Galerie úspěšných

Seznam všech junior šampiónů plemene hovawart zapsaných od 1.1.1990 do 30.10.2017 na ČMKU

jméno psa datum narození majitel
Erka Gasko CS 9.9.1995 Vlastimil Bednář
Archie Barte Prim 6.6.1996 David Hulínský
Ari od Červené skály 22.6.1996 Jaroslav Hebnar
Berryl Barte Prim 24.12.1996 Michaela Valentová
Andra z Mrazové kotliny 23.4.1998 Danuše Chadimová
Carleon Gold Mondeo 12.11.1998 Romana Stejskalová
Hella z Páralovy zahrady CS 5.3.1999 Luděk Novák
Hexa z Páralovy zahrady CS 5.3.1999 Alena Otrubová
Izaura Zelené Karpaty SK 30.3.1999 Vlasta Rohlová
Bary ze Zámrsku 19.5.1999 Václav Peroutka
Cherry z Páralovy zahrady 5.5.2000 Petra Kučerová
Chiron z Páralovy zahrady 5.5.2000 Martin Vávra
Boris Adamův Hrádek 6.5.2000 Antonín Lovětínský
Cosmah vom Balmfluhköpfliblick 5.9.2000 Zuzana Štěrbová
Bensi Moravia Hovacor 28.3.2001 Filip Procházka
Akym z Malého Rohozce 18.4.2001 Zdeněk Pachovský
Ivanhoe Royal Safe 20.4.2001 Miroslav Pečený
Afra Katčina Smečka 13.6.2001 Kateřina Houšková
Lord Královské zátiší 25.9.2001 Anna Seidel
Andy z Duhového kopce 27.12.2001 Iveta Bartošová
Ayrin z Pomezí 30.3.2002 Šárka Slezáková
Kesidy Plavý vítr 22.9.2002 Rudolf Baudyš
Calderon Moravia Hovacor 27.9.2002 Hana Jemelková
All-Brii Sideric Miks 3.5.2003 Gabriela Miksová
Sven Gasko Prim 12.2.2004 Ladislav Vysloužil
Halka Barte Prim 18.2.2004 Tereza Kučerová
Blacky od Královského rybníka 11.8.2004 Timotea Dekanová
Aston Mílas Moravia 27.11.2004 Martina Sokolová
Carmen Queen Elsa 7.12.2004 Markéta Šindlerová
Jack z Páralovy zahrady 13.2.2005 Josef Luža
Coddys Gora Monte 12.3.2005 Vladimír + Zdeňka  Brdovi 
Ulsan Gasko Prim 14.3.2005 Blanka Brázdová
Clara Gutta Fortunae 27.1.2006 Iva Beranová
Barchetta Mílas Moravia 15.2.2006 Jolana Kaplanová
Dantes Gora Monte 17.3.2006 Arnošt + Hana Vendlerovi
Anitun z Valdeckého lesa 31.3.2007 Kristýna Juklová
Clara Gutta Fortunae 27.1.2006 Iva Beranová
Cyrol Bukový háj 18.2.2006 Kateřina Macáková
Dreamy Gold Premio 26.8.2006 Petr Svoboda
Aram z Kraje pestrého kamení 21.9.2007 Petr Havlík
Deriin Sideric Miks 9.2.2008 Kateřina Štěpánová
Attis z Valdeckého lesa 31.3.2007 Petr Foltyn
Aslan z Kraje pestrého kamení 21.9.2007 Viktor Jeřábek
Caira Katveri 23.3.2008 Marie Werthaimová
Darcy z Kraje kalicha 11.11.2007 Ivana Zenklová
Boogie Černý vítr 14.4.2008 Martina Balonová
Darcius Gasko Prim 16.2.2008 Lenka Kunšteková
Extra-Fain Sideric Miks 1.4.2009 Tereza Kosinová
Assan Teresie Bohemia 17.11.2008 Jaroslav Boček
Black Beryl Kesidy 16.4.2009 Klára Štefková
Cácorka Katčina smečka 9.9.2008 Michal Růžička
Nasthy z Budské samoty 28.5.2009 Aneta Zahradníčková
Genesis Gasko Prim 22.9.2008 Iva Vokurková
Brusinka ze Starého Rejvízu 10.3.2009 Štěpánka Svobodová
Aibo z Císařského údolí 22.5.2009 Michaela Valentová
Cailin Sun Kesidy 18.11.2009 Eva Hajšmanová
Jacobi Gasko Prim 22.5.2010 Petr Fikejz
Dayton Sun z Brzáneckých vinohradů 17.10.2009 Žaneta Šumpíková
Apis Black Prim 6.12.2010 Libuše Svobodová
Cayenne Černý vítr 20.6.2009 Martina Balonová
Apollón Sarasany 17.5.2010 Tereza Raisová
Famous Sideric Miks 12.2.2010 Gabriela Miksová
Adam Regis Moravia 9.5.2013  Soňa Malá
Akira Debbie-Ann  4.3.2012  Eva Bauerová 
Ambra von Bobble 29.3.2012  Ilona Šírková 
Angie Coras Garden  9.5.2010  Renata Králová 
Anima Bensi Lady Marion  28.6.2012  Filip Procházka 
Arnie von Bobble  29.3.2012  Dagmar Kozlíková 
Arnika Edazri loci  23.10.2012  Michaela Horová 
Athos Arcana Dei  22.6.2011 Petra Peksová
Bard Debbie-Ann  19.12.2012  Linda Luksa
Bernie Black Prim  18.11.2011 Pavla Čížková
Blackie Amijon Star  15.6.2011 Miroslav Pospíšil 
Bono z Nerudovky  14.5.2011  Zdeněk Kolbek 
Falco Katveri  10.4.2012  Šárka Matějková 
Garish Ghada Enormous  7.11.2011 Markéta Wortnerová
Johan Adamův hrádek  4.10.2010  Andrea Černá
Maureen Gasko Prim  25.6.2012  Monika Baranová 
Megi z Budské samoty  19.5.2008  Jitka Štěpánová 
Perla Gasko Prim  7.7.2013  Radka Pohanková 
Ruby z Budské samoty 20.8.2011 Lidmila Černá
Aik Carpathia Heart 28.4.2013 Lenka Řačáková
Hanibal Gora Monte 30.3.2013 Tereza Tolarová
Amare Awedante 4.11.2013 František Vaculčík
Anttara Black Awedante 4.11.2013 Eva Hajšmanová
Arne Cordis Paladin 8.6.2014 Miroslav Kolací
Gaston z Julinčina údolí 24.3.2014 Jan Leksa
Ginger Katveri 25.1.2014 Kateřina Suchomelová
Guseppe Snow Meadow 25.4.2014 Dagmar Franicová
Shanti Gasko Prim 4.5.2014 Jana Tomanová
Belissa Sagbariam 29.8.2014 Jolana Novotná
Bekky von Bobble 26.1.2015 Jaroslava Krákorová
FeeBee Černý vítr 1.8.2014 Robert Smolka
Afareus Channe Line 22.9.2014 Vendula Husáková
Bustter Awedante 14.4.2015 Ivana a Radovan Süssovi
Erny z Kraje vlka 17.3.2016 Jana Pazdírková
Brixia Saint Barbarons 22.6.2015 Lenka Plášková

Hogar z Julinčina údolí

Althea Micailve

9.12.2015

26.4.2016

Jiřina Kotěšovská

Veronika Benešová

Seznam všech šampiónů ČR plemene hovawart od 1.1.1990 do 30.10.2017

jméno psa datum narození majitel
Brian Tánio CS 17.11.1990 M. + S. Krůtovi 
Arisa Ďáblovo oko CS 15.10.1991 Květoslava Valušová
Afric Zelené Karpaty 2.7.1991 Hana Jemelková
Ciddo Královské zátiší CS 10.2.1992 Petr Foltyn
Cadde Zelené Karpaty 18.4.1992 Jana Svobodová
Ayko Štorchův kraj CS 23.7.1992 Jaroslav Strava
Carlo Plavý vítr CS 17.8.1992 Ivana Zenklová
Cilla Plavý vítr CS 17.8.1992 Michaela Faiglová
Aida Jihočeský vítr CS 15.10.1992 Ivana Zenklová
Albion Gasko CS 24.10.1992 Jana Svobodová
Ambra Gasko CS 24.10.1992 Luděk  Novák
Dustyn Plavý vítr CS 20.4.1993 Blanka Brázdová
Alan Vererné údolie 1.5.1993 Ingrid Jahelková
Jimmy Biely démon 13.6.1993 Stanislava Červeňová
Arabela z Hrádku Kunratic CS 11.9.1993 Lenka Svobodová
Baria Gasko CS 23.9.1993 Tereza Havlíčková
Cäsar von der Koboldshütte 5.10.1993 Josef Fábin
Egar z Pešíkova kraje CS 28.10.1993 Josef Scháněl
Clannad Gasko CS 19.3.1994 Lucie Laštůvková
Arny z Budské samoty 22.10.1994 Libor Štěpán
Geery Královské zátiší 15.11.1994 Lenka Fraňková
Elvis z Páralovy zahrady CS 2.12.1994 Vladimír Šplíchal
Emir z Páralovy zahrady CS 2.12.1994 Josef Luža
Chris Královské zátiší 4.1.1996 Jan Glatt
Aranka Barte Prim 6.6.1996 Eva Polesná
Ari od Červené skály 22.6.1996 Jaroslav Hebnar
Freddie von der Elbperle 5.8.1996 Rita Röllig
Ámos z Cikánky 1.9.1996 Gabriela Miksová
Fram z Páralovy zahrady CS 8.10.1996 Jaroslava Slámová
Blondy od Červené skály 20.2.1997 Andrea Černá
Anna z Kraje Kalicha 25.2.1997 Marcela Křišťálová
Happy Gasko Prim 8.8.1997 Vladan Pecha
Hasko Gasko Prim 8.8.1997 Alena Burdová
Alda Šédedab 24.2.1998 Jindřich Homola
Charon Gasko Prim 27.2.1998 Ywetta Staňková
Jakie Královské zátiší 28.3.1998 Blanka Jarolímková
Art Alpské tajemství CS 30.4.1998 Vratislav Kovář
Conny von Ascona 27.8.1998 Anna Pieczynska
Carleon Gold Mondeo 12.11.1998 Romana Stejskalová
Áron z Brdské samoty 16.11.1998 Gabriela Sirotková
Alenka od Hrnčířského kruhu 24.2.1999 J. + M. Sojková
Hella z Páralovy zahrady CS 5.3.1999 Luděk Novák
Hexa z Páralovy zahrady CS 5.3.1999 Alena Otrubová
Bary ze Zámrsku 19.5.1999 Václav Peroutka
Bruce Country Bohemia 13.7.1999 Klára Vysloužilová
Ballantinka Šédedab 13.10.1999 Lucie Makovcová
Artuš z Ciprova kopce 18.11.1999 Veronika Vondřejcová
Ilka Plavý vítr CS 1.12.1999 Michaela Flégrová
Atma Gutta Fortunae 10.3.2000 Alena Goldmannová
Cosmah vom Balmfluhköpfliblick 5.9.2000 Zuzana Štěrbová
Baxia Moravia Hovacor 28.3.2001 Martina Řihošková
Ivanhoe Royal Safe 20.4.2001 Miroslav Pečený
Fatima Country Bohemia 18.6.2001 Klára Pipková
Atos ze Starého dvora 24.6.2001 Vladimíra Jalůvková
Oriflame Gasko Prim 25.6.2001 Lenka Svobodová
Prima Gasko Prim 20.8.2001 Lenka Svobodová
Jasper Plavý vítr 16.9.2001 Michaela Faiglová
Lord Královské zátiší 25.9.2001 Anna Seidel
Nellik Las Ksiezniczek 5.10.2001 Aleksandra Pasko
Andra z Duhového kopce 27.12.2001 Kateřina Štěpánová
Artur z Duhového kopce 27.12.2001 Jaroslav Hebnar
Clairmont z Brzáneckých vinohradů 9.3.2002 Jan Šeda
Gatia Kris-Ve-Mar 29.3.2002 Barbora  Lyčková
Afrika Gora Monte 18.8.2002 Martina Babíková
Arnold z Kejvalky 5.9.2002 Josef Urbánek
Kesidy Plavý vítr 22.9.2002 Rudolf Baudyš
Keston Plavý vítr 22.9.2002 Martina Balonová
Kira Plavý vítr 22.9.2002 Martina Balonová
Kody Plavý vítr 22.9.2002 Anna Brázdová
Calderon Moravia Hovacor 27.9.2002 Hana Jemelková
Cayetana Moravia Hovacor 27.9.2002 Martina Valentová
Royal Resie Gasko Prim 26.1.2004 Tereza Fidlerová
Atti z Hrabovských stájí 30.6.2005 Aleš Gregor
Albert z Nedabylské vísky 7.6.2005 Martina a Václav Honisovi
All-Brii Sideric Miks 3.5.2003 Gabriela Miksová
Axis Alamo Negro 23.10.2004 Oldřich Nenutil
Barchetta Mílas Moravia 15.2.2006 Jolana Kaplanová
Cindy v. Philippsdorf 4.6.2004 Miroslav Pospíšil
Jekyll royal Safe 3.12.2005 Lubomíra Komorová
Uno Gasko Prim 14.3.2005 Jana Svobodová
Cortina Kráľovská stráž 13.6.2005 Martina Babíková
Aston Mílas Moravia 27.11.2004 Martina Sokolová
Chester Barte Prim 13.3.2005 Eva Benešová
Attis z Valdeckého lesa 31.3.2007 Petr Foltyn
Carol Gutta Fortunae 27.1.2006 Barbora Pokorná
Aslan z Kraje pestrého kamení 21.9.2007 Viktor Jeřábek
Charlie Šlovický vrch 6.3.2006 Libuše Kantnerová
Cyrol Bukový háj 18.2.2006 Kateřina Macáková
Deriin Sideric Miks 9.2.2008 Lidmila Černá
Asia Vidovický kříž 10.3.2005 Andrea Krajčíková
Darcius Gasko Prim 16.2.2008 Lenka Kunšteková
Alex ze Stříbrných kaskád 13.5.2006 Gabriela Vitoslavská
Canetti Sideric Miks 16.6.2006 Barbora Urbanová
Dantes Gora Monte 17.3.2006 Hana a Arnošt Vendlerovi
Bray-Bo Sideric Miks 9.8.2004 Jaromír Vojáček
Bonny z Divišovských sadů 24.3.2003 Marcela Křišťálová
Eliška Bukový háj 8.3.2008 Eva Zálešáková
Adam Haf Raf 24.12.2006 Vladimíra Králová
Chivas z Budské samoty 3.8.2004 Pavel Bína
Artex z Lašské brány 21.3.2008 Barbora Musialková
Bond Černý vítr 14.4.2008 Vladimír Forman
Halka Barte Prim 18.2.2004 Tereza Mulačová
Eset Gasko Prim 8.5.2008 Andrea Ryšková
Bentley Mílas Moravia 15.2.2006 Romana Němečková
Acer z Prorub 3.8.2005 Radka Jankelová
Ciara Gutta Fortunae 27.1.2006 Blanka Djakovová
Carrie Bess Yrtep 9.10.2006 Petra Tůmová Šťastná
Amor Carnovia Silesia 10.11.2007 Bohuslava Holubová
Andrew Alamo Negro 23.10.2004 Kristína Vaňová
Argus Canewart 19.8.2008 Daniela Procházková
Anitun z Valdeckého lesa 31.3.2007 Kristýna Juklová
Dawson z Julinčina údolí 9.5.2006 Jiřina Kotěšovská
Angie Coras Garden 9.5.2010  Renata Králová
Argo Amijon Star 21.6.2008 Jaroslava Krákorová 
Blackie Amijon Star 15.6.2011  Miroslav Pospíšil 
Bono z Nerudovky 14.5.2011 Zdeněk Kolbek
Cailin Sun Kesidy 18.11.2009 Eva Hajšmanová
Dášeňka Katčina smečka  8.5.2011  Vladimír Skřehota
Falcon Gora Monte 22.4.2010  Blanka Hriagyelová
Lady z Páralovy zahrady  15.4.2007 Luděk Novák
Benji z Ondrova dvora 29.1.2013 Martina Vršecká
Atila Alisante 29.6.2012 Pavel Košťál
Perla Gasko Prim 7.7.2013 Radka Pohanková
Adar Šenovský dvůr 18.5.2010 Iva Hažmuková
Aik Carpathia Heart 28.4.2013 Lenka Řačáková
Bags z Kraje bílé pěny 2.4.2012 Martina Horová
Rennie z Budské samoty 20.8.2011 Petra Kejdanová
Arsis Ave Fortunae 7.6.2012 Barbora Pokorná
Jamaica Kráľovská stráž 3.3.2012 Martina Babíková
Arnie Čerchovské hvozdy 18.10.2010 Blanka Pivoňková
Falco Katveri 10.4.2012 Šárka Matějková
Atai Debbie-Ann 4.3.2012 Libor Štipák
Hanibal Gora Monte 30.3.2013 Tereza Tolarová
Brannan Elibuky 15.8.2014 Radka Jašková
Afareus Channe Line 22.9.2014 Vendula Husáková
Aim Elderberry from Black Meadow 15.10.2014 Pavlína Vajsová
Anima Bensi Lady Marion 28.6.2012 Filip Procházka
Baghir Scorteus Mons 8.5.2013 Alena Rábková
Anima Bensi Lady Marion 28.6.2012 Filip Procházka
Dawson z Julinčina údolí 9.5.2006 Jiřina Kotěšovská

Anttara Black Awedante

Heineken Šédedab

Energy Debbie-Ann

Leroy v.d. Hofreite

Qwenn z Budské samoty

Shanti Gasko Prim

4.11.2013

8.9.2010

22.8.2014

9.5.2014

7.4.2011

4.5.2014

Eva Hajšmanová

Lenka Řačáková

Alena Kellnerová

Vladimíra Králová

Věra Füsslová

Jana Tomanová

Seznam všech Veterán šampiónů plemene hovawart od 1.1.1990 do 30.10.2017

jméno psa datum narození majitel
Anna z Kraje kalicha 25.2.1997 Křišťálová Marcela
Bee-Bee z Brzáneckých vinohradů 26.2.2000 Radka a Jiří Jindrákovi
Ariva Lotto Bohemia 1.6.1997 Kateřina Houšková
Clairmont z Brzáneckých vinohradů 9.3.2002 Jan Šeda
Bonny u Divišovských sadů 24.3.2003 Marcela Křišťálová
Asta Plavské stráně 28.4.2002 Radka Kubalová
Bessy Daimar  14.4.2003  Dana Hybštová
Blacky od Královského rybníka 11.8.2004  Timotea Dekanová
Chivas z Budské samoty 3.8.2004 Pavel Bína
Docent von Philippsdorf 3.6.2005  Michaela Jandová
Jeremy Royal Safe 12.3.2005  Bronislav Szkorupa
Ozi Las Ksiezniczek 24.10.2002 Michaela Gruntová
Dantes Gora Monte 17.3.2006 Hana Vendlerová
Cyrol Bukový háj 18.2.2006 Kateřina Macáková
Bona Dea Siderecan 6.4.2007 Jana Hnátková
Boogie Černý vítr 14.4.2008 Martina Balonová

Dawson z Julinčina údolí

Darcius Gasko Prim

Anitun z Valdeckého lesa

Argo Amijon Star

Canetti Sideric Miks.

Lady z Páralovy zahrady

9.5.2006

16.2.2008

31.3.2007

21.6.2008

16.6.2006

15.4.2007

Jiřina Kotěšovská

Lenka Kunšteková

Kristýna Juklová

Jaroslava Krákorová

Kristýna Juklová

Luděk Novák

Seznam všech Grand šampiónů plemene hovawart od 1.1.1990 do 30.10.2017

jméno psa datum narození majitel
Uno Gasko Prim 14.3.2005 Jana Svobodová
Clairmont z Brzáneckých vinohradů 9.3.2002 Jan Šeda
All-Brii Sideric Miks 3.5.2003 Gabriela Miksová
Aslan z Kraje pestrého kamení 21.9.2007 Viktor Jeřábek
Carol Gutta Fortunae 27.1.2006 Barbora Pokorná
Darcius Gasko Prim 16.2.2008 Lenka Kunšteková
Charlie Šlovický vrch 6.3.2006 Libuše Kantnerová
Yennie Gasko Prim 6.4.2005 Jiří Svoboda
Dantes Gora Monte 17.3.2006 Hana a Arnošt Vendlerovi
Alex ze Stříbrných kaskád 13.5.2006 Gabriela Vitoslavská
Anitun z Valdeckého lesa 31.3.2007 Kristýna Juklová 
Cailin Sun Kesidy 18.11.2009 Eva Hajšmanová 
Cyrol Bukový háj 18.2.2006  Kateřina Macáková
Eliška Bukový háj  8.3.2008  Eva Zálešáková
Falcon Gora Monte  22.4.2010 Blanka Hriagyelová
Perla Gasko Prim 7.7.2013 Radka Pohanková
Atila Alisante 29.6.2012 Pavel Košťál
Cayenne Černý vítr 20.6.2009 Martina Vršecká
Benji z Ondrova dvora 29.1.2013 Martina Vršecká

Blackie Amijon Star

Aik Carpathia Heart

Hanibal Gora Monte

15.6.2011

28.4.2013

30.3.2013

Miroslav Pospíšil

Lenka Řačáková

Tereza Tolarová

Seznam všech interšampiónů plemene hovawart od 1.1.1990 do 30.10.2017

jméno psa datum narození majitel C.I.B. C.I.E.
Ambra Gasko CS 24.10.1992 Luděk Novák X -
Cäsar von der Koboldshütte 5.10.1993 Fábin Josef X -
Carleon Gold Mondeo 12.11.1998 Romana Stejskalová X -
Atma Gutta Fortunae 10.3.2000 Goldmannová Alena X -
Atos ze Starého dvora 24.6.2001 Jalůvková Vladimíra X -
Kesidy Plavý vítr 22.9.2002 Baudyš Rudolf X -
Keston Plavý vítr 22.9.2002 Martina Balonová X -
Kody Plavý vítr 22.9.2002 Brázdová Anna X -
Clairmont z Brzáneckých vinohradů 9.3.2002 Jan Šeda X X
Ulsan Gasko Prim 14.3.2005 Blanka Brázdová X -
All-Brii Sideric Miks 3.5.2003 Gabriela Miksová X X
Barchetta Mílas Moravia 15.2.2006 Jolana Kaplanová X -
Atti z Hrabovských stájí 30.6.2005 Aleš Gregor X -
Uno Gasko Prim 14.3.2005 Lenka Svobodová X -
Yennie Gasko Prim 6.4.2005 Jiří Svoboda - X
Carol Gutta Fortunae 27.1.2006 Barbora Pokorná X X
Alex ze Stříbrných kaskád 13.5.2006 Gabriela Vitoslavská - X
Cyrol Bukový háj 18.2.2006 Kateřina Macáková X X
Darcius Gasko Prim 16.2.2008 Lenka Kunšteková X X
Adam Haf Raf 24.12.2006 Vladimíra Králová X
Extra-Fain Sideric Miks 1.4.2009 Tereza Kosinová  -  X
Pyper von der Taubenbrücke 7.6.2008 Tereza Hladká  X  X
Jacobi Gasko Prim 22.5.2010 Petr Fikejz   X
Heineken Šédedab 8.9.2010 Lenka Řačáková   X
Nasthy z Budské samoty 28.5.2009 Aneta Zahradníčková   X
Dantes Gora Monte 17.3.2006 Hana Vendlerová   X
Athos Arcana Dei 22.6.2011 Petra Peksová   X
Jamaica Kráľovská stráž 3.3.2012 Martina Babíková   X
Famous Sideric Miks 2.12.2010 Gabriela Miksová   X
Akira Debbie-Ann 4.3.2012 Eva Bauerová   X
Ambra hali Gali 16.2.2008 Dagmar Kozlíková   X
Aik Carpathia Heart 28.4.2013 Lenka Řačáková   X
Garish Ghada Enormous 7.11.2011 Markéta Wortnerová   X
Atila Alisante 29.6.2012 Pavel Košťál   X
Perla Gasko Prim 7.7.2013 Radka Pohanková   X

Falcon Gora Monte

Shanti Gasko Prim

Amaro Carpathia Heart

22.4.2010

4.5.2014

28.4.2013

Blanka Hriagyelová

Jana Tomanová

Nicola Wendelinová

 

X

X

X

Seznam všech šampiónů IHF

jméno psa datum narození majitel
Carleon Gold Mondeo 12.11.1998 Romana Stejskalová
Hasko Gasko Prim 8.8.1997 Alena Burdová
Oriflame Gasko Prim 25.6.2001 Lenka Svobodová
Ulsan Gasko Prim 14.3.2005 Blanka Brázdová
Ayrin z Pomezí 30.3.2002 Martin Slezák
Yennie Gasko Prim 6.4.2005 Jiří Svoboda
Aik Carpathia Heart 28.4.2013 Lenka Řačáková
Alex ze Stříbrných kaskád 13.5.2006 Gabriela Vitoslavská

Seznam všech Českých šampiónů práce

jméno psa datum narození majitel
Cindy von Philippsdorf 6.4.2004 Miroslav Pospíšil
Aila Kasurgis 5.10.2005 Dana Králová

 Seznam všech Šampionů ČMKU

jméno psa  datum narození  majitel 
Darcius Gasko Prim 16.2.2008 Lenka Kunšteková 
Famous Sideric Miks 2.12.2010  Gabriela Miksová
Barney Seahawk 12.4.2011  Petra Pazdýrková
Aik Carpathia Heart 28.4.2013 Lenka Řačáková
Cayenne Černý vítr 20.6.2009 Martina Vršecká
Cyr Tara Guarda 26.3.2011 Helena Malá
Jantar Gasko Prim 22.5.2010 Alena Burdová
Perla Gasko Prim 7.7.2013 Radka Pohanková
Argo Lady Marion 28.6.2012 Jana Pazdírková

Cailin Sun Kesidy

Hanibal Gora Monte

Meggie z Páralovy zahrady

18.11.2009

30.3.2013

16.6.2011

Eva Hajšmanová

Tereza Tolarová

Hana Nalevajková

 

 

 

 

 

Zdroj: ČMKU, IHF

 


© Hovawart klub ČR 2007 - 2017 | O webu
Webdesign: Webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus