Výsledky výstavy: Špeciálna výstava, 24. 8. 2008, Varín
Rozhodčí: Elena Škvařilová (SK)
PSI - třída štěňat
Baltazar Neskrotná vášeňSven Gasko Prim x Ashita Mista Jaswin |
VN1 Víťaz tr. šteniat |
---|---|
Falkland Kráľovská strážAshley Vidovický kříž x Ch.Cortina Kráľovská stráž |
VN2 |
Fargo Kráľovská strážAshley Vidovický kříž x Ch.Cortina Kráľovská stráž |
VN3 |
Albert z Lašské brányCh.Atti z Hrabovských stájí x Axis Alamo Negro |
N4 |
FENY - třída štěňat
Beky Neskrotná vášeňSven Gasko Prim x Ashita Mista Jaswin |
VN1 Víťaz tr. šteniat, Naj. šteňa |
---|---|
Brianny Krumlovské podzámčíChivas z Budské Samoty x Asta Plavské stráně |
VN2 |
Filipína Kráľovská strážAshley Vidovický kříž x Ch.Cortina Kráľovská stráž |
VN3 |
Florida Kráľovská strážAshley Vidovický kříž x Ch.Cortina Kráľovská stráž |
VN4 |
Fidži Kráľovská strážAshley Vidovický kříž x Ch.Cortina Kráľovská stráž |
VN |
PSI - třída dorostu
Arcus AldeonICh.Ulsan Gasko Prim x JCh.Bleys Folcrum |
VN1 Víťaz tr. dorastu, Naj. dorast |
---|---|
Everest Kráľovská strážCh.Artur z Duhového kopce x Ch.Afrika Gora Monte |
VN2 |
Eston Kráľovská strážCh.Artur z Duhového kopce x Ch.Afrika Gora Monte |
VN3 |
Emirat Kráľovská strážCh.Artur z Duhového kopce x Ch.Afrika Gora Monte x |
VN4 |
Artuš Hali GaliCh.Jekyll Royal Safe x Ch.Halka Barte Prim |
VN |
Edmonton EdmontonCh.Artur z Duhového kopce x Ch.Afrika Gora Monte |
FENY - třída dorostu
Deriin Sideric MiksICh.Kody Plavý vítr x All-Brii Sideric Miks |
VN1 Víťaz tr. dorastu |
---|---|
Isis Von Der TannenmuhleMountain Dew Duke Luka x Ch.Fanny Von Der Tannenmuhle |
VN2 |
Alize AldeonICh.Ulsan Gasko Prim x JCh.Bleys Folcrum |
VN3 |
PSI - třída mladých
Attis z Valdeckého lesaICh.Kody Plavý vítr x Ariana Sideric Miks |
V1 CAJC, Naj. Mladý, BOB |
---|---|
Achilles Hovi DreamCh.Persano Gasko Prim x Becky Von Heiligem Kreuz |
V2 |
Dorax Mista JaswinICh.Kody Plavý vítr x Winky Biely Démon |
V3 |
Attila ze Starého RejvízuCh.Artur z Duhového kopce x Jetty Plavý vítr |
VD4 |
Degas Mista JaswinICh.Kody Plavý vítr x Winky Biely Démon |
VD |
Dorian Mista JaswinICh.Kody Plavý vítr x Winky Biely Démon |
VD |
Castor Berny z Úpatí OndřejníkuNasthus Animagus x Alrisha z Úpatí Ondřejníku |
D |
FENY - třída mladých
Dara FolcrumMilan v.d.Hausbergkante x Dara z Krovia |
V1 CAJC |
---|---|
Africa Neskotná vášeňICh.Kody Plavý vítr x Ashita Mista Jaswin |
V2 |
Aura Carnovia SilesiaPusztai Pandur Treff x Avensis Mílas Moravia |
V3 |
Happy z KroviaAzeroth Biely Démon x Fany z Krovia |
D |
PSI - mezitřída
Dux Bukový hájICh.Kody Plavý vítr x Balda Bukový háj |
V1 CAC |
---|
FENY - mezitřída
JCh.Daisy Gold PremioGregor v.Volkerschlachtdenkmal x Shakira Gasko Prim |
V1 CAC |
---|---|
JCh.Ayrin TakavorakanJCh.Corina zo Šarfie x Ch.Ozi Las Ksiezniczek |
V2 |
Anitun z Valdeckého lesaICh.Kody Plavý vítr x Ariana Sideric Miks |
V3 |
Ciri Mista JaswinCh.Calderon Moravia Hovacor x Harriet Kris-Ve-Mar |
V4 |
Anita Neskrotná vášeňICh.Kody Plavý vítr x Ashita Mista Jaswin |
V |
Zira Gasko PrimICh.Kody Plavý vítr x Prima Gasko Prim |
V |
Aranea Krumlovské podzámčíAkym z Malého Rohozce x Asta Plavské stráně |
VD |
Dakara Kráľovská StrážBuddy Boston Kráľovská Stráž x Ch.Afrika Gora Monte |
VD |
PSI - třída otevřená
Sherlock Gasko PrimAtze v.Wackerbarth x ICh.Oriflame Gasko Prim |
V1 CAC, Čakateľ Ch. IHF |
---|---|
Eros Indiánska maskaArgo Rosad x Ch.Arien Indiánska maska |
V2 r.CAC |
Jeremy Royal SafeCh.Artur z Duhového kopce x Ch.Ayrin z Pomezí |
V3 |
Larsse Plavý vítrCh.Persano Gasko Prim x Hetty Plavý vítr |
V4 |
Afric Kráľovských vinohradovICh.Carleon Gold Mondeo x Cory Levie srdce |
V |
Albert Nedabylské vískyApollón z Apollónova chrámu x Floreta od Červené skály |
V |
Avar FolcrumAlan z Horské pastviny x Dara z Krovia |
V |
Berserk Mista JaswinKeston Plavý vítr x Winky Biely Démon |
V |
Cyrol Bukový hájÁron z Brdské samoty x Balda Bukový háj |
V |
Dantes Gora MonteHelos v.Holter Berg x Carioka Gold Mondeo |
V |
Dareios Indiánska maskaCharon z Hlohovníka x Aura Šťastná hviezda |
V |
Edmond Indiánska maskaArgo Rosad x Ch.Arien Indiánska maska |
V |
Chivas Budské samotyAskan Moravia Hovacor x Barbara Bohemia Choc |
V |
Angel NitravaBenji z Královské stezky x Barbie z Krovia |
VD |
Awill SamborraDaniels Jack Šédedab x Bessy zo Šarfie |
VD |
FENY - třída otevřená
Yennie Gasko PrimCh.Ozi Las Ksiezniczek x ICh.Oriflame Gasko Prim |
V1 V1, CAC, Víťaz ŠV, Čakateľ Ch. IHF |
---|---|
Canetti Sideric MiksCameron z Brzáneckých vinohradů x All-Brii Sideric Miks |
V2 r.CAC |
Kiwi Royal SafeCh.Pokolbéli-Rosszcsont Balu Captain x Ch.Ayrin z Pomezí |
V3 |
Arwen KesidyIberto v.d.Spreewehrmuhle x Kesidy Plavý vítr |
V4 |
Barbie Bára z Úpatí OndřejníkuBarley Moravia Hovacor x Arty ze Starého dvora |
V |
JCh.Bleys FolcrumOzi Las Ksiezniczek x Dara z Krovia |
V |
Dorotka z Julinčina údolíAtos ze Starého dvora x Jenny Plavý vítr |
V |
Kalina Royal SafeCh.Pokolbéli-Rosszcsont Balu Captain x Ch.Ayrin z Pomezí |
V |
Ava SamborraDaniels Jack Šédedab x Bessy zo Šarfie |
D |
Elis zo ŠarfieICh.Kody Plavý vítr x Ch.Inéz z Hlohovníka |
D |
PSI - třída pracovní
ICh.Ulsan Gasko PrimFrieder v. Georgenberg x ICh.Oriflame Gasko Prim |
V1 CAC, Víťaz ŠV |
---|---|
Ch.Jekyll Royal SafeCh.Artur z Duhového kopce x Ch. Ayrin z Pomezí |
V2 r.CAC |
FENY - třída pracovní
Ch.Bravada Moravia DiamondUrco Chatka Zielarki x Baxia Moravia Hovacor |
V1 CAC |
---|
PSI - třída šampionů
Ch.Andrew Alamo NegroCh.Persano Gasko Prim x Africa zo Šarfie |
V1 CAC |
---|---|
Ch.Black Astra NigraICh.Carleon Gold Mondeo x Borka z Krovia |
V2 r.CAC |
Ch.Brix Astra NigraICh.Carleon Gold Mondeo x Borka z Krovia |
V3 |
FENY - třída šampionů
Ch.Asia Vidovický křížCh.Persano Gasko Prim x China Royal Safe |
V1 CAC |
---|---|
Ch.Cortina Kráľovská strážCh.Artur z Duhového kopce x Ch.Afrika Gora Monte |
V2 |
PSI - třída veteránů
Ch.Ursi Biely DémonCh.Cino v. Vorholz x Ch.Brenda Zelené Karpaty |
V1 Víťaz tr. veteránov, Naj. veterán |
---|
FENY - třída veteránů
Agaia Victoria BrunensisDustyn Plavý vítr x Gaia Královské zátiší |
V1 Víťaz tr. veteránov |
---|
FENY - třída seniorů
Africa zo ŠarfieCh.Alda Šedebab x Ch.Inéz z Hlohovníka |
V1 Víťaz tr. seniorov, Naj. senior |
---|---|
Asta Plavské stráněÁron z Budské samoty x Jessie Královské zátiší |
V2 |
Ch.Afrika Gora MonteICh.Ximo vom Gablitztal x Carioka Gold Mondeo |
VD3 |
FENY - třída čestná
Ch.Dafneé Indiánska maskaCharon z Hlohovníka x Aura Šťastná hviezda |
V1 |
---|
Výsledky zaslala Libuše Foltynová.