Výsledky výstavy: Světová výstava psů, 9. 11. 2017 - 12. 11. 2017, Lipsko
Rozhodčí: Michael Kunze, DEU
PSI - třída štěňat
Bandit Von Der StepenitzaueAskan Von Armonia x Shadee Vom Kottmarblick | VN1 |
---|---|
Hachico Von Der Blauen SteveArne Vom Lippebogen x Juni Von Der Rammelburg | VN2 |
Erasto Vom Mühlendammrischan Von Der Elbtalaue x nia Vom Kloster Rohrbach Br. | N3 |
FENY - třída štěňat
Xenon Zobels Hof Von Jesses MeuteZamir Z Hovgartu x Zobels Hof Athena | VN1 |
---|---|
Senna Von ArminiusEik Von Der Teichlandschaft x Paigee Von Arminius | VN2 |
Enormous Qui Pro QuoFalko Des Trois Petits Diables x Enormous Charme Madra | VN3 |
PSI - třída mladých
Hattrick Holywell Re EilleenPusztai Pandur Caramel x Flare Eilleen | V1 JCAC, BOB JUNIOR, Juniorský Světový vítěz |
---|---|
Cortez Plattensee-WartTotus Tuus Hovki Lus x Plattensee-Wart Aphrodite | V2 RES JCAC |
Butsch Vom LauereckTotus Tuus Hovki Lusi x Plattensee-Wart Aphrodite | V3 |
Gash Vom BurgtrollBalou Vom Abendstern x Barika Vom Burgtroll B | VD4 |
Basalt Vom Wilden Jägerarek Vom Hundsbühl x Fly Vom Auenland | VD |
FENY - třída mladých
L-Written In The Stars Del Mare D'inversoJazz Del Mare D’inverso x Reel Dellangiolina | V1 JCAC, Juniorský Světový vítěz |
---|---|
Enormous Over The MoonSteinroller Odd-Leif x Enormous Brilliant Vegas | V2 RES JCAC |
Ariana Divine DestinyGerry Vom Schondratal x Carissima Tara Von Armonia | V3 |
Dreiwald Coral CrioleMilahow Lennic x Hovarian Thilde | VD4 |
Adriana Vom DettenbachGerry Vom Schondratal x Clarissima Tara Vom Armonia | VD |
Ela Vom MellenhofElwood Von Hove-Tronnes x Asra Vom Mellenhof | VD |
PSI - mezitřída
Jocker Hovki LusiJoker Vom Hundsbühl x Tosia Hovki Lusi B | V1 VDH-CAC |
---|---|
Ennio Vom Drei Ruten BergOrson Von Ginas Vier Linden x Dwina Vom Drei Ruten Berg | V2 RES VDH-CAC |
Uriel Gasko PrimIdalgo Von Julienhof x Maureen Gasko Prim | VD3 |
FENY - mezitřída
Hanny Hovi-RajIsger Vom Schwedenstein x Engie Hovi-Raj | V1 VDH-CAC |
---|---|
Banya od Hlubokého parkuAmor Carnovia Silesia x Akira Debbie-Ann | V2 RES VDH-CAC |
Astell Vom HelmefeldKarlo Vom Hundsbühl x Vernice Vom Helmefeld | V3 |
Hetty Von QuitlingenAcon Vom Mellenhof x Caro Von Quitlingen | V4 |
Abrielle MicailveAristo Teresie Bohemia x Calantha Teresie Bohemia | VD |
Alwiene Von Der SachsenperleAristo Teresie Bohemia x Crassa Vom Küstennebel | VD |
Bree Van Laag LarenFlocky Eileen x Gentle | VD |
Brittany Od Hlubokého ParkuAmor Carnovia Silesia x Akira Debbie-Ann | VD |
Emma Von Der Schkeuditzer HöheGeidou Vom Burgraffenhain x Chira Von Zehnergarten | VD |
Felicity V.D. PapenheuvelHelios Von Pfarrhof x Chocolate Aldeon | VD |
Usuri Gasko PrimIdalgo Von Julienhof x Maureen Gasko Prim | VD |
PSI - třída otevřená
Hugo Vom Pirloer HofMarlon Vom Illtal x Faya Lobi Vom Pirloer Hof | V1 VDH-CAC |
---|---|
Flynn SeahawkHeineken Šédedab x Baxi Seahawk | V2 RES VDH-CAC |
Dario Vom MühlendammArthos Vom Fleischereck x Vania Vom Kloster Rohrbach | V3 |
Hamostis Geirur Av BargelmirHamostis Bargelmir Av Mex x Farah Vom Goldberger See | V4 |
Aragon Vom EllefolkArvato Vom Staudaländle x Greta Von Der Haselhöhe | V |
Blue Pinus AlpiniaRoy Vom Wiener Stadtrand x Brinja Von Der Waldlichtung | V |
Eiko Von Der TeichlandschaftBerry Von Der Teichlandschaft x Dayka Von Der Lausitzperle | V |
Felix Ut'n DüvelsmoorEyven Vom Schwedenstein x Arven Ut‘n Düvenlsmoor | V |
Jorik Vom JulienhofSachmo Vom Kloster Rohrbach x Estrella Vom Pfarnhof | V |
Uran Gasko PrimIdalgo Von Julienhof x Maureen Gasko Prim | VD |
Austin Vom-TetraederDuke Von Der Dünnebecke x Brause Von Der Drewer | VD |
Atlas Von VereshegyiVoroshegyi Ulti x Voroshegyi Ariel | VD |
Ares Von Der StepenitzaueGiedou vom Burggrafenhain x Shake Vom Kottmarblick | VD |
Arturo Aus Der ArahöhleYaspar Vom Fleischereck x Eurydike Vom Purzelbaum | D |
FENY - třída otevřená
Nikita Vom VölkerschlachtdenkmalKalisto Vom Gablitztal x Irma Vom Burggrafenhain | V1 VDH-CAC, RES CACIB |
---|---|
Nina Vom VölkerschlachtdenkmalKalisto Vom Gablitztal x Irma Vom Burggrafenhain | V2 RES VDH-CAC |
Breeze Plattensee-WartEt Hovi-Raj x Anonymus Notus Gina | V3 |
Baja Von HohenleinaDoc Vom Vögele Hof x Clara Von Ranzis Räubern | V4 |
Bones Vom VierseitenhofBalou Vom Wildanger x Bijou vom Fliederhof | V |
Carissima Tara Von ArmoniaAdam Haf Raf x Antara Von Armonia | V |
Chira Vom ZehnergartenGideon Vom Rupertigau x Aischa Vom Zehnergarten | V |
Dea Vom MühlendammArthos Vom Fleischereck x Vania Vom Kloster Rohrbach | V |
Dyani Vom MühlendammArthos Vom Fleischereck x Vania Vom Kloster Rohrbach | V |
Hoka Hey Vom DrachentöterDelano Von Andwari x Deja Vue Vom Drachentöter | V |
Acru Von King Sam´S HofBen Von Enchmajö x Yanka vom Fleischereck | VD |
Dala Vom MellenhofErasmus Vom Diekmoor x Asra Vom Mellenhof | VD |
Hija Honami Von Fina's SternFedor Teufelchen Von Husgrit x Elaya Nisha Von Fina‘s Stern | VD |
Aura Von Der StepenitzaueGeidou Vom Burgraffenhain x Shadee Vom Kottmarblick | D |
PSI - třída pracovní
Aik Carpathia HeartEcco Vom Tyrolsbertg x Aimie Sagbariam | V1 BOS, CAC, VDH-CAC, CACIB, Světový vítěz |
---|---|
Benji z Ondrova dvoraAssan Teresie Bohemia x Elvíra Od Hrnčířského Kruhu | V2 RES VDH-CAC |
FENY - třída pracovní
Perla Gasko PrimArmín Hali Gali x Casandra Gasko Prim | V1 VDH-CAC |
---|---|
Irma Vom BurggrafenhainJupp Vom Roten Mohn x Fenja Vom Burggrafenhain | V2 RES VDH-CAC |
Crassa Vom KüstennebelArogant Arivalo Asso x Bitz-Kitt Vom Küstennebe | V3 |
Amy Z Jizerské SamotyAkim Lucky Ijsbeer x Black Roxi Z Cisarského Údoli | VD4 |
PSI - třída šampionů
Goji Des Trois Petits DiablesJekyll Royal Safe x Bambou Des 3 Petits Diables | V1 VDH-CAC |
---|---|
Henry Vom Pirloer HofMarlon Vom Illtal x Faya Lobi Vom Pirloer Hof | V2 RES VDH-CAC |
Castlemary DruidDamirazin Aavesoturi x Glen Bower Delightful Poppy | V3 |
Gino Des Trois Petits DiableCyrol Bukový Háj x Kashi Aus Dem Emsland | V4 |
Balou Vom AbendsternIgor Von Der Hofreite x Caramel Zur Bärenschlucht | V |
Eik Von Der TeichlandschaftBerry Von Der Teichlandschaft x Dayka Von Der Lausitzperle | V |
Gavin Von Den Grander TannenFenris Von Den Nornen x Ella Von Den Grander Tannen | V |
Zean-Zibelius SteinrollerJacobi Gasko Prim x Seinroller Pii | V |
Bronson Plattensee-WartEt Hovi-Raj x Anonymus Notus Gina | VD |
FENY - třída šampionů
Emmi-Lou Von WackerbarthEcco Vom Tyrolsberg x Christa Von Wackerbarth | V1 BOB, CAC, VDH-CAC, CACIB, Světový vítěz |
---|---|
Skywatch's My Love MiracleCyrol Bukový Háj x Skywatch’s Just For You | V2 RES VDH-CAC |
Akira Debbie-AnnCyrol Bukový háj x Debbie Katveri | V3 |
Jule Vom JulienhofSatchmo Vom Kloster Rohrbach x Estrelle Vom Pfarrhof | V4 |
Accra Cleohov'sLeo Vom Hause Luka x Ussi Las Ksiezniczek | V |
Shadee Vom KottmarblickAram z Kraje Pestrého Kamení x Movie Vom Kottmarblick | V |
Aphrodite Plattensee-WartEddi Hovi Raj x Anonymus Notus Gina | VD |
Molly HayaklauseEl Rubio Vom Fleischereck x Juurusjaren Bea | VD |
Chenna Bengelchen Vom RingelsbergPancho Von Der Alten Aare x Gladys Teufelech Von Husgritt | VD |
PSI - třída veteránů
Bond Vom Gut GroneBalu Von Der Drei Höfen x Cinderella Us De Küpp | V1 VCAC, Veterán Světový vítěz |
---|---|
Kalisto Vom GablitztalLuzifer Von Der Marienmühle x Xamina Vom Gablitztal | V2 RES VCAC |
Ole Vom ScharmützeleckFiete Von Den Seelower Höhen x Nicky Vom Scharmützeleck | V3 |
Cyrol Bukový hájÁron Z Brdské Samoty x Balda Bukový Háj | V4 |
FENY - třída veteránů
Eurydike Vom PurzelbaumMango Vom Bürgerwall x Evita Vom Georgenberg | V1 VET BOB, VCAC, Veterán Světový vítěz |
---|---|
Ussi Las KsiezniczekUlisse De La Ferme D’haudery x Samosia Las Ksiezniczek | V2 RES VCAC |
Výsledky zaslali pan Luboš Bočák a paní Lenka Řačáková.