Výsledky výstavy: II Krajową Wystawę Hovawartów 2009, 13. 6. 2009, Wrocław
Rozhodčí: G. Hollbacher (AU), A. Sekrecka (PL) štěňata, dorost
PSI - třída dorostu
Herkules z Witobelskiej Przystani |
VN1 Najlepsze Szczenię |
---|
FENY - třída dorostu
Enormus Blaze od Glory |
VN1 Najlepsze Baby |
---|---|
Meggy Černá tečka |
VN2 |
PSI - třída mladých
Bond Černý vítr |
V1 Zw.Mł., Najl.Junior |
---|---|
Crossyt Takinena |
V2 |
Tajson Dworski Pies |
V3 |
Vadim z Hovgartu |
VD4 |
Asher Sus Armoni |
VD |
Grigor v.d. Elbtalaue |
VD |
Paker od Hanyski |
VD |
Rocky Animagus |
VD |
Totu Las Ksiezniczek |
VD |
Vlad z Hovgartu |
VD |
FENY - třída mladých
Aicha Nadmorski Wicher |
V1 Zw.Mł. |
---|---|
Metaxa Konikowo |
V2 |
Aira Nadmorski Wicher |
V3 |
Leni Palacowe Pieknosci |
V4 |
Ali Sus Armoni |
V |
Kelly Palacowe Pieknosci |
V |
Tamara Dworski Pies |
V |
Tryni Dworski Pies |
V |
Azaja Nadmorski Wicher |
VD |
Ira Chatka Zielarki |
VD |
Mandy Konikowo |
VD |
Reda Animagus |
D |
Sati Elzawet |
D |
PSI - mezitřída
Fidel Banda Huncwotów |
V1 CWC |
---|---|
Double Trouble Indyviduality |
V2 |
FENY - mezitřída
Deriin Sideric Miks |
V1 CWC |
---|---|
Fanta Slodka Dolina |
V2 |
Okrasa od Hanyski |
VD3 |
Fifaza Lady Banda Huncwotów |
D |
PSI - třída otevřená
Szrek z Lodzkiej Zagrody |
V1 CWC |
---|---|
Santek v.d. Hausberkante |
V2 |
Jasiek Tu Pilnuje |
VD3 |
Jawor Tu Pilnuje |
VD4 |
FENY - třída otevřená
Jaga Juniorka Tu Pilnuje |
V1 CWC, ček. CH IHF, BOB |
---|---|
Naf-Naf Mirobriada |
V2 |
Caete v. Riedemoor |
V3 |
Rabi z Lodzkiej Zagrody |
V4 |
Aida Blisko Domu |
VD |
Bona Stróż Rodziny |
VD |
Doti znad Rzeki Maskawy |
VD |
Honay Palacowe Pieknosci |
VD |
Mara Mirobriada |
VD |
Samosia Las Ksiezniczek |
VD |
PSI - třída pracovní
Ulsan Gasko Prim |
V1 CWC |
---|---|
Miglanc od Hanyski |
V2 |
Uno Gasko Prim |
V3 |
Ulisses de la Ferme d´Haudery |
V4 |
Atti z Hrabovských stájí |
VD |
FENY - třída pracovní
Sunia Las Ksiezniczek |
V1 CWC |
---|---|
Carol Gutta Fortunae |
V2 |
PSI - třída šampionů
Eddie Palacowe Pieknosci |
V1 CWC, ček. CH IHF |
---|---|
Raik Las Ksiezniczek |
V2 |
Milo Mirobriada |
V3 |
Brix Astra Nigra |
V4 |
Aramis z Lodzkiej Zagrody |
V |
FENY - třída šampionů
Noris Animagus |
V1 CWC |
---|---|
Ayrin Takavorakan |
V2 |
Buffy v. Suagra |
V3 |
MS TI Animagus |
V4 |
Tia znad Wielkiego Kanalu |
V |
Wena Estilo |
V |
PSI - třída veteránů
Lucky Las Ksiezniczek |
V1 |
---|
FENY - třída veteránů
Jaga z Radockiej Góry |
V1 Najpiękniejszy Weteran |
---|---|
Rosyne de la Ferme d´Haudery |
V2 |
Výsledky zaslala slečna Anna Brázdová.