Přihlásit se

Databáze chovatelských stanic hovawartů

V seznamu chovatelských stanic jsou chovatelské stanice z ČR a dále ty zahraniční CHS, které se vyskytují v rodokmenech v ČR odchovaných nebo do ČR dovezených psů/fen. Vyznačeny jsou CHS, jejichž majitelé jsou v současné době aktivními členy Hovawart klubu.

Vybrat podle prvního písmene názvu CHS:

Podmínce vyhovuje 193 záznamů.

NázevChovatelČlenství v Hwk
(Chov. smlouva)
StátKraj
z Albrechtické samoty Burešová Šárka -CZ Pardubický
z Apollónova chrámu Doležal Jaroslav -CZ Jihočeský
z Argonautů CS Tomeček Zbyněk ANO CZ Moravskoslezský
z Arkova souhvězdí Hošková Michaela, Mgr. -CZ Ústecký
z Arwenina údolí Krhovjáková Zuzana, Bc -CZ Moravskoslezský
z Bačinské osady Bartošová Alena -CZ -
z Badínského pralesa Šimegová Daniela -SK -
z Beskydských Argonautů Tomeček Zbyněk ANO CZ Moravskoslezský
z Bítýšských bažin Hejlová Kristýna -CZ Jihomoravský
z Bohušického údolí Dobrá Jana -CZ Vysočina
z Božíkovy zahrady Koloničný Božislav, Ing. -CZ Moravskoslezský
z Brčálníčku Brdíčková Stanislava -CZ Pardubický
z Brdské samoty Bučík Rostislav ANO CZ -
z Brzáneckých vinohradů Jindráková Radka ANO CZ Ústecký
z Budějcké doliny Kopřivová Dana -CZ Jihočeský
z Budské samoty Černá Lidmila ANO CZ Středočeský
z Bylinkové zahrady Čejka Roman -CZ -
z Cikánky Zeithamerová Eva -CZ Hlavní město Praha
z Cínové hory Smolíková Zuzana -CZ Jihomoravský
z Ciprova kopce Špaček Jiří -CZ Královehradecký
z Císařského údolí Libnarová Eva -CZ Liberecký
z Cituščiny zahrady CS Rezková Jolana -CZ Ústecký
z Corádovy zahrady Nesládek Jiří -CZ Karlovarský
z Času růže Čermáková Alena -CZ Jihočeský
z Červeného domu Souček Miroslav, Ing. ANO CZ Středočeský
z Čížovské Štindlová Milada -CZ Hlavní město Praha
z Ďáblova vrchu Kašová Lucie -CZ Středočeský
z Daku Princlíková Danuše -CZ Ústecký
z Darkovských pramenů Wybitul Pavel, MUDr. -CZ Moravskoslezský
z Deštivého údolí Kršková Ivona, Mgr. -CZ Středočeský
z Divišovských sadů Křišťálová Marcela -CZ Hlavní město Praha
z Divoké Třešňovky Křováková Hana -CZ Královehradecký
z Dračích hor Jakubčo Luboš, Ing. ANO CZ Pardubický
z Drahlova Šimorda Vladimíra -CZ Zlínský
z Drahlovské zahrady Fejfarová Kateřina ANO CZ Olomoucký
z Dřevěné hory Erlebach Ralph -CZ Karlovarský
z Dubákovho dvora Dubovský Bohumil -SK -
z Dubového lesa Schuller Milan, Ing. -CZ Středočeský
z Dudákova kraje Schánělec Milan -CZ Jihočeský
z Duhového kopce Otrubová Alena -CZ Olomoucký
z Dyjských teras Mátlová Markéta -CZ Jihomoravský
z Ecolonu Mráková Jana, MUDr. -CZ Olomoucký
z Eliotova dvora Jankulár Jiří -CZ Moravskoslezský
z Faustova domu Procházková Alena -CZ Jihomoravský
z Frýdlantské doliny CS Zagrapan Antonín -SK Moravskoslezský
z Gilgitu Hřebenová Gabriela -CZ Hlavní město Praha
z Gutské samoty Wrublová Milada -CZ Moravskoslezský
z Hanácké zahrady Krump Otakar -CZ Olomoucký
z Hanáckeho vrchu Sedlák Ctirad -CZ Olomoucký
z Hlohovníka Chudý Michal, Ing. -SK -
z Hlučínských rovnin Pchálek Čestmír -CZ Moravskoslezský
z Hornej zábavky Valach Róbert -SK -
z Horské pastviny Nesvačilová Jana -CZ Královehradecký
z Hovgartu Strackiewicz Anna -PL -
z Hrabovských stájí Lyčková Barbora, Ing. ANO CZ Moravskoslezský
z Hrádku Kunratic CS Ivančulincová Věra -CZ Středočeský
z Hroznějovické hájovny Stropnický Jaroslav, Ing. ANO CZ Jihočeský
z Jasmínového stínu Karban Milan ANO CZ Středočeský
z Javorového háje Pultrová Zdeňka -CZ Středočeský
z Jihláveckého údolí Plešinger Miroslav ANO CZ Vysočina
z Jílovišťských hvozdů Podhola Libor -CZ Středočeský
z Jinočanské samoty Vydrová Eva -CZ Středočeský
z Jizerské samoty Hybnerová Marcela -CZ Liberecký
z Jižní vyhlídky Žolnierčíková Markéta -CZ -
z Julinčina kopce Novotná Simona, DiS. ANO CZ Olomoucký
z Julinčina údolí Mazurová Martina ANO CZ Královehradecký
z Kamenné tvrze Knotek Lubomír -CZ -
z Károvského údolí Plánská Dagmar -CZ Středočeský
z Kašnice Pacas Pavel -CZ Jihomoravský
z Kejvalky Kejvalová Tereza -CZ Vysočina
z Keltského vrchu Macková Iva -CZ Hlavní město Praha
z Košateckých luhů Jurina Ladislav -CZ Moravskoslezský
z Košířského vrchu CS Halíř Josef -CZ Olomoucký
z Krahule Mitrová Eva, Mgr. -CZ Jihočeský
z Kraje bílé pěny Vernerová Lenka, Mgr. ANO CZ Středočeský
z Kraje kalicha Zenklová Ivana -CZ Jihočeský
z Kraje pestrého kamení Těmínová Jolana -CZ Liberecký
z Kraje pramenů Gécová Pavlína -CZ Karlovarský
z Kraje rumělky Vokurková Kamila -CZ Středočeský
z Kraje vlka Procházka Filip ANO CZ Pardubický
z Královské stezky Pavlíček Milan ANO CZ Vysočina
z Královských vinohradov Polony Karol -SK -
z Kraslické doliny Malá Soňa ANO CZ Karlovarský
z Krásného Botiče Pangrácová Kateřina -CZ Středočeský
z Krovia Kasala Marian -SK -
z Kruplova Mynář Jaroslav -CZ Jihočeský
z Kytínského ráje Sucharda Petr -CZ Středočeský
z Lásenice Jeřábek Viktor -CZ Jihočeský
z Lašské brány Nenutil Oldřich -CZ -
z Lesů Korálky Králová Dana -CZ Plzeňský
z Lhoteckého gruntu Lorenčíková Naděžda, Mgr. -CZ Pardubický
z Lichnovského dvora Bravenec Jiří ANO CZ Moravskoslezský
z Lipských pasek Šachová Nataša -CZ -
z Lukasova dolíku Cerha Lukáš -CZ Hlavní město Praha
z Malé roklinky Hurychová Kateřina -CZ Jihomoravský
z Malého Rohozce Pokorný Zdeněk -CZ Liberecký
z Michalova zátiší Peroutka Václav -CZ Jihočeský
z Moravské vinné 5151A Mikulová Dana ANO CZ -
z Mrazové kotliny Vaculčík Karel -CZ Zlínský
z Narcisovej Slovák Ivan, Ing. -SK -
z Nedabylské vísky Judová Olga -CZ Jihočeský
z Nerudovky Míchalová Eva ANO CZ Plzeňský
z Nové loučky Müllerová Hana -CZ Jihomoravský
z Nové Mazurské Pátková Jana -CZ Hlavní město Praha
z Ochoze u Brna Hradská Jana -CZ Jihomoravský
z Ondrova dvora Jirouchová Miloslava ANO CZ Jihočeský
z Opárenských hvozdů Šírková Ilona, Mgr. ANO CZ Ústecký
z Opočenského panství Hrdličková Jana -CZ Královehradecký
z Páralovy zahrady Novák Luděk, Ing. ANO CZ Zlínský
z Pecínovského údolí Homonická Romana -CZ Hlavní město Praha
z Pešíkova kraje CS Drvota František -CZ Středočeský
z Pihlíčku Řezníček Radek -CZ -
z Pískových dolů Pecha Vladan -CZ Moravskoslezský
z Piškotové chaloupky Piskoř Jiří -CZ Moravskoslezský
z Plesenského údolí Bubla Jiří -CZ Moravskoslezský
z Podbrdských lesů Jakšová Adéla, Bc. -CZ Středočeský
z Podbuchlovských hor Rozumová Iveta ANO CZ Zlínský
z Podhořanských kopců Holubová Lucie -CZ Pardubický
z Podještědské zahrady Franicová Dagmar ANO CZ Liberecký
z Polní cesty Babická Kateřina -CZ -
z Pomezí Dänemark Daniel -CZ Moravskoslezský
z Posonia Adam Juraj -SK -
z Pospecovy zahrady Pospíšilová Milena -CZ Středočeský
z Pradědova kraje Černíček Luboš -CZ Moravskoslezský
z Prajzské Lihotky Matušková Blanka -CZ Moravskoslezský
z Prorub Kárníková Nelly -CZ Královehradecký
z Příhonu Malenovská Zdeňka -CZ Jihočeský
z Psího ranče Štencl Petr, Ing. ANO CZ Hlavní město Praha
z Putimských lesů Voráčková Marie -CZ Jihočeský
z Radockiej Góry Michalina Palarz-Prochal -PL -
z Rádských pískoven Oswald Roman -CZ Karlovarský
z Radyňského podhradí Děkanovská Lenka, Mgr. ANO CZ Plzeňský
z Rafandy Vyčítal Miloš ANO CZ Královehradecký
z Rajského kopce Lupienská Renáta ANO CZ Moravskoslezský
z Ročkova Polesná Eva -CZ Hlavní město Praha
z Šeříkové zahrady Pokorná Alena, JUDr. -CZ Pardubický
z Tlustovous Richter Miroslav ANO CZ -
z Trocnovského dvorce Vochozková Petra -CZ -
z Tuřan Tomek Stanislav -CZ -
z Údolí Opavice Blaha Jan ANO CZ Moravskoslezský
z Úhoru CS Wolfová Eva -CZ Moravskoslezský
z Uhřické obory Vandělík Jiří -CZ Středočeský
z Úpatí Ondřejníku Hrubá Michaela, MUDr. ANO CZ Moravskoslezský
z Valdeckého lesa Jánská Helena -CZ Ústecký
z Vebrkasu Venzhoferová Lucie ANO CZ -
z Velbeku Velecká Renata -CZ Zlínský
z Veterného vrchu - -SK -
z Vichrova Bělina Josef -CZ Ústecký
z Vizovických kopců Strnad Miroslav ANO CZ Zlínský
z Vltavského kraje Kaštánek Vlastimil ANO CZ Středočeský
z Vodmarovy zahrady Vodvářka Zdeněk -CZ Středočeský
z Vřesinského statku Zemanová Romana ANO CZ Moravskoslezský
z Vysokého lesa Němec Zdeněk ANO CZ Pardubický
z Životic Adamec Petr -CZ Moravskoslezský
Zárubova samota Kašparová Pavlína -CZ Jihočeský
Zašovský květ Kočíbová Petra -CZ Zlínský
zažádáno Žembová Martina, Dis -CZ Karlovarský
zažádáno1 Sianu Anastasia -CZ Liberecký
zažádáno2 - -CZ -
ze Slatinského dvora Semanová Martina -CZ Jihomoravský
ze Slezské Hořiny Rybička Josef -CZ Moravskoslezský
ze Slunečního města Holub Václav -CZ Hlavní město Praha
ze Starého Bělidla Juriga Jindřich -CZ Liberecký
ze Starého dvora Jalůvková Vladimíra -CZ Hlavní město Praha
ze Starého ráje CS Foltyn Petr -CZ Moravskoslezský
ze Starého Rejvízu Turková Lenka, Dr. ANO CZ Olomoucký
ze Starého Šumbarku Drózd Marián, Ing. ANO CZ Moravskoslezský
ze Stínu lípy Slabihoudek Radek ANO CZ Středočeský
ze Střelského zámku Sichyngr Milan -CZ Jihočeský
ze Stříbrného srdce Žochová Eliška ANO CZ Jihomoravský
ze Stříbrných kaskád Ranincová Radana, Ing. ANO CZ Liberecký
ze Suchých luk Hebnar Jaroslav -CZ Olomoucký
ze Světlovských luk Jamrozová Jaroslava, Ing. -CZ Moravskoslezský
ze Šumavských hvozdů Vlková Petra -CZ Jihočeský
ze Švestkového sadu Polášek Michal ANO CZ Moravskoslezský
ze Včelí zahrady CS Findejs Jana -CZ Středočeský
ze Záblatské kotliny Kraus Josef -CZ Jihočeský
ze Zahrady tůjí Dvořák Zdeněk -CZ -
ze Zámrsku Hromádka Miloslav -CZ Pardubický
ze Žďárské vrchoviny Štěpánová Jitka ANO CZ Vysočina
Zelená zahrada Budník Miloslav -CZ Moravskoslezský
Zelená záře Vacová Táňa -CZ Pardubický
Zelené Karpaty Beladič Slavomír -SK -
Zelený kruh Poláková Zuzana -CZ Královehradecký
Zlaté oko Peřinová Marie -CZ -
Zlatý Claret Měrková Renata ANO CZ Zlínský
Zlatý Grál Kubíček Miroslav -CZ Ústecký
Zlatý vlas Jedlička Jaroslav ANO CZ Pardubický
Zmizelá Vltava Šesták Mojmír -CZ Středočeský
zo Šarfie Horváth Vojtech -SK -
zum Lieselturm - -D -
zur Bärenschlucht - -D -
zur Tiergartenmauer - -A -

© Hovawart klub ČR 2007 - 2017 | O webu
Webdesign: Webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus