Výsledky výstavy: Národní výstava, 8. 1. 2023, Brno
Rozhodčí: MVDr. Gabriela Ridarčíková
PSI - třída dorostu
Kalle Mista JaswinBaghir Scorteus Mons x Haja Hovi-Raj |
VN1 |
---|---|
El Messiah Gránická smečkaBaghir Scorteus Mons x Cranberry Gránická smečka |
VN2 |
Ergo Gránická smečkaBaghir Scorteus Mons x Cranberry Gránická smečka |
VN3 |
FENY - třída dorostu
Elsunny Gránická smečkaBaghir Scorteus Mons x Cranberry Gránická smečka |
VN1 |
---|---|
Eileen Gránická smečkaBaghir Scorteus Mons x Cranberry Gránická smečka |
VN2 |
PSI - třída mladých
Sirius z Páralovy zahradyMefisto Aldeon x Orrie z Páralovy zahrady |
V1 CAJC, BOJ |
---|---|
Falko Fillův dvůrChandler Debbie-Ann x Energy Debbie-Ann |
V2 |
FENY - třída mladých
Alpie z Krajiny BřidliceAniseed Wonder Sambuca x Astra z Lhoteckého gruntu |
V1 CAJC |
---|---|
Alexin Angie TorrwienDocent Detal Akwamaryn x Arwen Victory ze Zadarova |
V2 |
Freya Fillův dvůrChandler Debbie-Ann x Energy Debbie-Ann |
VD3 |
Cini Minis Dilectio CanisDon't stop me now Ghipinaldo x Awaited Hope Dilectio Canis |
ABS |
PSI - mezitřída
Craken Chlupaté srdceBillyRoy Awedante x Perla Gasko Prim |
V1 CAC |
---|---|
Joker Sideric Miks.Dream Black Prim x Identity Sideric Miks. |
VD2 |
FENY - mezitřída
Dária Huad´DibRoyal Royal Safe x Casiopea Huad`Dib |
V1 CAC |
---|---|
Aurelia Alcyone MayAniseed Wonder Sambuca x Emestine Black Prim |
V2 res.CAC |
Oria Debbie-AnnMellon vom Schondratal x Chelsea Debbie-Ann |
V3 |
Isabell DaimarSingapur Kráľovská stráž x Engie Amijon Star |
V4 |
PSI - třída otevřená
Farbi z Hrabovských stájíRoyal Royal Safe x Carmenita z Hrabovských stájí |
VD1 |
---|---|
Akim Ebbi - BlairCyr Tara Guarda x Blair Ave Fortunae |
VD2 |
FENY - třída otevřená
Cofi Chlupaté srdceBillyRoy Awedante x Perla Gasko Prim |
V1 CAC |
---|---|
Cranberry Gránická smečkaAfareus Channe Line x Beggie Gránická smečka |
V2 res.CAC |
Anabella ze Znojemské loukyArmy Pom pette x Daisy Black Prim |
VD3 |
Aigo KaspyAnCartouche Elibuky x Annie Moravia Nobilis |
ABS |
FENY - třída pracovní
Danja Teresie BohemiaQuattro Pusztai Pandur x Ranja von der Jagsthöhe |
V1 CAC |
---|
PSI - třída šampionů
Aring Jackie - SnowAfareus Channe Line x Brannan Elibuky |
V1 CAC, NV, BOS |
---|
FENY - třída šampionů
Bellatrix Gamma LeonisBarney Seahawk x Algieba Gamma Leonis z Arkova souhvězdí |
V1 CAC, NV, BOB |
---|
FENY - třída veteránů
Connie Debbie-AnnAmmon v.d. Leipziger Schwaben x Debbie Katveri |
V1 BOV |
---|
Výsledky zaslala paní Vendula Husáková.