Výsledky výstavy: IHA Leipzig, 21. 8. 2010 - 22. 8. 2010, Leipzig
Rozhodčí: Regina Rückbrecht (D)
FENY - třída dorostu
Fantine Vom TullnerbachKalisto vom Gablitztal x Djamilla v. Tullnerbach |
VN1 |
---|---|
Carmen AldeonTorres z Hovgartu x Bleys Folcrum |
VN2 |
PSI - třída mladých
Arthos Vom FleischereckAlkiz von Almodis x Xarisa vom Fleischereck |
VD1 Anw. DTCh. Jügend CH. |
---|---|
Arthus Vom FleischereckAlkiz von Almodis x Xarisa vom Fleischereck |
VD2 |
PSI - mezitřída
Assan Teresie BohemiaSven Gasko Prim x Royal Resie Gasko Prim |
V1 CAC, Anw. Dt. Ch. (VDH) |
---|
FENY - mezitřída
Lady Luna v.d. SpreewehrmühleArtje-F v.d. Hollenstedter Rabauken x Jule v.d. Spreewehrmühle |
V1 CAC,Anw. DT.Ch. |
---|---|
Enormous Charme MadraGajus v.d.Koboldshütte x Avrafastes Dottir |
V2 Res. CAC, Res. Anw. DT.Ch. |
PSI - třída otevřená
Luk Vom VölkerschlachtdenkmalGregor vom Völkerschlachtdenkmal x Donka vom Märchenhof |
V1 CAC, Anw. Dt. Ch. (VDH), Res. CACIB |
---|---|
Benito Vom BirkenvennUrwis Chatka Zielarki x Carlotta von Olen Hus |
V2 Res. CAC, Res. Anw. DT.Ch. |
Cäsar Vom EdelsteinViete v. Fleischereck x Frenja v. Garten d. Freiheit |
VD3 |
Gazapo Vom NadjangrundGregor vom Völkerschlachtdenkmal x Draxi v. Nadjangrund |
VD4 |
Dantes Gora MonteHelos vom Holter Berg x Carioka Gold Mondeo |
VD |
Fiete v.d. Wismarsche BuchtCalle v. Nadjangrund x Adele v. Dobinerland |
D |
FENY - třída otevřená
Raila Vom AlbertinenwegFerry v.d. Hofreite x Oxana v. Albertinenweg |
V1 CAC, Anw.DT.Ch., CACIB |
---|---|
Danja v. Haselrieder WaldHugo v.d.Spreewehrmühle x Beauty v. Haselrieder Wald |
V2 Res. CAC, Res. Anw. DT.Ch., Res. CACIB |
Gin Vom NadjangrundGregor vom Völkerschlachtdenkmal x Draxi vom Nadjangrund |
V3 |
Elsa Vom NadjangrundAkim vom der Teichlandschaft x Jana vom Lusenhang |
V4 |
Aisha Hali GaliJekyll Royal Safe x Halka Barte Prim |
V |
Enormous Brilliant VegasConny v. Ascona x Maggy v. Jesses Meute |
V |
PSI - třída pracovní
Iceman Vom KottmarblickMaiko v. Klosterhof x Fina v. Kottmarblick |
V1 CAC, Anw. Dt. Ch. (VDH) |
---|---|
Sam Vom Weiner StandtrandHaiko aus Vinkona x Mira v.d.Hausbergkante |
neposouzen |
FENY - třída pracovní
All-Brii Sideric MiksHasko Gasko Prim x Adaly Biely Démon |
VD1 |
---|---|
Royal Resie Gasko PrimChiron z Páralovy zahrady x Berenika Adamův Hrádek |
VD2 |
PSI - třída šampionů
Kalisto Vom GablitztalLuzifer v.d. Marienmühle x Xamina v. Gablitztal |
V1 CAC, Anw.DT.Ch., CACIB |
---|---|
Bolko Vom Dobiner LandLefter v. Blonden Stern x Caline v.d. Wismarsche Bucht |
V2 Res. CAC, Res. Anw. DT.Ch. |
PSI - třída veteránů
Djego Vom Garten der FreiheitBranco vom Rehwinkel x Bisbee Vom Garten der Freiheit |
V1 Anw. Vet. Ch. RZV VDH |
---|
FENY - třída veteránů
Kara Vom ScharmützeleckBoss v.Völkerschlachtdenkmal x Fina v. Scharmützeleck |
V1 Anw. Vet. Ch. RZV VDH, BOB |
---|
Výsledky zaslala paní Hana Vendlerová.