Výsledky výstavy: Medzinárodná výstava psov - CACIB FCI, 14. 1. 2017 - 15. 1. 2017, Nitra

Sobota 14.1.2017

Rozhodčí: A. Kochan

PSI - třída mladých

Hogar z Julinčina údolí

Imperiál Gasko Prim x Fáma z Julinčina údolí

V1
CAJC
Balin Kasurgis

Arsis Ave Fortunae x Rennie z Budské samoty

V2
Brix Junior Cicesbeo

Jakobi Gasko Prim x Ayrin Takavorakan

V3

FENY - třída mladých

Connie Felicity Bohemia

Imperiál Gasko Prim x Genesis Gasko Prim

V1
CAJC
Happy z Julinčina údolí

Imperiál Gasko Prim x Fáma z Julinčina údolí

V2
Britanny Bria Cicesbeo

Jakobi Gasko Prim x Ayrin Takavorakan

V3
 

PSI - mezitřída

Dakar Janowická dolina

Aslan Tesoro Mio x Fidzi Královská stráž

V1
CAC,r.CACIB

FENY - mezitřída

Danubia Janowická dolina

Aslan Tesoro Mio x Fidži Královská stráž

neoceněná
 

PSI - třída otevřená

Apollo from Black Meadow

Falcon Gora Monte x Pepper z Budské samoty

V1
CAC
Ardal Cordis Paladin

Aristo Teresie Bohemia x Dixie Pixie z Brzáneckých vinohradů

V2
r.CAC
Redford Královská stráž

Conty Lexova smečka x Heraclea Královská stráž

V3
Aston Martin from Black Meadow

Falcon Gora Monte x Pepper z Budské samoty

VD4

FENY - třída otevřená

Éowyn Debbie-Ann

Arigo v.d.Kurpfalzjagern x Debbie Katveri

V1
CAC
Amalie Tralfazz

Aslan z Kreje pestrého kamení x Eli Folcrum

V2
r.CAC
Derrin Debbie-Ann

Berwill Hali Gali x Annie Black Prim

VD3
 

PSI - třída pracovní

Leroy von Der Hofreite

Leo vom Hause Luka x Josy von Der Hofreite

VD1

FENY - třída pracovní

Aim Elderberry from Black Meadow

Falcon Gora Monte x Pepper z Bidské samoty

V1
CAC
 

PSI - třída šampionů

Amarok Saint Barbarons

Cosmo von Schondratal x Chile Královská stráž

V1
CAC, CACIB, BOB

FENY - třída šampionů

Fáma z Julinčina údolí

Aram z Kraje pestrého kamení x Unie Gasko Prim

V1
CAC, CACIB, BOS
Ashley Cicesbeo

Darcius Gasko Prim x Ayrin Takavorakan

V2
r.CAC, r.CACIB
 

Neděle 15.1.2017

Rozhodčí: M. Václavík

PSI - třída mladých

Brix Junior Cicesbeo

Jakobi Gasko Prim x Ayrin Takavorakan

V1
CAJC
Hogar z Julinčina údolí

Imperiál Gasko Prim x Fáma z Julinčina údolí

V2
Balin Kasurgis

Arsis Ave Fortunae x Rennie z Budské samoty

V3

FENY - třída mladých

Happy z Julinčina údolí

Imperiál Gasko Prim x Fáma z Julinčina údolí

V1
CAJC
Connie Felicity Bohemia

Imperiál Gasko Prim x Genesis Gasko Prim

V2
Britanny Bria Cicesbeo

Jakobi Gasko Prim x Ayrin Takavorakan

V3
 

PSI - mezitřída

Dakar Janowická dolina

Aslan Tesoro Mio x Fidzi Královská stráž

V1
CAC

FENY - mezitřída

Danubia Janowická dolina

Aslan Tesoro Mio x Fidži Královská stráž

VD1
 

PSI - třída otevřená

Ardal Cordis Paladin

Aristo Teresie Bohemia x Dixie Pixie z Brzáneckých vinohradů

V1
CAC, r.CACIB
Aston Martin from Black Meadow

Falcon Gora Monte x Pepper z Budské samoty

VD2

FENY - třída otevřená

Derrin Debbie-Ann

Berwill Hali Gali x Annie Black Prim

V1
CAC
 

PSI - třída pracovní

Leroy von Der Hofreite

Leo vom Hause Luka x Josy von Der Hofreite

V1
CAC

FENY - třída pracovní

Aim Elderberry from Black Meadow

Falcon Gora Monte x Pepper z Bidské samoty

V1
CAC, CACIB, BOS
 

PSI - třída šampionů

Amarok Saint Barbarons

Cosmo von Schondratal x Chile Královská stráž

V1
CAC, CACIB, BOB

FENY - třída šampionů

Fáma z Julinčina údolí

Aram z Kraje pestrého kamení x Unie Gasko Prim

V1
CAC, r.CACIB
Ashley Cicesbeo

Darcius Gasko Prim x Ayrin Takavorakan

V2
r.CAC
 

Výsledky zaslala paní Jiřina Kotěšovská.

Výsledky výstav »


© Hovawart klub ČR 2007 - 2017 | O webu
Webdesign: Webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus