Výsledky výstavy: Nitracanis, 28. 3. 2009 - 29. 3. 2009, Nitra Výstavisko Agrokomplex
Rozhodčí: Gabriela Ridarčíková, SK
PSI - třída mladých
Everest Královská strážArtur z Duhového kopce x Afrika Gora Monte | V1 CAJC |
---|---|
Albert z Lašské brányAtti z Hrabovských stájí x Axis Alamo Negro | V2 |
Batanco Neskrotná vášeňSven Gasko Prim x Ashita Mista Jaswin | V3 |
Edmonton Královská strážArtur z Duhového kopce x Afrika Gora Monte | V4 |
FENY - třída mladých
Alize AldeonUlsan Gasko Prim x Bleys Folcrum | V1 CAJC |
---|---|
Fidži Královská strážAshley vidovický kříž x Cortina královská stráž | V2 |
Eli FolcrumCoddys Gora Monte x Dara z krovia | V3 |
Isis v.d. TannenmühleMauntain Dew Duke Luka x Fanny v.d. Tannemühle | VD |
PSI - mezitřída
Aronnie Hovi DreamPersano Gasko Prim x Becky v. Heiligem Kreuz | V1 CAC |
---|---|
Akahata Maori HakaKeston Plavý vítr x Akira Gora Monte | V2 res.CAC |
Argo TakavorakanOzi Las Ksiezniczek x Corina zo Šarfie | V3 |
Aslan z Kraje pestrého kameníPersano Gasko Prim x Caroline z Brzáneckých vinohradů | VD4 |
Caraibo Moravia DiamondAkim Nova Merigo x Ashera Moravia Diamond | VD |
FENY - mezitřída
Dara FolcrumMilan v.d.Hausbergkante x Dara z krovia | V1 CAC |
---|---|
Anita Neskrotná vášeňKody Plavý vítr x Ashita Mista Jaswin | V2 res.CAC |
Aisha TakavorakanOzi Las Ksiezniczek x Corina zo Šarfie | V3 |
PSI - třída otevřená
Coresh Gutta FortunaeBojan v. Vögele Hof x Atma Gutta Fortunae | V1 CAC |
---|
FENY - třída otevřená
Cleome Mista JaswinCalderon Moravia Hovacor x Harriet Kris Ve Mar | V1 CAC |
---|---|
Coral Sea Královská strážArtur z Duhového kopce x Afrika Gora Monte | V2 res.CAC |
Dakara Královská strážBuddy Boston Královská Stráž x Afrika Gora Monte | V3 |
PSI - třída pracovní
Jekyll Royal SafeArtur z Duhového kopce x Ayrin z Pomezí | V1 CAC |
---|
FENY - třída pracovní
Carol Gutta FortunaeBojan v.Vögele Hof x Atma Gutta Fortunae | V1 CAC,BOB |
---|
PSI - třída šampionů
Brix Astra NigraCarleon Gold Mondeo x Borka z krovia | V1 CAC |
---|
FENY - třída šampionů
Bonnie FolcrumOzi Las Ksiezniczek x Dara z krovia | V1 CAC |
---|---|
Daisy Gold PremioGregor v. Völkersomlachtdenktmal x Shakira Gasko Prim | V2 res.CAC |
Cortina Královská strážArtur z Duhového kopce x Afrika Gora Monte | V3 |
Ayrin TakavorakanOzi Las Ksiezniczek x Corina zo Šarfie | V4 |
Výsledky zaslala paní Jana Mráková.