Výsledky výstavy: Mezinárodní výstava psů + Bundessieger, 5. 11. 2023, Dortmund
Rozhodčí: Antje Jatzak (DE)
PSI - třída štěňat
Merik von der LembecksburgDajak vom Vadruper Biber x Jova von der Lembecksburg |
VN1 |
---|
FENY - třída štěňat
Quia vom PferdebachRay of Light of Loyalguards x Greta vom Pferdebach |
VN1 |
---|---|
Alia vom SechsruthenwaldEdison von der Hasel x Bria vom Fahrhof |
not judgeable |
Baila von Den HeidepiratenHerman vom Schmollensee x Feebee vom Bagalutenhof |
absence |
FENY - třída mladých
Fantastika EbidixFranklin from House of Lincoln x Erotika Ebidix |
V1 BOJ, Junior FCI-CACIB, Anw.Dt.Ch.VDH, CAC Club, Bundes-Jugendsieger |
---|---|
Paula vom PferdebachElutz Grofje Celjski x Kessy vom Pferdebach |
V2 Reserve Anw.Dt.Ch.VDH, Res.-CAC Club |
Caoimhe GwynnaethsHeye vom Bagalutenhof x Cwynns Quila Meegan v. Laag Laaren |
V3 |
Caatje vom DinkelhookCaspien Awedante x Andra vom Dinkelhook |
not judgeable |
Aurel vom Alten WinkelDajak vom Vadruper Biber x Bjelle Wart vom Jordegaard |
absence |
FENY - mezitřída
Do It Again EnormousArne Cordis Paladin x Enormous Qui Pro Quo |
V1 Anw.Dt.Ch.VDH, CAC Club |
---|---|
Jola vom SchmollenseePlattensee-Wart Argos x Frannie from House of Lincoln |
VD2 |
Happy vom WirbelsturmElvis vom Tubinger Tor x Caya vom Wirbelsturm |
absence |
PSI - třída otevřená
Isker vom SchmollenseeEnnio vom Drei Ruten Berg x Frannie from House of Lincoln |
V 1 FCI-CACIB Reserve, Anw.Dt.Ch.VDH, CAC Club |
---|---|
Xizir von Gina's Vier LindenEnnio vom Drei Ruten Berg x Heyli vom Feldatal |
V2 Reserve Anw.Dt.Ch.VDH, Res.-CAC Club |
Dante von BeisingAmbos vom Alten Putt x Chiva von Beising |
VD3 |
FENY - třída otevřená
Alenka van Bree's StolpBlue Pinus Alpinia x Bree van Laag Laaren |
V1 BOS, FCI-CACIB, Anw.Dt.Ch.VDH, CAC Club, Bundessieger |
---|---|
Princess Kate von der Diamandenen AueEnormous Limited Edition x Ilonka vom Diekmoor |
V2 FCI-CACIB Reserve, Reserve Anw.Dt.Ch.VDH, Res.-CAC Club |
Ajani A Domo ColoniaBaki vom Silberdistelwald x Fayette from House of Lincoln |
V3 |
Bria vom FährhofThilwil's Fargo x Ilse vom Julienhof |
V4 |
Barli vom Wittringer MühlenbachDamos vom Vadruper Biber x Amelie vom Wittringer Mühlenbach |
absence |
PSI - třída pracovní
Dajak vom Vadruper BiberSantana vom Kloster Rohrbach x Bellis vom Vadruper Biber |
VD1 |
---|
PSI - třída šampionů
Kurtis vom TullnerbachAmiro von Casa Moro x Juma vom Tullnerbach |
V1 BOB, FCI-CACIB, Anw.Dt.Ch.VDH, CAC Club, Bundessieger |
---|---|
Biko vom FährhofThilwil's Fargo x Ilse vom Julienhof |
V2 Reserve Anw.Dt.Ch.VDH, Res.-CAC Club |
Haakon vom SchmollenseePilisi-Hajnal Alfa x Frannie from House of Lincoln |
V3 |
Benji von den Fröruper BergenDaico Ut'n Duvelsmoor x Gwenda von der Dünnebecke |
absence |
FENY - třída šampionů
Nadia Od Dobrych LudziNellik Tu Pilnuje x A'Francesca Carla Królewska Kraina |
VD1 |
---|---|
Alva vom Terra BedaHenry vom Pirloer Hof x Chenna Bengelchen vom Ringelsberg |
withdrawn |
FENY - třída veteránů
Chenna Bengelchen Vom RingelsbergPancho von der Alten Aare x Gladys Teufelchen von Husgritt |
V1 BOV, Veteran FCI-CACIB, Anw.Dt.Ch.VDH, CAC Club, Bundes-Veteranensieger |
---|
Výsledky zaslala paní Veronika Skládalová.