Výsledky výstavy: Medzinárodná výstava psov, 17. 5. 2008 - 18. 5. 2008, Bratislava
17. 5. 2008
Rozhodčí: Teja Pedro Gonzales /GUA/
FENY - třída dorostu
Berenika LumakutoAvar Folcrum x Cayetana Moravia Hovacor |
N |
---|
PSI - třída mladých
Argo TakavorakanOzi Las Ksiezniczek x Corina zo Šarfie |
V1 CAJC |
---|---|
Arash Hovi DreamPersano Gasko Prim x Becky v.Heiligen Kreuz |
V2 |
FENY - třída mladých
Aerlin Neskrotná vášeňKody Plavý vítr x Ashita Mista Jaswin |
V1 CAJC |
---|---|
Brittney Westbohemia StarDaniel Jack Šédedab x Harmony Barte prim |
V2 |
Clarion od Královského rybníkaBente Gutta Fortunae x Blacky od Královského rybníka |
VD3 |
Ayrin TakavorakanOzi Las Ksiezniczek x Corina zo Šarfie |
VD4 |
PSI - mezitřída
Bajaja Katčina smečkaCooper ex Canis Lupus x Afra katčina smečka |
VD |
---|
FENY - mezitřída
Daisy Gold PremioGregor v.Völkerschlachtdenkmal x Shakira Gasko Prim |
V1 CAC |
---|---|
Pusztai Pandur AstraDastin v.Allemania x Pusztai Pandur Tekla |
V2 res.CAC |
PSI - třída otevřená
Acer z ProrubOzi Las Ksiezniczek x Naimo Gasko prim |
V1 CAC, CACIB, BOB |
---|---|
Argo Nové sadyArtur z Duhového kopce x Felon Kris-Ve-Mar |
V2 res.CAC |
Larse Plavý vítrPersano Gasko Prim x Hetty Plavý vítr |
VD3 |
FENY - třída otevřená
Blacky od Královského rybníkaCarleon Gold Mondeo x Ariadne z Gilgitu |
V1 CAC, res.CACIB |
---|---|
Clara Gutta FortunaeBojan v.Vogele Hof x Atma Gutta Fortunae |
V2 res.CAC |
Coral Sea Královská StrážArtur z Duhového kopce x Afrika Gora Monte |
VD |
Dorotka z Julinčina údolíAtos ze Starého dvora x Jenny Plavý vítr |
VD |
PSI - třída šampionů
Eddie Palacowe PieknosciAlfi v.d.Torwitzer Tannen x Eshi Gosmir |
V1 CAC, res.CACIB |
---|---|
Brix Astra NigraCarleon Gold Mondeo x Borka z Krnova |
V2 res.CAC |
Jekyll Royal SafeArtur z Duhového kopce x Ayrin z Pomezí |
V3 |
FENY - třída šampionů
Asia Vidovický křížPersano Gasko Prim x China Royal Safe |
V1 CAC, CACIB |
---|---|
Bonnie FolcrumOzi Las Ksiezniczek x Dara z Krovia |
V2 res.CAC |
Afra Katčina smečkaBlack spod Krasína x Ariva Lotto Bohemia |
V3 |
Angelika Zašovský květAlda Šédedab x Arriela z Faustova domu |
V4 |
18. 5. 2008
Rozhodčí: Tibor Havelka /SK/
FENY - třída dorostu
Berenika LumakutoAvar Folcrum x Cayetana Moravia Hovacor |
VN1 |
---|
PSI - třída mladých
Aziz TakavorakanOzi Las Ksiezniczek x Corina zo Šarfie |
V1 CAJC |
---|
FENY - třída mladých
Aerlin Neskrotná vášeňKody Plavý vítr x Ashita Mista Jaswin |
V1 CAJC |
---|---|
Brittney Westbohemia StarDaniels Jack Šédedab x Harmony Barte prim |
V2 |
Ayrin TakavorakanOzi Las Ksiezniczek x Corina zo Šarfie |
VD3 |
Aisha TakavorakanOzi Las Ksiezniczek x Corina zo Šarfie |
VD4 |
PSI - mezitřída
Bajaja Katčina smečkaCooper ex Canis Lupus x Afra Katčina smečka |
VD1 |
---|
FENY - mezitřída
Daisy Gold PremioGregor v.Völkerschlachtdenkma x Shakita Gasko Prim |
VD1 |
---|
PSI - třída otevřená
Argo Nové sadyArtur z Duhového kopce x Felon Kris-Ve-Mar |
V1 CAC, CACIB |
---|---|
Acer z ProrubOzi Las Ksiezniczek x Naimo Gasko Prim |
V2 res.CAC, res.CACIB |
Larse Plavý vítrPersano Gasko Prim x Hetty Plavý vítr |
V3 |
Akim Nova MerigoHasko Gasko Prim x Arisha v.Phippsdorf |
VD4 |
FENY - třída otevřená
Coral Sea Kráľovská strážArtur z Duhového kopce x Afrika Gora Monte |
VD1 |
---|---|
Clara Gutta FortunaeBojan v.Vögele Hof x Atma Gutta Fortunae |
VD2 |
PSI - třída pracovní
Jekyll Royal SafeArtur z Duhového kopce x Ayrin z Pomezí |
V1 CAC |
---|
PSI - třída šampionů
Brix Astra NigraCarleon Gold Mondeo x Borka z Krnova |
V1 CAC |
---|
FENY - třída šampionů
Bonnie FolcrumOzi Las Ksiezniczek x Dara z Krovia |
V1 CAC, CACIB |
---|---|
Angelika Zašovský květAlda Šédedab x Ariella z Faustova domu |
V2 res.CAC, res.CACIB |
Afra Katčina smečkaBlack spod Krasína x Ariva Lotto Bohemia |
V3 |
Výsledky zaslala paní Jana Mráková.