Výsledky výstavy: Klubová výstava Slovenského hovawart klubu, 20. 4. 2008, Bojnice - Hlboké
Rozhodčí: Michael Kunze (D) - psi, Sigrid Darting-Entenmann (D) - feny.
PSI - třída štěňat
Everest Kráľovská strážArtur z Duhového kopce x Afrika Gora Monte |
VN1 Vítěz třídy štěňat |
---|---|
Eston Kráľovská strážArtur z Duhového kopce x Afrika Gora Monte |
VN2 |
Edmonton Kráľovská strážArtur z Duhového kopce x Afrika Gora Monte |
VN3 |
Emirat Kráľovská strážArtur z Duhového kopce x Afrika Gora Monte |
VN4 |
Arcus AldeonUlsan Gasko Prim x Bleys Folcrum |
VN |
FENY - třída štěňat
Alize AldeonUlsan Gasko Prim x Bleys Folcrum |
VN1 Vítěz třídy štěňat, Nej. štěně |
---|---|
Elba Kráľovská strážArtur z Duhového kopce x Afrika Gora Monte |
VN2 |
Etna Kráľovská strážArtur z Duhového kopce x Afrika Gora Monte |
VN3 |
Isis Von der TannenmühleMountain Dew DUKE LUKA x Fanny von der Tannenmühle |
VN4 |
FENY - třída dorostu
Amelie Z Badínskeho pralesa |
VN1 Vítěz třídy dorostu, Nej. dorost |
---|---|
Audrey Z Badínskeho pralesa |
VN2 |
PSI - třída mladých
Attis Z Valdeckého lesaKody Plavý vítr x Ariana Sideric Miks |
V1 CAJC |
---|---|
Achilles Hovi DreamPersano Gasko Prim x Becky von HeilligemKreuz |
V2 |
Hanuš Adamův hrádekCameron z Brzáneckých vinohradů x Eliška Adamův hrádek |
V3 |
Arash Hovi DreamPersano Gasko Prim x Ariana Sideric Miks |
V4 |
Argo TakavorakanOzi Las Ksiezniczek x Corina zo Šarfie |
VD |
Arnie Hovi DreamPersano Gasko Prim x Ariana Sideric Miks |
VD |
Dhor Mista Jaswin |
VD |
Dorian Mista Jaswin |
VD |
Herodes Adamův hrádekCameron z Brzáneckých vinohradů x Eliška Adamův hrádek |
VD |
Cracken Mista JaswinCalderon Moravia Hovacor x Harriet kris-Ve-Mar |
D |
Aziz TakavorakanOzi Las Ksiezniczek x Corina zo Šarfie |
Diskval. |
FENY - třída mladých
Dara FolcrumMilan von der Hausbergkante x Dara z krovia |
V1 CAJC, Nej. mladý |
---|---|
Africa Neskrotná vášeň |
VD2 |
Aisha TakavorakanOzi Las Ksiezniczek x Corina zo Šarfie |
VD3 |
Anita TakavorakanOzi Las Ksiezniczek x Corina zo Šarfie |
VD4 |
Aerlin Neskrotná vášeň |
VD |
Ayrin TakavorakanOzi Las Ksiezniczek x Corina zo Šarfie |
VD |
Dakara Kráľovská strážBuddy Boston Krásľovská stráž x Afrika Gora Monte |
VD |
PSI - mezitřída
Cézar FolcrumOskar von der Bildeiche x Dara z krovia |
VD1 |
---|
FENY - mezitřída
Daisy Gold PremioGregor v.Volkerschlachtdenkmal x Shakira Gasko Prim |
V1 CAC |
---|---|
Dorotka Z Julinčina údolíAtos ze Starého dvora x Jenny Plavý vítr |
V2 r.CAC |
Kalina Royal SafePokolbéli-Rosszcsont Balu Captain x Ayrin z Pomezí |
V3 |
Kiwi Royal SafePokolbéli-Rosszcsont Balu Captain x Ayrin z Pomezí |
VD4 |
Pusztai Pandur AstraDastin von Allemania x Pusztai Pandur tekla |
VD |
Aranea Krumlovské podzámčíAkym z Malého Rohozce x Asta Plavské stráně |
D |
PSI - třída otevřená
Larsse Plavý vítrPersano Gasko Prim x Hetty Plavý vítr |
V1 CAC, čekatel Ch.IHF, BOB |
---|---|
Akim Nova MerigoHasko Gasko Prim x Arisha von Philippsdorf |
V2,
r. CAC |
Nando AnimagusTimo von Schondrantal x Orane Jinka De Trois Petits Diables |
V3 |
Bak Spod MarhátuXingo Biely démon x Brixie z Hájovne Čierny potok |
VD4 |
Chris FolcrumOskar von der Bildeiche x Dara z krovia |
VD |
Eros Indiánska maskaArgo Rosad x Arien Indiánska maska |
VD |
Ervín Od Hrnčířského kruhuCarl v.d. Rabauken x Barborka od Hrnčířského kruhu |
VD |
Berserk Mista JaswinKeston Plavý vítr x Winkly Biely démon |
Nepo souzen |
FENY - třída otevřená
Beast Mista JaswinKeston Plavý vítr x Winkly Biely démon |
V1 CAC |
---|---|
Jessie Z Páralovy zahradyPersano Gasko Prim x Hella z Páralovy zahrady |
V2 r. CAC |
Arriba Z Hrabovských stájíAttila von Wildweibchenstein x Gatia Kris-Ve-Mar |
V3 |
Dorca Zo ŠarfieArtur z Duhového kopce x Inéz z Hlohovníka |
V4 |
Awe KesidyIberto v.d.Spreewehrmühle x Kesidy Plavý vítr |
V |
Betty Z Divišovských sadů |
V |
Jch. Bleys FolcrumOzi Las Ksiezniczek x Dara z krovia |
V |
Asima LumakutoAdam Astra Moldavia x Cayetana Moravia Hovacor |
VD |
Coral Sea Kráľovská strážArtur z Duhového kopce x Afrika Gora Monte |
VD |
Adel Z Hrabovských stájíOzi Las Ksiezniczek x Gatia Kris-Ve-Mar |
D |
Carol Gutta FortunaeBojan v. Vögelehof x Atma Gutta Fortunae |
D |
PSI - třída pracovní
Jch. Ulsan Gasko PrimFrieder v.Georgenberg x Oriflame Gasko Prim |
V1 CAC, Klubový vítěz |
---|---|
Ch. Jekyll Royal SafeArtur z Duhového kopce x Ayrin z Pomezí |
V2 r. CAC |
Ch. Atti Z Hrabovských stájíAttila von Wildweibchenstein x Gatia Kris-Ve-Mar |
V3 |
Anzi-Bady KesidyIberto v.d.Spreewehrmühle x Kesidy Plavý vítr |
V4 |
FENY - třída pracovní
Ich. Kesidy Plavý vítrCondor vom Inselparadies x Hetty Plavý vítr |
V1 CAC |
---|---|
Ch. Royal Resie Gasko PrimChiron z Páralovy zahrady x Berenika Adamův hrádek |
V2 r. CAC |
Ch. Cortina Kráľovská strážArtur z Duhového kopce x Afrika Gora Monte |
VD3 |
Jch. Bravada Moravia DiamondUrco Chatka Zielarki x Baxia Moravia Hovacor |
VD4 |
PSI - třída vítězů
Ich. Kody Plavý vítrCondor vom Inselparadies x Hetty Plavý vítr |
V1 CAC |
---|---|
Ch. Andrew Alamo NegroPersano Gasko Prim x Afrika zo Šarfie |
V2 r. CAC |
Ch. Black Astra NigraCarleon Gold Mondeo x Borka z krovia |
V3 |
Ch. Brix Astra NigraCarleon Gold Mondeo x Borka z krovia |
V4 |
FENY - třída vítězů
Ch.Bonnie FolcrumOzi Las Ksiezniczek x Dara z krovia |
V1 CAC, Klubový vítěž, čekatel Ch. IHF |
---|---|
Ch. Dafneé Indiánska maskaCharon z Hlohovníka x Aura Šťastná hviezda |
V2 r. CAC |
Ch. Asia Vidovický křížPersano Gasko Prim x China Royal Safe |
V3 |
Ch. Afrika Gora MonteXymo vom Gablitztal x Carioka Gold Mondeo |
VD4 |
PSI - třída veteránů
Uzeroth Biely démon |
V1 Vítěz třídy veteránů |
---|---|
Uran Biely démon |
V2 |
FENY - třída veteránů
Borka Z KroviaDack Alset x Barbie spod Krasína |
V1 Vítěz třídy veteránů, Nej. veterán |
---|---|
Brooklyn Country Bohemia |
V2 |
Agaia Victoria BrunensisDustyn Plavý vítr x Gaia královské zátiší |
V3 |
FENY - třída čestná
Africa Zo ŠarfieAlda Šédedab x Inéz z Hlohovníka |
V1 Vítěz třídy seniorů, Nej. senior |
---|
Soutěže
chovatelská skupina
- Mista Jaswin, chov. M. a S. Červeňové
- Kráľovská stráž, chov. Mgr. Martina Babíková
- Royal Safe, chov. Martin Slezák
nejhezčí pár psov
- Africa zo Šarfie + Ch. Andrew Alamo Negro, maj. Kristína Vaňová
- Ayrin Takavorakan + Ch. Brix Astra Nigra, maj. Štefan Marcinský
- Alize Aldeon + Uran Biely Démon, maj. Iveta Hanusová
mladý vystavovatel
- Romanka Buchtová + Ch. Dafneé Indiánska maska
- Katarína Komorová + Ch. Jekyll Rojal Safe
- Dorotka Lofajová + Edmonton Kráľovská stráž
dítě a pes
- Marek Juraj Meravý + Azeroth Biely Démon
- Andrej Krajčík + Ch. Asia Vidovický kříž
Výsledky zaslala paní Lenka Křeháčková.