z Císařského údolí Libnarová Eva -CZ Liberecký
z Cituščiny zahrady CS Rezková Jolana -CZ Ústecký
z Corádovy zahrady Nesládek Jiří -CZ Karlovarský
z Času růže Čermáková Alena -CZ Jihočeský
z Červeného domu Souček Miroslav, Ing. ANO CZ Středočeský
z Čížovské Štindlová Milada -CZ Hlavní město Praha
z Ďáblova vrchu Kašová Lucie -CZ Středočeský
z Daku Princlíková Danuše -CZ Ústecký
z Darkovských pramenů Wybitul Pavel, MUDr. -CZ Moravskoslezský
z Deštivého údolí Kršková Ivona, Mgr. -CZ Středočeský
z Divišovských sadů Křišťálová Marcela -CZ Hlavní město Praha
z Divoké Třešňovky Křováková Hana ANO CZ Královehradecký
z Dolní leče Žák Karel ANO CZ Jihomoravský
z Dračích hor Jakubčo Luboš, Ing. -CZ Pardubický
z Drahlova Šimorda Vladimíra -CZ Zlínský
z Drahlovské zahrady Fejfarová Kateřina ANO CZ Olomoucký
z Dřevěné hory Erlebach Ralph -CZ Karlovarský
z Dubákovho dvora Dubovský Bohumil -SK -
z Dubového lesa Schuller Milan, Ing. -CZ Středočeský
z Dudákova kraje Schánělec Milan -CZ Jihočeský
z Duhového kopce Otrubová Alena -CZ Olomoucký
z Dyjských teras Mátlová Markéta -CZ Jihomoravský
z Ecolonu Mráková Jana, MUDr. -CZ Olomoucký
z Eliotova dvora Jankulár Jiří -CZ Moravskoslezský
z Faustova domu Procházková Alena -CZ Jihomoravský
z Frýdlantské doliny CS Zagrapan Antonín -SK Moravskoslezský
z Gilgitu Hřebenová Gabriela -CZ Hlavní město Praha
z Gutské samoty Wrublová Milada -CZ Moravskoslezský
z Hanácké zahrady Krump Otakar -CZ Olomoucký
z Hanáckeho vrchu Sedlák Ctirad -CZ Olomoucký
z Hlohovníka Chudý Michal, Ing. -SK -
z Hlučínských rovnin Pchálek Čestmír -CZ Moravskoslezský
z Hornej zábavky Valach Róbert -SK -
z Horské pastviny Nesvačilová Jana -CZ Královehradecký
z Hovgartu Strackiewicz Anna -PL -
z Hrabovských stájí Lyčková Barbora, Ing. ANO CZ Moravskoslezský
z Hrádku Kunratic CS Ivančulincová Věra -CZ Středočeský
z Hroznějovické hájovny Stropnický Jaroslav, Ing. ANO CZ Jihočeský
z Jasmínového stínu Karban Milan ANO CZ Středočeský
z Javorového háje Pultrová Zdeňka -CZ Středočeský
z Jihláveckého údolí Plešinger Miroslav ANO CZ Vysočina
z Jílovišťských hvozdů Podhola Libor -CZ Středočeský
z Jinočanské samoty Vydrová Eva -CZ Středočeský
z Jizerské samoty Hybnerová Marcela -CZ Liberecký
z Jižní vyhlídky Žolnierčíková Markéta -CZ -
z Julinčina kopce Novotná Simona, DiS. ANO CZ Olomoucký
z Julinčina údolí Mazurová Martina ANO CZ Královehradecký
z Kamenné tvrze Knotek Lubomír -CZ -
z Károvského údolí Plánská Dagmar -CZ Středočeský
z Kašnice Pacas Pavel -CZ Jihomoravský
z Kejvalky Kejvalová Tereza -CZ Vysočina
z Keltského vrchu Macková Iva -CZ Hlavní město Praha
z Košateckých luhů Jurina Ladislav -CZ Moravskoslezský
z Košířského vrchu CS Halíř Josef -CZ Olomoucký
z Krahule Mitrová Eva, Mgr. -CZ Jihočeský
z Kraje bílé pěny Vernerová Lenka, Mgr. -CZ Středočeský
z Kraje kalicha Zenklová Ivana -CZ Jihočeský
z Kraje pestrého kamení Těmínová Jolana -CZ Liberecký
z Kraje pramenů Gécová Pavlína -CZ Karlovarský
z Kraje rumělky Vokurková Kamila -CZ Středočeský
z Kraje vlka Procházka Filip ANO CZ Pardubický
z Královské stezky Pavlíček Milan ANO CZ Vysočina
z Královského údolí Hanzálková Anna, Ing. ANO CZ Jihočeský
z Královských vinohradov Polony Karol -SK -
z Kraslické doliny Malá Soňa ANO CZ Karlovarský
z Krásného Botiče Pangrácová Kateřina -CZ Středočeský
z Krovia Kasala Marian -SK -
z Kruplova Mynář Jaroslav -CZ Jihočeský
z Kytínského ráje Sucharda Petr -CZ Středočeský
z Lásenice Jeřábek Viktor -CZ Jihočeský
z Lašské brány Nenutil Oldřich -CZ -
z Lesů Korálky Králová Dana -CZ Plzeňský
z Lhoteckého gruntu Lorenčíková Naděžda, Mgr. -CZ Pardubický
z Lichnovského dvora Bravenec Jiří ANO CZ Moravskoslezský
z Lipských pasek Šachová Nataša -CZ -
z Lukasova dolíku Cerha Lukáš -CZ Hlavní město Praha
z Malé roklinky Hurychová Kateřina -CZ Jihomoravský
z Malého Rohozce Pokorný Zdeněk -CZ Liberecký
z Michalova zátiší Peroutka Václav -CZ Jihočeský
z Milkova dvora Simková Iva, Bc. ANO CZ Hlavní město Praha
z Moravské vinné 5151A Mikulová Dana ANO CZ -
z Mrazové kotliny Vaculčík Karel -CZ Zlínský
z Narcisovej Slovák Ivan, Ing. -SK -
z Nedabylské vísky Judová Olga -CZ Jihočeský
z Nerudovky Míchalová Eva ANO CZ Plzeňský
z Nové loučky Müllerová Hana -CZ Jihomoravský
z Nové Mazurské Pátková Jana -CZ Hlavní město Praha
z Ochoze u Brna Hradská Jana -CZ Jihomoravský
z Ondrova dvora Jirouchová Miloslava ANO CZ Jihočeský
z Opárenských hvozdů Šírková Ilona, Mgr. -CZ Ústecký
z Opočenského panství Hrdličková Jana -CZ Královehradecký
z Páralovy zahrady Novák Luděk, Ing. ANO CZ Zlínský
z Pecínovského údolí Homonická Romana -CZ Hlavní město Praha
z Pešíkova kraje CS Drvota František -CZ Středočeský
z Pihlíčku Řezníček Radek -CZ -
z Pískových dolů Pecha Vladan -CZ Moravskoslezský
z Piškotové chaloupky Piskoř Jiří -CZ Moravskoslezský
z Plesenského údolí Bubla Jiří -CZ Moravskoslezský
z Podbrdských lesů Jakšová Adéla, Bc. -CZ Středočeský
z Podbuchlovských hor Rozumová Iveta -CZ Zlínský
z Podhořanských kopců Holubová Lucie -CZ Pardubický
z Podještědské zahrady Franicová Dagmar ANO CZ Liberecký
z Polní cesty Babická Kateřina -CZ -
z Pomezí Dänemark Daniel -CZ Moravskoslezský
z Posonia Adam Juraj -SK -
z Pospecovy zahrady Pospíšilová Milena -CZ Středočeský
z Pradědova kraje Černíček Luboš -CZ Moravskoslezský
z Prajzské Lihotky Matušková Blanka -CZ Moravskoslezský
z Prorub Kárníková Nelly -CZ Královehradecký
z Příhonu Malenovská Zdeňka -CZ Jihočeský
z Psího ranče Štencl Petr, Ing. ANO CZ Hlavní město Praha
z Putimských lesů Voráčková Marie -CZ Jihočeský
z Radockiej Góry Michalina Palarz-Prochal -PL -
z Rádských pískoven Oswald Roman -CZ Karlovarský
z Radyňského podhradí Děkanovská Lenka, Mgr. -CZ Plzeňský
z Rafandy Vyčítal Miloš -CZ Královehradecký
z Rajského kopce Lupienská Renáta ANO CZ Moravskoslezský
z Ročkova Polesná Eva -CZ Hlavní město Praha
z Šeříkové zahrady Pokorná Alena, JUDr. -CZ Pardubický
z Tlustovous Richter Miroslav ANO CZ -
z Trocnovského dvorce Vochozková Petra -CZ -
z Tuřan Tomek Stanislav -CZ -
z Údolí Opavice Blaha Jan -CZ Moravskoslezský
z Úhoru CS Wolfová Eva -CZ Moravskoslezský
z Uhřické obory Vandělík Jiří -CZ Středočeský
z Úpatí Ondřejníku Hrubá Michaela, MUDr. -CZ Moravskoslezský
z Valdeckého lesa Jánská Helena -CZ Ústecký
z Vebrkasu Venzhoferová Lucie ANO CZ -
z Velbeku Velecká Renata -CZ Zlínský
z Veterného vrchu - -SK -
z Vichrova Bělina Josef -CZ Ústecký
z Vizovických kopců Strnad Miroslav ANO CZ Zlínský
z Vltavského kraje Kaštánek Vlastimil ANO CZ Středočeský
z Vodmarovy zahrady Vodvářka Zdeněk -CZ Středočeský
z Vřesinského statku Zemanová Romana -CZ Moravskoslezský
z Vysokého lesa Němec Zdeněk ANO CZ Pardubický
z Životic Adamec Petr -CZ Moravskoslezský
Zárubova samota Kašparová Pavlína -CZ Jihočeský
Zašovský květ Kočíbová Petra -CZ Zlínský
zažádáno Žembová Martina, Dis -CZ Karlovarský
zažádáno1 Sianu Anastasia -CZ Liberecký
zažádáno2 - -CZ -
ze Slatinského dvora Semanová Martina -CZ Jihomoravský
ze Slezské Hořiny Rybička Josef -CZ Moravskoslezský
ze Slunečního města Holub Václav -CZ Hlavní město Praha
ze Starého Bělidla Juriga Jindřich -CZ Liberecký
ze Starého dvora Jalůvková Vladimíra -CZ Hlavní město Praha
ze Starého ráje CS Foltyn Petr -CZ Moravskoslezský
ze Starého Rejvízu Turková Lenka, Dr. -CZ Olomoucký
ze Starého Šumbarku Drózd Marián, Ing. ANO CZ Moravskoslezský
ze Stínu lípy Slabihoudek Radek ANO CZ Středočeský
ze Střelského zámku Sichyngr Milan -CZ Jihočeský
ze Stříbrného srdce Žochová Eliška -CZ Jihomoravský
ze Stříbrných kaskád Ranincová Radana, Ing. -CZ Liberecký
ze Suchých luk Hebnar Jaroslav -CZ Olomoucký
ze Světlovských luk Jamrozová Jaroslava, Ing. -CZ Moravskoslezský
ze Šumavských hvozdů Vlková Petra -CZ Jihočeský
ze Švestkového sadu Polášek Michal -CZ Moravskoslezský
ze Včelí zahrady CS Findejs Jana -CZ Středočeský
ze Záblatské kotliny Kraus Josef -CZ Jihočeský
ze Zadarova Karlíková Barbora ANO CZ Moravskoslezský
ze Zahrady tůjí Dvořák Zdeněk -CZ -
ze Zámrsku Hromádka Miloslav -CZ Pardubický
ze Žďárské vrchoviny Štěpánová Jitka -CZ Vysočina
Zelená zahrada Budník Miloslav -CZ Moravskoslezský
Zelená záře Vacová Táňa -CZ Pardubický
Zelené Karpaty Beladič Slavomír -SK -
Zelený kruh Poláková Zuzana -CZ Královehradecký
Zlaté oko Peřinová Marie -CZ -
Zlatý Claret Měrková Renata ANO CZ Zlínský
Zlatý Grál Kubíček Miroslav -CZ Ústecký
Zlatý vlas Jedlička Jaroslav -CZ Pardubický
Zmizelá Vltava Šesták Mojmír -CZ Středočeský
zo Šarfie Horváth Vojtech -SK -
zum Lieselturm - -D -
zur Bärenschlucht - -D -
zur Tiergartenmauer - -A -

© Hovawart klub ČR 2007 - 2018 | O webu
Webdesign: Webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus