Výsledky výstavy: Klubová výstava hovawartů, 11. 10. 2008, Milovice u Hořic
PSI - třída štěňat
Achilles Arago Bracco
Ulsan Gasko Prim x Betty z Divišovských sadů
|
VN |
FENY - třída štěňat
Basha Černý vítr
Fuchs v.d.Haardt x Kira Plavý vítr
|
VN |
Dream Pusztai Pandur
Fuchs v.d.Haardt x Tekla Pusztai Pandur
|
VN |
Pyper v.d.Taubenbrücke
Elcid v.Burggrafenhaim x Orca v.d.Elbperle
|
N |
PSI - třída dorostu
Armín Hali Gali
Jekyll Royal Safe x Halka Barte Prim
|
VN1 |
Fester Karelson
Chester Barte Prim x Atila z Albrechtické samoty
|
VN2 |
Ashon Hali Gali
Jekyll Royal Safe x Halka Barte Prim
|
VN3 |
Assam Sobí dvůr
Daniels Jack Šédedab x Nangie Královské zátiší
|
VN4 |
Darcius Gasko Prim
Albi Katveri x Prima Gasko Prim
|
VN |
Don z Času růže
Carl v.d.Rabauken x Adéla z času růže
|
VN |
Dragon Gasko Prim
Albi Katveri x Prima Gasko Prim
|
VN |
FENY - třída dorostu
Deriin Sideric Miks.
Kody Plavý vítr x All-Brii Sideric Miks.
|
VN1 |
Aura Hali Gali
Jekyll Royal Safe x Halka Barte Prim
|
VN2 |
Agatha Hali Gali
Jekyll Royal Safe x Halka Barte Prim
|
VN3 |
Ambra Hali Gali
Jekyll Royal Safe x Halka Barte Prim
|
VN4 |
Aisha Hali Gali
Jekyll Royal Safe x Halka Barte Prim
|
VN |
Berry od Kinských lesů
Coddys Gora Monte x Aneta Černý vrch
|
VN |
Dimonah Gutta Fortunae
Irko v.Hundsbühl x Atma Gutta Fortunae
|
VN |
Aila Sobí dvůr
Daniels Jack Šédedab x Nangie Královské zátiší
|
N |
Casandra Gasko Prim
Ulsan Gasko Prim x Berenika Adamův hrádek
|
N |
Delisa Gasko Prim
Albi Katveri x Prima Gasko Prim
|
N |
Eliška Bukový háj
Chester Barte Prim x Balda Bukový háj
|
N |
Etna Kráľovská stráž
Artur z Duhového kopce x Afrika Gora Monte
|
N |
PSI - třída mladých
Darcy z Kraje kalicha
Banani B. v. Ranzi´s Räubern x Acro Bohemia Dragonlance
|
V1
CAJC, Klubový vítěz mladých |
Enricco Gold Premio
Daniels Jack Šédedab x Flores Šlovický vrch
|
V2 |
Alan z Vebrkasu
Calderon Moravia Hovacor x Berry v. Philippsdorf
|
VD3 |
Antonio Carnovia Silesia
Pusztai Pandur Treff x Avensis Mílas Moravia
|
VD4 |
Amigo Lavenica
Uno Gasko Prim x Otta Las Ksiezniczek
|
VD |
Amor Carnovia Silesia
Pusztai Pandur Treff x Avensis Mílas Moravia
|
VD |
Amos v.Beselepark
Tolomeo v. Bachsprung x Anenu v.Heberhof
|
VD |
Aram z Kraje pestrého kamení
Persano Gasko Prim x Carolina z Brzáneckých vinohradů
|
VD |
Arron Corraki Moravia
Charlie z Budské samoty x Corry v. Philippsdorf
|
VD |
Aspen Lavenica
Uno Gasko Prim x Otta Las Ksiezniczek
|
VD |
Avalon Hovi Dream
Persano Gasko Prim x Becky v. Heiligem Kreuz
|
VD |
Artuš Kouzelné jezero
Daniels Jack Šédedab x Anabela z Brzáneckých vinohradů
|
D |
Dorian z Kraje kalicha
Banani B. v.Ranzi´s Räubern x Acro Bohemia Dragonlance
|
D |
FENY - třída mladých
Baraka Gasko Prim
Kondor Plavý vítr x Oriflame Gasko Prim
|
VD1 |
Aura Corraki Moravia
Charlie z Budské samoty x Corry v. Philippsdorf
|
VD2 |
Andalusia Carnovia Silesia
Pusztai Pandur Treff x Avensis Mílas Moravia
|
VD3 |
Drahomíra z Kraje kalicha
Banani B. v.Ranzi´s Räubern x Acro Bohemia Dragonlance
|
VD4 |
Cassidy Daimar
Uno Gasko Prim x Bessy Daimar
|
VD |
Clarisse Daimar
Uno Gasko Prim x Bessy Daimar
|
VD |
Bonnie ze Stříbrných kaskád
Ozi Las Ksiezniczek x Brenda Bohemia Choc
|
D |
Brixi Pektorův statek
Carl v.d.Rabauken x Arga Ostravské hvozdy
|
D |
Carrie Daimar
Uno Gasko Prim x Bessy Daimar
|
D |
Ebony Gold Premio
Daniels Jack Šédedab x Flores Šlovický vrch
|
D |
PSI - mezitřída
Attis z Valdeckého lesa
Kody Plavý vítr x Ariana Sideric Miks.
|
V1
CAC |
Dux Bukový háj
Kody Plavý vítr x Balda Bukový háj
|
V2
r. CAC |
Dexter Bukový háj
Kody Plavý vítr x Balda Bukový háj
|
V3 |
Denny Bukový háj
Kody Plavý vítr x Balda Bukový háj
|
V4 |
Jared od Červené skály
Nasthus Animagus x Háta od Červené skály
|
V |
Jasty z Budské samoty
Cross Barry z Brzáneckých vinohradů x Arica Katveri
|
VD |
Argo Karánský blesk
Barley Moravia Hovacor x Brita z Divišovských sadů
|
neposouzen |
FENY - mezitřída
Zeta Gasko Prim
Kody Plavý vítr x Prima Gasko Prim
|
V1
CAC |
Allis Lexova smečka
Kody Plavý vítr x Queen Elizabeth Gasko Prim
|
V2
r. CAC |
Clarion od Královského rybníka
Bente Gutta Fortunae x Blacky od Královského rybníka
|
V3 |
Zira Gasko Prim
Kody Plavý vítr x Prima Gasko Prim
|
V4 |
Amálka Haf Raf
Bruce Country Bohemia x Borůvka Bukový háj
|
VD |
Amálka od Kinských lesů
Kody Plavý vítr x Aneta Černý vrch
|
VD |
Ambra Káranský blesk
Barley Moravia Hovacor x Brita z Divišovských sadů
|
VD |
Anitun z Valdeckého lesa
Kody Plavý vítr x Ariana Sideric Miks.
|
VD |
Antoinette Lexova smečka
Kody Plavý vítr x Queen Elizabeth Gasko Prim
|
VD |
Joy Cran Berry z Budské samoty
Cross Barry z Brzáneckých vinohradů x Arica Katveri
|
VD |
Minze v. Gina s vier Linden
Joker v. Jesses Meute x Jade v. Gina s vier Linden
|
VD |
Baxara z Hrabovských stájí
Nasthus Animagus x Gatia Kris-Ve-Mar
|
D |
PSI - třída otevřená
Coresh Gutta Fortunae
Bojan v. Vögel Hof x Atma Gutta Fortunae
|
V1
CAC, Klubový vítěz |
Andy od Vltavského jezu
Adam Astra Moldavia x Afrodita z Apollónova chrámu
|
V2
r. CAC |
Bentley Mílas Moravia
Bellfast v.d.Haselhöhe x Cosmah v. Balmfluhköpfliblick
|
V3 |
Cross Barry z Brzáneckých vinohradů
Eddy v.Julienhof x Awista Black Mondeo
|
V4 |
Acer z Prorub
Ozi Las Ksiezniczek x Naomi Gasko Prim
|
V |
Adonis z Julinčina údolí
All z Královské stezky x Iffy Plavý vítr
|
V |
Akim Nova Merigo
Hasko Gasko Prim x Arisha v. Philippsdorf
|
V |
Alex ze Stříbrných kaskád
Akym z Malého Rohozce x Brenda Bohemia Choc
|
V |
Archibald Bonifácio
Arny z Duhového kopce x Porga Gasko Prim
|
V |
Barbánek Katčina smečka
Cooper ex Canis Lupus x Afra Katčina smečka
|
V |
Benny Nova Merigo
Aik v. Engolling x Arisha v. Philippsdorf
|
V |
Blacke Sorbonne z Apollónova chrámu
Apollón z Apollónova chrámu x Cassiopeia z Brzáneckých vinohradů
|
V |
Candy Gora Monte
Iwan v.d.Elbperle x Carioka Gold Mondeo
|
V |
Clipper z Duhového kopce
Keston Plavý vítr x Hexa z Páralovy zahrady
|
V |
Coddys Gora Monte
Iwan v.d.Elbperle x Carioka Gold Mondeo
|
V |
Cooper Sideric Miks.
Cameron z Brzáneckých vinohradů x All-Brii Sideric Miks.
|
V |
Coral Gold z Duhového kopce
Keston Plavý vítr x Hexa z Páralovy zahrady
|
V |
Charlie Šlovický vrch
Hasko Gasko Prim x Ambra z Budské samoty
|
V |
Chester Barte Prim
Arny z Duhového kopce x Feiby Barte Prim
|
V |
Kuno Royal Safe
Pokóbeli-Rosszcsont Balu Captain x Ayrin z Pomezí
|
V |
Larsse Plavý vítr
Persano Gasko Prim x Hetty Plavý vítr
|
V |
Sherlock Gasko Prim
Atze v.Wackerbarth x Oriflame Gasko Prim
|
V |
Albert z Nedabylské vísky
Apollón z Apollónova chrámu x Floreta od Červené skály
|
VD |
Alf Kočířův dvůr
Damián Adamův hrádek x Cola-Loka Šédedab
|
VD |
Bajaja Katčina smečka
Cooper ex Canis Lupus x Afra Katčina smečka
|
VD |
Brouček Katčina smečka
Cooper ex Canis Lupus x Afra Katčina smečka
|
VD |
Dawson z Julinčina údolí
Atos ze Starého dvora x Jenny Plavý vítr
|
VD |
Droopy Gold Premio
Gregor v. Völkerschlachtdenkmal x Shakira Gasko Prim
|
VD |
Larry z Páralovy zahrady
Nasthus Animagus x Hella z Páralovy zahrady
|
VD |
Lewin Plavý vítr
Persano Gasko Prim x Hetty Plavý vítr
|
VD |
Astien ze Stříbrných kaskád
Akym z Malého Rohozce x Brenda Bohemia Choc
|
D |
FENY - třída otevřená
Canetti Sideric Miks
Cameron z Brzáneckých vinohradů x All-Brii Sideric Miks.
|
V1
CAC |
Brita z Divišovských sadů
Hasko Gasko Prim x Anna z Kraje kalicha
|
V2
r. CAC |
Benetta Vidovický kříž
Persano Gasko Prim x China Royal Safe
|
V3 |
Bonny z Divišovských sadů
Hasko Gasko Prim x Anna z Kraje kalicha
|
V4 |
Arbie z Prorub
Ozi Las Ksiezniczek x Naomi Gasko Prim
|
V |
Balda Bukový háj
Benji z Královské stezky x Checkie Nabuko JKL
|
V |
Beckie Vidovický kříž
Persano Gasko Prim x China Royal Safe
|
V |
Bessy Daimar
Esso z Budské samoty x Areta z Javorového háje
|
V |
Betty z Divišovských sadů
Hasko Gasko Prim x Anna z Kraje kalicha
|
V |
Blondy z Julinčina údolí
Persano Gasko Prim x Jenny Plavý vítr
|
V |
Brillantina z Duhového kopce
Damián Adamův hrádek x Hexa z Páralovy zahrady
|
V |
Carol Gutta Fortunae
Bojan v. Vögel Hof x Atma Gutta Fortunae
|
V |
Clara Gutta Fortunae
Bojan v. Vögel Hof x Atma Gutta Fortunae
|
V |
Finlandia Šédedab
Avram Gutta Fortunae x Ballantinka Šédedab
|
V |
Jessie z Páralovy zahrady
Persano Gasko Prim x Hella z Páralovy zahrady
|
V |
Vanilka Gasko Prim
Ozi Las Ksiezniczek x Berenika Adamův hrádek
|
V |
Xena Gasko Prim
Hasko Gasko Prim x Carin z Ročkova
|
V |
Aika Černý vítr
Kilbary Gasko Prim x Kira Plavý vítr
|
VD |
Ambrosia Westbohemia star
Ozi Las Ksiezniczek x Brenta Šlovický vrch
|
VD |
Ariana z Rajského kopce
Hasko Gasko Prim x Bianka Adamův hrádek
|
VD |
Aura Vršovická hora
Arny z Duhového kopce x Airin z Jílovišťských hvozdů
|
VD |
Bludička Katčina smečka
Cooper ex Canis Lupus x Afra Katčina smečka
|
VD |
Bystrouška Katčina smečka
Cooper ex Canis Lupus x Afra Katčina smečka
|
VD |
Drew Marry Gora Monte
Helos v.Holter Berg x Carioka Gold Mondeo
|
VD |
Kiwi Royal Safe
Pokóbeli-Rosszcsont Balu Captain x Ayrin z Pomezí
|
VD |
Aerin ze Stínu lípy
Atos ze Starého dvora x Bright Jill Gold Premio
|
D |
Angelina z Červeného domu
Persano Gasko Prim x Berenika Adamův hrádek
|
D |
Asta Pektorův statek
Adam Astra Moldavia x Arga Ostravské hvozdy
|
D |
Kalina Royal Safe
Pokóbeli-Rosszcsont Balu Captain x Ayrin z Pomezí
|
neposouzen |
PSI - třída pracovní
Ulsan Gasko Prim
Frieder v.Georgenberg x Oriflame Gasko Prim
|
V1
CAC |
Ozi Las Ksiezniczek
Condor v. Inselparadais x Lotta Klejnot Fanusi
|
V2
r. CAC |
Aston Mílas Moravia
Persano Gasko Prim x Cosmah v. Balmfluhköpfliblick
|
V3 |
FENY - třída pracovní
Royal Resie Gasko Prim
Chiron z Páralovy zahrady x Berenika Adamův hrádek
|
V1
CAC |
PSI - třída šampionů
Uno Gasko Prim
Frieder v.Georgenberg x Oriflame Gasko Prim
|
V1
CAC |
Sagan Gasko Prim
Atze v.Wackerbarth x Oriflame Gasko Prim
|
V2
r. CAC |
Clairmont z Brzáneckých vinohradů
Eddy v. Julienhof x Awista Black Mondeo
|
V3 |
Kody Plavý vítr
Condor v. Inselparadais x Hetty Plavý vítr
|
V4 |
Dantes Gora Monte
Helos v.Holter Berg x Carioka Gold Mondeo
|
V |
FENY - třída šampionů
Yennie Gasko Prim
Ozi Las Ksiezniczek x Oriflame Gasko Prim
|
V1
CAC, Klubový vítěz, čekatel šamp. IHF, BOB |
Halka Barte Prim
Aran z Královské stezky x Feiby Barte Prim
|
V2
r. CAC |
Bieke v. Elderens´hof
Abraham-Doerak v. Rooy´s Utopia x Wesyah Arwen v.d. Vier Huelen
|
V3 |
Blacky od Královského rybníka
Carleon Gold Mondeo x Ariadne z Gilgitu
|
V4 |
FENY - třída veteránů
Checkie Nabuko JKL
Cäsar v.d. Koboldshütte x Anita Štorch§v kraj CS
|
V1
Nejlepší veterán |
Agáta od Hrnčířského kruhu
Cäsar v.d. Koboldshütte x Daila od Říčky Bobravy
|
V2 |
Cissy Logo Hastar
Brian Tiáno x Clér Ajkaro
|
V3 |
Bee-Bee z Brzáneckých vinohradů
Freddie v.d.Elbperle x Awista Black Mondeo
|
V4 |
Anna z Kraje kalicha
Carlo Plavý vítr x Aida Jihočeský vítr
|
V |
Ambra z Brdské samoty
Egar z Pešíkova kraje x Elsa Černá tečka
|
VD |
Iorga Královské zátiší
Cäsar v.d. Koboldshütte x Conny Královské zátiší
|
VD |
PSI - třída čestná
Albi Katčina smečka
Black spod Krasína x Ariva Lotto Bohemia
|
1 |
FENY - třída čestná
Ayrin z Pomezí
Erotik Gasko CS x Fuji Royal Safe
|
1 |
Dafneé Indiánská maska
Charon z Hlohovníka x Aura Šťastná hviezda
|
2 |
Atma Gutta Fortunae
Carlos v.Toberbusch x Gutta Muminí údolí
|
3 |
Soutěže
Nejhezčí pár psů
- Coresh Gutta Fortunae, Carol Gutta Fortunae, majitel: Pokorná Barbora
- Sagan Gasko Prim, Bieke v. Elderens´hof, majitel: Osiňski Przemyslaw
- Clairmont z Brzáneckých vinohradů, Minze v. Ginas vier Linden, majitel: Šeda Jan, Ing.
- Amos v. Beselepark, Dream Pusztai Pandur, majitel: Jalůvková Vladimíra
Nejlepší chovatelská skupina
- z Brzáneckých vinohradů, chovatel: Jindráková Radka
- Gasko Prim - černá, chovatel: Svobodová Lenka
- Gutta Fortunae, chovatel: Goldmannová Alena
- Katčina smečka, chovatel: Houšková Kateřina
Nejlepší plemeník klubové výstavy
Kody Plavý vítr
majitel: Brázdová Anna, chovatel: Faiglová Michaela
Výsledky výstav 2008 »