Informace o výstavě: Mezinárodní výstava psů v Českých Budějovicích, 7. 10. 2017 - 8. 10. 2017, Česko Budějovice

Mezinárodní výstava psů v Českých Budějovicích

Místo konání: Česko Budějovice

Datum: 7. 10. 2017 - 8. 10. 2017

1. uzávěrka/2. uzávěrka: -


Českomoravská kynologická jednota

P.O.BOX 238, Klostermannova 7, 370 04 České Budějovice

tel.: 387 203 926, 387 330 454



Výsledky:

Rozhodčí: Karban Antonín

FENY - třída dorostu

Andy z Opárenských hvozdů

Arnie Čerchovské hvozdy x Ambra von Bobble

VN1
 

PSI - třída mladých

Alfréd z Lhoteckého Gruntu

Heineken Šédedab x Najra Gasko Prim

V1
CAJC, BOJ
Castor Plattensee-Wart

Totus Tuus Hovki Lusi x Aphrodite Plattensee-Wart

V2
Haron Lexova smečka

Argo Lady Marion x Daya Lexova smečka

V3
Coinneach Na3

Bard Debie-Ann x Blackberry ze Starého Rejvízu

V4

FENY - třída mladých

Hillary Černý vítr

Jacobi Gasko Prim x Freddie Černý vítr

V1
CAJC
Hardie Debbie-Ann

Heineken Šédedab x Aleesha Debbie-Ann

V2
Uschi Gasko Prim

Idalgo v. Julienhof x Maureen Gasko Prim

V3
Abrielle Micailve

Aristo Teresie Bohemia x Calantha Teresie Bohemia

V4
Ariana Divine Destiny

Benji z Ondrova dvora x Aida ze Švestkového sadu

V
 

PSI - mezitřída

Aboki Akrimis Drslavice

Hanibal Gora Monte x Gaira Moravia Diamond

V1
CAC, r.CACIB
Hogar z Juličina údolí

Imperiál Gasko Prim x Fáma z Julinčina údolí

V2
r.CAC
Targus Gasko Prim

Darcius Gasko Prim x Sthella Steinroller

V3
Cherron Katveri

Argo Lady Marion x Vendy z Hovgartu

V4

FENY - mezitřída

Althea Micailve

Aristo Teresie Bohemia x Calantha Teresie Bohemia

V1
CAC, r.CACIB
Brerwyn od Hlubokého parku

Amor Carnovia Silesia x Akira Debbie-Ann

V2
r.CAC
Uniconnie Gasko Prim

Idalgo v. Julienhof x Maureen Gasko Prim

V3
Bea z Podještědské zahrady

Cyr Tara Guarda x Bety z Hroznějovické hájovny

VD4
 

PSI - třída otevřená

Arne Cordis Paladin

Aristo Teresie Bohemia x Dixie Pixie z Brzáneckých vinohradů

V1
CAC

FENY - třída otevřená

Grecy Bukový háj

Ulsan Gasko Prim x Balda Bukový háj

V1
CAC
Adria Akrimis Drslavice

Hanibal Gora Monte x Gaira Moravia Diamond

V2
r.CAC
Bekky von Bobble

Adiant Moravia Lamara x Ambra Hali Gali

V3
 

PSI - třída pracovní

BillyRoy Awedante

Arsis Ave Fortunae x Cailin Sun Kesidy

V1
CAC
 

PSI - třída šampionů

Hanibal Gora Monte

Bjarni v. Almodis x Drew Marry Gora Monte

V1
CAC, CACIB, BOB
Benji z Ondrova dvora

Assan Teresie Bohemia x Elvíra od Hrnčířského kruhu

V2
r.CAC

FENY - třída šampionů

Anttara Black Awedante

Cyrol Bukový háj x Cailin Sun Kesidy

V1
CAC, CACIB, BOS
 

PSI - třída veteránů

Argo Amijon Star

Ulsan Gasko Prim x Cindy v. Philippsdorf

V1
BOV
 

Výsledky zaslala paní Eva Hajšmanová.


Termíny výstav v ČR | Termíny výstav v zahraničí


© Hovawart klub ČR 2007 - 2017 | O webu
Webdesign: Webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus