Výsledky výstavy: Interdog Bohemia, 30. 8. 2008 - 31. 8. 2008, Mladá Boleslav
Rozhodčí: Petr Řehánek
PSI - třída dorostu
Darcius Gasko PrimAlbi Katveri x Prima Gasko Prim |
VN1 |
---|
FENY - třída dorostu
Aila Sobí dvůrDaniels Jack Šédedab x Nangie Královské zátiší |
VN1 |
---|
PSI - třída mladých
Cyklon z Károvského údolíSharon Gasko Prim x Naron Gasko Prim |
V1 CAJC |
---|---|
Darcy z Kraje KalichaBanani v.Ranzis Raubern x Acro Bohemia Dragonlance |
VD2 |
Largo z Páralovy zahradyNasthus Animagus x Hella z Páralovy zahrady |
VD3 |
FENY - třída mladých
Anitun z Valdeckého lesaKody Plavý vítr x Ariana Sideric Miks |
V1 CAJC |
---|---|
Fibi Even HovBaddy z Pomezí x Hendi Salutaris |
V2 |
PSI - mezitřída
Adam Haf RafBruce Country Bohemia x Borůvka Bukový háj |
V1 CAC |
---|
FENY - mezitřída
Carrie Bess YrtepKeston Plavý vítr x Cherry z Páralovy zahrady |
V1 CAC, r.CACIB |
---|---|
Ambra Káranský bleskBarley Moravia Hovacor x Brita z Divišovských sadů |
V2 r.CAC |
Cascade od Královského rybníkaBente Gutta Fortunae x Blacky od Královského rybníka |
V3 |
Bona Dea SiderecanKeston Plavý vítr x Axa z Divišovských sadů |
VD4 |
Arnica JezkowiczIvanhoe Royal Safe x Anda Katčina smečka |
VD |
Ataraxie Gasko PrimKox v.Kottmarblick x Berenika Adamův hrádek |
VD |
PSI - třída otevřená
Charlie Šlovický vrchHasko Gasko Prim x Ambra z Brdské samoty |
V1 CAC, r.CACIB |
---|---|
Cyrol Bukový hájÁron z Brdské samoty x Balda Bukový háj |
V2 r.CAC |
Archibald BonifácioArny z Duhového kopce x Porga Gasko Prim |
V3 |
Droopy Gold PremioGregor v.Volkerschlachtdenkmal x Shakira Gasko Prim |
V4 |
Albi KatveriJasper Plavý vítr x Andra z Duhového kopce |
V |
Chivas z Budské samotyAskan Moravia Hovacor x Barbara Bohemia Choc |
V |
Alan od Vltavského jezuAdam Astra Bohemia x Afrodita z Apollonova chrámu |
VD |
Dawson z Julinčina údolíAtos ze Starého dvora x Jenny Plavý vítr |
VD |
FENY - třída otevřená
Blondy z Julinčina údolíPersano Gasko Prim x Jenny Plavý vítr |
V1 CAC, CACIB |
---|---|
Aerin ze Stínu LípyAtos ze Starého dvora x Bright Jill Gold Premio |
V2 r.CAC |
Ciara Gutta FortunaeBojan v.Vogele Hof x Atma Gutta Fortunae |
V3 |
Akira Černý vítrKilbary Gasko Prim x Kira Plavý vítr |
V4 |
Bella Zašovský květAvram Gutta Fortunae x Ariella z Faustova domu |
V |
PSI - třída šampionů
Uno Gasko PrimFrieder v.Georgenberg x Oriflame Gasko Prim |
V1 CAC, CACIB, BOB |
---|
FENY - třída veteránů
Bee-Bee z Brzáneckých vinohradůFreddie v.d. Elbperle x Awista Black Mondeo |
V1 Nejlepší veterán |
---|
Výsledky zaslala paní Radka Jindráková.