Výsledky výstavy: CACIB Trenčín, 24. 1. 2009 - 25. 1. 2009, EXPO Center a.s. Trenčín
Rozhodčí: Nicziewicz Jadwiga, PL
PSI - třída dorostu
Emo FolcrumCoddys Gora Monte x Dara z Krovia |
VN1 |
---|---|
Atlas Spod Čierneho vrchuKody Plavý vítr x Frida z Krovia |
VN2 |
Alsan Luca Cascata VerdeUlsan Gasko Prim x Baila Chlumecká |
VN3 |
Falkland Kráľovská strážAshley Vidovický kříž x Cortina Kráľovská stráž |
VN4 |
Batanco Neskrotná vášeňSven Gasko Prim x Ashita Mista Jaswin |
N |
FENY - třída dorostu
Ester FolcrumCoddys Gora Monte x Dara z Krovia |
VN1 |
---|---|
Arielle Z KuciberguAndrew Alamo Negro x Gina z Krovia |
VN2 |
Fidži Kráľovská strážAshley Vidovický kříž x Cortina Kráľovská |
VN3 |
Eli FolcrumCoddys Gora Monte x Dara z Krovia stráž |
VN4 |
PSI - třída mladých
Everest Kráľovská strážArtur z Duhového kopce x Afrika Gora Monte |
V1 CAJC |
---|---|
Aslan z Kraje pestrého kameníPersano Gasko Prim x Caroline z Brzáneckých vinohradů |
V2 |
Edmonton Kráľovská strážArtur z Duhového kopce x Afrika Gora Monte |
V3 |
Emirat Kráľovská strážArtur z Duhového kopce x Afrika Gora Monte |
V4 |
Eston Kráľovská strážArtur z Duhového kopce x Afrika Gora Monte |
VD |
Albert z Lašské brányAtti z Hrabovských stájí x Axis Alamo Negro |
VD |
FENY - třída mladých
Alize AledonUlsan Gasko Prim x Bleys Folcrum |
V1 CAJC |
---|---|
Deriin Sideric MiksKody Plavý vítr x All-Brii Sideric Miks |
V2 |
Isis von der TannenmuhleMountain Dew Duke Luka x Fanny von der Tannenmuhle |
V3 |
Annabeth Z Lašské brányAtti z Hrabovských stájí x Axis Alamo Negro |
V4 |
PSI - mezitřída
Dux Bukový hájKody Plavý vítr x Balda Bukový háj |
V1 CAC, CACIB, BOB |
---|---|
Aronnie Hovi DreamPersano Gasko Prim x Becky von Heiligem Kreuz |
V2 Res. CAC |
Arnie Hovi DreamPersano Gasko Prim x Becky von Heiligem Kreuz |
V3 |
Achilles Hovi DreamPersano Gasko Prim x Becky von Heiligem Kreuz |
V4 |
FENY - mezitřída
Anita Neskrotná vášeňKody Plavý vítr x Ashita Mista Jaswin |
V1 CAC |
---|---|
Anitun Z Valdeckého lesaKody Plavý vítr x Ariana Sideric Miks |
V2 Res. CAC |
Dara FolcrumMilan v.d. Hausbergkante x Dara z Krovia |
V3 |
Dakara Kráľovská strážBuddy Boston Kráľovská stráž x Afrika Gora Monte |
V4 |
Djamilla vom TullerbachArne vom Brambusch x Brisby vom Tullerbach |
VD |
PSI - třída otevřená
Alex Ze Stříbrných kaskádAkym z Malého Rohozce x Brenda Bohemia Choc |
V1 CAC |
---|---|
Acer Z ProrubOzi Las Ksiezniczek x Naimo Gasko Prim |
V2 Res. CAC |
Berserk Mista JaswinKeston Plavý vítr x Winky Biely démon |
V3 |
FENY - třída otevřená
Daisy Gold PremioGregor v. Volkerschlachtdenkma x Shakira Gasko Prim |
V1 CAC, Res.CACIB |
---|---|
Aranea Krumlovské podzámčíAkym z Malého Rohozce x Asta Plavské stráně |
V2 Res. CAC |
Coral Sea Královská strážArtur z Duhového kopce x Arina Gora Monte |
V3 |
Baila Astra NigraCarleon Gold Mondeo x Borka z Krovia |
V4 |
FENY - třída pracovní
Catherine z Kraje kalichaBarnabass v. Wackerbarth x Acro Bohemia Dragonlance |
V1 CAC |
---|---|
Afrika Gora MonteXymo vom Gablitztal x Carioka Gold Mondeo |
V2 Res. CAC |
PSI - třída šampionů
Ch Andrew Alamo NegroCh Persano Gasko Prim x Africa zo Šarfie |
V1 CAC, Res. CACIB |
---|
FENY - třída šampionů
Ch Cortina Kráľovská strážArtur z Duhového kopce x Afrika Gora Monte |
V1 CAC, CACIB |
---|---|
Bonnie FolcrumOzi Las Ksiezniczek x Dara z Krovia |
V2 Res. CAC |
Zdroj výsledků: Gabriela Vitoslavská a Slovenský Hovawart klub.