Výsledky výstavy: Mezinárodní výstava psů Praha, 15. 4. 2017 - 16. 4. 2017, Praha

Rozhodčí: Gabriela Ridarčíková (SK)

PSI - třída dorostu

Haron Lexova smečka

Argo Lady Marion x Daya Lexova smečka

VN1

FENY - třída dorostu

Ariana Divine Destiny

Benji z Ondrova dvora x Aida ze Švestkového sadu

VN1
 

PSI - třída mladých

Uran Gasko Prim

Idalgo v. Julienhof x Maureen Gasko Prim

V1
CAJC, BOJ
Athrey Micailve

Aristo Teresie Bohemia x Calantha Teresie Bohemia

V2
Cid Elibuky

Endriew Westbohemia star x Arwen Elibuky

V3
Black od Studánky Vojtěšky

Barny Seahawk x Abby od Studánky Vojtěšky

V4
Gerry Debbie-Ann

Arigo v.d. Kurpfalzjägern x Annie Black Prim

V
Tiberius Gasko Prim

Darcius Gasko Prim x Sthella Steinroller

V
Coinneach Na3

Bard Debbie-Ann x Blackberry ze Starého rejvízu

VD
Cash Felicity Bohemia

Imperiál Gasko Prim x Genesis Gasko Prim

Neposouzen

FENY - třída mladých

Abrielle Micailve

Aristo Teresie Bohemia x Calantha Teresie Bohemia

V1
CAJC
Dark Beauty z Rajského kopce

Amaro Carpathia Heart x Berry z Císařského údolí

V2
Usuri Gasko Prim

Idalgo v. Julienhof x Maureen Gasko Prim

V3
Uniconnie Gasko Prim

Idalgo v. Julienhof x Maureen Gasko Prim

V4
Elisha z Kraje vlka

Colja Teresie Bohemia x Anima Bensi Lady Marion

V
Thellis Gasko Prim

Darcius Gasko Prim x Sthella Steinroller

V
Adria Akrimis Drslavice

Hanibal Gora Monte x Gaira Moravia Diamond

VD
Brittany od Hlubokého parku

Amor Carnovia Silesia x Akira Debbie-Ann

VD
 

PSI - mezitřída

Cairo Hali Gali

Adiant Moravia Lamara x Baghira Hali Gali

V1
CAC

FENY - mezitřída

Breeze Plattensee-Wart

Et Hovi-Raj x Gina Anonymus Notus

V1
CAC, res.CACIB
 

PSI - třída otevřená

Flynn Seahawk

Heineken Šédedab x Baxi Seahawk

V1
CAC, CACIB, BOS
Bustter Awedante

Arsis Ave Fortunae x Cailin Sun Kesidy

V2
res.CAC
Guseppe Snow Meadow

Ben z Albrechtické samoty x Cascade od Královského rybníka

V3
Fredy Černý vítr

Eddi Hovi-Raj x Boogie Černý vítr

V4
Andreas z Jasmínového stínu

Barney Seahawk x Amidala Huad'Dib

VD
Armed and dangerous Ghipinaldo

Joker v. Hundsbühl x Garish Ghada Enormous

VD
Arran z Jasmínového stínu

Barney Seahawk x Amidala Huad'Dib

VD
Asleep in the desert Ghipinaldo

Joker v. Hundsbühl x Garish Ghada Enormous

VD

FENY - třída otevřená

Dixi Amijon Star

Barny Seahawk x Blackie Amijon Star

V1
CAC
Addicted to you Ghipinaldo

Joker v. Hundsbühl x Garish Ghada Enormous

VD2
Daya Lexova smečka

Cyrol Bukový háj x Antoinette Lexova smečka

VD3
Alice Lee Cooper from Black Meadow

Falcon Gora Monte x Pepper z Budské samoty

VD4
 

PSI - třída pracovní

Ford od Královského rybníka

Anzi-Bady Kesidy x Clarion od Královského rybníka

V1
CAC

FENY - třída pracovní

Anttara Black Awedante

Cyrol Bukový háj x Cailin Sun Kesidy

V1
CAC
 

PSI - třída šampionů

Apollo from Black Meadow

Falcon Gora Monte x Pepper z Budské samoty

V1
CAC, res.CACIB
Argo Lady Marion

Bentley Mílas Moravia x Bensi z Kraje vlka

V2
res.CAC
Cyr Tara Guarda

Artur z Duhového kopce x Ava Tara Guarda

V3

FENY - třída šampionů

Cailin Sun Kesidy

Dantes Gora Monte x Awe Kesidy

V1
CAC, CACIB, BOB
Shanti Gasko Prim

Cyr Tara Guarda x Jasia Gasko Prim

V2
res.CAC
Anima Bensi Lady Marion

Bentley Mílas Moravia x Bensi z Kraje vlka

V3
 

Výsledky zaslala paní Hana Hanigerová.

Výsledky výstav »


© Hovawart klub ČR 2007 - 2017 | O webu
Webdesign: Webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus