Výsledky výstavy: Klubová výstava se zadáváním titulu Klubový vítěz a CAC, 3. 10. 2009, Kroměříž - Kotojedy

Rozhodčí: Tapio Eerola (FIN) - psi, Dr. Jur. Peter Walter (D) - feny

 

FENY - třída štěňat

Boogie-Woogie Kesidy

Nasthus Animagus x Kesidy Plavý vítr

VN1 Boogie-Woogie Kesidy - Klubová výstava Kroměříž, 3. 10. 2009 [nové okno]
Narnie Georgeous z Budské samoty

Keston Plavý vítr x Ioky z Budské samoty

VN2 Narnie Georgeous z Budské samoty - Klubová výstava Kroměříž, 3. 10. 2009 [nové okno]
Ari-Anka Betta Moravia

Artur z Duhového kopce x Aranka ze Slezské Hořiny

VN3 Ari-Anka Betta Moravia - Klubová výstava Kroměříž, 3. 10. 2009 [nové okno]
Daxia Moravia Diamond

Nellik Las Ksiesniczek x Ashera Moravia Diamond

VN4 Daxia Moravia Diamond - Klubová výstava Kroměříž, 3. 10. 2009 [nové okno]
Debbie Katveri

Coddys Gora Monte x Andra z Duhového kopce

N
 

PSI - třída dorostu

Archie z Bohušického údolí

Coddys Gora Monte x Aura Zelená záře

VN1 Archie z Bohušického údolí - Klubová výstava Kroměříž, 3. 10. 2009 [nové okno]
Bugsy z Lašské brány

Ulsan Gasko Prim x Axis Alamo Negro

N2 Bugsy z Lašské brány - Klubová výstava Kroměříž, 3. 10. 2009 [nové okno]
Cim Pektorův statek

Andy od Vltavského jezu x Arga Ostravské hvozdy

N3 Cim Pektorův statek - Klubová výstava Kroměříž, 3. 10. 2009 [nové okno]
Banner z Kejvalky

Coddys Gora Monte x Arwen Kesidy

N4 Banner z Kejvalky - Klubová výstava Kroměříž, 3. 10. 2009 [nové okno]
Brix z Lašské brány

Ulsan Gasko Prim x Axis Alamo Negro

N
Larsen Kris-Ve-Mar

Kody Plavý vítr x Hermína Kris-Ve-Mar

N

FENY - třída dorostu

Bora z Lašské brány

Ulsan Gasko Prim x Axis Alamo Negro

neposouzena
 

PSI - třída mladých

Artuš od Mehelníku

Charion Barte Prim x Afrika z Julinčina údolí

V1
CAJC, klubový vítěz mladých Artuš od Mehelníku - Klubová výstava Kroměříž, 3. 10. 2009 [nové okno]
Bond Černý vítr

Fuchs v.d.Haardt x Kira Plavý vítr

V2 Bond Černý vítr - Klubová výstava Kroměříž, 3. 10. 2009 [nové okno]
Akim Lucky Ijsbeer

Akim Nova Merigo x Chibeta z Budské samoty

V3 Akim Lucky Ijsbeer - Klubová výstava Kroměříž, 3. 10. 2009 [nové okno]
Argus Canewart

Artur z Duhového kopce x Atrea Královské srdce

VD4 Argus Canewart - Klubová výstava Kroměříž, 3. 10. 2009 [nové okno]
Cvrček Katčina smečka

Frisko v. Hause Luka x Afra Katčina smečka

VD
Aramis Gorolská pastvina

Artur z Duhového kopce x Borka Astra Nigra

D
Cipísek Katčina smečka

Frisko v. Hause Luka x Afra Katčina smečka

D

FENY - třída mladých

Boogie Černý vítr

Fuchs v.d. Haardt x Kira Plavý vítr

V1
CAJC, klubový vítěz mladých Boogie Černý vítr - Klubová výstava Kroměříž, 3. 10. 2009 [nové okno]
Carevna Katčina smečka

Frisko v. Hause Luka x Afra Katčina smečka

V2 Carevna Katčina smečka - Klubová výstava Kroměříž, 3. 10. 2009 [nové okno]
Cink Katčina smečka

Frisko v. Hause Luka x Afra Katčina smečka

V3 Cink Katčina smečka - Klubová výstava Kroměříž, 3. 10. 2009 [nové okno]
Genesis Gasko Prim

Kody Plavý vítr x Oriflame Gasko Prim

V4 Genesis Gasko Prim - Klubová výstava Kroměříž, 3. 10. 2009 [nové okno]
Lara Barte Prim

Swen Gasko Prim x Cheryl Barte Prim

V
Barra od Kinských lesů

Coddys Gora Monte x Aneta Černý vrch

VD
Bryta Zelená záře

Circhán Eldorádo Lipí x Assi z Příhonu

VD
Cácorka Katčina smečka

Frisko v. Hause Luka x Afra Katčina smečka

VD
Baila Krumlovské podzámčí

Chivas z Budské samoty x Asta Plavské stráně

D
Agatha Chloumek

Ulsan Gasko Prim x Fanny z Horské pastviny

neposouzena
Ketty od Červené skály

Cameron z Brzáneckých vinohradů x Háta od Červené skály

neposouzena
Cibulka Katčina smečka

Frisko v. Hause Luka x Afra Katčina smečka

diskvalifikována
 

PSI - mezitřída

Artex z Lašské brány

Atti z Hrabovských stájí x Axis Alamo Negro

V1
CAC Artex z Lašské brány - Klubová výstava Kroměříž, 3. 10. 2009 [nové okno]
Alex Zmizelá Vltava

Daniels Jack Šedédab x Meda Královské zátiší

V2
res. CAC Alex Zmizelá Vltava - Klubová výstava Kroměříž, 3. 10. 2009 [nové okno]
Darcius Gasko Prim

Albi Katveri x Prima Gasko Prim

VD3 Darcius Gasko Prim - Klubová výstava Kroměříž, 3. 10. 2009 [nové okno]
Darcy z Kraje kalicha

Banani B. v. Ranzi's Räubern x Acro Bohemia Dragonlance

VD4 Darcy z Kraje kalicha - Klubová výstava Kroměříž, 3. 10. 2009 [nové okno]
Argon z Lašské brány

Atti z Hrabovských stájí x Axis Alamo Negro

VD
Ashon Hali Gali

Jekyll Royal Safe x Halka Barte Prim

D
Baddys od Kinských lesů

Coddys Gora Monte x Aneta Černý vrch

D
Lash Černá tečka

Artur z Duhového kopce x Kely Černá tečka

D
Cirby Katveri

Bente Gutta Fortunae x Andra z Duhového kopce

Dostatečný

FENY - mezitřída

Eliška Bukový háj

Chester Barte Prim x Balda Bukový háj

V1
CAC Eliška Bukový háj - Klubová výstava Kroměříž, 3. 10. 2009 [nové okno]
Caira Katveri

Bente Gutta Fortunae x Andra z Duhového kopce

V2
res. CAC Caira Katveri - Klubová výstava Kroměříž, 3. 10. 2009 [nové okno]
Deriin Sideric Miks

Kody Plavý vítr x All-Brii Sideric Miks

V3 Deriin Sideric Miks - Klubová výstava Kroměříž, 3. 10. 2009 [nové okno]
Carina Cibyl z Úpatí Ondřejníku

Nasthus Animagus x Alrisa z Úpatí Ondřejníku

V4 Carina Cibyl z Úpatí Ondřejníku - Klubová výstava Kroměříž, 3. 10. 2009 [nové okno]
Elion Bukový háj

Chester Barte Prim x Balda Bukový háj

V
Agatha Hali Gali

Jekyll Royal Safe x Halka Barte Prim

VD
Balhira Lumakuto

Avar Folcrum x Cayetana Moravia Hovacor

VD
Drahomíra z Kraje kalicha

Banani B. v. Ranzi's Räubern x Acro Bohemia Dragonlance

VD
Lara z Budské samoty

Ulsan Gasko Prim x Arica Katveri

VD
Andy Zmizelá Vltava

Daniels Jack Šedédab x Meda Královské zátiší

D
Beyra Krumlovské podzámčí

Chivas z Budské samoty x Asta Plavské stráně

D
Bria Tara Guarda

Adalgi Moravia Diamond x Aša z Příhonu

neposouzena
Celebra Gasko Prim

Ulsan Gasko Prim x Berenika Adamův hrádek

neposouzena
 

PSI - třída otevřená

Aram z Kraje pestrého kamení

Persano Gasko Prim x Caroline z Brzáneckých vinohradů

V1
CAC Aram z Kraje pestrého kamení - Klubová výstava Kroměříž, 3. 10. 2009 [nové okno]
Blacke Sorbonne z Apollónova chrámu

Apollón z Apollónova chrámu x Cassiopeia z Brzáneckých vinohradů

V2
res. CAC Blacke Sorbonne z Apollónova chrámu - Klubová výstava Kroměříž, 3. 10. 2009 [nové okno]
Bary Ostravské hvozdy

Bary ze Zámrsku x Hery Černá tečka

V3 Bary Ostravské hvozdy - Klubová výstava Kroměříž, 3. 10. 2009 [nové okno]
Aslan z Kraje pestrého kamení

Persano Gasko Prim x Caroline z Brzáneckých vinohradů

V4 Aslan z Kraje pestrého kamení - Klubová výstava Kroměříž, 3. 10. 2009 [nové okno]
Árči z Vebrkasu

Calderon Moravia Hovacor x Berry v. Philippsdorf

V
Cyrol Bukový háj

Áron z Brdské samoty x Balda Bukový háj

V
Daniel od Hrnčířského kruhu

Bary ze Zámrsku x Barborka od Hrnčířského kruhu

V
Garone Šedédab

Bente Gutta Fortunae x Ballantinka Šédedab

V
Chivas z Budské samoty

Askan Moravia Hovacor x Barbara Bohemia Choc

V
Icy Barte Prim

Keston Plavý vítr x Feiby Barte Prim

V
Larsse Plavý vítr

Persano Gasko Prim x Hetty Plavý vítr

V
Akahata Maori Haka

Keston Plavý vítr x Akira Gora Monte

VD
Akim Nova Merigo

Hasko Gasko Prim x Arisha v. Philippsdorf

VD
Argo Káranský blesk

Barley Moravia Hovacor x Brita z Divišových sadů

VD
Artuš z Eliotova dvora

Damián adamův hrádek x Brita z Mrazové kotliny

VD
Aston Lexova smečka

Kody Plavý vítr x Queen Elizabeth Gasko Prim

VD
Ax Corraki Moravia

Charlie z Budské samoty x Corry v. Philippsdorf

VD
Bentley Mílas Moravia

Bellfast v.d. Haselhöhe x Cosmah v. Balmfluhköpfliblick

VD
Eros Indiánska maska

Argo Rosad x Arien Indiánska maska

VD
Adam Haf Raf

Bruce Country Bohemia x Borůvka Bukový háj

D
Argo Corraki Moravia

Charlie z Budské samoty x Corry v. Philippsdorf

D
Artuš Královské srdce

Benji Královské srdce x Betty z Dudákova kraje

Dostatečný
Aron Lexova smečka

Kody Plavý vítr x Queen Elizabeth Gasko Prim

diskvalifikován

FENY - třída otevřená

Yris Gasko Prim

Ozi Las Ksiesniczek x Oriflame Gasko Prim

V1
CAC, Klubový vítěz, čekatel Ch. IHF Yris Gasko Prim - Klubová výstava Kroměříž, 3. 10. 2009 [nové okno]
Bessy z Eliotova dvora

Nasthus Animagus x Brita z Mrazové kotliny

V2
res. CAC Bessy z Eliotova dvora - Klubová výstava Kroměříž, 3. 10. 2009 [nové okno]
Arwen Kesidy

Iberto v.d. Spreewehrmühle x Kesidy Plavý vítr

V3 Arwen Kesidy - Klubová výstava Kroměříž, 3. 10. 2009 [nové okno]
Bella Zašovský květ

Avram Gutta Fortunae x Ariella z Faustova domu

V4 Bella Zašovský květ - Klubová výstava Kroměříž, 3. 10. 2009 [nové okno]
Angua ze Slatinského dvora

Bente Gutta Fortunae x Bonnie z Pískových dolů

V
Asta Káranský blesk

Barley Moravia Hovacor x Brita z Divišových sadů

V
Betty ze Stříbrných kaskád

Ozi Las Ksiesniczek x Brenda Bohemia Choc

V
Cally Yrtep

Keston Plavý vítr x Cherry z Páralovy zahrady

V
Akira Zašovský květ

Alda Šedédab x Ariella z Faustova domu

VD
Amálka Haf Raf

Bruce Country Bohemia x Borůvka Bukový háj

VD
Andromeda Axabell

Daniels Jack Šedédab x Bellis z Bylinkové zahrady

VD
Anitun z Valdeckého lesa

Kody Plavý vítr x Ariana Sideric Miks

VD
Beyla Pektorův statek

Carl v.d. Rabauken x Arga Ostravské hvozdy

VD
Brixi Pektorův statek

Carl v.d. Rabauken x Arga Ostravské hvozdy

VD
Cassidy Daimar

Uno Gasko Prim x Bessy Daimar

VD
Kalina Royal Safe

Pokolbéli-Rosszcsont Balu Captain x Ayrin z Pomezí

VD
Kiwi Royal Safe

Pokolbéli-Rosszcsont Balu Captain x Ayrin z Pomezí

VD
Vanilka Gasko Prim

Ozi Las Ksiesniczek x Berenika Adamův hrádek

VD
Zira Gasko Prim

Kody Plavý vítr x Prima Gasko Prim

VD
April Takavorakan

Ozi Las Ksiesniczek x Corina zo Šarfie

VD
Corsi Moravia Hovacor

Akim Nova Merigo x Ashera Moravia Diamond

neposouzena
Cyra z Károvského údolí

Sharon Gasko Prim x Naron Gasko Prim

diskvalifikována
 

PSI - třída pracovní

Ulsan Gasko Prim

Frieder v. Georgenberg x Oriflame Gasko Prim

V1
CAC, Klubový vítěz, čekatel Ch. IHF, BOB Ulsan Gasko Prim - Klubová výstava Kroměříž, 3. 10. 2009 [nové okno]
Uno Gasko Prim

Frieder v. Georgenberg x Oriflame Gasko Prim

V2
res. CAC Uno Gasko Prim - Klubová výstava Kroměříž, 3. 10. 2009 [nové okno]
Jekyll Royal Safe

Artur z Duhového kopce x Ayrin z Pomezí

V3 Jekyll Royal Safe - Klubová výstava Kroměříž, 3. 10. 2009 [nové okno]

FENY - třída pracovní

Oriflame Gasko Prim

Conny v. Ascona x Dusty Gasko

V1
CAC Oriflame Gasko Prim - Klubová výstava Kroměříž, 3. 10. 2009 [nové okno]
Anna-Cherry Vrtichvost

Kody Plavý vítr x Cherry Černá tečka

V2
res. CAC Anna-Cherry Vrtichvost - Klubová výstava Kroměříž, 3. 10. 2009 [nové okno]
Barchetta Mílas Moravia

Bellfast v.d. Haselhöhe x Cosmah v. Balmfluhköpfliblick

V3 Barchetta Mílas Moravia - Klubová výstava Kroměříž, 3. 10. 2009 [nové okno]
 

PSI - třída šampionů

Alex ze Stříbrných kaskád

Akym z Malého Rohozce x Brenda Bohemia Choc

V1
CAC Alex ze Stříbrných kaskád - Klubová výstava Kroměříž, 3. 10. 2009 [nové okno]
Acer z Prorub

Ozi Las Ksiesniczek x Naomi Gasko Prim

V2
res. CAC Acer z Prorub - Klubová výstava Kroměříž, 3. 10. 2009 [nové okno]
Clairmont z Brzáneckých vinohradů

Eddy v. Julienhof x Awista Black Mondeo

V3 Clairmont z Brzáneckých vinohradů - Klubová výstava Kroměříž, 3. 10. 2009 [nové okno]
Dantes Gora Monte

Helos v. Holter Berg x Carioka Gold Mondeo

V4 Dantes Gora Monte - Klubová výstava Kroměříž, 3. 10. 2009 [nové okno]
Archibald z Rajského kopce

Hasko Gasko Prim x Bianka Adamův hrádek

V
Dux Bukový háj

Kody Plavý vítr x Balda Bukový háj

VD

FENY - třída šampionů

Yennie Gasko Prim

Ozi Las Ksiesniczek x Oriflame Gasko Prim

V1
CAC Yennie Gasko Prim - Klubová výstava Kroměříž, 3. 10. 2009 [nové okno]
Clara Gutta Fortunae

Bojan v. Vögele Hof x Atma Gutta Fortunae

V2
res. CAC Clara Gutta Fortunae - Klubová výstava Kroměříž, 3. 10. 2009 [nové okno]
Halka Barte Prim

Aran z Královské stezky x Feiby Barte Prim

V3 Halka Barte Prim - Klubová výstava Kroměříž, 3. 10. 2009 [nové okno]
 

PSI - třída čestná

Damián Adamův hrádek

Carleon Gold Mondeo x Wrenny Biely démon

V1 Damián Adamův hrádek - Klubová výstava Kroměříž, 3. 10. 2009 [nové okno]

FENY - třída čestná

Dafneé Indiánska maska

Charon z Hlohovníka x Aura Šťastná hviezda

V1 Dafneé Indiánska maska - Klubová výstava Kroměříž, 3. 10. 2009 [nové okno]
Ayrin z Pomezí

Erotik Gasko Prim x Fuji Royal Safe

V2 Ayrin z Pomezí - Klubová výstava Kroměříž, 3. 10. 2009 [nové okno]
 

Nejlepší chovatelská skupina

  1. Gasko Prim černí se znaky, chovatel Lenka Svobodová
  2. Gasko Prim černí, chovatel Lenka Svobodová

Výsledky výstav 2009 »


© Hovawart klub ČR 2007 - 2017 | O webu
Webdesign: Webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus