Výsledky výstavy: Klubová výstava při příležitosti 75. výročí RZV, 11. 6. 2023, Schloss Fasanerie, Eichenzell
Rozhodčí: Sabine Jacobs, Messina Schattling, Beatrice Holder
FENY - třída štěňat
Girly Tarja vom HelmefeldAsky aus der Ganerbenstandt x Catyou vom Helmefeld |
VN1 |
---|---|
I-Riva vom Scherpfer HäuselLargo vom Toppwald x Amber vom Vilsfeld |
VN2 |
Imagine Indy vom Scherpfer HäuselLargo vom Toppwald x Amber vom Vilsfeld |
VN3 |
FENY - třída dorostu
Paula vom PferdebachElutz Grofje Celjski x Kessy vom Pferdebach |
VN1 |
---|
PSI - třída mladých
Divo von KuhlamuhEddy vom Hagenauer Forst x Balbina von Kuhlamuh |
V1 Club Jugendsieger, Anw. Dt. Jug.-Ch. VDH/RZV |
---|---|
Knox vom BohrertalBiko vom Fährhof x Hatara vom Bohrertal |
V2 Res. Anw. Dt. Jug.-Ch. VDH |
Hans im Glück vom LanghagenseeFrisko von der Waldlichtung x Clara vom Langhagensee |
VD3 |
Alvar von den BienwaldauenRiggs vom Hause Luka x Orelia von der Hofreite |
VD4 |
Nordstar vom WildweibchensteinUltimo von Arminius x Klassik vom Wildweibchenstein |
VD |
Degas von der OrdensburgDitsche vom Dunsener Bach x Coco von der Ordensburg |
VD |
Akim von den BienwaldauenRiggs vom Hause Luka x Orelia von der Hofreite |
VD |
Admiral Keks von Villa TinchenrodGino vom Kreuzberger Hof x Easy von den Arkaden |
VD |
Danto von KuhlamuhEddy vom Hagenauer Forst x Balbina von Kuhlamuh |
n.e. |
FENY - třída mladých
Fantastika EbidixFranklin from House of Lincoln x Erotika Ebidix |
V1 Club Jugendsiegerin, Bester Junghund, Anw. Dt. Jug.-Ch. VDH/RZV |
---|---|
Hanni vom HimmelgartenNicolas von der Hofreite x Frieda vom Himmelgarten |
V2 Res. Anw. Dt. Jug.-Ch. VDH |
Chiquita Adlig BlumenauZiri Las Ksiezniczek x Una Sola Leccinum |
V3 |
Fianne von der TeichlandschaftBiko vom Fährhof x Amyra von den Sieben Brunnen |
V4 |
Billie Jean von HocksteinGero Hovi-raj x Ninja vom Büssemfeld |
V |
Danja von KuhlamuhEddy vom Hagenauer Forst x Balbina von Kuhlamuh |
VD |
Bones von der Wilden VieselBenny od Květnické studánky x Zlata vom Kloster Rohrbach |
VD |
Noemi vom WildweibchensteinUltimo von Arminius x Klassik vom Wildweibchenstein |
VD |
Julie Hovi-RajBaghir Scorteus Mons x Hanny Hovi-Raj |
n.e. |
PSI - mezitřída
Calle vom Wittelsbacher SchlossGalaxis vom Alten Schulweg x Neele ex Calibur |
V1 Anw. Dt. Ch. VDH/RZV, Anw. Hov.Cl. Ch. |
---|---|
Talis vom MedicusErik Grofje Celjski x Ranke vom Medicus |
VD2 |
Newman vom PferdebachDevito vom Casino Bond Royal x Greta von Pferdebach |
VD3 |
Cento ex Stipator FrancorumKosinus vom Nadjangrund x Bonita ex Stipator Francorum |
VD4 |
Faelan von der TeichlandschaftBiko vom Fährhof x Amyra von den Sieben Brunnen |
VD |
FENY - mezitřída
Casey ex Stipator FrancorumKosinus vom Nadjangrund x Bonita ex Stipator Francorum |
V1 Anw. Dt. Ch. VDH/RZV, Anw. Hov.Cl. Ch. |
---|---|
Mirabelka Moya UnalomeShiro Casariae'hov x Isabella Aldeon |
V2 Res. Anw. Dt. Ch. VDH |
Briese vom DinkelhookDario vom Muhlendamm x Ida vom Ellebach |
V3 |
Fair Ness vom HelmefeldBiko vom Fährhof x Catyou vom Helmefeld |
V4 |
Tammy aus dem EmslandEddy vom Hagenauer Forst x Questa aus dem Emsland |
VD |
Emilia aus der ArahöhleGustl Wart vom Eigenhof x Dolores aus der Arahöhle |
VD |
Cajou vom RennsteigwegBjarny von der Spreeaue x Arit vom Helmefeld |
VD |
Louisa vom EllenbachIvan-Basko von der Zauberfee x Arya von der Eifelbuche |
VD |
X-treme Special Effects of DogSportWorldElutz Grofje Celjski x Colina vom Langhagensee |
VD |
Cosima vom Wittelsbacher SchlossGalaxis vom Alten Schulweg x Neele ex Calibur |
VD |
Mighty Magalie vom WildweibchensteinGero Hovi-raj x Gatia vom Wildweibchenstein |
D |
Ciara vom RennsteigwegBjarny von der Spreeaue x Arit vom Helmefeld |
diskvalifikace |
Giulia EbritteAlvin Skrytý prízrak x Akawa Ebritte |
n.e. |
PSI - třída otevřená
Capo vom LauereckAkenu Muurmer Hovawarte x Kono von der Haselhöhe |
V1 Clubsieger, Anw. Dt. Ch. VDH/RZV, Anw. Hov.Cl. Ch. |
---|---|
Marlow von Acro-BadoAmato vom Winterberg x Yona vom Helmefeld |
V2 Res. Anw. Dt. Ch. VDH |
Kurtis vom TullnerbachAmiro von Casa Moro x Juma vom Tullnerbach |
V3 |
Ares von KuhlamuhArigo von den Kurpfalzjägern x Jule vom Vögele Hof |
V4 |
Isker vom SchmollenseeEnnio vom Drei Ruten Berg x Frannie from House of Lincoln |
V |
Boxer vom VilsfeldAri de excubitor x Pusztai-Pandur Magic |
V |
Aron vom VilsfeldAntek vom Eibenbogen x Pusztai-Pandur Magic |
V |
Ditsche vom Dünsener BachKarlo vom Hundsbühl x Caro vom Dünsener Bach |
V |
Magic-Warin Debbie-AnnDenzel Grofje Celjski x Chelsea Debbie-Ann |
V |
Ray of Light of LoyalguardsHarvey vom Pirloer Hof x Maiti of Loyalguards |
V |
Lando von Acro-BadoGerry vom Schondratal x Yona vom Helmefeld |
V |
Franklin from House of LincolnGrischan von der Elbtalaue x Davy from House of Lincoln |
V |
Apollo vom VilsfeldAntek vom Eibenbogen x Pusztai-Pandur Magic |
V |
Hutch vom Casino Bond RoyalNestor vom Büssemfeld x Diva vom Casino Bond Royal |
VD |
Lexus vom WildweibchensteinDamon von der Blanken Horst x Gatia vom Wildweibchenstein |
VD |
Yako von der JagsthöheDenzel Grofje Celjski x Qwendy von der Jagsthöhe |
VD |
Optimus Prime Debbie-AnnMellon vom Schondratal x Chelsea Debbie-Ann |
VD |
Frisco vom WittegrundDragomir vom Zehnergarten x Enya vom Wittegrund |
VD |
Gajus vom LanghagenseeErik Grofje Celjski x Clara vom Langhagensee |
n.e. |
Ben vom RhönfeuerBackley vom Ilsesee x Ilsa von der Pallaswiese |
n.e. |
Bahram vom Kocher und LeinGavin von den Grander Tannen x Jinny vom Rehwinkel |
n.e. |
Gustl von der HüttenmühleElliot vom Himmelgarten x Diva von der Huttenmuhle |
n.e. |
Bravo von der OrdensburgBaxter von Xamilou x Allegra von der Ordensburg |
n.e. |
Leon vom EichwaldsgrundBady Čerchovské hvozdy x Giulina vom Eichwaldsgrund |
n.e. |
Erik Grofje CeljskiIdalgo vom Julienhof x Cheyenne Grofje Celjski |
n.e. |
FENY - třída otevřená
Kessy vom PferdebachBoumer vom Ilsesee x Carlotta vom Pferdebach |
V1 Clubsiegerin, BOS, Anw. Dt. Ch. VDH/RZV, Anw. IHF-Ch., Anw. Hov.Cl. Ch. |
---|---|
Lotta vom BrockengartenAemon von der Eifelbuche x Faluna vom Brockengarten |
V2 Res. Anw. Dt. Ch. VDH |
Balbina von KuhlamuhHavel vom Wilweibchenstein x Jule vom Vögele Hof |
V3 |
Frizzy vom WittegrundDragomir vom Zehnergarten x Enya vom Wittegrund |
V4 |
Dea vom FährhofAragon Alti Benes x Ilse vom Julienhof |
V |
Betty vom RemstalschlössleBelek vom Helmefeld x Bonni vom Hexenhiwwel |
V |
Eyla Della Cima XIIZeno von der Hausbergkante x M-Arwen Liv Taylor Della Valle Dei Berici |
V |
Enna von Lahn und DillIQ vom Pfarrhof x Easy vom Wittegrund |
V |
Neele ex CaliburEnzo vom Bergischen Lowen x Momo ex Calibur |
V |
Gretl vom LanghagenseeErik Grofje Celjski x Clara vom Langhagensee |
VD |
Ninja vom BüssemfeldAres vom Zehnergarten x Milva vom Büssemfeld |
VD |
Bora vom RhönfeuerBackley vom Ilsesee x Ilsa von der Pallaswiese |
VD |
Ranke vom MedicusBoskop von den Pottkiekern x Dyra vom Wittegrund |
VD |
Cira vom HexenhiwwelFellow von der Fohlenweide x Genja vom Pfarrhof |
VD |
Evita von den AngelfrankenEik von der Teichlandschaft x Mayla von der Hofreite |
VD |
Scully aus dem EmslandBackley vom Ilsesee x Questa aus dem Emsland |
VD |
Abby von HocksteinBenno vom Bonerthof x Ninja vom Büssemfeld |
D |
Haiba von FreeborgBoumer vom Ilsesee x Kaissa von der Pallaswiese |
D |
Bayumi-Lotte von der Adersbacher HöheGambo vom Kreuzberger Hof x Faxe von der Fohlenweide |
n.e. |
Alma vom LiebfrauenstiftCeno vom Casino Bond Royal x Meggie von der Pallaswiese |
n.e. |
Coco von der OrdensburgOJ von Knosteren x Allegra von der Ordensburg |
n.e. |
PSI - třída pracovní
Quattro Pusztai PandurLasko vom Hause Luka x Pusztai-Pandur Lótusz |
V1 Anw. Dt. Ch. VDH/RZV, Anw. Hov.Cl. Ch. |
---|---|
Mellon vom SchondratalKarlo vom Hundsbühl x Nala vom Hause Luka |
VD2 |
Spirit Pusztai PandurMerlin vom Hause Luka x Pusztai-Pandur Lótusz |
VD3 |
FENY - třída pracovní
Chicha von den Dünen FlitzernDjambo Grofje Celjski x Betze von den Dünen Flitzern |
V1 Anw. Dt. Ch. VDH/RZV, Anw. Hov.Cl. Ch. |
---|---|
Flo Rida Oxygen Królewska KrainaKarlo vom Hundsbühl x A'Chili Peppers Krolewska Kraina |
V2 Res. Anw. Dt. Ch. VDH |
Bara von der SpreeaueGauner ex canis lupus x Raila vom Albertinenweg |
V3 |
Obasilia Des Leus AltiersBasile Trzy Wiedzmy x Jais des Leus Altiers |
VD4 |
PSI - třída šampionů
Ceron Van Laag LarenBaghir Scorteus Mons x Anvie Van Laag Laren |
V1 Anw. Dt. Ch. VDH/RZV, Anw. Hov.Cl. Ch. |
---|---|
Rados Anonymus NotusPilisi-Hajnal Alfa x Anonymus Amicus Aisha |
V2 Res. Anw. Dt. Ch. VDH |
Ziri Las KsiezniczekBasile Trzy Wiedzmy x Iula Sun des Leus Altiers |
V3 |
Aico vom Wallauer GrundAnton von der Surheide x Eiva ut'n Düvelsmoor |
V4 |
Biko vom FährhofThilwhil's Fargo x Ilse vom Julienhof |
V |
Ennio vom Drei Ruten BergOrson von Gina's vier Linden x Dwina vom Drei Ruten Berg |
V |
FENY - třída šampionů
Orelia von der HofreiteDjambo Grofje Celjski x Maya von der Hofreite |
V1 Anw. Dt. Ch. VDH/RZV, Anw. Hov.Cl. Ch. |
---|---|
Zsa Zsa EnormousLiwanu vom Hervester Hof x Enormous Know How |
V2 Res. Anw. Dt. Ch. VDH |
Frida Karlo Passion Krolewska KrainaKarlo vom Hundsbühl x A'Chili Peppers Krolewska Kraina |
V3 |
Fussion Quick Decision Krolewska KrainaKarlo vom Hundsbühl x A'Chili Peppers Krolewska Kraina |
V4 |
Otchakov ar Bugale an NozBergenhovs Elvis Junior x Jaella ar Bugale an Noz |
V |
PSI - třída veteránů
Jagger Krolewska KrainaJago vom Hundsbühl x Carla vom Schondratal |
V1 Club Veteranensieger, Bester Veteran, BOB, Anw. Dt. Vet.-Ch. VDH/RZV, Anw. IHF-C |
---|---|
Dario vom MühlendammArthos vom Fleischereck x Vania vom Kloster Rohrbach |
V2 Res. Anw. Dt. Vet.-Ch. VDH |
Eik von der TeichlandschaftBerry von der Teichlandschaft x Dayka von der Lausitzperle |
V3 |
Kimba von der HofreiteMerlin vom Gablitztal x Josy von der Hofreite |
VD4 |
Gavin von den Grander TannenFenris von den Nornen x Ella von den Grander Tannen |
n.e. |
Bou vom ZeilsteinAlando von der Championschmiede x Feelyn vom Eichwaldsgrund |
n.e. |
FENY - třída veteránů
Jule vom Vögele HofEddi-Thor Hovi-Raj x HeyHey vom Vögele Hof |
V1 Club Veteranensiegerin, Anw. Dt. Vet.-Ch. VDH/RZV |
---|---|
Karou z Krainy ŻabekLupus vom Holter Berg x Caete vom Riedemoor |
V2 Res. Anw. Dt. Vet.-Ch. VDH |
Enna vom Kreuzberget HofAlvaro vom Staudalandle x Donna vom Kreuzberger Hof |
V3 |
Udina vom AlbertinenwegArcon vom Krottendorf x Tessa von der Hausbergkante |
V4 |
Milva vom BüssemfeldDiego Hinter den Gärten x Hanna vom Büssemfeld |
V |
Know How EnormousHobo vom Schondratal x Maggy von Jesses Meute |
V |
Jakessy ImmlerBen vom Friedrichsholz x Sheina vom Hachetal |
VD |
Allegra von der OrdensburgBenno von der Kühnsburg x Yetis von der Ordensburg |
n.e. |
Výsledky zaslala paní Veronika Skládalová.