Výsledky výstavy: Klubová výstava se zadáváním titulu Klubový vítěz a CAC, 14. 5. 2016, Knížecí rybník u Tábora

Rozhodčí: M. Slezák, E. Kapsch, G. Stastny

PSI - třída štěňat

Cup of Tea Huad'Dib

Black Beryl Kesidy x Aki Huad'Dib

VN1 Cup of Tea Huad'Dib - Klubová výstava Knížecí rybník u Tábora, 14. 5. 2016 [nové okno]
Cipísek Huad'Dib

Black Beryl Kesidy x Aki Huad'Dib

VN2 Cipísek Huad'Dib - Klubová výstava Knížecí rybník u Tábora, 14. 5. 2016 [nové okno]
Hogar z Julinčina údolí

Imperiál Gasko Prim x Fáma z Julinčina údolí

N3 Hogar z Julinčina údolí - Klubová výstava Knížecí rybník u Tábora, 14. 5. 2016 [nové okno]

FENY - třída štěňat

Casiopea Huad'Dib

Black Beryl Kesidy x Aki Huad'Dib

VN1 Casiopea Huad'Dib - Klubová výstava Knížecí rybník u Tábora, 14. 5. 2016 [nové okno]
Honey z Julinčina údolí

Imperiál Gasko Prim x Fáma z Julinčina údolí

VN2 Honey z Julinčina údolí - Klubová výstava Knížecí rybník u Tábora, 14. 5. 2016 [nové okno]
Happy z Julinčina údolí

Imperiál Gasko Prim x Fáma z Julinčina údolí

VN3 Happy z Julinčina údolí - Klubová výstava Knížecí rybník u Tábora, 14. 5. 2016 [nové okno]
Coffee Huad'Dib

Black Beryl Kesidy x Aki Huad'Dib

VN4 Coffee Huad'Dib - Klubová výstava Knížecí rybník u Tábora, 14. 5. 2016 [nové okno]
 

PSI - třída dorostu

Boreas Regis Moravia

Jacobi Gasko Prim x Andorra Regis Moravia

VN1 Boreas Regis Moravia - Klubová výstava Knížecí rybník u Tábora, 14. 5. 2016 [nové okno]
Aran od Hlubokého parku

Nasthy z Budské samoty x Bonitas Arcana Dei

N2 Aran od Hlubokého parku - Klubová výstava Knížecí rybník u Tábora, 14. 5. 2016 [nové okno]
Gerbi Magické oko

Arsis Ave Fortunae x Freny Lea Magické oko

N3 Gerbi Magické oko - Klubová výstava Knížecí rybník u Tábora, 14. 5. 2016 [nové okno]

FENY - třída dorostu

Brianda Cordis Paladin

Falcon Gora Monte x Czakira Černý vítr

VN1 Brianda Cordis Paladin - Klubová výstava Knížecí rybník u Tábora, 14. 5. 2016 [nové okno]
Bonita Regis Moravia

Jacobi Gasko Prim x Andorra Regis Moravia

VN2 Bonita Regis Moravia - Klubová výstava Knížecí rybník u Tábora, 14. 5. 2016 [nové okno]
Aina od Hlubokého parku

Nasthy z Budské samoty x Bonitas Arcana Dei

VN3 Aina od Hlubokého parku - Klubová výstava Knížecí rybník u Tábora, 14. 5. 2016 [nové okno]
Amina Medissia

Jacobi Gasko Prim x April z Psího ranče

VN4 Amina Medissia - Klubová výstava Knížecí rybník u Tábora, 14. 5. 2016 [nové okno]
 

PSI - třída mladých

Dream Black Prim

Cyr Tara Guarda x Apis Black Prim

V1
CAJC Dream Black Prim - Klubová výstava Knížecí rybník u Tábora, 14. 5. 2016 [nové okno]
Brossi Awedante

Arsis Ave Fortunae x Cailin Sun Kesidy

V2 Brossi Awedante - Klubová výstava Knížecí rybník u Tábora, 14. 5. 2016 [nové okno]
Bustter Awedante

Arsis Ave Fortunae x Cailin Sun Kesidy

V3 Bustter Awedante - Klubová výstava Knížecí rybník u Tábora, 14. 5. 2016 [nové okno]
Barnabáš von Bobble

Adiant Moravia Lamara x Ambra Hali Gali

V4 Barnabáš von Bobble - Klubová výstava Knížecí rybník u Tábora, 14. 5. 2016 [nové okno]
Armin Lobetanz

Cyr Tara Guarda x Fresie Sideric Miks.

V
Billy Roy Awedante

Arsis Ave Fortunae x Cailin Sun Kesidy

V
Flóki Debbie-Ann

Bruno Takavorakan x Aleesha Debbie-Ann

V
Arran z Jasmínového stínu

Barney Seahawk x Amidala Huad'Dib

VD
Bacardi Plattensee-Wart

Et Hovi-Raj x Anonymus Notus Gina

VD
Brett Lafarr Star

Aramis v. Casa Moro x Farrah Mista Jaswin

VD
Bronson Plattensee-Wart

Et Hovi-Raj x Anonymus Notus Gina

VD
Darwin z Nerudovky

Alfréd ze Světlovských luk x Bella z Nerudovky

VD
Andreas z Jasmínového stínu

Barney Seahawk x Amidala Huad'Dib

D
Cairo Hali Gali

Adiant Moravia Lamara x Baghira Hali Gali

neposouzen
Dee Jay z Nerudovky

Alfréd ze Světlovských luk x Bella z Nerudovky

neposouzen

FENY - třída mladých

Breeze Plattensee-Wart

Et Hovi-Raj x Anonymus Notus Gina

V1
CAJC,BOJ,BOS Breeze Plattensee-Wart - Klubová výstava Knížecí rybník u Tábora, 14. 5. 2016 [nové okno]
Desire Black Prim

Cyr Tara Guarda x Apis Black Prim

V2 Desire Black Prim - Klubová výstava Knížecí rybník u Tábora, 14. 5. 2016 [nové okno]
Africa Alti Benes

Angel Seahawk x Fleur Sideric Miks.

V3 Africa Alti Benes - Klubová výstava Knížecí rybník u Tábora, 14. 5. 2016 [nové okno]
Airisha Gamma Leonis

Barney Seahawk x Algieba Gamma Leonis z Arkova souhvězdí

V4 Airisha Gamma Leonis - Klubová výstava Knížecí rybník u Tábora, 14. 5. 2016 [nové okno]
Aiwa z Údolí Opavice

Mefist Černá tečka x Megy Kris-Ve-Mar

V
Beatrice Awedante

Arsis Ave Fortunae x Cailin Sun Kesidy

V
Bekky von Bobble

Adiant Moravia Lamara x Ambra Hali Gali

V
Bellami Awedante

Arsis Ave Fortunae x Cailin Sun Kesidy

V
Bessie Lafarr Star

Aramis v. Casa Moro x Farrah Mista Jaswin

V
Betthy Lee Awedante

Arsis Ave Fortunae x Cailin Sun Kesidy

V
Bonnie von Bobble

Adiant Moravia Lamara x Ambra Hali Gali

V
Brixia Saint Barbarons

Arancio vom Rheinorange x Chile Kráľovská stráž

V
Carmina Hali Gali

Adiant Moravia Lamara x Baghira Hali Gali

V
Victory z Budské samoty

Imperiál Gasko Prim x Ruby z Budské samoty

V
Arwen z Jasmínového stínu

Barney Seahawk x Amidala Huad'Dib

VD
Aspera Jabofi Star

Black Beryl Kesidy x Caramba Teresie Bohemia

VD
Bayka z Podbuchlovských hor

Heineken Šédedab x Boogie-Woogie Kesidy

VD
Beauty Zola z Podbuchlovských hor

Heineken Šédedab x Boogie-Woogie Kesidy

VD
Blair Ave Fortunae

Roy v. Wiener Stadtrand x Diggy Takavorakan

VD
Bonnie z Podbuchlovských hor

Heineken Šédedab x Boogie-Woogie Kesidy

VD
Bonnie Sunny Awedante

Arsis Ave Fortunae x Cailin Sun Kesidy

VD
Brea Kasurgis

Arsis Ave Fortunae x Rennie z Budské samoty

VD
Britty Lafarr Star

Aramis v. Casa Moro x Farrah Mista Jaswin

VD
Catuschka Hali Gali

Adiant Moravia Lamara x Baghira Hali Gali

VD
Denny Amijon Star

Barny Seahawk x Blackie Amijon Star

VD
Dixi Amijon Star

Barny Seahawk, SeaHawk x Blackie Amijon Star, Amijon Star

VD
Donna z Nerudovky

Alfréd ze Světlovských luk x Bella z Nerudovky

VD
Graffiti Seahawk

Angel Seahawk x Bauli Seahawk

VD
Amica Jabofi Star

Black Beryl Kesidy x Caramba Teresie Bohemia

absence
Bessy z Podbuchlovských hor

Heineken Šédedab x Boogie-Woogie Kesidy

diskvalifikace
Fancy Tara Debbie-Ann

Bruno Takavorakan x Aleesha Debbie-Ann

absence
 

PSI - mezitřída

Hick Sideric Miks.

Imperiál Gasko Prim x Famous Sideric Miks.

V1
CAC Hick Sideric Miks. - Klubová výstava Knížecí rybník u Tábora, 14. 5. 2016 [nové okno]
Andy Black Amber Rose

Woody Gasko Prim x Amy Čerchovské hvozdy

V2
res.CAC Andy Black Amber Rose - Klubová výstava Knížecí rybník u Tábora, 14. 5. 2016 [nové okno]
Afareus Channe Line

Darcius Gasko Prim x Channelaine Gasko Prim

V3 Afareus Channe Line - Klubová výstava Knížecí rybník u Tábora, 14. 5. 2016 [nové okno]
Arne Cordis Paladin

Aristo Teresie Bohemia x Dixie Pixie z Brzáneckých vinohradů

V4 Arne Cordis Paladin - Klubová výstava Knížecí rybník u Tábora, 14. 5. 2016 [nové okno]
Ardal Cordis Paladin

Aristo Teresie Bohemia x Dixie Pixie z Brzáneckých vinohradů

VD
Baldur Sagbariam

Berzit Moravia Diamond x Aerin Sagbariam

VD
Dardanus Eldorádo Lipí

Falcon Gora Monte x Cappy z Kejvalky

VD

FENY - mezitřída

Éowyn Debbie-Ann

Arigo v.d. Kurpfalzjägern x Debbie Katveri

V1
CAC Éowyn Debbie-Ann - Klubová výstava Knížecí rybník u Tábora, 14. 5. 2016 [nové okno]
Alice Lee Cooper from Black Meadow

Falcon Gora Monte x Pepper z Budské samoty

V2
res.CAC Alice Lee Cooper from Black Meadow - Klubová výstava Knížecí rybník u Tábora, 14. 5. 2016 [nové okno]
Blueberry Na3

Adiant Moravia Lamara x Blackberry ze Starého Rejvízu

V3 Blueberry Na3 - Klubová výstava Knížecí rybník u Tábora, 14. 5. 2016 [nové okno]
Afra Black Amber Rose

Woody Gasko Prim x Amy Čerchovské hvozdy

V4 Afra Black Amber Rose - Klubová výstava Knížecí rybník u Tábora, 14. 5. 2016 [nové okno]
Belissa Sagbariam

Berzit Moravia Diamond x Aerin Sagbariam

V
FeeBee Černý vítr

Eddi Hovi-Raj x Boogie Černý vítr

V
Amie Blixen Karen

Dantes Gora Monte x Adisa Amijon Star

VD
Annie Black Amber Rose

Woody Gasko Prim x Amy Čerchovské hvozdy

VD
Bassira Sagbariam

Berzit Moravia Diamond x Aerin Sagbariam

VD
Energy Debbie-Ann

Arigo v.d. Kurpfalzjägern x Debbie Katveri

VD
Freddie Černý vítr

Eddi Hovi-Raj x Boogie Černý vítr

VD
Iris Aldeon

Totus Tuus Hovki Lusi x Bina Aldeon

VD
Maja od Červené skály

Aran Zmizelá Vltava x Ketty od Červené skály

VD
Bega Elibuky

Artex z Lašské brány x Eliška Bukový háj

D
Angel Channe Line

Darcius Gasko Prim x Channelaine Gasko Prim

diskvalifikace
 

PSI - třída otevřená

Loki od Červené skály

Amor Carnovia Silesia x Ketty od Červené skály

V1
CAC Loki od Červené skály - Klubová výstava Knížecí rybník u Tábora, 14. 5. 2016 [nové okno]
Bernie Black Prim

Iron Chatka Zielarki x Yennie Gasko Prim

V2
res.CAC Bernie Black Prim - Klubová výstava Knížecí rybník u Tábora, 14. 5. 2016 [nové okno]
Archibald z Narcisovej

Benji Neskrotná vášeň x Fju Folcrum

V3 Archibald z Narcisovej - Klubová výstava Knížecí rybník u Tábora, 14. 5. 2016 [nové okno]
Gino des Trois Petits Diables

Cyrol Bukový háj x Kashi a.d. Emsland

V4 Gino des Trois Petits Diables - Klubová výstava Knížecí rybník u Tábora, 14. 5. 2016 [nové okno]
Andy Debbie-Ann

Cyrol Bukový háj x Debbie Katveri

V
Arsan Lafarr Star

Bandit v. Kesseltal x Farrah Mista Jaswin

V
Baghir Scorteus Mons

Jekyll Royal Safe x Alize Aldeon

V
Baltazar z Ondrova dvora

Assan Teresie Bohemia x Elvíra od Hrnčířského kruhu

V
Boon z Kraje bílé pěny

Aslan z Kraje pestrého kamení x Aila Sobí dvůr

V
Cristal Black Prim

Conty Lexova smečka x Apis Black Prim

V
Felix Aldeon

Lord Leroy v.d. Spreewehrmühle x Bleys Folcrum

V
Grim z Julinčina údolí

Heineken Šédedab x Fáma z Julinčina údolí

V
Alby Sun Awedante

Cyrol Bukový háj x Cailin Sun Kesidy

VD
Alex z Podbuchlovských hor

Amor Carnovia Silesia x Boogie-Woogie Kesidy

VD
Atos Goodrich

Aran Zmizelá Vltava x Aischa Stín lesa

VD
Barney Wicca Gabreta

Brennus Nova Merigo x Finlandia Šédedab

VD
Gaudí Katveri

Amor Carnovia Silesia x Vendy z Hovgartu

VD
Keno Šlovický vrch

Albi Katveri x Fatima Šlovický vrch

VD
Quiron von Ginas vier Linden

Falko von Mehringen x Jade von Ginas vier Linden

VD
Reilu Gasko Prim

Darcius Gasko Prim x Sthella Steinroller

VD
Upas Hovarian

Sammer Hovarian x Radinka Hovarian

VD
Argo z Podbuchlovských hor

Amor Carnovia Silesia x Boogie-Woogie Kesidy

diskvalifikace

FENY - třída otevřená

Fresie Sideric Miks.

Diego Hinter den Gärten x All-Brii Sideric Miks.

V1
CAC, KV, ček.šamp.IHF Fresie Sideric Miks. - Klubová výstava Knížecí rybník u Tábora, 14. 5. 2016 [nové okno]
Havana club Šédedab

Alex ze Stříbrných kaskád x Guiness Šédedab

V2
res.CAC Havana club Šédedab - Klubová výstava Knížecí rybník u Tábora, 14. 5. 2016 [nové okno]
Abigail Bohemia Lischin

Black Beryl Kesidy x Grecy Bukový háj

V3 Abigail Bohemia Lischin - Klubová výstava Knížecí rybník u Tábora, 14. 5. 2016 [nové okno]
Apis Black Prim

Bura-Cee Damirazin x Yennie Gasko Prim

V4 Apis Black Prim - Klubová výstava Knížecí rybník u Tábora, 14. 5. 2016 [nové okno]
Aimy ze Žďárské vrchoviny

Ulsan Gasko Prim x Megi z Budské samoty

V
Amare Awedante

Cyrol Bukový háj x Cailin Sun Kesidy

V
Ambra von Bobble

Nasthus Animagus x Ambra Hali Gali

V
Anttara Black Awedante

Cyrol Bukový háj x Cailin Sun Kesidy

V
Aphrodite Plattensee-Wart

Eddi Hovi-Raj x Anonymus Notus Gina

V
Bereniké Řevnické tůně

Assan Teresie Bohemia x Isa Šlovický vrch

V
Bessi z Krahule

Argo Káranský blesk x Arissa z Kraje pestrého kamení

V
Bessy Čerchovské hvozdy

Conty Lexova smečka x Angie Čerchovské hvozdy

V
Calla Wicca Gabreta

Darcy z Kraje kalicha x Finlandia Šédedab

V
Derrin Debbie-Ann

Berwill Hali Gali x Annie Black Prim

V
Heidi Aldeon

Bond v. Gut Grone x Bleys Folcrum

V
Aimie z Malé roklinky

Barney Seahawk x Noreen Kris-Ve-Mar

VD
Bacara Wicca Gabreta

Brennus Nova Merigo x Finlandia Šédedab

VD
Berry Čerchovské hvozdy

Conty Lexova smečka x Angie Čerchovské hvozdy

VD
Goriin Sideric Miks.

Dhor Mista Jaswin x Famous Sideric Miks.

VD
Greace Sideric Miks.

Dhor Mista Jaswin x Famous Sideric Miks.

VD
Pepper z Budské samoty

Aram z Kraje pestrého kamení x Ioky z Budské samoty

VD
Beggie Gránická smečka

Assan Teresie Bohemia x Baila Krumlovské podzámčí

D
Farrah Mista Jaswin

Chivas z Budské samoty x Beast Mista Jaswin

D
Akina Alisante

Bond Černý vítr x Aisha Hali Gali

absence
Algieba Gamma Leonis z Arkova souhvězdí

Aram z Kraje pestrého kamení x Kessie z Budské samoty

diskvalifikace
Brucie od Plátěné hory

Darcius Gasko Prim x Molly z Budské samoty

neposouzena
Caramba Teresie Bohemia

Axel v. Wilden Jäger x Pyper v.d. Taubenbrücke

absence
Cudi Krumlovské podzámčí

Andy od Vltavského jezu x Brianny Krumlovské podzámčí

neposouzena
 

PSI - třída pracovní

Hanibal Gora Monte

Bjarni v. Almodis x Drew Marry Gora Monte

V1
CAC,KV, ček.šamp.IHF,BOB Hanibal Gora Monte - Klubová výstava Knížecí rybník u Tábora, 14. 5. 2016 [nové okno]
Qwenn z Budské samoty

Darcy z Kraje kalicha x Ioky z Budské samoty

V2
res.CAC Qwenn z Budské samoty - Klubová výstava Knížecí rybník u Tábora, 14. 5. 2016 [nové okno]
Atai Debbie-Ann

Cyrol Bukový háj x Debbie Katveri

V3 Atai Debbie-Ann - Klubová výstava Knížecí rybník u Tábora, 14. 5. 2016 [nové okno]
Adar Šenovský dvůr

Korby Royal Safe x Angie z Eliotova dvora

V4 Adar Šenovský dvůr - Klubová výstava Knížecí rybník u Tábora, 14. 5. 2016 [nové okno]
Benji z Ondrova dvora

Assan Teresie Bohemia x Elvíra od Hrnčířského kruhu

V
Alvin Skrytý prízrak

Achilles Hovi Dream x Ciri Mista Jaswin

VD

FENY - třída pracovní

Cailin Sun Kesidy

Dantes Gora Monte x Awe Kesidy

V1
CAC Cailin Sun Kesidy - Klubová výstava Knížecí rybník u Tábora, 14. 5. 2016 [nové okno]
Rennie z Budské samoty

Cyrol Bukový háj x Deriin Sideric Miks.

V2
res.CAC Rennie z Budské samoty - Klubová výstava Knížecí rybník u Tábora, 14. 5. 2016 [nové okno]
Perla Gasko Prim

Armín Hali Gali x Casandra Gasko Prim

V3 Perla Gasko Prim - Klubová výstava Knížecí rybník u Tábora, 14. 5. 2016 [nové okno]
Bessy Amijon Star

Antek v. Wilden Jäger x Cindy v. Philippsdorf

V4 Bessy Amijon Star - Klubová výstava Knížecí rybník u Tábora, 14. 5. 2016 [nové okno]
Brannan Elibuky

Artex z Lašské brány x Eliška Bukový háj

VD
 

PSI - třída vítězů

Cyr Tara Guarda

Artur z Duhového kopce x Ava Tara Guarda

V1
CAC Cyr Tara Guarda - Klubová výstava Knížecí rybník u Tábora, 14. 5. 2016 [nové okno]
Apollón Sarasany

Bendji od Královského rybníka x Xena Gasko Prim

V2 Apollón Sarasany - Klubová výstava Knížecí rybník u Tábora, 14. 5. 2016 [nové okno]
Arnie Čerchovské hvozdy

Daniels Jack Šédedab x Bystrouška Katčina smečka

V3 Arnie Čerchovské hvozdy - Klubová výstava Knížecí rybník u Tábora, 14. 5. 2016 [nové okno]
Falcon Gora Monte

Cyrol Bukový háj x Drew Marry Gora Monte

V4 Falcon Gora Monte - Klubová výstava Knížecí rybník u Tábora, 14. 5. 2016 [nové okno]
Rabauke von Jesses Meute

Matze von Jesses Meute x Ono von Jesses Meute

V
Argo Amijon Star

Ulsan Gasko Prim x Cindy v. Philippsdorf

VD
Arnie von Bobble

Nasthus Animagus x Ambra Hali Gali

VD
Alfréd ze Světlovských luk

Alex ze Stříbrných kaskád x Bessy z Eliotova dvora

absence
Cooper Debbie-Ann

Ammon v.d. Leipziger Schwaben x Debbie Katveri

absence

FENY - třída vítězů

Atisha von Bobble

Nasthus Animagus x Ambra Hali Gali

V1
CAC Atisha von Bobble - Klubová výstava Knížecí rybník u Tábora, 14. 5. 2016 [nové okno]
Famous Sideric Miks.

Diego Hinter den Gärten x All-Brii Sideric Miks.

V2
res.CAC Famous Sideric Miks. - Klubová výstava Knížecí rybník u Tábora, 14. 5. 2016 [nové okno]
Garish Ghada Enormous

Ares Kleion x Maggy v. Jesses Meute

V3 Garish Ghada Enormous - Klubová výstava Knížecí rybník u Tábora, 14. 5. 2016 [nové okno]
Blackie Amijon Star

Antek v. Wilden Jäger x Cindy v. Philippsdorf

V4 Blackie Amijon Star - Klubová výstava Knížecí rybník u Tábora, 14. 5. 2016 [nové okno]
Cayenne Černý vítr

Ivanhoe Royal Safe x Kira Plavý vítr

V
Fáma z Julinčina údolí

Aram z Kraje pestrého kamení x Unie Gasko Prim

VD
Ebony Seahawk

Dhor Mista Jaswin x Ebony-Fay Sideric Miks.

absence
 

PSI - třída veteránů

Cyrol Bukový háj

Áron z Brdské samoty x Balda Bukový háj

V1 Cyrol Bukový háj - Klubová výstava Knížecí rybník u Tábora, 14. 5. 2016 [nové okno]
Dawson z Julinčina údolí

Atos ze Starého dvora x Jenny Plavý vítr

V2 Dawson z Julinčina údolí - Klubová výstava Knížecí rybník u Tábora, 14. 5. 2016 [nové okno]

FENY - třída veteránů

Vanilka Gasko Prim

Ozi Las Ksiezniczek x Berenika Adamův hrádek

V1
BOV Vanilka Gasko Prim - Klubová výstava Knížecí rybník u Tábora, 14. 5. 2016 [nové okno]
Boogie Černý vítr

Fuchs v.d. Haardt x Kira Plavý vítr

V2 Boogie Černý vítr - Klubová výstava Knížecí rybník u Tábora, 14. 5. 2016 [nové okno]
Amelie z Badínského pralesa

Artur z Duhového kopce x Bety zo Šarfie

V3 Amelie z Badínského pralesa - Klubová výstava Knížecí rybník u Tábora, 14. 5. 2016 [nové okno]
Cindy v. Philippsdorf

Capron v. Brahmetal x Azazela v. Philippsdorf

V4 Cindy v. Philippsdorf - Klubová výstava Knížecí rybník u Tábora, 14. 5. 2016 [nové okno]
Ambra Hali Gali

Jekyll Royal Safe x Halka Barte Prim

V
Anitun z Valdeckého lesa

Kody Plavý vítr x Ariana Sideric Miks.

VD
Halka Barte Prim

Aran z Královské stezky x Feiby Barte Prim

absence
 

Soutěže

Nejlepší pár psů
Nejlepší pár psů - Ambra Hali Gali + Arnie von Bobble - Klubová výstava Knížecí rybník u Tábora, 14.5.2016 [nové okno]
  1. Ambra Hali Gali + Arnie von Bobble, maj. Dagmar Kozlíková
 
Nejlepší chovatelská skupina
Nejlepší chovatelská skupina - 1. místo Awedante - černí - Klubová výstava Knížecí rybník u Tábora, 14.5.2016 [nové okno] Nejlepší chovatelská skupina - 2. místo von Bobble - plaví - Klubová výstava Knížecí rybník u Tábora, 14.5.2016 [nové okno] Nejlepší chovatelská skupina - 3. místo Black Prim - černí - Klubová výstava Knížecí rybník u Tábora, 14.5.2016 [nové okno]
 
  1. Awedante - černí, chovatel Eva Hajšmanová
  2. von Bobble - plaví, chovatel Dagmar Kozlíková
  3. Black Prim - černí, chovatel Libuše Svobodová
 

Výsledky výstav 2016 »


© Hovawart klub ČR 2007 - 2017 | O webu
Webdesign: Webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus