Výsledky výstavy: 14. Internationale + Nationale Ausstellung Leipzig, 12. 9. 2009 - 13. 9. 2009, Leipzig

12. 9. 2009 - Nationale Ausstellung Leipzig 2009

Rozhodčí: Dr. Peter Walter (D)

PSI - třída mladých

Benito Vom Birkenvenn

Urwis Chatka Zielarki x Carlotta von Olen Hus

VD1

FENY - třída mladých

Danja Vom Haselrieder Wald

Hugo von der Spreewehrmühle x Beauty vom Haselrieder Wald

VD1
CAJC, Anw. Jungen. Dt. Ch. (VDH)
Banu Von der Gütigen Göttin

Dexter vom Scheunenweg x Bona Dea aus der Grauzone

VD
Isy Von der Rammelburg

Parbat vom Kloster Rohrbach x Flexy von der Rammelburg

D

PSI - mezitřída

Bronco Vom Unstruttal

Hugo von der Spreewehrmühle x Annabel vom Blockhaus

V1
CAC, Anw. Dt. Ch. (VDH)
Cliff Vom Himmelgarten

Vinto vom Schontratal x Corbie Devil´s Breed

VD2
Hauke Von der Rammelburg

Parbat vom Kloster Rohrbach x Cela von der Rammelburg

VD3
Emil Aus der Grauzone

Dexter vom Scheunenweg x Berlinn aus der Grauzone

VD4

FENY - mezitřída

Enigma Aus der Grauzone

Dexter vom Scheunenweg x Berlinn aus der Grauzone

V1
CAC, Anw. Dt. Ch. (VDH)
Aisha Hali Gali

Jekyll Royal Safe x Halka Barte Prim

V2
Res. CAC, Res. Anw. Dt. Ch. (VDH)
Fayenne Vom Pfarrhof

Iberto von der Spreevehrmuhle x Collin ex Canis Lupus

V3
Betty Vom Krottendorf

Artje-f von den Hollenstedter Rabauken x Janka von Ginas vier Linden

VD4
Ambra Hali Gali

Jekyll Royal Safe x Halka Barte Prim

VD

PSI - třída otevřená

Dantes Gora Monte

Helos vom Holter Berg x Carioka Gold Mondeo

V1
CAC, Anw. Dt. Ch. (VDH)
Eiko Vom Scheunenweg

Gero vom Berkheimer See x Cindy vom Scheunenweg

V2
Res. CAC, Res. Anw. Dt. Ch. (VDH)
Elcid Vom Burggrafenhain

Dag vom Völkerschlachtdenkmal x Gill vom Illtal

V3
Ares Vom Unstruttal

Barnabass von Wackerbarth x Annabel vom Blockhaus

V4
Issero Von Ginas vier Linden

Desko von Ginas vier Linden x Ebony von Ginas vier Linden

V
Luk Vom Völkerschlachtdenkmal

Gregor vom Völkerschlachtdenkmal x Donka vom Märchenhof

VD
Ole Vom Scharmützeleck

Fiete von den Seelower Höhen x Nicky vom Scharmützeleck

VD

FENY - třída otevřená

Cayenne Vom Haselrieder Wald

Fellow vom Kottmarblick x Beauty vom Haselrieder Wald

V1
CAC, Anw. Dt. Ch. (VDH), BOB
Gira Vom Nadjangrund

Gregor vom Völkerschlachtdenkmal x Draxi vom Nadjangrund

V2
Res. CAC, Res. Anw. Dt. Ch. (VDH)
Bijou Vom Fliederhof

Grimmel aus Vinkona x Blue vom Scheunenweg

V3
Elsa Vom Nadjangrund

Akim vom der Teichlandschaft x Jana vom Lusenhang

VD4
Blue Von Ranzis Räubern

Capron vom Brahmetal x Espe vom Völkerschlachtdenkmal

VD
Clara Von Ranzis Räubern

Grimmel aus Vinkona x Espe vom Völkerschlachtdenkmal

VD
Fatima Vom Nadjangrund

Haiko aus Vinkona x Draxi vom Nadjangrund

VD
Christa Von Wackerbarth

Belfast von der Haselhöhe x Alaska von Wackerbarth

VD

FENY - třída pracovní

Easy Vom Pfarrhof

Fellow vom Kottmarblick x Collin ex Canis Lupus

V1
CAC, Anw. Dt. Ch. (VDH)

PSI - třída šampionů

Dt. Ch. Noel Von der Taubenbrücke

Amadeus von Preussens Gloria x Janka von der Taubenbrücke

V1
CAC, Anw. Dt. Ch. (VDH)

PSI - třída veteránů

Calle Vom Nadjangrund

Condor vom Inselparadies x Jana vom Lusenhang

V1

FENY - třída veteránů

Berlinn Aus der Grauzone

Apis vom Luthersbrunnen x Alisha vom Drachentöter

V1
Anw. Veteran Ch. (VDH)

13. 9. 2009 - Internationale Ausstellung Leipzig 2009

Rozhodčí: Gisbert Langheim (D)

FENY - třída dorostu

Juna Von der Rammelburg

Matze von Jesses Meute x Ruby vom Kloster Rohrbach

VN1
Juli Von der Rammelburg

Matze von Jesses Meute x Ruby vom Kloster Rohrbach

VN2

PSI - třída mladých

Raimo Vom Albertinenweg

Ferry von der Hofreite x Oxana vom Albertinenweg

VD1
CAJC, Anw. Jungen. Dt. Ch. (VDH)
Lord Leroy Von der Spreewehrmühle

Artje-f von den Hollenstedter Rabauken x Jule von der Spreewehrmühle

VD2
Res. CAJC, Anw. Jungen. Dt. Ch. (VDH)
Benito Vom Birkenvenn

Urwis Chatka Zielarki x Carlotta von Olen Hus

VD3
Paschan Vom Kottmarblick

Calle vom Nadjangrund x Nobless vom Kottmarblick

VD4

FENY - třída mladých

Danja Vom Haselrieder Wald

Hugo von der Spreewehrmühle x Beauty vom Haselrieder Wald

VD1
CAJC, Anw. Jungen. Dt. Ch. (VDH), Sieger Leipzig Jugenel
Detje Von den Grander Tannen

Carlos von der Endmoräne x Aimara von den Grander Tannen

VD2
Res. CAJC, Anw. Jungen. Dt. Ch. (VDH)
Fussel Ex Calibur

Cid vom Alten Schulweg x Hexe vom Eichkönig

VD3
Banu Von der Gütigen Göttin

Dexter vom Scheunenweg x Bona Dea aus der Grauzone

VD4

PSI - mezitřída

Emil Aus der Grauzone

Dexter vom Scheunenweg x Berlinn aus der Grauzone

V1
CAC, Anw. Dt. Ch. (VDH)
Bronco Vom Unstruttal

Hugo von der Spreewehrmühle x Annabel vom Blockhaus

V2
Res. CAC, Res. Anw. Dt. Ch. (VDH)
Hauke Von der Rammelburg

Parbat vom Kloster Rohrbach x Cela von der Rammelburg

V3
Etano Vom Bohrertal

Aragon vom Blockhaus x Chiva vom Bohrertal

VD4
Ajushi Vom Drei Ruten Berg

Catweezel von Acro Bado x Achtel zur Bärenschlucht

VD
Cliff Vom Himmelgarten

Vinto vom Schontratal x Corbie Devil´s Breed

VD

FENY - mezitřída

Aisha Hali Gali

Jekyll Royal Safe x Halka Barte Prim

V1
CAC, Anw. Dt. Ch. (VDH), Res. CACIB
Fayenne Vom Pfarrhof

Iberto von der Spreevehrmuhle x Collin ex Canis Lupus

V2
Res. CAC, Res. Anw. Dt. Ch. (VDH)
Anju Vom Drei Ruten Berg

Catweezel von Acro Bado x Achtel zur Bärenschlucht

V3
Ecstasy Ex Calibur

Biko von Bremmerstee x Hexe vom Eichkönig

V4
Ambra Hali Gali

Jekyll Royal Safe x Halka Barte Prim

V
Biggy Vom Storchennest

Csandro von Wackerbath x Anju vom Blütenmeer

V
Enigma Aus der Grauzone

Dexter vom Scheunenweg x Berlinn aus der Grauzone

V

PSI - třída otevřená

Luk Vom Völkerschlachtdenkmal

Gregor vom Völkerschlachtdenkmal x Donka vom Märchenhof

V1
CAC, Anw. Dt. Ch. (VDH), Res. CACIB
Dantes Gora Monte

Helos vom Holter Berg x Carioka Gold Mondeo

V2
Res. CAC, Res. Anw. Dt. Ch. (VDH)
Adam Haf Raf

Bruce Country Bohemia x Borůvka Bukový háj

V3
Fiette Von de Wismarsche Bucht

Calle vom Nadjangrund x Adele vom Dobinerland

V4
Abraxas Von der Gütigen Göttin

Alf vom Blockhaus x Bona Dea aus der Grauzone

V
Eiko Vom Scheunenweg

Gero vom Berkheimer See x Cindy vom Scheunenweg

V
Ares Vom Unstruttal

Barnabass von Wackerbarth x Annabel vom Blockhaus

VD
Diego Vom Garten der Freiheit

Branco vom Rehwinkel x Bisbee Vom Garten der Freiheit

VD
Dingo Von Ranzis Räubern

Lintrollets Xantos x Blue von Ranzis Räubern

VD
Enkas Vom Schmollensee

Artje-f von den Hollenstedter Rabauken x Velia von den Hanseaten

VD
Issero Von Ginas vier Linden

Desko von Ginas vier Linden x Ebony von Ginas vier Linden

VD

FENY - třída otevřená

Christa Von Wackerbarth

Belfast von der Haselhöhe x Alaska von Wackerbarth

V1
CAC, Anw. Dt. Ch. (VDH), CACIB, BOB
Gira Vom Nadjangrund

Gregor vom Völkerschlachtdenkmal x Draxi vom Nadjangrund

V2
Res. CAC, Res. Anw. Dt. Ch. (VDH)
Bijou Vom Fliederhof

Grimmel aus Vinkona x Blue vom Scheunenweg

V3
Blue Von Ranzis Räubern

Capron vom Brahmetal x Espe vom Völkerschlachtdenkmal

V4
Achtel Zur Bärenschlucht

Alexander vom Deisterblick x Youschka zur Bärenschlucht

V
Amálka Haf Raf

Bruce Country Bohemia x Borůvka Bukový háj

V
Clara Von Ranzis Räubern

Grimmel aus Vinkona x Espe vom Völkerschlachtdenkmal

V
Elsa Vom Nadjangrund

Akim vom der Teichlandschaft x Jana vom Lusenhang

V
Jaska Vom Büssemfeld

Haiko aus Vinkona x Felina vom Büssemfeld

VD

FENY - třída pracovní

Easy Vom Pfarrhof

Fellow vom Kottmarblick x Collin ex Canis Lupus

V1
CAC, Anw. Dt. Ch. (VDH)
Royal Resie Gasko Prim

Chiron z Páralovy zahrady x Berenika Adamův Hrádek

V2
Res. CAC, Res. Anw. Dt. Ch. (VDH)

PSI - třída šampionů

Dt. Ch. Noel Von der Taubenbrücke

Amadeus von Preussens Gloria x Janka von der Taubenbrücke

V1
CAC, Anw. Dt. Ch. (VDH), CACIB

PSI - třída veteránů

Calle Vom Nadjangrund

Condor vom Inselparadies x Jana vom Lusenhang

V1
Anw. Veteran Ch. (VDH)

FENY - třída veteránů

Berlinn Aus der Grauzone

Apis vom Luthersbrunnen x Alisha vom Drachentöter

V1
Anw. Veteran Ch. (VDH)

Výsledky zaslala paní Hana Vendlerová.

Výsledky výstav 2009 »


© Hovawart klub ČR 2007 - 2021 | O webu
Webdesign: Webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus