Výsledky výstavy: NA Erfurt, 12. 6. 2010, Erfurt
Rozhodčí: Michael Kunze (D)
FENY - třída dorostu
Quosi v.d. TaubenbrückeAntek v. B-Team x Orca v.d. Elbperle |
VN1 |
---|
FENY - třída mladých
Alva v. FleischereckAlkiz v. Almodis x Xarisa v. Fleischereck |
VD1 |
---|---|
Amelie v. BerggartenDwalin us de Küpp x Cairo Sideric Miks |
VD2 |
Udheelis v. HelmefeldMerlin v.d. Elbperle x Rochele v. Helmefeld |
VD3 |
PSI - mezitřída
Lord Leroy v.d. SpreewehrmühleArtje-F v.d. Hollenstedter Rabauken x Jule v.d. Spreewehrmühle |
V1 CAC, Anw.DT.Ch. |
---|
FENY - mezitřída
Lady Luna v.d. SpreewehrmühleArtje-F v.d. Hollenstedter Rabauken x Jule v.d. Spreewehrmühle |
V1 CAC, Anw.DT.Ch. |
---|---|
Tamila v. HelmefeldEyko v. Negro Lobo x Hilla v. Helmefeld |
VD2 |
PSI - třída otevřená
Carlo v. Goldberger SeeHakon v. Godewind x Afra v. Goldberger See |
V1 CAC, Anw.DT.Ch. |
---|---|
Dantes Gora MonteHelos v. Holter Berg x Carioka Gold Mondeo |
V2 Res. CAC, Res. Anw. DT.Ch. |
Santana v. Kloster RohrbachMorro v. Kloster Rohrbach x Nena v. Kloster Rohrbach |
V3 |
Akito v. Drei Ruten BergCatweezel v. Acro Bado x Achtel zur Bärenschlucht |
VD4 |
Akino v. Drei Ruten BergCatweezel v. Acro Bado x Achtel zur Bärenschlucht |
VD |
Gazapo v. NadjangrundGregor v. Vőlkerschlachtdenkmal x Draxi v. Nadjangrund |
VD |
Nixon v. KottmarblickFellow v. Kottmarblick x Caray v.d.Wismarsche Bucht |
VD |
FENY - třída otevřená
Danja v. Haselrieder WaldHugo v.d.Spreewehrmühle x Beauty v. Haselrieder Wald |
V1 CAC, Anw.DT.Ch. |
---|---|
Samba v. Kloster RohrbachMorro v. Kloster Rohrbach x Nena v. Kloster Rohrbach |
V2 Res. CAC, Res. Anw. DT.Ch. |
Melody v. Ginas vier LindenJoker v. Jesses Meute x Jade v. Ginas vier Linden |
V3 |
Fayenne v. PfarrhofIberto v.d. Spreewehrmühle x Collin Ex Canis Lupus |
VD4 |
PSI - třída pracovní
Dingo v. Ranzis RäubernLintrollets Xantos x Blue v. Ranzis Räubern |
VD1 |
---|
PSI - třída šampionů
Noel v.d. TaubenbrückeAmadeus v. Preussens Gloria x Janka v.d. Taubenbrücke |
V1 CAC, Anw.DT.Ch., NV |
---|---|
Kalisto v. GablitztalLuzifer v.d. Marienmühle x Xamina v. Gablitztal |
V2 Res. CAC, Res. Anw. DT.Ch. |
FENY - třída šampionů
All-Brii Sideric MiksHasko Gasko Prim x Adaly Biely Démon |
V1 CAC, Anw.DT.Ch., NV, BOB |
---|---|
Rieke v. Kloster RohrbachGharras v. Ginas vier Linden x Pepita v. Kloster Rohrbach |
V2 Res. CAC, Res. Anw. DT.Ch. |
Su-Ja AjaSu-Ja Paw x Bascha v.d. Bartenhőhe |
V3 |
Výsledky zaslala paní Hana Vendlerová.