Přihlásit se

Databáze chovatelských stanic hovawartů

V seznamu chovatelských stanic jsou chovatelské stanice z ČR a dále ty zahraniční CHS, které se vyskytují v rodokmenech v ČR odchovaných nebo do ČR dovezených psů/fen. Vyznačeny jsou CHS, jejichž majitelé jsou v současné době aktivními členy Hovawart klubu.

Vybrat podle prvního písmene názvu CHS:

Podmínce vyhovuje 386 záznamů.

NázevChovatelČlenství v Hwk
(Chov. smlouva)
StátKraj
v Jezerech Slámová Jaroslava -CZ Hlavní město Praha
v. Abendwind - ---
v. Adelsberg - -D -
v. Aggerweiher - -D -
v. Ahorntal - ---
v. Achenbach - -D -
v. Aichenbach - -D -
v. Akazienteich - ---
v. Allemania - ---
v. Almodis - -D -
v. Alpensicht - ---
v. Alten Rick - -D -
v. Alten Schulweg Rinas Karl-Ewald -D -
v. Amorhof - -D -
v. Ampermoos - -D -
v. Andreaseck - ---
v. Arminius Herman Martin ---
v. Ascona Kirchenkamp Eveline -D -
v. Aspenbusch - ---
v. B-Team - -D -
v. Bachsprung - ---
v. Bairischen Blues - -D -
v. Balmfluhköpfliblick - -CH -
v. Bärenbach - ---
v. Bärensee - ---
v. Barogian Land Razpotnik Bojana -SLO -
v. Beckhausen - ---
v. Bergischen Löwen - -D -
v. Berchtenstadt Storck Jürgen -D -
v. Berin-castell - -D -
v. Berkheimer See - ---
v. Bertelsdorfer Grund - ---
v. Beselepark Wallner Ulli -A -
v. Bettlingshof Bettina Noswitz Roland Schulze -D -
v. Betuniensteg Hamann Helmut und Christa -D -
v. Biberstein Adam Karin und Peter -D -
v. Biebertal - ---
v. Bienengarten - ---
v. Bischofsbrunnen - -D -
v. Blauen Band - ---
v. Blinkfüer - ---
v. Blonden Stern Becker Siegfried und Brigitte -D -
v. Boddenland Pohle Gesa und Dr. Ronald -D -
v. Brahmetal Fuchs Heidemarie und Reinfried -D -
v. Brambusch - ---
v. Bretterkeller - ---
v. Bürgerwall - ---
v. Burggrafenhain Brosig Jutta -D -
v. Burgholz B. Flaskühler-Jahnke & H. Herzberger -D -
v. Büssemfeld - -D -
v. Buvagt-Hus - ---
v. Campemoor Fox-Frick Angelika -D -
v. Casa Moro - -D -
v. Centwald - -D -
v. Clematis - ---
v. Custem Hadel Sabine und Günther -D -
v. Deerenhorst - ---
v. Deichselbachtal Kutscher Birgit -D -
v. Demeter-Tal - ---
v. Deutsch-City - ---
v. Diersfordter Haus - ---
v. Dobiner Land Menzel Angelika, Dr. -D -
v. Dom - -D -
v. Dorfanger - -D -
v. Douglashof - ---
v. Drachentöter - -D -
v. Dreiseeneck - ---
v. Driescher Hof - ---
v. Drosseleck Schultze Jörg und Ilse -D -
v. Dünsener Bach - -D -
v. Dyrotzer Luch - -D -
v. Eickreben - -D -
v. Eisighofen - -D -
v. Elbflorenz Engelhardt Christa -D -
v. Endo Garten - -D -
v. Engolling - ---
v. Erbe Oberle - ---
v. Erlensteg - ---
v. Essberg Gevers Ursula -D -
v. Etz - ---
v. Eulenhof - -D -
v. Eulenhorst - ---
v. Fechenbacher Schloss - -D -
v. Fleischereck Feix Beatrix & Reinhard -D -
v. Freyas Hall - ---
v. Friesenmoor Grützner Helga -D -
v. Fuchsberg - ---
v. Fuchshain - ---
v. Fuchsiengarten - -D -
v. Fürstenwall - ---
v. Gablitztal Hanko Elisabeth -A -
v. Garten der Freiheit Ritter Karin -A -
v. Georgenberg Stickel Dr. Rainer und Ulrike -D -
v. Gerdas-Hall - -D -
v. Gerolsbach - -D -
v. Gina`s Vier Linden Gliem Marina und Wolfgang -D -
v. Ginsterberg - ---
v. Glockenbrink - ---
v. Godewind Hansen Inge und Uwe -D -
v. Gommersberg - -D -
v. Graseweg - -D -
v. Grevenstein - ---
v. Griessesch Lohde Wulf-Jürgen & Sarah -D -
v. Grossen Woog - ---
v. Guggisbergerlandli - ---
v. Gülsteiner Tor - -D -
v. Gut Grone - -D -
v. Gut Oberau - ---
v. Haasberg - -D -
v. Haerdlewald - ---
v. Haselrieder Wald - -D -
v. Hathor - -D -
v. Haus Hähnel - ---
v. Hause Luka Dendl Elisabeth -D -
v. Haveleck - ---
v. Heberhof Heber Jane -D -
v. Heckberg - ---
v. Hegelingen - -D -
v. Heidkamp - -D -
v. Heiligem Kreuz Tomčíková Zuzana -SK -
v. Helmefeld - -D -
v. Hervester Hof - -D -
v. Hohefeld - ---
v. Hohenberg - -D -
v. Hohenloher Land - -D -
v. Holter Berg Eiteljörge Dagmar -D -
v. Hundsbühl Kohlhaus Matthias -D -
v. Cheiserspon - ---
v. I-Pol - ---
v. Idler - ---
v. Illtal - -D -
v. Inesgarten - ---
v. Inka - ---
v. Inselparadies - ---
v. Isarsteiner Weiher Gahren Werner -D -
v. Jesses Meute Domnik Sabine -D -
v. Julienhof Kunze Michael -D -
v. Kahltal Eisert Martina -D -
v. Kaiserhof - ---
v. Kalsinus Kalmus Britta -D -
v. Kastanienhof - ---
v. Kesseltal - -D -
v. Kiel - ---
v. Kienbachhof - ---
v. Kietzer Feld Willert Doris -D -
v. Kleckerwald - ---
v. Klingenberg - ---
v. Kloster Rohrbach Bothur Margit -D -
v. Klosterhof - ---
v. Knopfhof - -D -
v. Knosteren - -D -
v. Köriser See - ---
v. Kosbade - ---
v. Kottmarblick Dießner Antje -D -
v. Kraichgau - ---
v. Kressbach Aust Lisa -D -
v. Kreuzberger Hof Reutter Dr. Annette & Christian -D -
v. Künstlerheim - -A -
v. Kupferturm - ---
v. Kyburgerstein - ---
v. Lahn und Dill - -D -
v. Landhof - ---
v. Laroga - -D -
v. Laurin Waldhausen Christel -D -
v. Lennart-Heim - ---
v. Lenzelberg Ludwig Helge und Waltraud -D -
v. Lindental - ---
v. Lohbach - ---
v. Lohweg - -D -
v. Lusenhang - ---
v. Lüssbachtal - -D -
v. Luthersbrunnen - -D -
v. Magister - ---
v. Märchenhof - -D -
v. Medicus - ---
v. Michaeliszwinger - ---
v. Mollenberg - -D -
v. Mühlholz - ---
v. Nadjangrund - -D -
v. Nachtigalenstieg - ---
v. Negro Lobo - -D -
v. Nelsonhof - ---
v. Nordsturm Ahrens Claudia -D -
v. Noricus - ---
v. Oberwald - ---
v. Ostangeln - -D -
v. Pastorenbusch - ---
v. Petrusheim - ---
v. Pfarrhof - -D -
v. Pfennigphul - -D -
v. Philippsdorf Valentová Veronika -CZ Ústecký
v. Pleikershof Frisch Barbara -D -
v. Pommern - ---
v. Pulverblitz - ---
v. Purzelbaum - -D -
v. Quellenhof Müller Susanne -D -
v. Rabu - ---
v. Ranzi`s Räubern Arnold Steffi und Jessica -D -
v. Ravensberg - ---
v. Rebgarten - ---
v. Reet - ---
v. Rehwinkel - -D -
v. Rheinorange - -D -
v. Ritterhaus - -D -
v. Rodenbächlein - -D -
v. Röhrtal - -D -
v. Roten Mohn Schwarz Brigitte -D -
v. Rotstein - ---
v. Rupertigau - ---
v. Sandberg - ---
v. Seeräuber Zühr Dorothea -D -
v. Scharmützeleck - ---
v. Scherpfer Häusel Kober Katja -D -
v. Scheunenweg Fehringer Detlef -D -
v. Schillerplatz - ---
v. Schlangenweiher Darting-Entenmann Sigrid -D -
v. Schleuseberg - -D -
v. Schlossacker - ---
v. Schlosspark - ---
v. Schmogrower Forst - ---
v. Schondratal Lingenfelder Helga -D -
v. Schregsberg - ---
v. Schwarzbach Lausitz - ---
v. Schwarzenbach - ---
v. Siegfriedshof - ---
v. Silberberg - ---
v. Silberbrünnchen Lubjuhn Kurt und Irene -D -
v. Sonnenwirbel - ---
v. Soonwald - ---
v. Spanischen Hof - -D -
v. Spreetal - ---
v. steilen Hang - -D -
v. Steinatal - ---
v. Stolper See - -D -
v. Stommeler Busch Scheppler Heinz -D -
v. Tanneneck - ---
v. Taubergrund - -D -
v. Tauer Langkutsch Fritz + Anne -D -
v. Teckenhahn - -D -
v. Teschansberg Franz Regina -D -
v. Toberbusch - ---
v. Torfmeer Schill Imma -D -
v. Traumpfad - -D -
v. Tübinger Tor Hermann Kehrer u. Uwe Wilksen -D -
v. Tullnerbach - -A -
v. Tyrolsberg - -D -
v. Überwald Malý Vladimír -CZ Hlavní město Praha
v. Uhlenhorst - ---
v. Ünglinger Tor - ---
v. Unkelstein - ---
v. Utforter Eck - ---
v. Vadruper Biber Laukamp Marion und Jörg -D -
v. Villa Aschcapha - ---
v. Vögele Hof Vögele Beate -D -
v. Vogelsang - ---
v. Völkerschlachtdenkmal Goczall Gerlinde und Torsten -D -
v. Vorholz - ---
v. Wackerbarth Döring Detlef Röllig Rita -D -
v. Wachtelberg Warkocz Heinz-Jürgen -D -
v. Waldeck - ---
v. Waldesruh - ---
v. Waldsee - ---
v. Walnusshof - ---
v. Walthari Walter Gisela -D -
v. Weissblauen Fähnelein Degenbeck Rosemarie & Birgit -D -
v. Wendenhaus - ---
v. Weserstein - -D -
v. Wiener Stadtrand - -A -
v. Wildblumenland - -D -
v. Wilden Jäger Pfeifer Christa -D -
v. Wildweibchenstein Happ Anja -D -
v. Windrad - -D -
v. Winkelbach - -D -
v. Wirtemberg - ---
v. Wittlerdamm - ---
v. Xamilou Weingartner Christine -A -
v. Zehnergarten - -D -
v. Zellertal Wohlgemuth Hanna -D -
v. Ziehbrunnen - -D -
v.d. Adelegg - -D -
v.d. Aheggmühle - ---
v.d. Alten Fuchsfarm Kania Frank-Peter -D -
v.d. Angelmuden - ---
v.d. Asseburg Linstedt Klaus & Christine -D -
v.d. Bajuwaren Jais Silke und Josef -D -
v.d. Bildeiche Dürr Oskar -A -
v.d. Birkenheide Kroog Bernhard + Monika -D -
v.d. Britz-Lay - ---
v.d. Cranichburg - ---
v.d. Dorfschmiede - ---
v.d. Drei Föhren - ---
v.d. Dübener Heide - ---
v.d. Ehrenpforte - ---
v.d. Eisenschmiede - ---
v.d. Elbperle - -D -
v.d. Endmoräne - ---
v.d. Festung - ---
v.d. Flue Stadelmann Hanz und Heidi -CH -
v.d. Franzosenbrücke - ---
v.d. Frohen Zukunft - -D -
v.d. Funkenmühle - ---
v.d. Goldbirke - ---
v.d. Goldkutte - ---
v.d. Gräfenburg - ---
v.d. Grauen Stadt - ---
v.d. Haardt Nägle Elisabeth -D -
v.d. Hanseaten - ---
v.d. Hasel - -D -
v.d. Haselhöhe Schörner Ingrid und Josef -D -
v.d. Hausbergkante Pratt Georgina -A -
v.d. Hofreite Dittmann Elisabeth -D -
v.d. Hofwächtern - ---
v.d. Hölinger zuschlägen - ---
v.d. Höll - ---
v.d. Hollenstedter Rabauken - -D -
v.d. Horenburg - -D -
v.d. Höripforte - ---
v.d. Chauken - ---
v.d. Jagsthöhe Kneer Hartmut u. Gabriele -D -
v.d. Jungen Donau - ---
v.d. Keltenschanze - -D -
v.d. Kniepenberg - ---
v.d. Koboldshütte - ---
v.d. Kreuzschlenke - ---
v.d. Kurpfalzjägern - -D -
v.d. Leimbachmühle - -D -
v.d. Leipziger Schwaben - -D -
v.d. Leiten - ---
v.d. Lerchenau - ---
v.d. Lichtwiese - -D -
v.d. Mangfall - -D -
v.d. Marienburg Geissler Jörg -D -
v.d. Marienmühle - -A -
v.d. Marschenlinie - ---
v.d. Nibelungen - -D -
v.d. Ordensburg Eva Geissler u. Dr. Sieglinde Haye -D -
v.d. Ossenbrücke - ---
v.d. Pfingstägerten - ---
v.d. Poststrasse - ---
v.d. Rabauken Fischer Barbara und Klau ---
v.d. Rasselbande - ---
v.d. Rennstrecke - -D -
v.d. Reustadt - -D -
v.d. Rheinauen - ---
v.d. Ribi - ---
v.d. Rosinkawiese - -D -
v.d. Rumesburg Steininger Ute und Helmut -D -
v.d. Sägemühle - ---
v.d. Seelower Höhen - ---
v.d. Seeweihe - -D -
v.d. Schildesche Obermark Gabriele -D -
v.d. Siggiburg - ---
v.d. Sperlingslust - ---
v.d. Spreewehrmühle Dickfeld Heidi -D -
v.d. Steinernen Brücke - -D -
v.d. Steinigen Halde - -D -
v.d. Stiehlerstrasse Stelzer Ingrid -D -
v.d. Tabakstanne Wötzel Günter -D -
v.d. Tannenmühle Kerschner Sabine -A -
v.d. Taubenbrücke Schöne Elfi -D -
v.d. Teufelshöhle - -D -
v.d. Uetliburg - ---
v.d. Urd - ---
v.d. vier Toren - ---
v.d. Waldemei - ---
v.d. Wassernixe Hagmann Susanne -A -
v.d. Weissbach Schöne Andreas -D -
v.d. Wolfser Höhe Klinke Karin und Lothar -D -
v.d. Wublitz - ---
v.d. Wuhlebrücke - -D -
v.d. Zollbrücke Wienrich Volker, Dr. -D -
Valley of darkness Vršecká Martina ANO CZ Ústecký
Veterné údolie Paták Libor -SK -
Victoria Brunensis Kaplanová Jolana, MVDr. ANO CZ Jihomoravský
Vidovický kříž Dušek Milan -CZ Královehradecký
Villa Rivvis Rakovan Roman -SK -
Viola Fragoli Nová Veronika -CZ Ústecký
Vizovské kotáry Čeček Jiří -CZ Zlínský
von Bobble Kozlíková Dagmar ANO CZ Ústecký
von der Hradischte Moric Peter -SK -
von Schlackenwerth Šeda Jan, Ing. ANO CZ Karlovarský
von Tilia Cordata - ---
Vöröshegyi - -H -
Vrakunský háj - -SK -
Vršovická hora Kalendová Dagmar -CZ Středočeský
Vrtichvost Vantuchová Dagmar -CZ Moravskoslezský

© Hovawart klub ČR 2007 - 2017 | O webu
Webdesign: Webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus