Výsledky výstavy: Medzinárodná výstava psov (2x), 16. 8. 2008 - 17. 8. 2008, Bratislava
16. 8. 2008
Rozhodčí: MVDr. Ridarčíková Gabriela.
PSI - třída štěňat
Artuš Hali GaliJekyll Royal Safe x Halka Barte Prim |
VN |
---|
PSI - třída dorostu
Alex Zmizelá VltavaDaniels Jack Šédebab x Meda Královské zátiší |
VN |
---|---|
Edmonton Královská strážArtur z Duhového kopce x Afrika Gora Monte |
VN |
Eston Královská strážArtur z Duhového kopce x Afrika Gora Monte |
VN |
FENY - třída dorostu
Isis von der TannenmuhleMountain Dew Duke Luka x Fanny von der Tannenmuhle |
VN |
---|
PSI - třída mladých
Caraibo Moravia DiamondAkim Nova Meringo x Ashera Moravia Diamond |
V1 CAJC |
---|---|
Attis z Valdeckého lesaKody Plavý vítr x Ariana Sideric Miks |
V2 |
FENY - třída mladých
Ayrin TakavorakanOzi Las Ksiezniczek x Corina zo Šarfie |
V1 CAJC |
---|---|
Ebony Gold PremioDaniels Jack Šédebab x Flores Šlovický vrch |
V2 |
PSI - mezitřída
Argo TakavorakanOzi Las Ksiezniczek x Corina zo Šarfie |
V1 CAC |
---|
FENY - mezitřída
Daisy Gold PremioGregor v.Volkerschlachtdenkm x Shakira Gasko Prim |
V1 CAC,CACIB |
---|---|
Fessy z Beskydských argonautůArnold z Kejvalky x Ema z Beskydských argonautů |
V2 |
Dakara Královská strážBuddy Boston Královská stráž x Afrika Gora Monte |
V3 |
PSI - třída otevřená
Alex ze Stříbrných kaskádAkym z Malého Rohozce x Brenda Bohemia Choc |
V1 CAC, CACIB, BOB |
---|---|
Acer z PorubOzi Las Ksiezniczek x Naomi Gasko Prim |
V2 res.CAC, res. CACIB |
Sherlock Gasko PrimAtze v.Wackerbarth x Oriflame Gasko Prim |
V3 |
Cyrol Bukový hájÁron z Brdské samoty x Balda Bukový háj |
V4 |
Brahamik z Julinčina údolíPersano Gasko Prim x Jenny Plavý vítr |
V |
FENY - třída otevřená
Bleys FolcrumOzi Las Ksiezniczek x Dara z Krovia |
V1 CAC, res.CACIB |
---|---|
Arwen KesidyIberto v.d.Spreewehmuhle x Kesidy Plavý vítr |
V2 res.CAC |
Coral Sea Královská strážArtur z Duhového kopce x Afrika Gora Monte |
V3 |
Dorotka z Jůlinčina údolíAtos ze Starého dvora x Jenny Plavý vítr |
V4 |
Anitun z Valdeckého lesaKody Plavý vítr x Ariana Sideric Miks |
V |
Asta Pektorův statekAdam Astra Moldavia x Arga Ostravské hvozdy |
VD |
PSI - třída pracovní
Jekyll Royal SafeArtur z Duhového kopce x Ayrin z Pomezí |
V1 CAC |
---|
FENY - třída pracovní
Afrika Gora MonteXymo vom Gablitztal x Carioka Gold Mondeo |
V1 CAC |
---|
PSI - třída šampionů
Brix Astra NigraCarleon Gold Mondeo x Borka z Krovia |
V1 CAC |
---|
FENY - třída šampionů
Asia Vidovický křížPersano Gasko Prim x China Royal Safe |
V1 CAC |
---|---|
Cortina Královská strážArtur z Duhového kopce x Afrika Gora Monte |
V2 res.CAC |
17. 8. 2008
Rozhodčí: Mrs. Mach Lisbeth.
PSI - třída dorostu
Alex Zmizelá VltavaDaniels Jack Šédebab x Meda Královské zátiší |
VN |
---|---|
Artuš Hali GaliJekyll Royal Safe x Halka Barte Prim |
N |
FENY - třída dorostu
Isis von der TannenmuhleMountain Dew Duke Luka x Fanny von der Tannenmuhle |
N1 |
---|---|
Aily Hali GaliJekyll Royal Safe x Halka Barte Prim |
N2 |
PSI - třída mladých
Attis z Valdeckého lesaKody Plavý vítr x Ariana Sideric Miks |
V1 CAJC |
---|---|
Amor Carnovia SilesiaPusztai Pandur Treff x Avensin Milas Moravia |
VD2 |
Achilles Hovi DreamPersano Gasko Prim x Becky von Heiligem Kreuz |
VD3 |
Caraibo Moravia DiamondAkim Nova Meringo x Ashera Moravia Diamond |
VD4 |
FENY - třída mladých
Ayrin TakavorakanOzi Las Ksiezniczek x Corina zo Šarfie |
V1 CAJC |
---|---|
Ebony Gold PremioDaniels Jack Šédebab x Flores Šlovický vrch |
VD2 |
PSI - mezitřída
Argo TakavorakanOzi Las Ksiezniczek x Corina zo Šarfie |
VD1 |
---|
FENY - mezitřída
Daisy Gold PremioGregor v.Volkerschlachtdenkm x Shakira Gasko Prim |
V1 CAC |
---|---|
Clarion od Královského rybníkaBente Gutta Fortunae x Blacky od Královského rybníka |
VD2 |
Fessy z Beskydských argonautůArnold z Kejvalky x Ema z Beskydských argonautů |
VD3 |
PSI - třída otevřená
Acer z PorubOzi Las Ksiezniczek x Naomi Gasko Prim |
V1 CAC, CACIB, BOB |
---|---|
Alex ze Stříbrných kaskádAkym z Malého Rohozce x Brenda Bohemia Choc |
V2 res.CAC |
Brahamik z Julinčina údolíPersano Gasko Prim x Jenny Plavý vítr |
VD3 |
Cyrol Bukový hájÁron z Brdské samoty x Balda Bukový háj |
VD4 |
FENY - třída otevřená
Bleys FolcrumOzi Las Ksiezniczek x Dara z Krovia |
V1 CAC,CACIB |
---|---|
Coral Sea Královská strážArtur z Duhového kopce x Afrika Gora Monte |
V2 res.CAC, res.CACIB |
Anitun z Valdeckého lesaKody Plavý vítr x Ariana Sideric Miks |
VD3 |
Dorotka z Jůlinčina údolíAtos ze Starého dvora x Jenny Plavý vítr |
VD4 |
PSI - třída pracovní
Jekyll Royal SafeArtur z Duhového kopce x Ayrin z Pomezí |
V1 CAC, res.CACIB |
---|
PSI - třída šampionů
Brix Astra NigraCarleon Gold Mondeo x Borka z Krovia |
V1 CAC |
---|
FENY - třída šampionů
Asia Vidovický křížPersano Gasko Prim x China Royal Safe |
V1 CAC |
---|---|
Cortina Královská strážArtur z Duhového kopce x Afrika Gora Monte |
VD2 |
Blacky od Královského rybníkaCarleon Gold Mondeo x Ariadne z Gligitu |
VD3 |
FENY - třída čestná
Afrika Gora MonteXymo vom Gablitztal x Carioka Gold Mondeo |
V1 |
---|
Výsledky zaslala paní Gabriela Vitoslavská.