Výsledky výstavy: Speciální výstava se zadáváním titulu CAC, 18. 5. 2013, Tábor - Knížecí rybník

Rozhodčí: Rosemarie Neuwardt (Německo), Beatrix Feix (Německo), Margit Bothur (Německo)

 

PSI - třída štěňat

Bard Debbie-Ann

Dantes Gora Monte x Annie Black Prim

VN1 Bard Debbie-Ann - Speciální výstava Knížecí Rybník u Tábora, 18. 5. 2013 [nové okno]
 

PSI - třída dorostu

Archibald od Mlynářice

Bond Černý vítr x Ennie Bukový háj

VN1 Archibald od Mlynářice - Speciální výstava Knížecí Rybník u Tábora, 18. 5. 2013 [nové okno]
Neron Gasko Prim

Dayton Sun z Brzáneckých vinohradů x Tosari Gasko Prim

VN2 Neron Gasko Prim - Speciální výstava Knížecí Rybník u Tábora, 18. 5. 2013 [nové okno]

FENY - třída dorostu

Daryn Seahawk

Ulsan Gasko Prim x Anitun z Valdeckého lesa

VN1 Daryn Seahawk - Speciální výstava Knížecí Rybník u Tábora, 18. 5. 2013 [nové okno]
Alka od Plátěné hory

Amor Carnovia Silesia x Molly z Budské samoty

VN2 Alka od Plátěné hory - Speciální výstava Knížecí Rybník u Tábora, 18. 5. 2013 [nové okno]
Betria B Australis z Arkova souhvězdí

Luk v. Völkerschlachtdenkmal x Desire To Win z Brzáneckých vinohradů

N3 

Betria B Australis z Arkova souhvězdí - Speciální výstava Knížecí Rybník u Tábora, 18. 5. 2013 [nové okno]

 

PSI - třída mladých

Arnie von Bobble

Nasthus Animagus x Ambra Hali Gali

V1
CAJC, BOJ Arnie von Bobble - Speciální výstava Knížecí Rybník u Tábora, 18. 5. 2013 [nové okno]
Artaban von Bobble

Nasthus Animagus x Ambra Hali Gali

V2 Artaban von Bobble - Speciální výstava Knížecí Rybník u Tábora, 18. 5. 2013 [nové okno]
Falco Katveri

Cyrol Bukový háj x Vendy z Hovgartu

V3 Falco Katveri - Speciální výstava Knížecí Rybník u Tábora, 18. 5. 2013 [nové okno]
Colja Teresie Bohemia

Axel v. Wilden Jäger x Pyper v.d. Taubenbrücke

V4 Colja Teresie Bohemia - Speciální výstava Knížecí Rybník u Tábora, 18. 5. 2013 [nové okno]
Argo Alisante

Bond Černý vítr x Aisha Hali Gali

V
Atai Debbie-Ann

Cyrol Bukový háj x Debbie Katveri

V
Atila Alisante

Bond Černý vítr x Aisha Hali Gali

V
Authentic Ebidix

Attis z Valdeckého lesa x Crux Ebidix Navare Prim

V
Bags z Kraje bílé pěny

Aslan z Kraje pestrého kamení x Aila Sobí dvůr

V
Barney Wicca Gabreta

Brennus Nova Merigo x Finlandia Šédedab

V
Corado Seahawk

Bond Černý vítr x Celebra Gasko Prim

V
Felix Aldeon

Lord Leroy v.d. Spreewehrmühle x Bleys Folcrum

V
Andy Debbie-Ann

Cyrol Bukový háj x Debbie Katveri

VD
Ayko Ebidix

Attis z Valdeckého lesa x Crux Ebidix Navare Prim

VD
Fine Shaggy Katveri

Cyrol Bukový háj x Vendy z Hovgartu

VD
Largo Kráľovská stráž

Ajax Szőke Tiszaparti x Fidži Kráľovská stráž

VD
Leny od Červené skály

Amor Carnovia Silesia x Ketty od Červené skály

VD
Addi Ebidix

Attis z Valdeckého lesa x Crux Ebidix Navare Prim

diskvalifikován

FENY - třída mladých

Akira Debbie-Ann

Cyrol Bukový háj x Debbie Katveri

V1
CAJC Akira Debbie-Ann - Speciální výstava Knížecí Rybník u Tábora, 18. 5. 2013 [nové okno]
Ambra von Bobble

Nasthus Animagus x Ambra Hali Gali

V2 Ambra von Bobble - Speciální výstava Knížecí Rybník u Tábora, 18. 5. 2013 [nové okno]
Blaugies z Kraje bílé pěny

Aslan z Kraje pestrého kamení x Aila Sobí dvůr

V3 Blaugies z Kraje bílé pěny - Speciální výstava Knížecí Rybník u Tábora, 18. 5. 2013 [nové okno]
Armen z Jihláveckého údolí

Darcius Gasko Prim x Ansheila Chic z Ecolonu

V4 Armen z Jihláveckého údolí - Speciální výstava Knížecí Rybník u Tábora, 18. 5. 2013 [nové okno]
Atisha von Bobble

Nasthus Animagus x Ambra Hali Gali

V
Beatty Black Prim

Iron Chatka Zielarki x Yennie Gasko Prim

V
Bonitas Arcana Dei

Bray-Bo Sideric Miks. x Yris Gasko Prim

V
Brixie Arcana Dei

Bray-Bo Sideric Miks. x Yris Gasko Prim

V
Catherine z Nerudovky

Ashon Hali Gali x Vanilka Gasko Prim

V
Amelie Alisante

Bond Černý vítr x Aisha Hali Gali

VD
Belle Vue z Kraje bílé pěny

Aslan z Kraje pestrého kamení x Aila Sobí dvůr

VD
Bellinda Wicca Gabreta

Brennus Nova Merigo x Finlandia Šédedab

VD
Caramba Teresie Bohemia

Axel v. Wilden Jäger x Pyper v.d. Taubenbrücke

VD
Carisma Teresie Bohemia

Axel v. Wilden Jäger x Pyper v.d. Taubenbrücke

VD
Comtesse Agnes z Ecolonu

Cyrol Bukový háj x Angelika Zašovský květ

VD
Escadrona z Brzáneckých vinohradů

Angelo v. Bettlingshof x Attari Wart Kesidy

VD
 

PSI - mezitřída

Aram Elibuky

Achilles Hovi Dream x Eliška Bukový háj

V1
CAC Aram Elibuky - Speciální výstava Knížecí Rybník u Tábora, 18. 5. 2013 [nové okno]
Bernie Black Prim

Iron Chatka Zielarki x Yennie Gasko Prim

V2
res. CAC Bernie Black Prim - Speciální výstava Knížecí Rybník u Tábora, 18. 5. 2013 [nové okno]
Athos Arcana Dei

Cyrol Bukový háj x Yris Gasko Prim

VD3 Athos Arcana Dei - Speciální výstava Knížecí Rybník u Tábora, 18. 5. 2013 [nové okno]

FENY - mezitřída

Angie Elibuky

Achilles Hovi Dream x Eliška Bukový háj

V1
CAC Angie Elibuky - Speciální výstava Knížecí Rybník u Tábora, 18. 5. 2013 [nové okno]
Amélie z Vizovických kopců

Ulsan Gasko Prim x Angelika z Prorub

V2
res. CAC Amélie z Vizovických kopců - Speciální výstava Knížecí Rybník u Tábora, 18. 5. 2013 [nové okno]
Blackie Amijon Star

Antek v. Wilden Jäger x Cindy v. Philippsdorf

V3 Blackie Amijon Star - Speciální výstava Knížecí Rybník u Tábora, 18. 5. 2013 [nové okno]
Arwen Elibuky

Achilles Hovi Dream x Eliška Bukový háj

V4 Arwen Elibuky - Speciální výstava Knížecí Rybník u Tábora, 18. 5. 2013 [nové okno]
Antara z Podhořanských kopců

Akim Lucky Ijsbeer x Eramie Gasko Prim

V
Daya Lexova smečka

Cyrol Bukový háj x Antoinette Lexova smečka

V
Garish Ghada Enormous

Ares Kleion x Maggy v. Jesses Meute

V
Arosa z Podhořanských kopců

Akim Lucky Ijsbeer x Eramie Gasko Prim

VD
Auris z Podhořanských kopců

Akim Lucky Ijsbeer x Eramie Gasko Prim

VD
Calantha Teresie Bohemia

Axel v. Wilden Jäger x Pyper v.d. Taubenbrücke

VD
Corry od Dabele

Assan Teresie Bohemia x Four Roses Šédedab

VD
Nefertiti Ennie Barte Prim

Cyrol Bukový háj x Extra-Fain Sideric Miks.

VD
Rennie z Budské samoty

Cyrol Bukový háj x Deriin Sideric Miks.

VD
Ruby z Budské samoty

Cyrol Bukový háj x Deriin Sideric Miks.

VD
Nexi Šlovický vrch

Aram z Kraje pestrého kamení x Hali Šlovický vrch

Dostatečná
 

PSI - třída otevřená

Cyr Tara Guarda

Artur z Duhového kopce x Ava Tara Guarda

V1
CAC, VSV, č. CH IHF Cyr Tara Guarda - Speciální výstava Knížecí Rybník u Tábora, 18. 5. 2013 [nové okno]
Arnie Čerchovské hvozdy

Daniels Jack Šédedab x Bystrouška Katčina smečka

V2
res. CAC Arnie Čerchovské hvozdy - Speciální výstava Knížecí Rybník u Tábora, 18. 5. 2013 [nové okno]
Jonáš Adamův hrádek

Bentley Mílas Moravia x Helin Šlovický vrch

V3 Jonáš Adamův hrádek - Speciální výstava Knížecí Rybník u Tábora, 18. 5. 2013 [nové okno]
Gino des Trois Petits Diables

Cyrol Bukový háj x Kashi a.d. Emsland

V4 Gino des Trois Petits Diables - Speciální výstava Knížecí Rybník u Tábora, 18. 5. 2013 [nové okno]
Adar Šenovský dvůr

Korby Royal Safe x Angie z Eliotova dvora

V
Ajax Sněhová závěj

Ethien Kris-Ve-Mar x Brillantina z Duhového kopce

V
Alfréd ze Světlovských luk

Alex ze Stříbrných kaskád x Bessy z Eliotova dvora

V
Berwill Hali Gali

Isungur v.d. Haardt x Halka Barte Prim

V
Crosby Daimar

Uno Gasko Prim x Bessy Daimar

V
Crosby Kesidy

Dantes Gora Monte x Awe Kesidy

V
Darcy z Kraje kalicha

Banani B. v. Ranzi`s Räubern x Acro Bohemia Dragonlance

V
Diossos z Kraje kalicha

Banani B. v. Ranzi`s Räubern x Acro Bohemia Dragonlance

V
Falcon Gora Monte

Cyrol Bukový háj x Drew Marry Gora Monte

V
Lancelot Gasko Prim

Argo Káranský blesk x Zeta Gasko Prim

V
Achilles Arago Bracco

Ulsan Gasko Prim x Betty z Divišovských sadů

VD
Antony Černý sen

Chester Barte Prim x Ascona Bohemia Calvados

VD
Docent v. Philippsdorf

Atze v. Wackerbarth x Aya z Brzáneckých vinohradů

VD
Eathan Daimar

Chivas z Budské samoty x Carrie Daimar

VD
Gordy Bukový háj

Ulsan Gasko Prim x Balda Bukový háj

VD
Keno Šlovický vrch

Albi Katveri x Fatima Šlovický vrch

VD
Kirbis Gasko Prim

Aram z Kraje pestrého kamení x Verenika Gasko Prim

VD
Criss z Lašské brány

Alex ze Stříbrných kaskád x Axis Alamo Negro

D

FENY - třída otevřená

Dášeňka Katčina smečka

Chico v. Schondratal x Bludička Katčina smečka

V1
CAC Dášeňka Katčina smečka - Speciální výstava Knížecí Rybník u Tábora, 18. 5. 2013 [nové okno]
Heila vom Julienhof

cliff vom Wildblumenland x Estrelle Vom Pfarrhof

V2
res. CAC Heila vom Julienhof - Speciální výstava Knížecí Rybník u Tábora, 18. 5. 2013 [nové okno]
Apis Black Prim

Bura-Cee Damirazin x Yennie Gasko Prim

V3 Apis Black Prim - Speciální výstava Knížecí Rybník u Tábora, 18. 5. 2013 [nové okno]
Amber Adely z Kraje bílé pěny

Keston Plavý vítr x Aila Sobí dvůr

V4 Amber Adely z Kraje bílé pěny - Speciální výstava Knížecí Rybník u Tábora, 18. 5. 2013 [nové okno]
Ajka od Světického pramene

Keston Plavý vítr x Aotearoa z Pospecovy zahrady

V
Amy Čerchovské hvozdy

Daniels Jack Šédedab x Bystrouška Katčina smečka

V
Angie Čerchovské hvozdy

Daniels Jack Šédedab x Bystrouška Katčina smečka

V
Angie Good year

Ulsan Gasko Prim x Bessi Lavandula

V
Baghira Hali Gali

Isungur v.d. Haardt x Halka Barte Prim

V
Bodie Lexova smečka

Persano Gasko Prim x Queen Elizabeth Gasko Prim

V
Dišperanda Katčina smečka

Chico v. Schondratal x Bludička Katčina smečka

V
Fantasie z Julinčina údolí

Aram z Kraje pestrého kamení x Unie Gasko Prim

V
Channelaine Gasko Prim

Cyrol Bukový háj x Unie Gasko Prim

V
Pines Ankhet at Quincebois

Pines Saxophone at Hightimbers x Kynyaf Tiy of Pines

V
Sthella Steinroller

Igor v.d. Hofreite x Molla-Majja Steinroller

V
Abbaye z Kraje bílé pěny

Keston Plavý vítr x Aila Sobí dvůr

VD
Angie z Ondrova dvora

Andy od Vltavského jezu x Elvíra od Hrnčířského kruhu

VD
Blue Ray z Ecolonu

Artur z Duhového kopce x Angelika Zašovský květ

VD
Boogie-Woogie Kesidy

Nasthus Animagus x Kesidy Plavý vítr

VD
Afrodíté Sarasany

Bendji od Královského rybníka x Xena Gasko Prim

D
 

PSI - třída pracovní

Adam Haf Raf

Bruce Country Bohemia x Borůvka Bukový háj

V1
CAC Adam Haf Raf - Speciální výstava Knížecí Rybník u Tábora, 18. 5. 2013 [nové okno]
Darcius Gasko Prim

Albi Katveri x Prima Gasko Prim

V2
res. CAC Darcius Gasko Prim - Speciální výstava Knížecí Rybník u Tábora, 18. 5. 2013 [nové okno]
Cyrol Bukový háj

Áron z Brdské samoty x Balda Bukový háj

V3 Cyrol Bukový háj - Speciální výstava Knížecí Rybník u Tábora, 18. 5. 2013 [nové okno]
Argo Amijon Star

Ulsan Gasko Prim x Cindy v. Philippsdorf

VD4 Argo Amijon Star - Speciální výstava Knížecí Rybník u Tábora, 18. 5. 2013 [nové okno]
Mates Černá tečka

Anzi-Bady Kesidy x Kely Černá tečka

VD

FENY - třída pracovní

Aerin Sagbariam

Brennus Nova Merigo x Ambra Attractive Nuisance

V1
CAC Aerin Sagbariam - Speciální výstava Knížecí Rybník u Tábora, 18. 5. 2013 [nové okno]
 

PSI - třída vítězů

Armín Hali Gali

Jekyll Royal Safe x Halka Barte Prim

V1
CAC Armín Hali Gali - Speciální výstava Knížecí Rybník u Tábora, 18. 5. 2013 [nové okno]
Jacobi Gasko Prim

Csandro v. Wackerbarth x Oriflame Gasko Prim

V2
res. CAC Jacobi Gasko Prim - Speciální výstava Knížecí Rybník u Tábora, 18. 5. 2013 [nové okno]
Apollón Sarasany

Bendji od Královského rybníka x Xena Gasko Prim

V3 Apollón Sarasany - Speciální výstava Knížecí Rybník u Tábora, 18. 5. 2013 [nové okno]
Brutus Seahawk

Kody Plavý vítr x Ebony-Fay Sideric Miks.

V4 Brutus Seahawk - Speciální výstava Knížecí Rybník u Tábora, 18. 5. 2013 [nové okno]
Akim Lucky Ijsbeer

Akim Nova Merigo x Chibeta z Budské samoty

V

FENY - třída vítězů

Extra Fain Sideric Miks

Ulsan Gasko Prim x All-Brii Sideric Miks

V1
CAC, č. CH IHF, VSV, BOB Extra Fain Sideric Miks - Speciální výstava Knížecí Rybník u Tábora, 18. 5. 2013 [nové okno]
Yennie Gasko Prim

Ozi Las Ksiezniczek x Oriflame Gasko Prim

V2
res. CAC Yennie Gasko Prim - Speciální výstava Knížecí Rybník u Tábora, 18. 5. 2013 [nové okno]
Canetti Sideric Miks.

Cameron z Brzáneckých vinohradů x All-Brii Sideric Miks.

V3 Canetti Sideric Miks. - Speciální výstava Knížecí Rybník u Tábora, 18. 5. 2013 [nové okno]
Ambra Hali Gali

Jekyll Royal Safe x Halka Barte Prim

V4 Ambra Hali Gali - Speciální výstava Knížecí Rybník u Tábora, 18. 5. 2013 [nové okno]
Aisha Hali Gali

Jekyll Royal Safe x Halka Barte Prim

V
Cailin Sun Kesidy

Dantes Gora Monte x Awe Kesidy

V
Dalarna v. Wildweibchenstein

Akki v. Fechenbacher Schloss x Baxy z Hrabovských stájí

V
Eliška Bukový háj

Chester Barte Prim x Balda Bukový háj

V
 

PSI - třída veteránů

Nasthus Animagus

Timo v. Schondratal x Orane-Jinka des Trois Petits Diables

VD1 Nasthus Animagus - Speciální výstava Knížecí Rybník u Tábora, 18. 5. 2013 [nové okno]

FENY - třída veteránů

Acro Bohemia Dragonlance

Conny v. Ascona x Engela Barte Prim

V1
BOV Acro Bohemia Dragonlance - Speciální výstava Knížecí Rybník u Tábora, 18. 5. 2013 [nové okno]
Angelika z Prorub

Ozi Las Ksiezniczek x Naomi Gasko Prim

V2 Angelika z Prorub - Speciální výstava Knížecí Rybník u Tábora, 18. 5. 2013 [nové okno]
Halka Barte Prim

Aran z Královské stezky x Feiby Barte Prim

V3 Halka Barte Prim - Speciální výstava Knížecí Rybník u Tábora, 18. 5. 2013 [nové okno]
Vanilka Gasko Prim

Ozi Las Ksiezniczek x Berenika Adamův hrádek

V4 Vanilka Gasko Prim - Speciální výstava Knížecí Rybník u Tábora, 18. 5. 2013 [nové okno]
Bessy Daimar

Esso z Budské samoty x Areta z Javorového háje

V
Bonny z Divišovských sadů

Hasko Gasko Prim x Anna z Kraje kalicha

V
Cindy v. Philippsdorf

Capron v. Brahmetal x Azazela v. Philippsdorf

V
 

PSI - třída čestná

Dantes Gora Monte

Helos v. Holter Berg x Carioka Gold Mondeo

V1 Dantes Gora Monte - Speciální výstava Knížecí Rybník u Tábora, 18. 5. 2013 [nové okno]
Charlie Šlovický vrch

Hasko Gasko Prim x Ambra z Brdské samoty

V2 Charlie Šlovický vrch - Speciální výstava Knížecí Rybník u Tábora, 18. 5. 2013 [nové okno]
Bentley Mílas Moravia

Bellfast v.d. Haselhöhe x Cosmah v. Balmfluhköpfliblick

V3 Bentley Mílas Moravia - Speciální výstava Knížecí Rybník u Tábora, 18. 5. 2013 [nové okno]
 

Soutěže

Nejlepší plemeník

  1. Cyrol Bukový háj
  2. Nasthus Animagus

Nejlepší pár

  1. Arnie von Bobble + Ambra Hali Gali
  2. Darcius Gasko Prim + Sthella Steinroller
  3. Berwill Hali Gali + Escadrona z Brzáneckých vinohradů

Chovatelské stanice

  1. Gasko Prim černí se znaky
  2. Gasko Prim plaví
  3. Black Prim

Výsledky výstav 2013 »


© Hovawart klub ČR 2007 - 2017 | O webu
Webdesign: Webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus