Výsledky výstavy: Speciální výstava HWk, 14. 5. 2011, Knížecí Rybník u Tábora

Rozhodčí: Michael Kunze (Nemecko), Sigrid Darting-Entenmann (Nemecko), Elena Škvařilová (Rakousko)

 

PSI - třída štěňat

Dark z Kejvalky

Damián Adamův hrádek x Arwen Kesidy

N1 Dark z Kejvalky - Speciální výstava Knížecí Rybník u Tábora, 14. 5. 2011 [nové okno]

FENY - třída štěňat

Disaster z Kejvalky

Damián Adamův hrádek x Arwen Kesidy

VN1 Disaster z Kejvalky - Speciální výstava Knížecí Rybník u Tábora, 14. 5. 2011 [nové okno]
 

PSI - třída dorostu

Julián Adamův hrádek

Bentley Mílas Moravia x Helin Šlovický vrch

VN1 Julián Adamův hrádek - Speciální výstava Knížecí Rybník u Tábora, 14. 5. 2011 [nové okno]
Johan Adamův hrádek

Bentley Mílas Moravia x Helin Šlovický vrch

VN2 Johan Adamův hrádek - Speciální výstava Knížecí Rybník u Tábora, 14. 5. 2011 [nové okno]
Jakub Adamův hrádek

Bentley Mílas Moravia x Helin Šlovický vrch

VN3 Jakub Adamův hrádek - Speciální výstava Knížecí Rybník u Tábora, 14. 5. 2011 [nové okno]
Jonáš Adamův hrádek

Bentley Mílas Moravia x Helin Šlovický vrch

VN4 Jonáš Adamův hrádek - Speciální výstava Knížecí Rybník u Tábora, 14. 5. 2011 [nové okno]
Heineken Šédedab

Alex ze Stříbrných kaskád x Guiness Šédedab

VN
Jeník Adamův hrádek

Bentley Mílas Moravia x Helin Šlovický vrch

N

FENY - třída dorostu

Justýnka Adamův hrádek

Bentley Mílas Moravia x Helin Šlovický vrch

VN1 Justýnka Adamův hrádek - Speciální výstava Knížecí Rybník u Tábora, 14. 5. 2011 [nové okno]
Jasmínka Adamův hrádek

Bentley Mílas Moravia x Helin Šlovický vrch

VN2 Jasmínka Adamův hrádek - Speciální výstava Knížecí Rybník u Tábora, 14. 5. 2011 [nové okno]
Havana club Šédedab

Alex ze Stříbrných kaskád x Guiness Šédedab

N3 Havana club Šédedab - Speciální výstava Knížecí Rybník u Tábora, 14. 5. 2011 [nové okno]
 

PSI - třída mladých

Jacobi Gasko Prim

Csandro v. Wackerbarth x Oriflame Gasko Prim

V1
CAJC, nejl. mladý SV Jacobi Gasko Prim - Speciální výstava Knížecí Rybník u Tábora, 14. 5. 2011 [nové okno]
Arty Black Prim

Bura-Cee Damirazin x Yennie Gasko Prim

V2 Arty Black Prim - Speciální výstava Knížecí Rybník u Tábora, 14. 5. 2011 [nové okno]
Angel Seahawk

Aslan z Kraje pestrého kamení x Aika Černý vítr

V3 Angel Seahawk - Speciální výstava Knížecí Rybník u Tábora, 14. 5. 2011 [nové okno]
Gasco Bukový háj

Ulsan Gasko Prim x Balda Bukový háj

V4 Gasco Bukový háj - Speciální výstava Knížecí Rybník u Tábora, 14. 5. 2011 [nové okno]
Aron Good year

Ulsan Gasko Prim x Bessi Lavandula

V
Corran Aldeon

Torres z Hovgartu x Bleys Folcrum

V
Gaston Karelson

Aslan z Kraje pestrého kamení x Claudie Karelson

V
Adar Šenovský dvůr

Korby Royal Safe x Angie z Eliotova dvora

VD
Arby Black Prim

Bura-Cee Damirazin x Yennie Gasko Prim

VD
Calix z Lašské brány

Alex ze Stříbrných kaskád x Axis Alamo Negro

VD
Cyrus Snow Meadow

Damián Adamův hrádek x Akira Černý vítr

VD
Gordy Bukový háj

Ulsan Gasko Prim x Balda Bukový háj

VD
Jantar Gasko Prim

Csandro v. Wackerbarth x Oriflame Gasko Prim

VD
Jatagan Gasko Prim

Csandro v. Wackerbarth x Oriflame Gasko Prim

VD
Jupiter Gasko Prim

Csandro v. Wackerbarth x Oriflame Gasko Prim

VD
Magic Barte Prim

Kuno Royal Safe x Jesabell Barte Prim

VD
Marty Barte Prim

Kuno Royal Safe x Jesabell Barte Prim

VD
Ajax Sněhová závěj

Ethien Kris-Ve-Mar x Brillantina z Duhového kopce

D
Lewis Šlovický vrch

Albi Katveri x Hali Šlovický vrch

D

FENY - třída mladých

Cassie Navare Prim

Ulsan Gasko Prim x Ammy Černý vítr

V1
CAJC Cassie Navare Prim - Speciální výstava Knížecí Rybník u Tábora, 14. 5. 2011 [nové okno]
Aimie Black Prim

Bura-Cee Damirazin x Yennie Gasko Prim

V2 Aimie Black Prim - Speciální výstava Knížecí Rybník u Tábora, 14. 5. 2011 [nové okno]
Apis Black Prim

Bura-Cee Damirazin x Yennie Gasko Prim

V3 Apis Black Prim - Speciální výstava Knížecí Rybník u Tábora, 14. 5. 2011 [nové okno]
Angie Coras Garden

Artur z Duhového kopce x Cora v. Philippsdorf

V4 Angie Coras Garden - Speciální výstava Knížecí Rybník u Tábora, 14. 5. 2011 [nové okno]
Aerin Sagbariam

Brennus Nova Merigo x Ambra Attractive Nuisance

V
Blue Ray z Ecolonu

Artur z Duhového kopce x Angelika Zašovský květ

V
Cailin Sun Kesidy

Dantes Gora Monte x Awe Kesidy

V
Ejša z Času růže

Coresh Gutta Fortunae x Adéla z Času růže

V
Pepper z Budské samoty

Aram z Kraje pestrého kamení x Ioky z Budské samoty

V
Aneli Moravia Lamara

Artuš z Eliotova dvora x Agira Lumakuto

VD
Annie Black Prim

Bura-Cee Damirazin x Yennie Gasko Prim

VD
Channelaine Gasko Prim

Cyrol Bukový háj x Unie Gasko Prim

VD
Chantico Gasko Prim

Cyrol Bukový háj x Unie Gasko Prim

VD
Jasia Gasko Prim

Csandro v. Wackerbarth x Oriflame Gasko Prim

VD
Mystery Barte Prim

Kuno Royal Safe x Jesabell Barte Prim

VD
Agáta z Ondrova dvora

Andy od Vltavského jezu x Elvíra od Hrnčířského kruhu

D
Ajka od Světického pramene

Keston Plavý vítr x Aotearoa z Pospecovy zahrady

D
Crux Ebidix Navare Prim

Ulsan Gasko Prim x Ammy Černý vítr

D
 

PSI - mezitřída

Nasthy z Budské samoty

Keston Plavý vítr x Ioky z Budské samoty

V1
CAC Nasthy z Budské samoty - Speciální výstava Knížecí Rybník u Tábora, 14. 5. 2011 [nové okno]
Bentley ze Starého Rejvízu

Cyrol Bukový háj x Jetty Plavý vítr

V2
res. CAC Bentley ze Starého Rejvízu - Speciální výstava Knížecí Rybník u Tábora, 14. 5. 2011 [nové okno]
Candy Černý vítr

Ivanhoe Royal Safe x Kira Plavý vítr

V3 Candy Černý vítr - Speciální výstava Knížecí Rybník u Tábora, 14. 5. 2011 [nové okno]
Crosby Kesidy

Dantes Gora Monte x Awe Kesidy

V4 Crosby Kesidy - Speciální výstava Knížecí Rybník u Tábora, 14. 5. 2011 [nové okno]
Dayton Sun z Brzáneckých vinohradů

Cameron z Brzáneckých vinohradů x Attari Wart Kesidy

V
Athos Stín lesa

Blacke Sorbonne z Apollónova chrámu x Asta Pektorův statek

VD
Aurum Albrechta Valdštejna

Charlie Šlovický vrch x Cerrie Horské Sedlo

VD
Bertone Hali Gali

Isungur v.d. Haardt x Halka Barte Prim

VD
Berwill Hali Gali

Isungur v.d. Haardt x Halka Barte Prim

VD
Cox Černý vítr

Ivanhoe Royal Safe x Kira Plavý vítr

VD

FENY - mezitřída

Brusinka ze Starého Rejvízu

Cyrol Bukový háj x Jetty Plavý vítr

V1
CAC Brusinka ze Starého Rejvízu - Speciální výstava Knížecí Rybník u Tábora, 14. 5. 2011 [nové okno]
Babu Hali Gali

Isungur v.d. Haardt x Halka Barte Prim

V2
res. CAC Babu Hali Gali - Speciální výstava Knížecí Rybník u Tábora, 14. 5. 2011 [nové okno]
Nicca z Budské samoty

Keston Plavý vítr x Ioky z Budské samoty

V3 Nicca z Budské samoty - Speciální výstava Knížecí Rybník u Tábora, 14. 5. 2011 [nové okno]
Narnie Gorgeous z Budské samoty

Keston Plavý vítr x Ioky z Budské samoty

V4 Narnie Gorgeous z Budské samoty - Speciální výstava Knížecí Rybník u Tábora, 14. 5. 2011 [nové okno]
Cayenne Černý vítr

Ivanhoe Royal Safe x Kira Plavý vítr

V
Nessie z Budské samoty

Keston Plavý vítr x Ioky z Budské samoty

V
Baghira Hali Gali

Isungur v.d. Haardt x Halka Barte Prim

VD
Brise Snow Meadow

Chester Barte Prim x Cascade od Královského rybníka

VD
Cappy z Kejvalky

Sherlock Gasko Prim x Agnes z Prorub

VD
Czakira Černý vítr

Ivanhoe Royal Safe x Kira Plavý vítr

VD
Dixie Pixie z Brzáneckých vinohradů

Cameron z Brzáneckých vinohradů x Attari Wart Kesidy

VD
Gaia Gold Premio

Chester Barte Prim x Flores Šlovický vrch

VD
 

PSI - třída otevřená

Armín Hali Gali

Jekyll Royal Safe x Halka Barte Prim

V1
CAC, VSV, ček. CH. IHF Armín Hali Gali - Speciální výstava Knížecí Rybník u Tábora, 14. 5. 2011 [nové okno]
Akim Lucky Ijsbeer

Akim Nova Merigo x Chibeta z Budské samoty

V2
res. CAC Akim Lucky Ijsbeer - Speciální výstava Knížecí Rybník u Tábora, 14. 5. 2011 [nové okno]
Alex Zmizelá Vltava

Daniels Jack Šédedab x Meda Královské zátiší

V3 Alex Zmizelá Vltava - Speciální výstava Knížecí Rybník u Tábora, 14. 5. 2011 [nové okno]
Darcy z Kraje kalicha

Banani B. v. Ranzi`s Räubern x Acro Bohemia Dragonlance

V4 Darcy z Kraje kalicha - Speciální výstava Knížecí Rybník u Tábora, 14. 5. 2011 [nové okno]
Aram z Kraje pestrého kamení

Persano Gasko Prim x Caroline z Brzáneckých vinohradů

V
Argo Amijon Star

Ulsan Gasko Prim x Cindy v. Philippsdorf

V
Argus Canewart

Artur z Duhového kopce x Atrea Královské srdce

V
Assan Teresie Bohemia

Sven Gasko Prim x Royal Resie Gasko Prim

V
Battrey Krumlovské podzámčí

Chivas z Budské samoty x Asta Plavské stráně

V
Coristo Katveri

Bente Gutta Fortunae x Andra z Duhového kopce

V
Cvrček Katčina smečka

Frisko v. Hause Luka x Afra Katčina smečka

V
Diossos z Kraje kalicha

Banani B. v. Ranzi`s Räubern x Acro Bohemia Dragonlance

V
Draco Westbohemia star

Ulsan Gasko Prim x Harmony Barte Prim

V
Draco z Úpatí Ondřejníku

Sherlock Gasko Prim x Barbie Bára z Úpatí Ondřejníku

V
Elbrus Gora Monte

Coresh Gutta Fortunae x Drew Marry Gora Monte

V
Eroy Sideric Miks.

Ulsan Gasko Prim x All-Brii Sideric Miks.

V
Keno Šlovický vrch

Albi Katveri x Fatima Šlovický vrch

V
Ada Jezkowicz

Ivanhoe Royal Safe x Anda Katčina smečka

VD
Achilles Arago Bracco

Ulsan Gasko Prim x Betty z Divišovských sadů

VD
Alan z Vebrkasu

Calderon Moravia Hovacor x Berry v. Philippsdorf

VD
Aran Zmizelá Vltava

Daniels Jack Šédedab x Meda Královské zátiší

VD
Benjamin Nova Moravia

Chester Barte Prim x Afrodita Westbohemia star

VD
Bugs Benny Kesidy

Nasthus Animagus x Kesidy Plavý vítr

VD
Cartago Gasko Prima Nova

Albi Katveri x Orka Las Ksiezniczek

VD
Crosby Daimar

Uno Gasko Prim x Bessy Daimar

VD
Dares Magické oko

Ulsan Gasko Prim x Atesa Magické oko

VD
Enricco Gold Premio

Daniels Jack Šédedab x Flores Šlovický vrch

VD
Fantastik Gasko Prim

Kody Plavý vítr x Santa Gasko Prim

VD
Garibaldi Gasko Prim

Kody Plavý vítr x Oriflame Gasko Prim

VD
Garone Šédedab

Bente Gutta Fortunae x Ballantinka Šédedab

VD
Gaudeamus Gasko Prim

Kody Plavý vítr x Oriflame Gasko Prim

VD
Kameron od Červené skály

Cameron z Brzáneckých vinohradů x Háta od Červené skály

VD
Mates Černá tečka

Anzi-Bady Kesidy x Kely Černá tečka

VD
Pasat Mirobriada

Geron od Červené skály x Arissa z Pomezí

VD
Argo Káranský blesk

Barley Moravia Hovacor x Brita z Divišovských sadů

D
Gerry z Beskydských Argonautů

Atti z Hrabovských stájí x Ema z Beskydských Argonautů

D

FENY - třída otevřená

Cira od Horního lesa

Amir z Pradědova kraje x Angela ze Slezské Hořiny

V1
CAC Cira od Horního lesa - Speciální výstava Knížecí Rybník u Tábora, 14. 5. 2011 [nové okno]
Molly z Budské samoty

Kody Plavý vítr x Barbara Bohemia Choc

V2

res. CACMolly z Budské samoty - Speciální výstava Knížecí Rybník u Tábora, 14. 5. 2011 [nové okno]

Berry od Kinských lesů

Coddys Gora Monte x Aneta Černý vrch

V3 Berry od Kinských lesů - Speciální výstava Knížecí Rybník u Tábora, 14. 5. 2011 [nové okno]
Cácorka Katčina smečka

Frisko v. Hause Luka x Afra Katčina smečka

V4 Cácorka Katčina smečka - Speciální výstava Knížecí Rybník u Tábora, 14. 5. 2011 [nové okno]
Alison Snow Meadow

Chester Barte Prim x Akira Černý vítr

V
Aprilia Hali Gali

Jekyll Royal Safe x Halka Barte Prim

V
Arnica Jezkowicz

Ivanhoe Royal Safe x Anda Katčina smečka

V
Beyra Krumlovské podzámčí

Chivas z Budské samoty x Asta Plavské stráně

V
Boogie-Woogie Kesidy

Nasthus Animagus x Kesidy Plavý vítr

V
Bria Zelená záře

Circhán Eldorádo Lipí x Assi z Příhonu

V
Bryta Zelená záře

Circhán Eldorádo Lipí x Assi z Příhonu

V
Caira Katveri

Bente Gutta Fortunae x Andra z Duhového kopce

V
Caramela Katveri

Bente Gutta Fortunae x Andra z Duhového kopce

V
Casandra Gasko Prim

Ulsan Gasko Prim x Berenika Adamův hrádek

V
Cink Katčina smečka

Frisko v. Hause Luka x Afra Katčina smečka

V
Dream Pusztai Pandur

Fuchs v.d. Haardt x Tekla Pusztai Pandur

V
Eddie-Enn Sideric Miks.

Ulsan Gasko Prim x All-Brii Sideric Miks.

V
Fantagira Gasko Prim

Kody Plavý vítr x Santa Gasko Prim

V
Guinevere v. Vögele Hof

Hexer von den Bajuwaren x Dorle vom Voegele Hof

V
Lima Royal Safe

Oskar v.d. Bildeiche x Ayrin z Pomezí

V
Airin z Kraje pramenů

Chester Barte Prim x Airin z Pospecovy zahrady

VD
Aura od Jičínky

Archibald z Rajského kopce x Ina z Páralovy zahrady

VD
Bodie Lexova smečka

Persano Gasko Prim x Queen Elizabeth Gasko Prim

VD
Brita Cladruna

Daniels Jack Šédedab x Ema Adamův hrádek

VD
Carnaby Moravia Diamond

Akim Nova Merigo x Ashera Moravia Diamond

VD
Debbie Katveri

Coddys Gora Monte x Andra z Duhového kopce

VD
Fantasia Gold Premio

Bray-Bo Sideric Miks. x Shakira Gasko Prim

VD
Funny Bukový háj

Albi Katveri x Balda Bukový háj

VD
Ketty od Červené skály

Cameron z Brzáneckých vinohradů x Háta od Červené skály

VD
 

PSI - třída pracovní

Charlie Šlovický vrch

Hasko Gasko Prim x Ambra z Brdské samoty

V1
CAC Charlie Šlovický vrch - Speciální výstava Knížecí Rybník u Tábora, 14. 5. 2011 [nové okno]
Aslan z Kraje pestrého kamení

Persano Gasko Prim x Caroline z Brzáneckých vinohradů

V2
res. CAC Aslan z Kraje pestrého kamení - Speciální výstava Knížecí Rybník u Tábora, 14. 5. 2011 [nové okno]
Attis z Valdeckého lesa

Kody Plavý vítr x Ariana Sideric Miks.

V3 Attis z Valdeckého lesa - Speciální výstava Knížecí Rybník u Tábora, 14. 5. 2011 [nové okno]
Ulsan Gasko Prim

Frieder v. Georgenberg x Oriflame Gasko Prim

V4 Ulsan Gasko Prim - Speciální výstava Knížecí Rybník u Tábora, 14. 5. 2011 [nové okno]
Adam ze Šumavských hvozdů

Adam Astra Moldavia x Brixi Králičí vrch

V
Cyrol Bukový háj

Áron z Brdské samoty x Balda Bukový háj

V
Adam Haf Raf

Bruce Country Bohemia x Borůvka Bukový háj

VD
Dawson z Julinčina údolí

Atos ze Starého dvora x Jenny Plavý vítr

VD

FENY - třída pracovní

Carol Gutta Fortunae

Bojan v. Vögele Hof x Atma Gutta Fortunae

V1
CAC Carol Gutta Fortunae - Speciální výstava Knížecí Rybník u Tábora, 14. 5. 2011 [nové okno]
Eset Gasko Prim

Uno Gasko Prim x Tosari Gasko Prim

V2
res. CAC Eset Gasko Prim - Speciální výstava Knížecí Rybník u Tábora, 14. 5. 2011 [nové okno]
Royal Resie Gasko Prim

Chiron z Páralovy zahrady x Berenika Adamův hrádek

V3 Royal Resie Gasko Prim - Speciální výstava Knížecí Rybník u Tábora, 14. 5. 2011 [nové okno]
 

PSI - třída vítězů

Isungur v.d. Haardt

Milan v.d. Hausbergkante x Filiz v. Georgenberg

V1
CAC Isungur v.d. Haardt - Speciální výstava Knížecí Rybník u Tábora, 14. 5. 2011 [nové okno]
Alex ze Stříbrných kaskád

Akym z Malého Rohozce x Brenda Bohemia Choc

V2
res. CAC Alex ze Stříbrných kaskád - Speciální výstava Knížecí Rybník u Tábora, 14. 5. 2011 [nové okno]
Bond Černý vítr

Fuchs v.d. Haardt x Kira Plavý vítr

V3 Bond Černý vítr - Speciální výstava Knížecí Rybník u Tábora, 14. 5. 2011 [nové okno]
Darcius Gasko Prim

Albi Katveri x Prima Gasko Prim

V4 Darcius Gasko Prim - Speciální výstava Knížecí Rybník u Tábora, 14. 5. 2011 [nové okno]
Dantes Gora Monte

Helos v. Holter Berg x Carioka Gold Mondeo

V
Chester Barte Prim

Arny z Duhového kopce x Feiby Barte Prim

V

FENY - třída vítězů

Extra-Fain Sideric Miks.

Ulsan Gasko Prim x All-Brii Sideric Miks.

V1
CAC, VSV, ček.CH IHF, BOB Extra-Fain Sideric Miks. - Speciální výstava Knížecí Rybník u Tábora, 14. 5. 2011 [nové okno]
Carevna Katčina smečka

Frisko v. Hause Luka x Afra Katčina smečka

V2
res. CAC Carevna Katčina smečka - Speciální výstava Knížecí Rybník u Tábora, 14. 5. 2011 [nové okno]
Aisha Hali Gali

Jekyll Royal Safe x Halka Barte Prim

V3 Aisha Hali Gali - Speciální výstava Knížecí Rybník u Tábora, 14. 5. 2011 [nové okno]
Canetti Sideric Miks.

Cameron z Brzáneckých vinohradů x All-Brii Sideric Miks.

V4 Canetti Sideric Miks. - Speciální výstava Knížecí Rybník u Tábora, 14. 5. 2011 [nové okno]
Yennie Gasko Prim

Ozi Las Ksiezniczek x Oriflame Gasko Prim

V
 

PSI - třída veteránů

Keston Plavý vítr

Condor v. Inselparadies x Hetty Plavý vítr

V1 Keston Plavý vítr - Speciální výstava Knížecí Rybník u Tábora, 14. 5. 2011 [nové okno]
Kody Plavý vítr

Condor v. Inselparadies x Hetty Plavý vítr

V2 Kody Plavý vítr - Speciální výstava Knížecí Rybník u Tábora, 14. 5. 2011 [nové okno]

FENY - třída veteránů

Oriflame Gasko Prim

Conny v. Ascona x Dusty Gasko CS

V1
nejl. veterán SV Oriflame Gasko Prim - Speciální výstava Knížecí Rybník u Tábora, 14. 5. 2011 [nové okno]
Acro Bohemia Dragonlance

Conny v. Ascona x Engela Barte Prim

V2 Acro Bohemia Dragonlance - Speciální výstava Knížecí Rybník u Tábora, 14. 5. 2011 [nové okno]
Betty z Divišovských sadů

Hasko Gasko Prim x Anna z Kraje kalicha

V3 Betty z Divišovských sadů - Speciální výstava Knížecí Rybník u Tábora, 14. 5. 2011 [nové okno]
Bonny z Divišovských sadů

Hasko Gasko Prim x Anna z Kraje kalicha

V4 Bonny z Divišovských sadů - Speciální výstava Knížecí Rybník u Tábora, 14. 5. 2011 [nové okno]
Ballantinka Šédedab

Ben z Drahlova x Clannad Gasko CS

V
 

PSI - třída čestná

Clairmont z Brzáneckých vinohradů

Eddy v. Julienhof x Awista Black Mondeo

V1 Clairmont z Brzáneckých vinohradů - Speciální výstava Knížecí Rybník u Tábora, 14. 5. 2011 [nové okno]
Coresh Gutta Fortunae

Bojan v. Vögele Hof x Atma Gutta Fortunae

V2 Coresh Gutta Fortunae - Speciální výstava Knížecí Rybník u Tábora, 14. 5. 2011 [nové okno]
 

Soutěže

Nejlepší pár psů

  1. Pes: Aslan z Kraje pestrého kamení / Fena: Cassie Navare Prim, maj. Viktor Jeřábek
  2. Pes: Coresh Gutta Fortunae / Fena: Carol Gutta Fortunae, maj. Barbora Pokorná
  3. Pes: Jatagan Gasko Prim / Fena: Jasia Gasko Prim, maj. Lada Viesnerová

Nejlepší plemeník

  1. Ulsan Gasko Prim, maj. Blanka Brázdová

Nejlepší chovatelská skupina

  1. Barte Prim, chovatel Tereza Kosinová
  2. Gasko Prim černí, chovatel Lenka Svobodová
  3. Hali Gali, chovatel Tereza Mulačová
  4. Gasko Prim černí se znaky, chovatel Lenka Svobodová
 

Výsledky výstav 2011 »


© Hovawart klub ČR 2007 - 2017 | O webu
Webdesign: Webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus