Výsledky výstavy: Speciální výstava Hwk se zadáváním CAC, 16. 5. 2009, Knížecí Rybník u Tábora

Rozhodčí: feny a psi až po třídu mladých: Vladimír Adlt / feny mezitřída a další: Dr. Ursula Berges / psi mezitřída a další: Dr. med vet. Volker Wienrich

 

FENY - třída štěňat

Cira Pektorův statek

Andy od Vltavského jezu x Arga Ostravské hvozdy

VN1 Cira Pektorův statek - Speciální výstava na Knížecím rybníku, 16. 5. 2009 [nové okno]
 

PSI - třída dorostu

Ivan Adamův hrádek

Nando Animagus x Eliška Adamův hrádek

N1 Ivan Adamův hrádek - Speciální výstava na Knížecím rybníku, 16. 5. 2009 [nové okno]
Cvrček Katčina Smečka

Frisko v. Hause Luka x Afra Katčina smečka

N2 Cvrček Katčina Smečka - Speciální výstava na Knížecím rybníku, 16. 5. 2009 [nové okno]

FENY - třída dorostu

Cácorka Katčina smečka

Frisko vom Hause Luka x Afra Katčina smečka

VN1 Cácorka Katčina smečka - Speciální výstava na Knížecím rybníku, 16. 5. 2009 [nové okno]
Lara Barte Prim

Sven Gasko Prim x Cherryl Barte Prim

VN2 Lara Barte Prim - Speciální výstava na Knížecím rybníku, 16. 5. 2009 [nové okno]
Ivanka Adamův hrádek

Nando Animagus x Eliška Adamův hrádek

VN3 Ivanka Adamův hrádek - Speciální výstava na Knížecím rybníku, 16. 5. 2009 [nové okno]
Genesis Gasko Prim

Kody Plavý vítr x Oriflame Gasko Prim

VN4 Genesis Gasko Prim - Speciální výstava na Knížecím rybníku, 16. 5. 2009 [nové okno]
Carevna Katčina smečka

Frisko v. Hause Luka x Afra Katčina smečka

VN
Leslie Barte Prim

Sven Gasko Prim x Cherryl Barte Prim

VN
Ironie Adamův hrádek

Nando Animagus x Eliška Adamův hrádek

VN
 

PSI - třída mladých

Berenas Krumlovské podzámčí

Chivas z Budské samoty x Asta Plavské stráně

V1
CAJC, Nejlepší mladý pes Berenas Krumlovské podzámčí - Speciální výstava na Knížecím rybníku, 16. 5. 2009 [nové okno]
Battrey Krumlovské podzámčí

Chivas z Budské samoty x Asta Plavské stráně

V2 Battrey Krumlovské podzámčí - Speciální výstava na Knížecím rybníku, 16. 5. 2009 [nové okno]
Aron Amijon Star

Ulsan Gasko Prim x Cindy von Philippsdorf

V3 Aron Amijon Star - Speciální výstava na Knížecím rybníku, 16. 5. 2009 [nové okno]
Archibald Amijon Star

Ulsan Gasko Prim x Cindy von Philippsdorf

V4 Archibald Amijon Star - Speciální výstava na Knížecím rybníku, 16. 5. 2009 [nové okno]
Bond Černý vítr

Fuchs v. d. Haardt x Kira Plavý vítr

V
Coristo Katveri

Bente Gutta Fortunae x Andra z Duhového kopce

VD
César z Apollónova chrámu

Uno Gasko Prim x Cassiopeia z Brzáneckých vinohradů

VD
Argo Amijon Star

Ulsan Gasko Prim x Cindy von Philippsdorf

VD
Duff Zlaté oko

Uno Gasko Prim x Brona Zlaté oko

VD
Cirby Katveri

Bente Gutta Fortunae x Andra z Duhového kopce

VD
Akim Arago Bracco

Ulsan Gasko Prim x Betty z Divišovských sadů

VD
Fantastik Gasko prim

Kody Plavý vítr x Santa Gasko prim

VD
Darcius Gasko Prim

Albi Katveri x Prima Gasko Prim

VD
Aron od Dabele

Damián z Adamův hrádek x Ashari z Yrtep

VD
Falconi Gasko Prim

Kody Plavý vítr x Santa Gasko Prim

VD

FENY - třída mladých

Felicita Gasko Prim

Kody Plavý vítr x Santa Gasko Prim

V1
CAJC, Nejlepší mladá fena Felicita Gasko Prim - Speciální výstava na Knížecím rybníku, 16. 5. 2009 [nové okno]
Boogie Černý vítr

Fuchs von der Haardt x Kira Plavý vítr

V2 Boogie Černý vítr - Speciální výstava na Knížecím rybníku, 16. 5. 2009 [nové okno]
Fantagira Gasko Prim

Kody Plavý vítr x Santa Gasko Prim

V3 Fantagira Gasko Prim - Speciální výstava na Knížecím rybníku, 16. 5. 2009 [nové okno]
Lara z Budské samoty

Ulsan Gasko Prim x Arica Katveri

V4 Lara z Budské samoty - Speciální výstava na Knížecím rybníku, 16. 5. 2009 [nové okno]
Megi z Budské samoty

Kody Plavý vítr x Barbara Bohemia Choc

V
Pyper von der Taubenbrücke

Elcid vom Burggrafenhain x Orca von der Elbperle

V
Dina Z Času růže

Carl von den Rabauken x Adéla z Času růže

V
Brianny Krumlovské podzámčí

Chivas z Budské samoty x Asta Plavské stráně

VD
Bryta Zelená záře

Circhán Eldorádo Lipí x Assi z Příhonu

VD
Aisha Hali Gali

Jekyll Royal Safe x Halka Barte Prim

VD
Basha Černý vítr

Fuchs von der Haardt x Kira Černý vítr

VD
Barra od Kinských lesů

Coddys Gora Monte x Aneta Černý vrch

VD
Bonna Zelená záře

Circhán Eldorádo Lipí x Assi z Příhonu

VD
Caira Katveri

Bente Gutta Fortunae x Andra z Duhového kopce

VD
Ambra Hali Gali

Jekyll Royal Safe x Halka Barte Prim

VD
 

PSI - mezitřída

Ashon Hali Gali

Jekyll Royal Safe x Halka Barte Prim

V1
CAC Ashon Hali Gali - Speciální výstava na Knížecím rybníku, 16. 5. 2009 [nové okno]
Birri Gasko Prima Nova

Uno Gasko Prim x Carin z Ročkova

V2
Res. CAC Birri Gasko Prima Nova - Speciální výstava na Knížecím rybníku, 16. 5. 2009 [nové okno]
Darcy z Kraje kalicha

Banani B. v. Ranzi´s Räubern x Acro Bohemia Dragonlance

V3 Darcy z Kraje kalicha - Speciální výstava na Knížecím rybníku, 16. 5. 2009 [nové okno]
Alan z Vebrkasu

Calderon Moravia Hovacor x Berry von Philippsdorf

V4 Alan z Vebrkasu - Speciální výstava na Knížecím rybníku, 16. 5. 2009 [nové okno]
Armín Hali Gali

Jekyll Royal Safe x Halka Barte Prim

V
Aslan z Kraje pestrého kamení

Persano Gasko Prim x Caroline z Brzáneckých vinohradů

VD
Argo Hali Gali

Jekyll Royal Safe x Halka Barte Prim

VD
Enricco Gold Premio

Daniels Jack Šédedab x Flores Šlovický vrch

VD

FENY - mezitřída

Brixi Pektorův statek

Carl von den Rabauken x Arga Ostravské hvozdy

V1
CAC Brixi Pektorův statek - Speciální výstava na Knížecím rybníku, 16. 5. 2009 [nové okno]
Ansheila Chic Z Ecolonu

Ozi Las Ksiezniczek x Angelika Zašovský květ

VD2 Ansheila Chic Z Ecolonu - Speciální výstava na Knížecím rybníku, 16. 5. 2009 [nové okno]
Agatha Hali Gali

Jekyll Royal Safe x Halka Barte Prim

VD3 Agatha Hali Gali - Speciální výstava na Knížecím rybníku, 16. 5. 2009 [nové okno]
Drahomíra z Kraje kalicha

Banani B. v. Ranzi´s Raubem x Acro Bohemia Dragonlance

VD
Clarisse Daimar

Uno Gasko Prim x Bessy Daimar

VD
Benji ze Stříbrných kaskád

Ozi Las Ksiezniczek x Brenda Bohemia Choc

VD
Jch Deriin Sideric Miks

Kody Plavý vítr x All-Brii Sideric Miks

VD
Bonnie Pod Vinařickou horou

Artur z Duhového kopce x Ceduna Šlovický vrch

VD
Celebra Gasko Prim

Ulsan Gasko Prim x Berenika Adamův hrádek

VD
Carrie Daimar

Uno Gasko Prim x Bessy Daimar

D
 

PSI - třída otevřená

Chester Barte Prim

Arny z Duhového kopce x Feiby Barte Prim

V1
CAC, VSV, Čekatel šamp. IHF Chester Barte Prim - Speciální výstava na Knížecím rybníku, 16. 5. 2009 [nové okno]
Cyrol Bukový háj

Áron z Brdské Samoty x Balda Bukový Háj

V2
Res. CAC Cyrol Bukový háj - Speciální výstava na Knížecím rybníku, 16. 5. 2009 [nové okno]
Chivas z Budské samoty

Askan Moravia Hovacor x Barbara Bohemia Choc

V3 Chivas z Budské samoty - Speciální výstava na Knížecím rybníku, 16. 5. 2009 [nové okno]
Charlie Šlovický vrch

Hasko Gasko Prim x Ambra z Brdské samoty

V4 Charlie Šlovický vrch - Speciální výstava na Knížecím rybníku, 16. 5. 2009 [nové okno]
Arundo Jezkowicz

Ivanhoe Royal Safe x Anda Katčina smečka

V
Blacke Sorbonne z Apollónova chrámu

Apollón z Apollónova chrámu x Cassiopeia z Brzáneckých vinohradů

V
Asan ze Stínu Lípy

Atos ze Starého dvora x Bright Jill Gold Premio

V
Baron Prášil Katčina smečka

Cooper ex Canis Lupus x Afra Katčina smečka

V
Dux Bukový háj

Kody Plavý vítr x Balda Bukový háj

V
Bajaja Katčina smečka

Cooper ex Canis Lupus x Afra Katčina smečka

V
Andy od Vltavského jezu

Adam Astra Moldavia x Afrodita z Apollónova chrámu

V
Bary Ostravské hvozdy

Bary ze Zámrsku x Hery Černá tečka

V
Dawson z Julinčina údolí

Atos ze Starého dvora x Jenny Plavý vítr

VD
Argo Káranský blesk

Barley Moravia Hovacor x Brita z Divišových sadů

VD
Brouček Katčina smečka

Cooper ex Canis Lupus x Afra Katčina smečka

VD
Attis z Valdeckého lesa

Kody Plavý vítr x Ariana Sideric Miks

VD
Arden Lexova smečka

Kody Plavý vítr x Queen Elizabeth Gasko Prim

VD
Yrro Gasko Prim Gasko Prim

Ozi Las Ksiezniczek x Oriflame Gasko Prim

VD

FENY - třída otevřená

Asta Plavské stráně

Áron z Brdské samoty x Jessie Královské zátiší

V1
CAC Asta Plavské stráně - Speciální výstava na Knížecím rybníku, 16. 5. 2009 [nové okno]
Betty Z Divišovských sadů

Hasko Gasko Prim x Anna Z Kraje kalicha

V2
Res. CAC Betty Z Divišovských sadů - Speciální výstava na Knížecím rybníku, 16. 5. 2009 [nové okno]
Afra Káranský blesk

Barley Moravia Hovacor x Brita z Divišových sadů

V3 Afra Káranský blesk - Speciální výstava na Knížecím rybníku, 16. 5. 2009 [nové okno]
Vanilka Gasko Prim

Ozi Las Ksiezniczek x Berenika Adamův Hrádek

V4 Vanilka Gasko Prim - Speciální výstava na Knížecím rybníku, 16. 5. 2009 [nové okno]
Axa Haf Raf

Bruce Country Bohemia x Borůvka Bukový háj

V
Kiwi Royal safe

Pokolbélli-Rosscsont Balu Captain x Ayrin z Pomezí

V
Carrie Bess Yrtep

Keston Plavý vítr x Cherry z Páralovy zahrady

V
Yris Gasko Prim

Ozi Las Ksiezniczek x Oriflame Gasko Prim

V
Fatty z Horské pastviny

Ozi Las Ksiezniczek x Baby z Horské pastviny

V
Guiness Šédedab

Bente Gutta Fortunae x Ballantinka Šédedab

V
Alma Kouzelné jezero

Daniels Jack Šédedab x Anabela z Rajského kopce

V
Amélie Kouzelné jezero

Daniels Jack Šedédab x Anabela Z Rajského kopce

V
Bonny z Divišovských sadů

Hasko Gasko Prim x Anna z Kraje kalicha

V
Canetti Sideric Miks

Cameron z Brzáneckých vinohradů x All-Brii Sideric Miks

VD
Amálka od Kinských lesů

Kody Plavý vítr x Aneta Černý vrch

VD
Ascona Bohemia Calvados

Picassi Gasko Prim x Apolenka z Kejvalky

VD
Azuela Lumakuto

Adam Astra Moldavia x Cayetana Moravia Hovacor

VD
Dasty Bukový háj

Kody Plavý vítr x Balda Bukový háj

VD
Kalina Royal Safe

Pokolbélii-Rosszcsont Balu Captain x Ayrin z Pomezí

VD
Zara Gasko Prim

Kody Plavý vítr x Prima Gasko Prim

VD
Arnica Jezkowicz Jezkowicz

Ivanhoe Royal Safe x Anda Katčina smečka

VD
 

PSI - třída pracovní

Ich Kody Plavý vítr

Condor v. Inselparadies x Hetty Plavý vítr

V1
CAC Ich Kody Plavý vítr - Speciální výstava na Knížecím rybníku, 16. 5. 2009 [nové okno]
Ich Keston Plavý vítr

Condor v. Inselparadies x Hetty Plavý vítr

V2
Res. CAC Ich Keston Plavý vítr - Speciální výstava na Knížecím rybníku, 16. 5. 2009 [nové okno]

FENY - třída pracovní

Carol Gutta Fortunae

Bojan Von Vögele Hof x Atma Gutta Fortunae

V1
CAC Carol Gutta Fortunae - Speciální výstava na Knížecím rybníku, 16. 5. 2009 [nové okno]
Ch Kira Plavý vítr

Condor v. Inselparadies x Hetty Plavý vítr

V2
Res. CAC Ch Kira Plavý vítr - Speciální výstava na Knížecím rybníku, 16. 5. 2009 [nové okno]
Ch Barchetta Mílas Moravia

Bellfast v. d. Haselhöhe x Cosmah v. Balmfluhköpfliblick

V3 Ch Barchetta Mílas Moravia - Speciální výstava na Knížecím rybníku, 16. 5. 2009 [nové okno]
 

PSI - třída šampionů

JCh Dantes Gora Monte

Helos v. Holter Berg x Carioka Gold Mondeo

V1
CAC JCh Dantes Gora Monte - Speciální výstava na Knížecím rybníku, 16. 5. 2009 [nové okno]
Coresh Gutta Fortunae

Bojan Von Vögele Hof x Atma Gutta Fortunae

V2
Res. CAC Coresh Gutta Fortunae - Speciální výstava na Knížecím rybníku, 16. 5. 2009 [nové okno]
Ch Uno Gasko Prim

Frieder v. Georgenberg x Oriflame Gasko Prim

V3 Ch Uno Gasko Prim - Speciální výstava na Knížecím rybníku, 16. 5. 2009 [nové okno]

FENY - třída šampionů

Ch Yennie Gasko Prim

ICh. Ozi Las Ksiezniczek x Ch. Oriflame Gasko Prim

V1
CAC, VSV, Čekatel šamp. IHF Ch Yennie Gasko Prim - Speciální výstava na Knížecím rybníku, 16. 5. 2009 [nové okno]
Unie Gasko Prim

Frieder v. Georgenberg x Oriflame Gasko Prim

V2
Res. CAC Unie Gasko Prim - Speciální výstava na Knížecím rybníku, 16. 5. 2009 [nové okno]
Yrra Gasko Prim

Ozi Las Ksiezniczek x Oriflame Gasko Prim

V3 Yrra Gasko Prim - Speciální výstava na Knížecím rybníku, 16. 5. 2009 [nové okno]
 

FENY - třída veteránů

Ballantinka Šédedab

Ben z Drahlova x Clannad Gasko CS

V1
BOB, Nejlepší veterán Ballantinka Šédedab - Speciální výstava na Knížecím rybníku, 16. 5. 2009 [nové okno]
Iffy Plavý vítr

Crown z Cituščiny zahrady x Cilla Plavý vítr

V2 Iffy Plavý vítr - Speciální výstava na Knížecím rybníku, 16. 5. 2009 [nové okno]
Ch Blondy od Červené skály

Dag Plavý vítr x Cindy od Říčky Bobravy

V3 Ch Blondy od Červené skály - Speciální výstava na Knížecím rybníku, 16. 5. 2009 [nové okno]
Arka Barte prim

Cadde Zelené Karpaty x Baria Gasko CS

V4 Arka Barte prim - Speciální výstava na Knížecím rybníku, 16. 5. 2009 [nové okno]
Ariva Lotto Bohemia

Albion Gasko x Bessy Jihočeský vítr

VD
 

PSI - třída čestná

ICh Clairmont z Brzáneckých vinohradů

Eddy v. Julienhof x Awista Black Mondeo

V1 ICh Clairmont z Brzáneckých vinohradů - Speciální výstava na Knížecím rybníku, 16. 5. 2009 [nové okno]

FENY - třída čestná

Ich Oriflame Gasko Prim

Ich.Conny von Ascona x Dusty Gasko

V1 Ich Oriflame Gasko Prim - Speciální výstava na Knížecím rybníku, 16. 5. 2009 [nové okno]
Ch Afra Katčina smečka

Blacka spod Krasína x Ariva Lotto Bohemia

V2 Ch Afra Katčina smečka - Speciální výstava na Knížecím rybníku, 16. 5. 2009 [nové okno]
 

Soutěže

Nejlepší pár psů

Pes: Coresh Gutta Fortunae / Fena: Carol Gutta Fortunae, maj. Barbora Pokorná

 

Nejlepší chovatelská skupina

  1. Gasko Prim černí se znaky, chovatel Lenka Svobodová
  2. Gasko Prim černí, chovatel Lenka Svobodová
  3. Gasko Prim plaví, chovatel Lenka Svobodová
  4. Katčina smečka, chovatel Kateřina Houšková
 

Výsledky výstav 2009 »


© Hovawart klub ČR 2007 - 2017 | O webu
Webdesign: Webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus