Informace o výstavě: Speciální výstava se zadáváním titulů Vítěz Speciální výstavy a CAC, 11. 5. 2019, Knížecí rybník u Tábora
Speciální výstava se zadáváním titulů Vítěz Speciální výstavy a CAC
Místo konání: Knížecí rybník u Tábora
Datum: 11. 5. 2019
1. uzávěrka/2. uzávěrka: 12. 4. 2019/26. 4. 2019
Propozice ke stažení:
Propozice k akci Speciální výstava se zadáváním titulů Vítěz Speciální výstavy a CAC [PDF, 210 kb]
Přihláška ke stažení:
Přihláška na akci Speciální výstava se zadáváním titulů Vítěz Speciální výstavy a CAC [DOC, 124 kb]
Výsledky:
Rozhodčí: Gabriela Höllbacher, Beatrice Holder
Breeze
Plattensee-Wart
V1 CAC, VSV, BOB, ček. šampionátu IHF |
Yrwin
z Budské samoty
V1 CAJC, BOJ |
Fáma
z Julinčina údolí
V1 BOV |
Harri Finn
Eldorádo Lipí
V1 CAC, VSV, BOS, ček. šampionátu IHF |
PSI - třída štěňat
Antony Insanus Gaudium
Arnie Čerchovské hvozdy x Brucie od Plátěné hory
|
VN1 |
Jeff Debbie-Ann
Gerry Debbie-Ann x Aleesha Debbie-Ann
|
N2 |
FENY - třída štěňat
Reiwa ex Horto Albo
Blue Pinus Alpinia x Enormous Ocean Breeze
|
VN1 |
Ariana Insanus Gaudium
Arnie Čerchovské hvozdy x Brucie od Plátěné hory
|
VN2 |
Jessie Debbie-Ann
Gerry Debbie-Ann x Aleesha Debbie-Ann
|
VN3 |
FENY - třída dorostu
Chica z Julinčina údolí
Upas Hovarian x Fáma z Julinčina údolí
|
N1 |
PSI - třída mladých
Yrwin z Budské samoty
Leroy v.d. Hofreite x Victory z Budské samoty
|
V1
CAJC, BOJ |
Elvis z Nerudovky
Bustter Awedante x Catherine z Nerudovky
|
V2 |
Agreed Wonder Sambuca
Brit Coras Garden x Aim Elderberry from Black Meadow
|
V3 |
Coffey Gránická smečka
Afareus Channe Line x Beggie Gránická smečka
|
V4 |
Artorius Bohemia Sun
Baghir Scorteus Mons x Bessy Amijon Star
|
V |
Archibald Bohemia Sun
Baghir Scorteus Mons x Bessy Amijon Star
|
VD |
Caesar Gránická smečka
Afareus Channe Line x Beggie Gránická smečka
|
VD |
Almond Wonder Sambuca
Brit Coras Garden x Aim Elderberry from Black Meadow
|
D |
Callisto Gránická smečka
Afareus Channe Line x Beggie Gránická smečka
|
D |
FENY - třída mladých
Azira Amarelo Arcum
Aik Carpathia Heart x Amare Awedante
|
V1
CAJC |
Erin z Nerudovky
Bustter Awedante x Catherine z Nerudovky
|
V2 |
Imposant Sideric Miks.
Jacobi Gasko Prim x Famous Sideric Miks.
|
V3 |
Brisie Micailve
Bond v. Gut Grone x Calantha Teresie Bohemia
|
V4 |
Jasmine Katveri
Arne Cordis Paladin x Ginger Katveri
|
V |
Beily Micailve
Bond v. Gut Grone x Calantha Teresie Bohemia
|
VD |
Cayla Gránická smečka
Afareus Channe Line x Beggie Gránická smečka
|
VD |
Cranberry Gránická smečka
Afareus Channe Line x Beggie Gránická smečka
|
VD |
Ennie z Nerudovky
Bustter Awedante x Catherine z Nerudovky
|
VD |
Erotika Ebidix
Aik Carpathia Heart x Ginny Hovi-Raj
|
VD |
Chardone Gora Monte
Arnie Čerchovské hvozdy x Breeze Plattensee-Wart
|
VD |
Identity Sideric Miks.
Jacobi Gasko Prim x Famous Sideric Miks.
|
VD |
Imagi Sideric Miks.
Jacobi Gasko Prim x Famous Sideric Miks.
|
VD |
Amy Bohemia Sun
Baghir Scorteus Mons x Bessy Amijon Star
|
D |
Jackie Katveri
Arne Cordis Paladin x Ginger Katveri
|
Diskvalifikace |
Namira Aldeon
Aik Carpathia Heart x Djamila Aldeon
|
Diskvalifikace |
PSI - mezitřída
Endy Black Prim
Leonard od Červené skály x Apis Black Prim
|
V1
CAC |
Elroy Black Prim
Leonard od Červené skály x Apis Black Prim
|
V2
Res. CAC |
Arcalimo Eldunarya
Black Beryl Kesidy x Éowyn Debbie-Ann
|
V3 |
Tino v.d. Jagsthöhe
Echnaton Ereon Eilleen x Qwendy v.d. Jagsthöhe
|
V4 |
Bardo Lobetanz
Benji z Ondrova dvora x Fresie Sideric Miks.
|
V |
Cargo Sněhová závěj
Colja Teresie Bohemia x Akira Sněhová závěj
|
V |
Imp Seahawk
Leroy v.d. Hofreite x Ebony-Fay Sideric Miks.
|
V |
Chandler Debbie-Ann
Leroy v.d.Hofreite x Derrin Debbie-Ann
|
VD |
Sam Šlovický vrch
Arne Cordis Paladin x Denny Amijon Star
|
D |
Xerxes z Budské samoty
Leroy v.d. Hofreite x Ruby z Budské samoty
|
Nenastoupil |
FENY - mezitřída
Chia Debbie-Ann
Leroy v.d. Hofreite x Derrin Debbie-Ann
|
V1
CAC |
Xirra z Budské samoty
Leroy v.d. Hofreite x Ruby z Budské samoty
|
V2
Res.CAC |
Cloé Connie Cicesbeo
Aik Carpathia Heart x Ashley Cicesbeo
|
V3 |
Connie von Bobble
Bernie Black Prim x Atisha von Bobble
|
V4 |
Chelsea Debbie-Ann
Leroy v.d. Hofreite x Derrin Debbie-Ann
|
VD |
Orsi v. Gülsteiner Tor
Gambo v. Haselrieder Wald x Jule v. Julienhof
|
VD |
Celine Sněhová závěj
Colja Teresie Bohemia x Akira Sněhová závěj
|
D |
Dolma Edazri loci
Guseppe Snow Meadow x Arnika Edazri loci
|
D |
PSI - třída otevřená
Harri Finn Eldorádo Lipí
Upas Hovarian x Ayrin Cicesbeo
|
V1
CAC, VSV, BOS, čekatel CH. IHF |
Chain Sideric Miks.
Amigo Ebritte x Famous Sideric Miks.
|
V2
Res. CAC |
Haron Lexova smečka
Argo Lady Marion x Daya Lexova smečka
|
V3 |
Damian Amijon Star
Barny Seahawk x Blackie Amijon Star
|
V4 |
Adaro Micailve
Aristo Teresie Bohemia x Calantha Teresie Bohemia
|
V |
Arsan Lafarr Star
Bandit v. Kesseltal x Farrah Mista Jaswin
|
V |
Bernie Black Prim
Iron Chatka Zielarki x Yennie Gasko Prim
|
V |
Cairo Hali Gali
Adiant Moravia Lamara x Baghira Hali Gali
|
V |
Castor Plattensee-Wart
Totus Tuus Hovki Lusi x Aphrodita Plattensee-Wart
|
V |
Prim z Páralovy zahrady
Imperiál Gasko Prim x Meggie z Páralovy zahrady
|
V |
Rolex Royal Safe
Leonard od Červené skály x Latoya Royal Safe
|
V |
Tiberius Gasko Prim
Darcius Gasko Prim x Sthella Steinroller
|
V |
Archie z Vysokého lesa
Black Beryl Kesidy x Aida z Bítýšských bažin
|
VD |
Baltazar z Ondrova dvora
Assan Teresie Bohemia x Elvíra od Hrnčířského kruhu
|
VD |
Bustter Awedante
Arsis Ave Fortunae x Cailin Sun Kesidy
|
VD |
Crosby Sněhová závěj
Colja Teresie Bohemia x Akira Sněhová závěj
|
VD |
Ikaros Katveri
Leroy v.d. Hofreite x Ginger Katveri
|
VD |
Uran Gasko Prim
Idalgo v. Julienhof x Maureen Gasko Prim
|
VD |
Targus Gasko Prim
Darcius Gasko Prim x Sthella Steinroller
|
D |
Uriel Gasko Prim
Idalgo v. Julienhof x Maureen Gasko Prim
|
D |
Diesel Villa Rivvis
Dagsy Takavorakan x Bond Girl Villa Rivvis
|
Nenastoupil |
FENY - třída otevřená
Artemis Micailve
Aristo Teresie Bohemia x Calantha Teresie Bohemia
|
V1
CAC |
Alya Gamma Leonis
Barney Seahawk x Algieba Gamma Leonis z Arkova souhvězdí
|
V2
Res.CAC |
Harissa Moravia Diamond
Baghir Scorteus Mons x Galaxy Moravia Diamond
|
V3 |
Cassiopeia Felicity Bohemia
Imperiál Gasko Prim x Genesis Gasko Prim
|
V4 |
Banya od Hlubokého parku
Amor Carnovia Silesia x Akira Debbie-Ann
|
V |
Dark Beauty z Rajského kopce
Amaro Carpathia Heart x Berry z Císařského údolí
|
V |
Dina z Hrabovských stájí
Leonard od Červené skály x Carmenita z Hrabovských stájí
|
V |
Annabella Soluma
Jacobi Gasko Prim x Amber Adely z Kraje bílé pěny
|
VD |
Ariana Divine Destiny
Benji z Ondrova dvora x Aida ze Švestkového sadu
|
VD |
Ember Amijon Star
Aik Carpathia Heart x Blackie Amijon Star
|
VD |
Ginny Hovi-Raj
Marlon v. Illtal x Engie Hovi-Raj
|
VD |
Grenadina Eldorádo Lipí
Conty Lexova smečka x Ayrin Cicesbeo
|
VD |
Maya Aldeon
Endriew Westbohemia star x Charlotte Aldeon
|
VD |
Thellis Gasko Prim
Darcius Gasko Prim x Sthella Steinroller
|
VD |
Annie Chlupaté srdce
Alfréd ze Světlovských luk x Perla Gasko Prim
|
Nenastoupila |
Baffi Black Amber Rose
Baghir Scorteus Mons x Amy Čerchovské hvozdy
|
Nenastoupila |
Bessi Black Amber Rose
Baghir Scorteus Mons x Amy Čerchovské hvozdy
|
Neposouzena |
Brixie Goodrich
Aran Zmizelá Vltava x Aischa Stín lesa
|
Neposouzena |
Charisma Seahawk
Leroy v.d. Hofreite x Ebony Seahawk
|
Nenastoupila |
PSI - třída pracovní
Boreas Regis Moravia
Jacobi Gasko Prim x Andorra Regis Moravia
|
V1
CAC |
Hogar z Julinčina údolí
Imperiál Gasko Prim x Fáma z Julinčina údolí
|
V2
Res.CAC |
Afareus Channe Line
Darcius Gasko Prim x Channelaine Gasko Prim
|
V3 |
Hanibal Gora Monte
Bjarni v. Almodis x Drew Marry Gora Monte
|
V4 |
Army Pom pette
Caraibo Moravia Diamond x Ariana Kessie z Kraje bílé pěny
|
V |
BillyRoy Awedante
Arsis Ave Fortunae x Cailin Sun Kesidy
|
V |
Falcon Gora Monte
Cyrol Bukový háj x Drew Marry Gora Monte
|
V |
Hick Sideric Miks.
Imperiál Gasko Prim x Famous Sideric Miks.
|
V |
Simba Gasko Prim
Cyr Tara Guarda x Jasia Gasko Prim
|
V |
FENY - třída pracovní
Anttara Black Awedante
Cyrol Bukový háj x Cailin Sun Kesidy
|
V1
CAC |
Crux Ebidix Navare Prim
Ulsan Gasko Prim x Ammy Černý vítr
|
VD2 |
Aim Elderberry from Black Meadow
Falcon Gora Monte x Pepper z Budské samoty
|
VD3 |
Blueberry Na3
Adiant Moravia Lamara x Blackberry ze Starého Rejvízu
|
D |
PSI - třída vítězů
Cooper Debbie-Ann
Ammon v.d. Leipziger Schwaben x Debbie Katveri
|
V1
CAC |
Amaro Carpathia Heart
Ecco v. Tyrolsberg x Aimie Sagbariam
|
V2
Res.CAC |
Benji z Ondrova dvora
Assan Teresie Bohemia x Elvíra od Hrnčířského kruhu
|
V3 |
Ardal Cordis Paladin
Aristo Teresie Bohemia x Dixie Pixie z Brzáneckých vinohradů
|
V4 |
Apollo from Black Meadow
Falcon Gora Monte x Pepper z Budské samoty
|
V |
Arnie von Bobble
Nasthus Animagus x Ambra Hali Gali
|
V |
Flynn Seahawk
Heineken Šédedab x Baxi Seahawk
|
V |
Upas Hovarian
Sammer Hovarian x Radinka Hovarian
|
V |
FENY - třída vítězů
Breeze Plattensee-Wart
Et Hovi-Raj x Notus Gina Anonymus
|
V1
CAC, VSV, BOB, čekatel Ch. IHF |
Against all odds Ghipinaldo
Joker v. Hundsbühl x Garish Ghada Enormous
|
V2
Res.CAC |
Éowyn Debbie-Ann
Arigo v.d. Kurpfalzjägern x Debbie Katveri
|
V3 |
Atisha von Bobble
Nasthus Animagus x Ambra Hali Gali
|
V4 |
Bekky von Bobble
Adiant Moravia Lamara x Ambra Hali Gali
|
V |
Althea Micailve
Aristo Teresie Bohemia x Calantha Teresie Bohemia
|
VD |
PSI - třída veteránů
Gino des Trois Petits Diables
Cyrol Bukový háj x Kashi a.d. Emsland
|
V1 |
Arnie Čerchovské hvozdy
Daniels Jack Šédedab x Bystrouška Katčina smečka
|
V2 |
FENY - třída veteránů
Fáma z Julinčina údolí
Aram z Kraje pestrého kamení x Unie Gasko Prim
|
V1
BOV |
Cailin Sun Kesidy
Dantes Gora Monte x Awe Kesidy
|
V2 |
Freny Lea Magické oko
Keston Plavý vítr x Atesa Magické oko
|
V3 |
Fantasie z Julinčina údolí
Aram z Kraje pestrého kamení x Unie Gasko Prim
|
V4 |
Grecy Bukový háj
Ulsan Gasko Prim x Balda Bukový háj
|
V |
Akira Sněhová závěj
Ethien Kris-Ve-Mar x Brillantina z Duhového kopce
|
VD |
Debbie Katveri
Coddys Gora Monte x Andra z Duhového kopce
|
Nenastoupila |
FENY - třída čestná
Derrin Debbie-Ann
Berwill Hali Gali x Annie Black Prim
|
V1 |
Soutěže
Nejlepší pár psů
- Benji z Ondrova dvora + Ariana Divine Destiny - majitel Martina Vršecká
- Arnie von Bobble + Connie von Bobble - majitel Dagmar Kozlíková
- Amaro Carpathia Heart + Reiwa ex Horto Albo - majitel Nicola Wendelinová
Nejlepší chovatelská skupina
- Micailve - chovatel Veronika Benešová
- Sideric Miks. - chovatel Gabriela Miksová
- Gasko Prim - chovatel Lenka Svobodová
Nejlepší plemeník
- Afareus Channe Line
Termíny výstav v ČR | Termíny výstav v zahraničí