Výsledky výstavy: Mezinárodní výstava psů Praha, 7. 11. 2009 - 8. 11. 2009, Pražský veletržní areál

Rozhodčí: Jana Svobodová

PSI - třída štěňat

Aibo z Císařského Údolí

Sherlock Gasko Prim x Ces Bukový háj

VN1
Azziz z Císařského Údolí

Sherlock Gasko Prim x Ces Bukový háj

VN2

FENY - třída štěňat

Annika Viola Fragoli

Kody Plavý vítr x Fragoli Toschi Šédedab

VN1
 

PSI - třída dorostu

Bart Cladruna

Daniels Jack Šédedab x Ema Adamův Hrádek

N

FENY - třída dorostu

Afrodita Huad´Dib

Persano Gasko Prim x Chani Barte Prim

VN1
Aki Huad´Dib

Persano Gasko Prim x Chani Barte Prim

VN2
 

PSI - třída mladých

Assan Teresie Bohemia

Sven Gasko Prim x Royal Resie Gasko Prim

VD1
Edie Gasko Prim

Uno Gasko Prim x Tosari Gasko Prim

VD2
Aristo Teresie Bohemia

Sven Gasko Prim x Royal Resie Gasko Prim

VD3

FENY - třída mladých

Genesis Gasko Prim

Kody Plavý vítr x Oriflame Gasko Prim

V1
CAJC
Bryta Zelená záře

Circhán Eldorádo Lipi x Assi z Přáhonu

VD2
Cink Katčina smečka

Frisko v.Hause Luka x Afra Katčina smečka

VD3
 

PSI - mezitřída

Darcius Gasko Prim

Albi Katveri x Prima Gasko Prim

V1
CAC, CACIB, BOB
Artex z Lašské brány

Atty z Hrabovských stájí x Ans Alamo Negro

V2
R.CAC
Dragon Gasko Prim

Albi Katveri x Prima Gasko Prim

V3
Coristo Katveri

Bente Gutta Fortunae x Andra z Duhového kopce

VD4
Arny Splendidi Canes

Uno Gasko Prim x Brana Gutta Fortunae

VD

FENY - mezitřída

Aisha Hali Gali

Jekyll Royal Safe x Halka Barte Prim

V1
CAC
Ambra Hali Gali

Jekyll Royal Safe x Halka Barte Prim

V2
R.CAC
Allison Splendidi Canes

Uno Gasko Prim x Brana Gutta Fortunae

V3
Etna Královská stráž

Artur z Duhového kopce x Afrika Gora Monte

V4
Annabel Splendidi Canes

Uno Gasko Prim x Brana Gutta Fortunae

V
Caira Katveri

Bente Gutta Fortunae x Andra z Duhového kopce

V
Arien Splendidi Canes

Uno Gasko Prim x Brana Gutta Fortunae

VD
 

PSI - třída otevřená

Achilles Hovi Dream

Persano Gasko Prim x Becky von Heiligem Kreuz

V1
CAC
Cyrol Bukový háj

Áron z Budské samoty x Balda Bukový háj

V2
R.CAC
Kuno Royal Safe

Pokolbéll-Rosszcsont Balu Captain x Ayrin z Pomezí

V3
Charion Barte Prim

Amy z Duhového kopce x Feiby Barte Prim

V4
Coresh Gutta Fortunae

Bojan v.Vögele Hof x Atma Gutta Fortunae

VD
Dody Al Fayed Magické oko

Ulsan Gasko Prim x Atesa Magické oko

VD
Adam Haf Raf

Bruce Country Bohemia x Borůvka Bukový háj

VD
Arco von Überwald

Picasso Gasko Prim x Carolans Šédedab

VD

FENY - třída otevřená

Lady z Páralovy zahrady

Nasthus Animagus x Hella z Páralovy zahrady

V1
CAC, CACIB
Clarisse Daimar

Uno Gasko Prim x Bessy Daimar

V2
R.CAC
Bally Gasko Prim

Uno Gasko Prim x Carin z Ročkova

VD3
Benji ze Stříbrných kaskád

Ozi Las Ksiezniczek x Branda Bohemia Choc

VD4
Kasiopea z Budské samoty

Bente Gutta Fortunae x Barbara Bohemia Choc

VD
Angua von Überwald

Picasso Gasko Prim x Carolans Šédedab

VD
Bessi Pektorův statek

Carl von den Rabauken x Arga Ostravské hvozdy

VD
 

PSI - třída pracovní

Aslan z Kraje pestrého kamení

Persano Gasko Prim x Caroline z Brzáneckých vinohradů

V1
CAC

FENY - třída pracovní

Carol Gutta Fortunae

Bojan v. Vögele Hof x Atma Gutta Fortunae

V1
CAC, r.CACIB
 

PSI - třída veteránů

Albi Katčina smečka

Black spod Krasina x Ariva Lotto Bohemia

V1
 

 

Výsledky zaslala paní Iva Vokurková.

 

Výsledky výstav 2009 »


© Hovawart klub ČR 2007 - 2021 | O webu
Webdesign: Webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus