Výsledky výstavy: Národní výstava Mladá Boleslav, 18. 7. 2009 - 19. 7. 2009, Mladá Boleslav - kynologický areál na Krásné louce

Rozhodčí: Miroslav Václavík

PSI - třída dorostu

Cody Pektorův statek

Andy od Vltavského jezu x Arga Ostravské hvozdy

N1

FENY - třída dorostu

Bastet z Lašské brány

Ulsan Gasko Prim x Axis Alamo Negro

N1
 

PSI - třída mladých

Darcius Gasko Prim

Albi Katveri x Prima Gasko Prim

V1
CAJC
Aron Amijon Star

Ulsan Gasko Prim x Cindy v.Philippsdorf

V2

FENY - třída mladých

Caira Katveri

Bente Gutta Fortunae x Andra z Duhového kopce

V1
CAJC
Ambra Hali Gali

Jekyll Royal Safe x Halka Barte Prim

V2
Barra od Kinských lesů

Coddys Gora Monte x Aneta Černý vrch

V3
Genesis Gasko Prim

Kody Plavý vítr x Oriflame Gasko Prim

VD4
Eliška Bukový háj

Chester Barte Prim x Balda Bukový háj

VD
Megi z Budské samoty

Kody Plavý vítr x Barbara Bohemia Choc

VD
 

PSI - mezitřída

Bond Černý vítr

Fuchs v.d. Haardt x Kira Plavý vítr

V1
CAC, Národní vítěz
Coristo Katveri

Bente Gutta Fortunae x Andra z Duhového kopce

V2
Epik Karelson

Albi Katveri x Andra od Lužnických jezů

VD3
Aran Zmizelá Vltava

Daniels Jack Šédedab x Meda Královské zátiší

VD4

FENY - mezitřída

Aisha Hali Gali

Jekyll Royal Safe x Halka Barte Prim

V1
CAC
Clarisse Daimar

Uno Gasko Prim x Bessy Daimar

V2
r.CAC
Enjoy z Julinčina údolí

Arnold z Kejvalky x Jenny Plavý vítr

VD3
Agatha Hali Gali

Jekyll Royal Safe x Halka Barte Prim

VD4
 

PSI - třída otevřená

Cody Magické oko

Chyr Gasko Prim x Atesa Magické oko

V1
Docent v. Philippsdorf

Atze v.Wackerbarth x Aya z Brzáneckých vinohradů

VD2
Cyklon z Károvského údolí

Sharon Gasko Prim x Naron Gasko Prim

VD3
Yrro Gasko Prim

Ozi Las Ksiezniczek x Oriflame Gasko Prim

D4

FENY - třída otevřená

Guiness Šédedab

Bente Gutta Fortunae x Ballantinka Šédedab

V1
CAC, Národní vítěz
Denisa Bukový háj

Kody Plavý vítr x Balda Bukový háj

V2
Connie z Horského sedla

Art ze Starého dvora x Cita Jihočeský vítr

VD3
 

FENY - třída šampionů

Cindy v. Philippsdorf

Capron v. Brahmetal x Azazela v.Philippsdorf

V1
CAC
Cooke Sideric Miks

Cameron z Brzáneckých vinohradů x All-Brii Sideric Miks

V2
 

FENY - třída veteránů

Baxis z Brzáneckých vinohradů

Freddie v.d. Elbperle x Awista Black Mondeo

V1
Nejlepší veterán, BOB
Oriflame Gasko Prim

Conny Gasko Prim x Dusty Gasko Prim

V2
 

Výsledky zaslala Radka Jindráková.

Výsledky výstav 2009 »


© Hovawart klub ČR 2007 - 2019 | O webu
Webdesign: Webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus